Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (30) |
GTS Mokry Dwór |
3 - 0 |
GTS Goszyn |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
vo,w druzynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:3 |
Delta Małżewko |
3 - 0 |
GTS Rotmanka |
|
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:12 |
Jaguar Malenin |
- |
Tęcza Siwiałka |
29 sierpnia 2010
29.08 - 17:00 |
anulowany,na boisku 2:11 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 4 |
GTS Juszkowo |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 4 |
GLKS Różyny |
28 sierpnia 2010
28.08 |
Styna Godziszewo |
3 - 0 |
GTS Rokitnica |
28 sierpnia 2010
28.08 - 15:30 |
vo,w drużynie gości brak wymaganej ilości młodzieżowców,na boisku 2:2 |
Pauza: Potok II Pszczółki, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (37) |
GTS Goszyn |
2 - 6 |
GTS Rokitnica |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
2 - 0 |
Styna Godziszewo |
5 września 2010
5.09 - 16:30 |
w Pszczólkach |
GTS Juszkowo |
1 - 4 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Tęcza Siwiałka |
2 - 5 |
Bursztyn Gniszewo |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
- |
Jaguar Malenin |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
anulowany,na boisku 8:0 |
Potok II Pszczółki |
5 - 0 |
Delta Małżewko |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
Pauza: GTS Mokry Dwór, |
Kolejka 3 - 8. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Delta Małżewko |
1 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
8 września 2010
8.09 - 17:00 |
Jaguar Malenin |
- |
Potok II Pszczółki |
29 września 2010
29.09 - 16:00 |
anulowany,na boisku 3:10 |
Bursztyn Gniszewo |
3 - 4 |
GTS Rotmanka |
8 września 2010
8.09 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
8 września 2010
8.09 |
Styna Godziszewo |
5 - 1 |
GTS Juszkowo |
8 września 2010
8.09 - 17:00 |
GTS Rokitnica |
2 - 0 |
GLKS Różyny |
8 września 2010
8.09 |
Pauza: GTS Goszyn, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (36) |
GTS Goszyn |
2 - 6 |
GLKS Różyny |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 4 |
GTS Rokitnica |
11 września 2010
11.09 |
Tęcza Siwiałka |
2 - 0 |
Styna Godziszewo |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
4 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
11 września 2010
11.09 |
Potok II Pszczółki |
7 - 5 |
Bursztyn Gniszewo |
|
GTS Mokry Dwór |
- |
Jaguar Malenin |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
anulowany,na boisku 7:0 |
Pauza: Delta Małżewko, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Delta Małżewko |
1 - 8 |
GTS Goszyn |
19 września 2010
19.09 - 13:00 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
19 września 2010
19.09 - 11:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 3 |
Potok II Pszczółki |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 7 |
GTS Rotmanka |
18 września 2010
18.09 - 15:30 |
GTS Rokitnica |
4 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
4 - 1 |
GTS Juszkowo |
19 września 2010
19.09 - 11:00 |
Pauza: Jaguar Malenin, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (53) |
GTS Goszyn |
8 - 1 |
GTS Juszkowo |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Tęcza Siwiałka |
2 - 1 |
GLKS Różyny |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
1 - 3 |
GTS Rokitnica |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Potok II Pszczółki |
3 - 1 |
Styna Godziszewo |
|
GTS Mokry Dwór |
0 - 5 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
mecz w Dąbrówce Tczewskiej |
Delta Małżewko |
- |
Jaguar Malenin |
26 września 2010
26.09 - 13:00 |
anulowany,na boisku 3:4 |
Pauza: Bursztyn Gniszewo, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Jaguar Malenin |
- |
GTS Goszyn |
|
anulowany,na boisku 3:7 |
Bursztyn Gniszewo |
4 - 3 |
Delta Małżewko |
|
Styna Godziszewo |
1 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
|
GTS Rokitnica |
3 - 2 |
Potok II Pszczółki |
|
GLKS Różyny |
2 - 2 |
GTS Rotmanka |
|
GTS Juszkowo |
0 - 6 |
Tęcza Siwiałka |
|
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (19) |
GTS Goszyn |
1 - 4 |
Tęcza Siwiałka |
|
GTS Rotmanka |
3 - 0 |
GTS Juszkowo |
|
vo,brak minimalnej liczby zawodników drużyny gości |
Potok II Pszczółki |
1 - 1 |
GLKS Różyny |
|
GTS Mokry Dwór |
0 - 4 |
GTS Rokitnica |
|
Delta Małżewko |
2 - 9 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
10 października 2010
10.10 - 13:00 |
Jaguar Malenin |
- |
Bursztyn Gniszewo |
|
anulowany,na boisku 2:6 |
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 2 |
GTS Goszyn |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
- |
Jaguar Malenin |
|
anulowany,na boisku 21:0 |
Styna Godziszewo |
17 - 2 |
Delta Małżewko |
|
GLKS Różyny |
4 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
|
GTS Juszkowo |
7 - 3 |
Potok II Pszczółki |
|
Tęcza Siwiałka |
1 - 0 |
GTS Rotmanka |
|
Pauza: GTS Rokitnica, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (30) |
GTS Goszyn |
3 - 0 |
GTS Rotmanka |
|
Potok II Pszczółki |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
|
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
GTS Juszkowo |
|
Delta Małżewko |
1 - 10 |
GTS Rokitnica |
24 września 2010
24.09 - 13:00 |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Pauza: Styna Godziszewo, GLKS Różyny, |
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 0 |
GTS Goszyn |
|
Styna Godziszewo |
1 - 2 |
Bursztyn Gniszewo |
|
GLKS Różyny |
10 - 2 |
Delta Małżewko |
|
Tęcza Siwiałka |
3 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
|
GTS Rotmanka |
3 - 2 |
Potok II Pszczółki |
|
Pauza: GTS Juszkowo, GTS Rokitnica, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (97) |
GTS Goszyn |
5 - 6 |
Potok II Pszczółki |
|
GTS Mokry Dwór |
1 - 2 |
GTS Rotmanka |
|
Delta Małżewko |
2 - 5 |
GTS Juszkowo |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 3 |
GTS Rokitnica |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
6 - 2 |
Styna Godziszewo |
|
Pauza: GLKS Różyny, Tęcza Siwiałka, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Styna Godziszewo |
- - - |
GTS Goszyn |
|
obustronny vo,w drużynie gospodarzy i gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 5:2 |
GTS Rokitnica |
1 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
GLKS Różyny |
6 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
|
Tęcza Siwiałka |
10 - 2 |
Delta Małżewko |
|
Potok II Pszczółki |
3 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
|
Pauza: GTS Rotmanka, GTS Juszkowo, |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (73) |
GTS Goszyn |
0 - 13 |
GTS Mokry Dwór |
|
GTS Rotmanka |
6 - 2 |
Delta Małżewko |
|
GTS Juszkowo |
4 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
|
GLKS Różyny |
0 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 maja 2011
3.05 |
GTS Rokitnica |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
Tęcza Siwiałka |
6 - 0 |
Potok II Pszczółki |
|
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GTS Goszyn |
8 - 2 |
Bursztyn Gniszewo |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 1 |
GTS Rotmanka |
|
Potok II Pszczółki |
0 - 1 |
GTS Juszkowo |
|
Tęcza Siwiałka |
4 - 1 |
GTS Rokitnica |
|
Styna Godziszewo |
0 - 3 |
GLKS Różyny |
|
GTS Mokry Dwór |
4 - 0 |
Delta Małżewko |
|
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Potok II Pszczółki |
6 - 3 |
GTS Rokitnica |
|
Tęcza Siwiałka |
2 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Bursztyn Gniszewo |
1 - 6 |
GLKS Różyny |
|
GTS Juszkowo |
7 - 2 |
Delta Małżewko |
|
GTS Rotmanka |
2 - 2 |
GTS Goszyn |
|
GTS Mokry Dwór |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
Kolejka 17 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (19) |
GTS Rotmanka |
2 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 0 |
GTS Goszyn |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
Delta Małżewko |
1 - 4 |
GLKS Różyny |
17 kwietnia 2011
17.04 - 13:00 |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
17 kwietnia 2011
17.04 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 0 |
GTS Rokitnica |
16 kwietnia 2011
16.04 - 15:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 3 |
Potok II Pszczółki |
|
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GTS Rokitnica |
1 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
|
GLKS Różyny |
1 - 4 |
Potok II Pszczółki |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 1 |
GTS Juszkowo |
|
GTS Rotmanka |
4 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
|
GTS Goszyn |
10 - 3 |
Delta Małżewko |
|
Styna Godziszewo |
0 - 3 |
Tęcza Siwiałka |
|
Kolejka 19 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
GTS Mokry Dwór |
1 - 0 |
Potok II Pszczółki |
10 maja 2011
10.05 - 18:00 |
GTS Rokitnica |
4 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
7 maja 2011
7.05 - 15:00 |
Delta Małżewko |
1 - 9 |
Tęcza Siwiałka |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 |
GLKS Różyny |
7 - 1 |
GTS Goszyn |
8 maja 2011
8.05 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 2 |
GTS Rotmanka |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Kolejka 20 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
GTS Juszkowo |
3 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
GTS Rotmanka |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
|
Tęcza Siwiałka |
3 - 2 |
GTS Goszyn |
|
GTS Rokitnica |
12 - 1 |
Delta Małżewko |
|
Potok II Pszczółki |
2 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
Bursztyn Gniszewo |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
Kolejka 21 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
6 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
|
Bursztyn Gniszewo |
4 - 1 |
Potok II Pszczółki |
|
GTS Rokitnica |
6 - 1 |
GTS Goszyn |
|
GTS Rotmanka |
3 - 5 |
Tęcza Siwiałka |
|
GTS Juszkowo |
3 - 1 |
GLKS Różyny |
|
Delta Małżewko |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
Kolejka 22 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (25) |
GTS Mokry Dwór |
3 - 6 |
Tęcza Siwiałka |
|
GLKS Różyny |
5 - 1 |
GTS Rokitnica |
|
Potok II Pszczółki |
2 - 3 |
GTS Rotmanka |
|
GTS Goszyn |
0 - 4 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Delta Małżewko |
3 - 17 |
Bursztyn Gniszewo |
|
GTS Juszkowo |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
Kolejka 23 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
GTS Mokry Dwór |
4 - 4 |
GLKS Różyny |
|
Tęcza Siwiałka |
4 - 0 |
GTS Juszkowo |
|
GTS Rokitnica |
3 - 0 |
GTS Rotmanka |
|
Delta Małżewko |
- - - |
Potok II Pszczółki |
|
obustronny vo |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 5 |
Bursztyn Gniszewo |
|
GTS Goszyn |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
Kolejka 24 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GTS Mokry Dwór |
4 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
22 - 0 |
Delta Małżewko |
|
Potok II Pszczółki |
- |
GTS Goszyn |
|
GTS Rokitnica |
1 - 0 |
GTS Juszkowo |
|
GLKS Różyny |
2 - 5 |
Tęcza Siwiałka |
|
GTS Rotmanka |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
|