Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (38) |
UKS Klukowo |
1 - 0 |
Champion Kokoszki |
29 sierpnia 2010
29.08 - 11:00 |
Osiczanka II Osice |
2 - 1 |
Orzeł Straszyn |
29 sierpnia 2010
29.08 - 16:30 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 2 |
Spartakus Stogi |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Morena Gdańsk |
8 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
29 sierpnia 2010
29.08 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 0 |
Orzeł Jasień |
29 sierpnia 2010
29.08 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
9 - 2 |
Ogniwo Borkowo |
29 sierpnia 2010
29.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Champion Kokoszki |
5 - 5 |
Ogniwo Borkowo |
5 września 2010
5.09 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Rozstaje Gdańsk |
2 - 12 |
Karlikowo Sopot |
5 września 2010
5.09 - 12:00 |
Spartakus Stogi |
0 - 6 |
Morena Gdańsk |
5 września 2010
5.09 - 12:30 |
Orzeł Straszyn |
3 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
UKS Klukowo |
3 - 0 |
Osiczanka II Osice |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Osiczanka II Osice |
5 - 0 |
Champion Kokoszki |
12 września 2010
12.09 - 14:30 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 2 |
UKS Klukowo |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 2 |
Orzeł Straszyn |
11 września 2010
11.09 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
7 - 0 |
Spartakus Stogi |
12 września 2010
12.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Ogniwo Borkowo |
0 - 3 |
Orzeł Jasień |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
vo,nieprzygotowane boisko |
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Champion Kokoszki |
3 - 9 |
Orzeł Jasień |
19 września 2010
19.09 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
4 - 5 |
Ogniwo Borkowo |
19 września 2010
19.09 - 12:00 |
Spartakus Stogi |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
19 września 2010
19.09 - 12:30 |
Orzeł Straszyn |
0 - 2 |
Karlikowo Sopot |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
UKS Klukowo |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
Osiczanka II Osice |
3 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
18 września 2010
18.09 - 10:30 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (35) |
EX Siedlce Gdańsk |
5 - 0 |
Champion Kokoszki |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 2 |
Osiczanka II Osice |
25 września 2010
25.09 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
4 - 1 |
UKS Klukowo |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 2 |
Orzeł Straszyn |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Ogniwo Borkowo |
3 - 4 |
Spartakus Stogi |
26 września 2010
26.09 - 12:00 |
Orzeł Jasień |
5 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Champion Kokoszki |
3 - 6 |
Rozstaje Gdańsk |
3 października 2010
3.10 - 11:00 |
Spartakus Stogi |
0 - 6 |
Orzeł Jasień |
3 października 2010
3.10 - 12:30 |
Orzeł Straszyn |
8 - 0 |
Ogniwo Borkowo |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
UKS Klukowo |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
Osiczanka II Osice |
3 - 2 |
Karlikowo Sopot |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 6 |
Morena Gdańsk |
3 października 2010
3.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Morena Gdańsk |
9 - 1 |
Champion Kokoszki |
9 października 2010
9.10 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
3 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
10 października 2010
10.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 0 |
Osiczanka II Osice |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Ogniwo Borkowo |
0 - 6 |
UKS Klukowo |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Orzeł Jasień |
3 - 1 |
Orzeł Straszyn |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 1 |
Spartakus Stogi |
10 października 2010
10.10 - 12:30 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Champion Kokoszki |
5 - 6 |
Spartakus Stogi |
17 października 2010
17.10 - 11:00 |
Orzeł Straszyn |
8 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
16 października 2010
16.10 - 16:00 |
UKS Klukowo |
1 - 4 |
Orzeł Jasień |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
Osiczanka II Osice |
4 - 5 |
Ogniwo Borkowo |
17 października 2010
17.10 - 13:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
17 października 2010
17.10 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 0 |
Karlikowo Sopot |
16 października 2010
16.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Karlikowo Sopot |
7 - 1 |
Champion Kokoszki |
24 października 2010
24.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Ogniwo Borkowo |
2 - 6 |
EX Siedlce Gdańsk |
24 października 2010
24.10 - 12:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 0 |
Osiczanka II Osice |
24 października 2010
24.10 - 10:30 |
Rozstaje Gdańsk |
5 - 4 |
UKS Klukowo |
24 października 2010
24.10 - 12:00 |
Spartakus Stogi |
2 - 12 |
Orzeł Straszyn |
24 października 2010
24.10 - 12:30 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Champion Kokoszki |
3 - 13 |
Orzeł Straszyn |
31 października 2010
31.10 - 11:00 |
UKS Klukowo |
1 - 4 |
Spartakus Stogi |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
Osiczanka II Osice |
9 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
31 października 2010
31.10 - 13:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 1 |
Orzeł Jasień |
31 października 2010
31.10 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
11 - 2 |
Ogniwo Borkowo |
30 października 2010
30.10 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
4 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
31 października 2010
31.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Jaguar Gdańsk |
2 - 0 |
Champion Kokoszki |
7 listopada 2010
7.11 - 11:00 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 9 |
Karlikowo Sopot |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 5 |
Morena Gdańsk |
7 listopada 2010
7.11 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 9 |
EX Siedlce Gdańsk |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
Spartakus Stogi |
3 - 0 |
Osiczanka II Osice |
7 listopada 2010
7.11 - 12:30 |
vo,niestawienie się na zawody |
Orzeł Straszyn |
4 - 2 |
UKS Klukowo |
6 listopada 2010
6.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Champion Kokoszki |
1 - 0 |
UKS Klukowo |
27 marca 2011
27.03 - 12:00 |
Orzeł Straszyn |
3 - 1 |
Osiczanka II Osice |
26 marca 2011
26.03 - 15:30 |
Spartakus Stogi |
2 - 4 |
EX Siedlce Gdańsk |
27 marca 2011
27.03 - 14:00 |
Rozstaje Gdańsk |
1 - 6 |
Morena Gdańsk |
27 marca 2011
27.03 - 12:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 2 |
Karlikowo Sopot |
27 marca 2011
27.03 - 11:00 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
27 marca 2011
27.03 - 13:00 |
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Ogniwo Borkowo |
3 - 7 |
Champion Kokoszki |
3 kwietnia 2011
3.04 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
Orzeł Jasień |
3 kwietnia 2011
3.04 - 12:00 |
Karlikowo Sopot |
7 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 1 |
Spartakus Stogi |
2 kwietnia 2011
2.04 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 1 |
Orzeł Straszyn |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
0 - 2 |
UKS Klukowo |
3 kwietnia 2011
3.04 - 16:30 |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Champion Kokoszki |
2 - 1 |
Osiczanka II Osice |
9 kwietnia 2011
9.04 - 13:30 |
UKS Klukowo |
3 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 |
Orzeł Straszyn |
0 - 1 |
Morena Gdańsk |
9 kwietnia 2011
9.04 - 15:30 |
Spartakus Stogi |
2 - 4 |
Karlikowo Sopot |
10 kwietnia 2011
10.04 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 11 |
Jaguar Gdańsk |
10 kwietnia 2011
10.04 - 12:00 |
Orzeł Jasień |
3 - 0 |
Ogniwo Borkowo |
10 kwietnia 2011
10.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Orzeł Jasień |
2 - 0 |
Champion Kokoszki |
17 kwietnia 2011
17.04 - 11:00 |
Ogniwo Borkowo |
4 - 5 |
Rozstaje Gdańsk |
17 kwietnia 2011
17.04 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 0 |
Spartakus Stogi |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 3 |
Orzeł Straszyn |
16 kwietnia 2011
16.04 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
5 - 1 |
UKS Klukowo |
25 maja 2011
25.05 - 18:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 3 |
Osiczanka II Osice |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Champion Kokoszki |
2 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:00 |
Osiczanka II Osice |
0 - 8 |
Morena Gdańsk |
1 maja 2011
1.05 - 13:00 |
UKS Klukowo |
0 - 1 |
Karlikowo Sopot |
1 maja 2011
1.05 - 13:00 |
Orzeł Straszyn |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:30 |
Spartakus Stogi |
5 - 1 |
Ogniwo Borkowo |
30 kwietnia 2011
30.04 - 14:00 |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 11 |
Orzeł Jasień |
1 maja 2011
1.05 - 12:00 |
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Rozstaje Gdańsk |
1 - 2 |
Champion Kokoszki |
8 maja 2011
8.05 - 12:00 |
Orzeł Jasień |
4 - 1 |
Spartakus Stogi |
8 maja 2011
8.05 - 11:00 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 12 |
Orzeł Straszyn |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 0 |
UKS Klukowo |
8 maja 2011
8.05 - 12:00 |
Karlikowo Sopot |
9 - 2 |
Osiczanka II Osice |
8 maja 2011
8.05 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
7 maja 2011
7.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Champion Kokoszki |
1 - 5 |
Morena Gdańsk |
15 maja 2011
15.05 - 12:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 2 |
Karlikowo Sopot |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
UKS Klukowo |
2 - 3 |
Ogniwo Borkowo |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
Orzeł Straszyn |
3 - 1 |
Orzeł Jasień |
14 maja 2011
14.05 - 15:30 |
Spartakus Stogi |
4 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Spartakus Stogi |
0 - 1 |
Champion Kokoszki |
22 maja 2011
22.05 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
1 - 6 |
Orzeł Straszyn |
22 maja 2011
22.05 - 12:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
22 maja 2011
22.05 - 11:00 |
Ogniwo Borkowo |
2 - 4 |
Osiczanka II Osice |
22 maja 2011
22.05 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
22 maja 2011
22.05 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
2 - 2 |
Morena Gdańsk |
21 maja 2011
21.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Champion Kokoszki |
1 - 0 |
Karlikowo Sopot |
29 maja 2011
29.05 - 12:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
8 - 1 |
Ogniwo Borkowo |
28 maja 2011
28.05 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
0 - 2 |
Orzeł Jasień |
29 maja 2011
29.05 - 14:30 |
UKS Klukowo |
3 - 3 |
Rozstaje Gdańsk |
29 maja 2011
29.05 - 13:00 |
Orzeł Straszyn |
1 - 1 |
Spartakus Stogi |
28 maja 2011
28.05 - 15:30 |
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Orzeł Straszyn |
4 - 1 |
Champion Kokoszki |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:30 |
Spartakus Stogi |
2 - 3 |
UKS Klukowo |
5 czerwca 2011
5.06 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
4 - 7 |
Osiczanka II Osice |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
5 czerwca 2011
5.06 - 11:00 |
Ogniwo Borkowo |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
5 czerwca 2011
5.06 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 0 |
Karlikowo Sopot |
4 czerwca 2011
4.06 - 17:00 |
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Champion Kokoszki |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
11 czerwca 2011
11.06 - 19:00 |
Karlikowo Sopot |
5 - 4 |
Ogniwo Borkowo |
11 czerwca 2011
11.06 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 3 |
Orzeł Jasień |
11 czerwca 2011
11.06 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
7 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
8 - 2 |
Spartakus Stogi |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:30 |
UKS Klukowo |
1 - 2 |
Orzeł Straszyn |
12 czerwca 2011
12.06 - 13:00 |
|