MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | SWSiEMP Arka Gdynia | 21 | 58 | 19 | 1 | 1 | 80 - 11 | ||||||
2. | Gedania Gdańsk | 22 | 45 | 14 | 3 | 5 | 56 - 30 | ||||||
3. | Chojniczanka Chojnice | 22 | 44 | 14 | 2 | 6 | 67 - 29 | ||||||
4. | Gryf Wejherowo | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 51 - 25 | ||||||
5. | Lechia Gdańsk | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 47 - 34 | ||||||
6. | Polonia Gdańsk | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 36 - 28 | ||||||
7. | Wisła Tczew | 21 | 33 | 10 | 3 | 8 | 46 - 43 | ||||||
8. | Rodło Kwidzyn | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 50 - 44 | ||||||
9. | Wierzyca Starogard Gdański | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 35 - 51 | ||||||
10. | Olimpia Sztum | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 31 - 77 | ||||||
11. | Pomezania Malbork | 22 | 11 | 3 | 2 | 17 | 25 - 79 | ||||||
12. | Bałtyk Gdynia | 22 | 3 | 1 | 0 | 21 | 16 - 89 |
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Wierzyca Starogard Gdański | 0 - 0 | Lechia Gdańsk | ||
Gryf Wejherowo | 10 - 1 | Pomezania Malbork | ||
Olimpia Sztum | 1 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||
Bałtyk Gdynia | 2 - 4 | Rodło Kwidzyn | ||
Gedania Gdańsk | 0 - 0 | Polonia Gdańsk | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 8 - 1 | Wisła Tczew | ||
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 3 - 2 | Wisła Tczew | ||
Polonia Gdańsk | 0 - 3 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Rodło Kwidzyn | 1 - 3 | Gedania Gdańsk | ||
Chojniczanka Chojnice | 7 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Pomezania Malbork | 3 - 2 | Olimpia Sztum | ||
Wierzyca Starogard Gdański | 0 - 1 | Gryf Wejherowo | ||
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Gryf Wejherowo | 0 - 1 | Lechia Gdańsk | ||
Olimpia Sztum | 4 - 2 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Bałtyk Gdynia | 4 - 3 | Pomezania Malbork | ||
Gedania Gdańsk | 2 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 4 - 2 | Rodło Kwidzyn | ||
Wisła Tczew | 1 - 1 | Polonia Gdańsk | ||
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 2 - 2 | Polonia Gdańsk | ||
Rodło Kwidzyn | 3 - 1 | Wisła Tczew | ||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 3 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Pomezania Malbork | 1 - 3 | Gedania Gdańsk | ||
Wierzyca Starogard Gdański | 6 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Gryf Wejherowo | 7 - 2 | Olimpia Sztum | ||
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Olimpia Sztum | 2 - 6 | Lechia Gdańsk | ||
Bałtyk Gdynia | 0 - 2 | Gryf Wejherowo | ||
Gedania Gdańsk | 5 - 2 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 6 - 0 | Pomezania Malbork | ||
Wisła Tczew | 1 - 5 | Chojniczanka Chojnice | ||
Polonia Gdańsk | 3 - 0 | Rodło Kwidzyn | ||
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 2 - 5 | Rodło Kwidzyn | ||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | Polonia Gdańsk | ||
Pomezania Malbork | 1 - 3 | Wisła Tczew | ||
Wierzyca Starogard Gdański | 0 - 1 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Gryf Wejherowo | 1 - 2 | Gedania Gdańsk | ||
Olimpia Sztum | 3 - 2 | Bałtyk Gdynia | ||
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Bałtyk Gdynia | 1 - 9 | Lechia Gdańsk | ||
Gedania Gdańsk | 7 - 0 | Olimpia Sztum | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 8 - 0 | Gryf Wejherowo | ||
Wisła Tczew | 1 - 1 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Polonia Gdańsk | 3 - 0 | Pomezania Malbork | ||
Rodło Kwidzyn | 2 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 3 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||
Pomezania Malbork | 1 - 12 | Rodło Kwidzyn | ||
Wierzyca Starogard Gdański | 1 - 2 | Polonia Gdańsk | ||
Gryf Wejherowo | 4 - 1 | Wisła Tczew | ||
Olimpia Sztum | 1 - 7 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Bałtyk Gdynia | 0 - 7 | Gedania Gdańsk | ||
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Gedania Gdańsk | 1 - 0 | Lechia Gdańsk | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 6 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Wisła Tczew | 4 - 2 | Olimpia Sztum | ||
Polonia Gdańsk | 0 - 3 | Gryf Wejherowo | ||
Rodło Kwidzyn | 4 - 1 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Chojniczanka Chojnice | 6 - 0 | Pomezania Malbork | ||
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 2 - 2 | Pomezania Malbork | ||
Wierzyca Starogard Gdański | 3 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||
Gryf Wejherowo | 2 - 0 | Rodło Kwidzyn | ||
Olimpia Sztum | 3 - 1 | Polonia Gdańsk | ||
Bałtyk Gdynia | 2 - 4 | Wisła Tczew | ||
Gedania Gdańsk | 1 - 2 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
SWSiEMP Arka Gdynia | 2 - 1 | Lechia Gdańsk | ||
Wisła Tczew | 0 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Polonia Gdańsk | 4 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Rodło Kwidzyn | 3 - 0 | Olimpia Sztum | ||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 0 | Gryf Wejherowo | ||
Pomezania Malbork | 0 - 2 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 3 - 1 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Pomezania Malbork | 2 - 2 | Gryf Wejherowo | ||
Chojniczanka Chojnice | 5 - 0 | Olimpia Sztum | ||
Rodło Kwidzyn | 4 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Polonia Gdańsk | 0 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Wisła Tczew | - | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Wisła Tczew | 4 - 0 | Lechia Gdańsk | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 5 - 1 | Polonia Gdańsk | ||
Gedania Gdańsk | 0 - 1 | Rodło Kwidzyn | ||
Bałtyk Gdynia | 0 - 3 | Chojniczanka Chojnice | ||
Olimpia Sztum | 3 - 0 | Pomezania Malbork | ||
vo | ||||
Gryf Wejherowo | 3 - 1 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 0 - 3 | Gryf Wejherowo | ||
vo | ||||
Wierzyca Starogard Gdański | 5 - 0 | Olimpia Sztum | ||
Pomezania Malbork | 2 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Chojniczanka Chojnice | 7 - 3 | Gedania Gdańsk | ||
Rodło Kwidzyn | 0 - 1 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Polonia Gdańsk | 1 - 0 | Wisła Tczew | ||
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Polonia Gdańsk | 1 - 0 | Lechia Gdańsk | ||
Wisła Tczew | 2 - 1 | Rodło Kwidzyn | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 3 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||
Gedania Gdańsk | 7 - 1 | Pomezania Malbork | ||
Bałtyk Gdynia | 1 - 2 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Olimpia Sztum | 0 - 3 | Gryf Wejherowo | ||
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 7 - 1 | Olimpia Sztum | ||
Gryf Wejherowo | 2 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Wierzyca Starogard Gdański | 4 - 4 | Gedania Gdańsk | ||
Pomezania Malbork | 0 - 3 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Chojniczanka Chojnice | 3 - 2 | Wisła Tczew | ||
Rodło Kwidzyn | 1 - 1 | Polonia Gdańsk | ||
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Rodło Kwidzyn | 0 - 2 | Lechia Gdańsk | ||
Polonia Gdańsk | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||
Wisła Tczew | 4 - 3 | Pomezania Malbork | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 6 - 0 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Gedania Gdańsk | 0 - 3 | Gryf Wejherowo | ||
Bałtyk Gdynia | 0 - 1 | Olimpia Sztum | ||
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 2 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Olimpia Sztum | 0 - 3 | Gedania Gdańsk | ||
Gryf Wejherowo | 0 - 0 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Wierzyca Starogard Gdański | 1 - 4 | Wisła Tczew | ||
Pomezania Malbork | 1 - 2 | Polonia Gdańsk | ||
Chojniczanka Chojnice | 10 - 1 | Rodło Kwidzyn | ||
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Chojniczanka Chojnice | 3 - 1 | Lechia Gdańsk | ||
Rodło Kwidzyn | 1 - 3 | Pomezania Malbork | ||
Polonia Gdańsk | 7 - 0 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Wisła Tczew | 2 - 1 | Gryf Wejherowo | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 3 - 0 | Olimpia Sztum | ||
vo | ||||
Gedania Gdańsk | 3 - 1 | Bałtyk Gdynia | ||
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 1 - 2 | Gedania Gdańsk | ||
Bałtyk Gdynia | 1 - 6 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Olimpia Sztum | 1 - 3 | Wisła Tczew | ||
Gryf Wejherowo | 2 - 1 | Polonia Gdańsk | ||
Wierzyca Starogard Gdański | 1 - 1 | Rodło Kwidzyn | ||
Pomezania Malbork | 1 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Pomezania Malbork | 0 - 1 | Lechia Gdańsk | ||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | Wierzyca Starogard Gdański | ||
Rodło Kwidzyn | 1 - 1 | Gryf Wejherowo | ||
Polonia Gdańsk | 1 - 1 | Olimpia Sztum | ||
Wisła Tczew | 5 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
SWSiEMP Arka Gdynia | 3 - 0 | Gedania Gdańsk | ||
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 1 - 0 | SWSiEMP Arka Gdynia | ||
Gedania Gdańsk | 1 - 1 | Wisła Tczew | ||
Bałtyk Gdynia | 2 - 4 | Polonia Gdańsk | ||
Olimpia Sztum | 4 - 3 | Rodło Kwidzyn | ||
Gryf Wejherowo | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||
Wierzyca Starogard Gdański | 1 - 0 | Pomezania Malbork | ||
|