Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Barton Barcino |
1 - 3 |
Echo Biesowice |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
15 września 2010
15.09 - 17:00 |
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
29 sierpnia 2010
29.08 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 0 |
LKS Łebunia |
29 sierpnia 2010
29.08 - 13:30 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 3 |
KS Damnica |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Echo Biesowice |
9 - 2 |
KS Damnica |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Granit Kończewo |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
4 września 2010
4.09 - 13:00 |
LKS Łebunia |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
5 września 2010
5.09 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
Leśnik Cewice |
4 września 2010
4.09 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
Unia Korzybie |
5 września 2010
5.09 - 13:00 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
Błękitni Główczyce |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Błękitni Główczyce |
1 - 5 |
Echo Biesowice |
12 września 2010
12.09 - 13:00 |
Unia Korzybie |
3 - 3 |
Barton Barcino |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
12 września 2010
12.09 - 13:30 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 3 |
Garbarnia Kępice |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 0 |
LKS Łebunia |
12 września 2010
12.09 - 12:00 |
KS Damnica |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Echo Biesowice |
2 - 0 |
Granit Kończewo |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
LKS Łebunia |
2 - 3 |
KS Damnica |
19 września 2010
19.09 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
18 września 2010
18.09 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 6 |
Rowokół Smołdzino |
19 września 2010
19.09 - 13:00 |
Barton Barcino |
0 - 0 |
Leśnik Cewice |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Unia Korzybie |
19 września 2010
19.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Unia Korzybie |
3 - 6 |
Echo Biesowice |
26 września 2010
26.09 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
6 - 3 |
Błękitni Główczyce |
26 września 2010
26.09 - 13:30 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 0 |
Barton Barcino |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
26 września 2010
26.09 - 12:00 |
KS Damnica |
1 - 0 |
Garbarnia Kępice |
25 września 2010
25.09 - 17:00 |
Granit Kończewo |
4 - 1 |
LKS Łebunia |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Echo Biesowice |
6 - 2 |
LKS Łebunia |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 3 |
Granit Kończewo |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 4 |
KS Damnica |
3 października 2010
3.10 - 13:00 |
Barton Barcino |
1 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
3 października 2010
3.10 - 13:00 |
Unia Korzybie |
3 - 3 |
Leśnik Cewice |
3 października 2010
3.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Leśnik Cewice |
1 - 3 |
Echo Biesowice |
10 października 2010
10.10 - 13:30 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 1 |
Unia Korzybie |
9 października 2010
9.10 - 12:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
10 października 2010
10.10 - 12:00 |
KS Damnica |
2 - 3 |
Barton Barcino |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
LKS Łebunia |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
10 października 2010
10.10 - 10:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Echo Biesowice |
5 - 2 |
Garbarnia Kępice |
16 października 2010
16.10 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 1 |
LKS Łebunia |
17 października 2010
17.10 - 13:00 |
Barton Barcino |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
KS Damnica |
17 października 2010
17.10 - 13:00 |
Unia Korzybie |
2 - 6 |
Wybrzeże Objazda |
17 października 2010
17.10 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
17 października 2010
17.10 - 13:30 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Rowokół Smołdzino |
0 - 1 |
Echo Biesowice |
23 października 2010
23.10 - 12:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
24 października 2010
24.10 - 12:00 |
KS Damnica |
8 - 1 |
Unia Korzybie |
23 października 2010
23.10 - 16:00 |
Granit Kończewo |
4 - 1 |
Błękitni Główczyce |
24 października 2010
24.10 - 12:30 |
LKS Łebunia |
1 - 2 |
Barton Barcino |
24 października 2010
24.10 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (165) |
Echo Biesowice |
6 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
30 października 2010
30.10 - 16:00 |
Barton Barcino |
4 - 2 |
Garbarnia Kępice |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
31 października 2010
31.10 - 13:00 |
Unia Korzybie |
2 - 2 |
Granit Kończewo |
31 października 2010
31.10 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 2 |
KS Damnica |
31 października 2010
31.10 - 13:30 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (108) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 0 |
Echo Biesowice |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
KS Damnica |
3 - 6 |
Rowokół Smołdzino |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Granit Kończewo |
4 - 0 |
Leśnik Cewice |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 |
LKS Łebunia |
2 - 3 |
Unia Korzybie |
7 listopada 2010
7.11 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 2 |
Błękitni Główczyce |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 3 |
Barton Barcino |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (91) |
Echo Biesowice |
4 - 4 |
Barton Barcino |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
5 - 0 |
Błękitni Główczyce |
3 kwietnia 2011
3.04 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 2 |
Unia Korzybie |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
LKS Łebunia |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
3 kwietnia 2011
3.04 - 11:00 |
Granit Kończewo |
5 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
3 kwietnia 2011
3.04 - 13:00 |
KS Damnica |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (51) |
KS Damnica |
2 - 0 |
Echo Biesowice |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Granit Kończewo |
10 kwietnia 2011
10.04 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 0 |
LKS Łebunia |
10 kwietnia 2011
10.04 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 4 |
Garbarnia Kępice |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:30 |
Unia Korzybie |
1 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 4 |
Barton Barcino |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 |
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Echo Biesowice |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
Barton Barcino |
1 - 0 |
Unia Korzybie |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
Leśnik Cewice |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
LKS Łebunia |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
17 kwietnia 2011
17.04 - 11:00 |
Granit Kończewo |
2 - 5 |
KS Damnica |
17 kwietnia 2011
17.04 - 13:00 |
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Granit Kończewo |
4 - 0 |
Echo Biesowice |
1 maja 2011
1.05 - 13:00 |
KS Damnica |
4 - 1 |
LKS Łebunia |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
1 maja 2011
1.05 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
1 maja 2011
1.05 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 0 |
Barton Barcino |
1 maja 2011
1.05 - 13:30 |
Unia Korzybie |
5 - 1 |
Błękitni Główczyce |
1 maja 2011
1.05 - 13:00 |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Unia Korzybie |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 2 |
Leśnik Cewice |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 |
Barton Barcino |
0 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
8 maja 2011
8.05 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
KS Damnica |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
LKS Łebunia |
1 - 5 |
Granit Kończewo |
8 maja 2011
8.05 - 11:00 |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (41) |
LKS Łebunia |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
15 maja 2011
15.05 - 11:00 |
Granit Kończewo |
0 - 0 |
Garbarnia Kępice |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
KS Damnica |
0 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 6 |
Barton Barcino |
15 maja 2011
15.05 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
15 maja 2011
15.05 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
5 - 2 |
Unia Korzybie |
15 maja 2011
15.05 - 13:30 |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Echo Biesowice |
5 - 1 |
Leśnik Cewice |
21 maja 2011
21.05 - 16:00 |
Unia Korzybie |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
22 maja 2011
22.05 - 13:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
22 maja 2011
22.05 - 13:00 |
Barton Barcino |
1 - 2 |
KS Damnica |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 0 |
LKS Łebunia |
21 maja 2011
21.05 - 16:00 |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (98) |
Garbarnia Kępice |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
28 maja 2011
28.05 - 16:00 |
LKS Łebunia |
0 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
29 maja 2011
29.05 - 11:00 |
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Barton Barcino |
29 maja 2011
29.05 - 13:00 |
KS Damnica |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
6 - 2 |
Unia Korzybie |
29 maja 2011
29.05 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 2 |
Leśnik Cewice |
29 maja 2011
29.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (90) |
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
5 czerwca 2011
5.06 - 13:30 |
Unia Korzybie |
6 - 3 |
KS Damnica |
5 czerwca 2011
5.06 - 13:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
5 czerwca 2011
5.06 - 13:00 |
Barton Barcino |
0 - 3 |
LKS Łebunia |
5 czerwca 2011
5.06 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
5 czerwca 2011
5.06 - 14:00 |
Kolejka 21 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Jantaria Pobłocie |
0 - 2 |
Echo Biesowice |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 0 |
Barton Barcino |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
LKS Łebunia |
5 - 1 |
Błękitni Główczyce |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Granit Kończewo |
5 - 2 |
Unia Korzybie |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
KS Damnica |
4 - 0 |
Leśnik Cewice |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Kolejka 22 - 19. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (118) |
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
KS Damnica |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 8 |
Granit Kończewo |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Unia Korzybie |
0 - 2 |
LKS Łebunia |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 3 |
Garbarnia Kępice |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Barton Barcino |
4 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
|