Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Smoki Podole Małe |
1 - 5 |
Błękitni Motarzyno |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 1 |
Stal Jezierzyce |
28 sierpnia 2010
28.08 - 18:00 |
Baza 44 Siemirowice |
5 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
28 sierpnia 2010
28.08 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
6 - 2 |
WKS Nożyno |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:30 |
Skotawa Budowo |
2 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 1 |
Start Łebień |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Błękitni Motarzyno |
2 - 1 |
Start Łebień |
5 września 2010
5.09 - 13:00 |
Pomorze II Potęgowo |
4 - 4 |
SSPN Malczkowo |
5 września 2010
5.09 - 13:30 |
WKS Nożyno |
0 - 3 |
Skotawa Budowo |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
1 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
5 września 2010
5.09 - 12:30 |
Smoki Podole Małe |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 1 |
Smoki Podole Małe |
11 września 2010
11.09 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 6 |
Stal Jezierzyce |
12 września 2010
12.09 - 11:30 |
Skotawa Budowo |
3 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
5 - 0 |
WKS Nożyno |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Start Łebień |
3 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Błękitni Motarzyno |
5 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
19 września 2010
19.09 - 13:00 |
WKS Nożyno |
0 - 2 |
Start Łebień |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
0 - 4 |
SSPN Malczkowo |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Skotawa Budowo |
19 września 2010
19.09 - 12:30 |
Smoki Podole Małe |
5 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 5 |
Błękitni Motarzyno |
25 września 2010
25.09 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
26 września 2010
26.09 - 11:30 |
Skotawa Budowo |
3 - 0 |
Smoki Podole Małe |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 0 |
Stal Jezierzyce |
25 września 2010
25.09 - 15:00 |
Start Łebień |
3 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
5 - 0 |
WKS Nożyno |
26 września 2010
26.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Błękitni Motarzyno |
5 - 1 |
WKS Nożyno |
3 października 2010
3.10 - 13:00 |
Krokusy Stowięcino |
0 - 3 |
Pomorze II Potęgowo |
11 listopada 2010
11.11 - 13:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2 |
Stal Jezierzyce |
0 - 0 |
Start Łebień |
3 października 2010
3.10 - 12:30 |
Smoki Podole Małe |
0 - 3 |
SSPN Malczkowo |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Skotawa Budowo |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
2 października 2010
2.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
10 października 2010
10.10 - 11:30 |
Skotawa Budowo |
1 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
5 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Start Łebień |
3 - 1 |
Smoki Podole Małe |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
0 - 1 |
Stal Jezierzyce |
10 października 2010
10.10 - 15:00 |
WKS Nożyno |
1 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Błękitni Motarzyno |
9 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
17 października 2010
17.10 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
5 - 0 |
WKS Nożyno |
17 października 2010
17.10 - 12:30 |
Smoki Podole Małe |
0 - 1 |
Pomorze II Potęgowo |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 0 |
Start Łebień |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 2 |
SSPN Malczkowo |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
6 - 0 |
Skotawa Budowo |
17 października 2010
17.10 - 11:30 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Skotawa Budowo |
2 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
Start Łebień |
2 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
0 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
24 października 2010
24.10 - 13:00 |
WKS Nożyno |
2 - 1 |
Smoki Podole Małe |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
24 października 2010
24.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Błękitni Motarzyno |
0 - 0 |
Stal Jezierzyce |
31 października 2010
31.10 - 13:00 |
Smoki Podole Małe |
0 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 0 |
WKS Nożyno |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
6 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
14 listopada 2010
14.11 - 12:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 2 |
Start Łebień |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
1 - 2 |
SSPN Malczkowo |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (29) |
SSPN Malczkowo |
0 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Start Łebień |
2 - 2 |
Skotawa Budowo |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
1 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
7 listopada 2010
7.11 - 11:00 |
WKS Nożyno |
3 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
Smoki Podole Małe |
7 listopada 2010
7.11 - 13:30 |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Błękitni Motarzyno |
3 - 0 |
Smoki Podole Małe |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 kwietnia 2011
3.04 - 15:00 |
Krokusy Stowięcino |
1 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
3 kwietnia 2011
3.04 - 12:00 |
WKS Nożyno |
1 - 5 |
Sokół Szczypkowice |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
3 - 4 |
Skotawa Budowo |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
Start Łebień |
3 - 1 |
SSPN Malczkowo |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Start Łebień |
1 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
4 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
6 - 1 |
WKS Nożyno |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
10 kwietnia 2011
10.04 - 12:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 5 |
Stal Jezierzyce |
10 kwietnia 2011
10.04 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 2 |
Smoki Podole Małe |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Błękitni Motarzyno |
2 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:30 |
Smoki Podole Małe |
1 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
17 kwietnia 2011
17.04 - 12:00 |
Stal Jezierzyce |
5 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
17 kwietnia 2011
17.04 - 15:00 |
Krokusy Stowięcino |
1 - 2 |
Skotawa Budowo |
17 kwietnia 2011
17.04 - 12:00 |
WKS Nożyno |
1 - 6 |
SSPN Malczkowo |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
0 - 1 |
Start Łebień |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Pomorze II Potęgowo |
1 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
1 maja 2011
1.05 - 14:00 |
Start Łebień |
3 - 0 |
WKS Nożyno |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
0 - 1 |
Stal Jezierzyce |
1 maja 2011
1.05 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Smoki Podole Małe |
1 maja 2011
1.05 - 12:00 |
w druzynie gości wystąpił zawodnik zdyskwalifikowany po 4 ż.k. (na boisku 0-2) |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 7 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 maja 2011
1.05 - 12:00 |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Błękitni Motarzyno |
4 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
7 maja 2011
7.05 - 16:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
8 maja 2011
8.05 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
2 - 1 |
Skotawa Budowo |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 0 |
SSPN Malczkowo |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Krokusy Stowięcino |
2 - 0 |
Start Łebień |
8 maja 2011
8.05 - 17:00 |
WKS Nożyno |
1 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
8 maja 2011
8.05 - 14:00 |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (30) |
WKS Nożyno |
2 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
15 maja 2011
15.05 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
4 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
15 maja 2011
15.05 - 17:00 |
Start Łebień |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
15 maja 2011
15.05 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 1 |
Smoki Podole Małe |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
2 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
15 maja 2011
15.05 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
6 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Błękitni Motarzyno |
1 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
21 maja 2011
21.05 - 16:30 |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 2 |
Skotawa Budowo |
22 maja 2011
22.05 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 1 |
SSPN Malczkowo |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
0 - 0 |
Start Łebień |
22 maja 2011
22.05 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Pomorze II Potęgowo |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Krokusy Stowięcino |
0 - 1 |
WKS Nożyno |
22 maja 2011
22.05 - 12:00 |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Krokusy Stowięcino |
0 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
29 maja 2011
29.05 - 12:00 |
organizator zawodów nie zabezpieczył opieki medycznej |
WKS Nożyno |
0 - 5 |
Stal Jezierzyce |
29 maja 2011
29.05 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
4 - 1 |
Smoki Podole Małe |
29 maja 2011
29.05 - 15:00 |
Start Łebień |
6 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
29 maja 2011
29.05 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
4 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
29 maja 2011
29.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Błękitni Motarzyno |
0 - 1 |
Skotawa Budowo |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:30 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 2 |
SSPN Malczkowo |
5 czerwca 2011
5.06 - 12:00 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 3 |
Start Łebień |
5 czerwca 2011
5.06 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Pomorze II Potęgowo |
5 czerwca 2011
5.06 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
3 - 0 |
WKS Nożyno |
5 czerwca 2011
5.06 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
6 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 |
Kolejka 21 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Stal Jezierzyce |
7 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
Krokusy Stowięcino |
0 - 1 |
Smoki Podole Małe |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
WKS Nożyno |
3 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
Pomorze II Potęgowo |
9 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
Start Łebień |
7 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 2 |
Skotawa Budowo |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
Kolejka 22 - 19. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Błękitni Motarzyno |
2 - 1 |
SSPN Malczkowo |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
Skotawa Budowo |
2 - 2 |
Start Łebień |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
Sokół Szczypkowice |
7 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
Baza 44 Siemirowice |
5 - 0 |
WKS Nożyno |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
7 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
Smoki Podole Małe |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
|