MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Barka Łebno 18 46 15 1 2 67 - 15
2. KS Sulmin 18 36 12 0 6 45 - 38
3. GTS Przywidz 18 32 10 2 6 48 - 39
4. Amigo Przyjaźń 18 28 9 1 8 42 - 33
5. Amator II Kiełpino 18 24 7 3 8 38 - 38
6. Morena II Gdańsk 18 24 7 3 8 41 - 56
7. GKS II Żukowo 18 22 7 1 10 43 - 50
8. Sporting II Leźno 18 22 6 4 8 27 - 36
9. GKS II Kolbudy 18 13 3 4 11 28 - 52
10. Orzeł II Trąbki Wielkie 18 12 3 3 12 28 - 50
Ostatni komentarz dodał Krzysztof1215 15.07.2011, 21:46:05
* Orzeł II Trąbki Wielkie wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
1. GKS II Żukowo 2 - 5 Morena II Gdańsk 5 września 2010 - 11:00
2. Orzeł II Trąbki Wielkie 2 - 1 Barka Łebno 4 września 2010 - 15:00
3. GTS Przywidz 6 - 0 Sporting II Leźno 7 listopada 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:1
4. GKS II Kolbudy 1 - 3 KS Sulmin 5 września 2010 - 11:00
5. Amigo Przyjaźń 5 - 0 Amator II Kiełpino 5 września 2010 - 14:00
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
6. Morena II Gdańsk 3 - 0 Amator II Kiełpino 12 września 2010 - 11:30
7. KS Sulmin 4 - 1 Amigo Przyjaźń 12 września 2010 - 16:00
8. Sporting II Leźno 2 - 2 GKS II Kolbudy 12 września 2010 - 14:00
9. Barka Łebno 3 - 0 GTS Przywidz 12 września 2010 - 13:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1
10. GKS II Żukowo 5 - 3 Orzeł II Trąbki Wielkie 12 września 2010 - 11:00
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
11. Orzeł II Trąbki Wielkie 1 - 2 Morena II Gdańsk 18 września 2010 - 15:00
12. GTS Przywidz 4 - 2 GKS II Żukowo 18 września 2010 - 17:00
13. GKS II Kolbudy 1 - 3 Barka Łebno 19 września 2010 - 13:00
14. Amigo Przyjaźń 1 - 2 Sporting II Leźno 19 września 2010 - 14:00
15. Amator II Kiełpino 1 - 3 KS Sulmin 19 września 2010 - 14:00
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
16. Morena II Gdańsk 4 - 1 KS Sulmin 26 września 2010 - 11:30
17. Sporting II Leźno 0 - 1 Amator II Kiełpino 26 września 2010 - 14:00
18. Barka Łebno 3 - 0 Amigo Przyjaźń 26 września 2010 - 13:00
19. GKS II Żukowo 4 - 3 GKS II Kolbudy 26 września 2010 - 11:00
20. Orzeł II Trąbki Wielkie 2 - 2 GTS Przywidz 26 września 2010 - 12:00
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
21. GTS Przywidz 7 - 4 Morena II Gdańsk 2 października 2010 - 16:00
22. GKS II Kolbudy 2 - 2 Orzeł II Trąbki Wielkie 3 października 2010 - 13:00
23. Amigo Przyjaźń 5 - 2 GKS II Żukowo 3 października 2010 - 14:00
24. Amator II Kiełpino 2 - 3 Barka Łebno 3 października 2010 - 13:00
25. KS Sulmin 1 - 0 Sporting II Leźno 3 października 2010 - 11:30
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (47) 
26. Morena II Gdańsk 1 - 3 Sporting II Leźno 10 października 2010 - 11:30
27. Barka Łebno 4 - 1 KS Sulmin 10 października 2010 - 13:00
28. GKS II Żukowo 4 - 2 Amator II Kiełpino 10 października 2010 - 11:00
29. Orzeł II Trąbki Wielkie 2 - 2 Amigo Przyjaźń 9 października 2010 - 14:00
30. GTS Przywidz 6 - 2 GKS II Kolbudy 9 października 2010 - 16:00
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
31. GKS II Kolbudy 0 - 4 Morena II Gdańsk 17 października 2010 - 13:00
32. Amigo Przyjaźń 3 - 1 GTS Przywidz 17 października 2010 - 14:00
33. Amator II Kiełpino 9 - 4 Orzeł II Trąbki Wielkie 17 października 2010 - 13:00
34. KS Sulmin 6 - 7 GKS II Żukowo 17 października 2010 - 14:30
35. Sporting II Leźno 1 - 4 Barka Łebno 17 października 2010 - 14:00
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
36. Morena II Gdańsk 0 - 0 Barka Łebno 24 października 2010 - 11:30
37. GKS II Żukowo 1 - 1 Sporting II Leźno 24 października 2010 - 11:00
38. Orzeł II Trąbki Wielkie 8 - 0 KS Sulmin 24 października 2010 - 12:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:1
39. GTS Przywidz 2 - 1 Amator II Kiełpino 24 października 2010 - 14:00
40. GKS II Kolbudy 0 - 3 Amigo Przyjaźń 24 października 2010 - 13:00
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (51) 
41. Amigo Przyjaźń 6 - 3 Morena II Gdańsk 31 października 2010 - 14:00
42. Amator II Kiełpino 3 - 1 GKS II Kolbudy 30 października 2010 - 14:30
43. KS Sulmin 4 - 1 GTS Przywidz 31 października 2010 - 14:00
44. Sporting II Leźno 0 - 4 Orzeł II Trąbki Wielkie 31 października 2010 - 14:00
45. Barka Łebno 3 - 1 GKS II Żukowo 31 października 2010 - 13:00
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (66) 
46. Morena II Gdańsk 1 - 0 GKS II Żukowo 3 kwietnia 2011 - 11:30
47. Barka Łebno 3 - 0 Orzeł II Trąbki Wielkie
48. Sporting II Leźno 1 - 1 GTS Przywidz 3 kwietnia 2011 - 12:00
49. KS Sulmin 3 - 0 GKS II Kolbudy 2 kwietnia 2011 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-2
50. Amator II Kiełpino 5 - 1 Amigo Przyjaźń 2 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
51. Amator II Kiełpino 2 - 2 Morena II Gdańsk 9 kwietnia 2011 - 16:00
52. Amigo Przyjaźń 2 - 3 KS Sulmin 10 kwietnia 2011 - 14:00
53. GKS II Kolbudy 3 - 2 Sporting II Leźno 10 kwietnia 2011 - 14:30
54. GTS Przywidz 0 - 8 Barka Łebno 9 kwietnia 2011 - 17:00
55. Orzeł II Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS II Żukowo
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
56. Morena II Gdańsk 3 - 0 Orzeł II Trąbki Wielkie
57. GKS II Żukowo 1 - 4 GTS Przywidz
58. Barka Łebno 3 - 1 GKS II Kolbudy 17 kwietnia 2011 - 13:00
59. Sporting II Leźno 0 - 2 Amigo Przyjaźń 17 kwietnia 2011 - 14:00
60. KS Sulmin 2 - 1 Amator II Kiełpino 17 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
61. KS Sulmin 5 - 2 Morena II Gdańsk 30 kwietnia 2011 - 14:00
62. Amator II Kiełpino 1 - 1 Sporting II Leźno 30 kwietnia 2011 - 17:00
63. Amigo Przyjaźń 3 - 2 Barka Łebno 1 maja 2011 - 14:00
64. GKS II Kolbudy 2 - 5 GKS II Żukowo 1 maja 2011 - 14:30
65. GTS Przywidz 3 - 0 Orzeł II Trąbki Wielkie
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
66. Morena II Gdańsk 1 - 3 GTS Przywidz 8 maja 2011 - 11:30
67. Orzeł II Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS II Kolbudy
68. GKS II Żukowo 2 - 0 Amigo Przyjaźń
69. Barka Łebno 3 - 1 Amator II Kiełpino 8 maja 2011 - 13:00
70. Sporting II Leźno 3 - 0 KS Sulmin 8 maja 2011 - 14:00
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
71. Sporting II Leźno 4 - 3 Morena II Gdańsk 15 maja 2011 - 12:00
72. KS Sulmin 0 - 1 Barka Łebno 14 maja 2011 - 17:00
73. Amator II Kiełpino 2 - 1 GKS II Żukowo 14 maja 2011 - 17:00
74. Amigo Przyjaźń 3 - 0 Orzeł II Trąbki Wielkie
75. GKS II Kolbudy 1 - 4 GTS Przywidz 15 maja 2011 - 14:30
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
76. Morena II Gdańsk 3 - 3 GKS II Kolbudy 22 maja 2011 - 11:30
77. GTS Przywidz 2 - 0 Amigo Przyjaźń 21 maja 2011 - 17:00
78. Orzeł II Trąbki Wielkie 0 - 3 Amator II Kiełpino
79. GKS II Żukowo 2 - 3 KS Sulmin
80. Barka Łebno 4 - 2 Sporting II Leźno 22 maja 2011 - 13:00
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
81. Barka Łebno 15 - 0 Morena II Gdańsk 29 maja 2011 - 13:00
82. Sporting II Leźno 2 - 1 GKS II Żukowo 29 maja 2011 - 14:00
83. KS Sulmin 3 - 0 Orzeł II Trąbki Wielkie
84. Amator II Kiełpino 3 - 2 GTS Przywidz 28 maja 2011 - 17:00
85. Amigo Przyjaźń 1 - 2 GKS II Kolbudy 29 maja 2011 - 14:00
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
86. Morena II Gdańsk 0 - 4 Amigo Przyjaźń 5 czerwca 2011 - 11:30
87. GKS II Kolbudy 1 - 1 Amator II Kiełpino 5 czerwca 2011 - 14:30
88. GTS Przywidz 0 - 3 KS Sulmin 4 czerwca 2011 - 17:00
89. Orzeł II Trąbki Wielkie 0 - 3 Sporting II Leźno
90. GKS II Żukowo 0 - 4 Barka Łebno




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE