Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Ruch Gościszewo |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
Grom Nowy Staw |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Spójnia Sadlinki |
0 - 5 |
AP Malbork |
|
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Czarni Przemysław |
0 - 13 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
AP Malbork |
9 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
|
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Grom Nowy Staw |
8 - 1 |
Ruch Gościszewo |
|
Spójnia Sadlinki |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Relax Ryjewo |
3 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 5 |
AP Malbork |
|
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Czarni Przemysław |
0 - 15 |
AP Malbork |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Olimpia Sztum |
7 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Ruch Gościszewo |
1 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
|
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Grom Nowy Staw |
9 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
Relax Ryjewo |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
AP Malbork |
10 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
AP Malbork |
|
Ruch Gościszewo |
1 - 9 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
|
Pauza: Relax Ryjewo, |
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Spójnia Sadlinki |
0 - 4 |
Czarni Przemysław |
|
Relax Ryjewo |
0 - 11 |
Grom Nowy Staw |
|
AP Malbork |
11 - 0 |
Ruch Gościszewo |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 5 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Czarni Przemysław |
5 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Ruch Gościszewo |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Spójnia Sadlinki |
4 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Relax Ryjewo |
0 - 6 |
Czarni Przemysław |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
|
AP Malbork |
9 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Olimpia Sztum |
9 - 0 |
Ruch Gościszewo |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Czarni Przemysław |
7 - 1 |
Ruch Gościszewo |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
AP Malbork |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
|
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
Relax Ryjewo |
1 - 15 |
AP Malbork |
|
Spójnia Sadlinki |
1 - 6 |
Pogoń Prabuty |
|
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Ruch Gościszewo |
0 - 15 |
Grom Nowy Staw |
|
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 3 |
Relax Ryjewo |
|
AP Malbork |
8 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
AP Malbork |
8 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
W zespole gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik DAMIAN BIELECKI 4żk |
Relax Ryjewo |
5 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Ruch Gościszewo |
|
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Czarni Przemysław |
1 - 5 |
Grom Nowy Staw |
|
Ruch Gościszewo |
4 - 2 |
Relax Ryjewo |
|
Olimpia Sztum |
5 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 2 |
AP Malbork |
|
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Pogoń Prabuty |
4 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
AP Malbork |
4 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 0 |
Ruch Gościszewo |
|
Spójnia Sadlinki |
0 - 6 |
Grom Nowy Staw |
|
Pauza: Relax Ryjewo, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Czarni Przemysław |
0 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
|
Grom Nowy Staw |
5 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Ruch Gościszewo |
1 - 11 |
AP Malbork |
|
Olimpia Sztum |
2 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Olimpia Sztum |
9 - 4 |
Czarni Przemysław |
|
Pogoń Prabuty |
9 - 1 |
Ruch Gościszewo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 6 |
Grom Nowy Staw |
|
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
Spójnia Sadlinki |
|
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Czarni Przemysław |
5 - 3 |
Relax Ryjewo |
|
Spójnia Sadlinki |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
v.o goście nie stawili sie na zawody |
Grom Nowy Staw |
5 - 2 |
AP Malbork |
|
Ruch Gościszewo |
0 - 14 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, . |
|