MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Gdańsk 26 61 19 4 3 75 - 17
2. Potok Pszczółki 26 54 17 3 6 58 - 27
3. Gedania Gdańsk 26 49 16 1 9 48 - 33
4. Wikęd Kębłowo 26 46 14 4 8 54 - 37
5. GKS Sierakowice 26 41 12 5 9 47 - 36
6. Orzeł Trąbki Wielkie 26 39 11 6 9 39 - 40
7. KS Chwaszczyno 26 38 10 8 8 35 - 24
8. Orzeł Choczewo 26 37 11 4 11 41 - 41
9. Czarni Pruszcz Gdański 26 32 10 2 14 42 - 58
10. Czarni Przemysław 26 30 9 3 14 46 - 53
11. Korona Żelistrzewo 26 29 8 5 13 32 - 38
12. Korona Cedry Małe 26 24 7 3 16 31 - 69
13. Błękitni Sobowidz 26 22 6 4 16 29 - 59
14. Grunke Somonino 26 18 6 0 20 32 - 77
Ostatni komentarz dodał WikędKębłowo 28.09.2012, 11:00:52
* Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
* Ilość drużyn spadających z ligi może ulec zmianie



Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (117) 
1. KS Chwaszczyno 1 - 0 Potok Pszczółki 22 sierpnia 2010 - 12:00
2. Wikęd Kębłowo 1 - 0 Korona Żelistrzewo 21 sierpnia 2010 - 16:00
3. Czarni Przemysław 0 - 3 GKS Sierakowice 22 sierpnia 2010 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0
4. Błękitni Sobowidz 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 22 sierpnia 2010 - 16:00
5. Orzeł Choczewo 4 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 21 sierpnia 2010 - 17:00
6. Polonia Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk 21 sierpnia 2010 - 11:00
7. Grunke Somonino 3 - 1 Korona Cedry Małe 21 sierpnia 2010 - 18:00
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (154) 
8. Potok Pszczółki 6 - 1 Korona Cedry Małe 29 sierpnia 2010 - 13:00
9. Gedania Gdańsk 5 - 0 Grunke Somonino 28 sierpnia 2010 - 11:00
10. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 6 Polonia Gdańsk 28 sierpnia 2010 - 17:00
11. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Orzeł Choczewo 8 września 2010 - 17:30
12. GKS Sierakowice 1 - 3 Błękitni Sobowidz 28 sierpnia 2010 - 17:00
13. Korona Żelistrzewo 3 - 0 Czarni Przemysław 29 sierpnia 2010 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0
14. KS Chwaszczyno 0 - 1 Wikęd Kębłowo 29 sierpnia 2010 - 12:00
Kolejka 3 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (89) 
15. Wikęd Kębłowo 4 - 3 Potok Pszczółki 4 września 2010 - 14:00
16. Czarni Przemysław 1 - 1 KS Chwaszczyno 5 września 2010 - 16:00
17. Błękitni Sobowidz 0 - 3 Korona Żelistrzewo 5 września 2010 - 16:00
18. Orzeł Choczewo 6 - 0 GKS Sierakowice 4 września 2010 - 17:00
19. Polonia Gdańsk 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 4 września 2010 - 11:00
20. Grunke Somonino 7 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 5 września 2010 - 14:30
21. Korona Cedry Małe 0 - 2 Gedania Gdańsk 4 września 2010 - 11:00
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (47) 
22. Potok Pszczółki 3 - 2 Gedania Gdańsk 12 września 2010 - 12:30
23. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Korona Cedry Małe 12 września 2010 - 11:00
24. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 3 Grunke Somonino 11 września 2010 - 17:00
25. GKS Sierakowice 0 - 1 Polonia Gdańsk 11 września 2010 - 17:00
26. Korona Żelistrzewo 0 - 0 Orzeł Choczewo 11 września 2010 - 16:00
27. KS Chwaszczyno 3 - 1 Błękitni Sobowidz 12 września 2010 - 12:00
28. Wikęd Kębłowo 3 - 0 Czarni Przemysław 11 września 2010 - 16:00
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
29. Czarni Przemysław 4 - 3 Potok Pszczółki 19 września 2010 - 16:00
30. Błękitni Sobowidz 1 - 1 Wikęd Kębłowo 19 września 2010 - 16:00
31. Orzeł Choczewo 4 - 1 KS Chwaszczyno 18 września 2010 - 16:00
32. Polonia Gdańsk 1 - 0 Korona Żelistrzewo 19 września 2010 - 11:00
33. Grunke Somonino 2 - 3 GKS Sierakowice 18 września 2010 - 16:00
34. Korona Cedry Małe 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 19 września 2010 - 13:00
35. Gedania Gdańsk 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 18 września 2010 - 11:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
36. Potok Pszczółki 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 26 września 2010 - 12:00
37. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Gedania Gdańsk 25 września 2010 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0
38. GKS Sierakowice 6 - 0 Korona Cedry Małe 25 września 2010 - 16:00
39. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Grunke Somonino 25 września 2010 - 16:00
40. KS Chwaszczyno 0 - 1 Polonia Gdańsk 26 września 2010 - 12:00
41. Wikęd Kębłowo 2 - 2 Orzeł Choczewo 25 września 2010 - 16:00
42. Czarni Przemysław 2 - 1 Błękitni Sobowidz 25 września 2010 - 10:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (60) 
43. Błękitni Sobowidz 0 - 2 Potok Pszczółki 3 października 2010 - 15:00
44. Orzeł Choczewo 3 - 2 Czarni Przemysław 2 października 2010 - 15:00
45. Polonia Gdańsk 1 - 0 Wikęd Kębłowo 2 października 2010 - 11:00
46. Grunke Somonino 4 - 1 KS Chwaszczyno 3 października 2010 - 14:30
47. Korona Cedry Małe 1 - 0 Korona Żelistrzewo 3 października 2010 - 13:00
48. Gedania Gdańsk 2 - 2 GKS Sierakowice 2 października 2010 - 11:00
49. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 3 października 2010 - 15:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (47) 
50. Potok Pszczółki 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 10 października 2010 - 11:30
51. GKS Sierakowice 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 9 października 2010 - 16:00
52. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Gedania Gdańsk 9 października 2010 - 15:00
53. KS Chwaszczyno 4 - 1 Korona Cedry Małe 10 października 2010 - 12:00
54. Wikęd Kębłowo 5 - 2 Grunke Somonino 9 października 2010 - 16:00
55. Czarni Przemysław 1 - 3 Polonia Gdańsk 10 października 2010 - 15:00
56. Błękitni Sobowidz 0 - 1 Orzeł Choczewo 10 października 2010 - 14:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
57. Orzeł Choczewo 0 - 1 Potok Pszczółki 16 października 2010 - 14:00
58. Polonia Gdańsk 7 - 0 Błękitni Sobowidz 17 października 2010 - 14:00
59. Grunke Somonino 1 - 0 Czarni Przemysław 16 października 2010 - 15:30
60. Korona Cedry Małe 2 - 0 Wikęd Kębłowo 17 października 2010 - 13:00
61. Gedania Gdańsk 1 - 0 KS Chwaszczyno 16 października 2010 - 11:00
62. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 Korona Żelistrzewo 17 października 2010 - 15:00
63. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 GKS Sierakowice 16 października 2010 - 15:00
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (68) 
64. Potok Pszczółki 3 - 0 GKS Sierakowice 24 października 2010 - 11:00
65. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 23 października 2010 - 15:00
66. KS Chwaszczyno 3 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 24 października 2010 - 12:00
67. Wikęd Kębłowo 3 - 0 Gedania Gdańsk 23 października 2010 - 15:00
68. Czarni Przemysław 4 - 1 Korona Cedry Małe 24 października 2010 - 14:00
69. Błękitni Sobowidz 2 - 4 Grunke Somonino 24 października 2010 - 14:00
70. Orzeł Choczewo 2 - 5 Polonia Gdańsk 23 października 2010 - 14:00
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
71. Polonia Gdańsk 0 - 1 Potok Pszczółki 30 października 2010 - 11:00
72. Grunke Somonino 4 - 0 Orzeł Choczewo 31 października 2010 - 14:30
73. Korona Cedry Małe 5 - 1 Błękitni Sobowidz 31 października 2010 - 13:00
74. Gedania Gdańsk 4 - 0 Czarni Przemysław 30 października 2010 - 11:00
75. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Wikęd Kębłowo 30 października 2010 - 15:00
76. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 KS Chwaszczyno 30 października 2010 - 14:00
77. GKS Sierakowice 4 - 1 Korona Żelistrzewo 30 października 2010 - 15:00
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (57) 
78. Potok Pszczółki 1 - 0 Korona Żelistrzewo 7 listopada 2010 - 13:00
79. KS Chwaszczyno 0 - 2 GKS Sierakowice 7 listopada 2010 - 12:00
80. Wikęd Kębłowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 7 listopada 2010 - 14:00
81. Czarni Przemysław 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 7 listopada 2010 - 13:00
82. Błękitni Sobowidz 1 - 4 Gedania Gdańsk 7 listopada 2010 - 14:00
83. Orzeł Choczewo 5 - 1 Korona Cedry Małe 6 listopada 2010 - 13:00
84. Polonia Gdańsk 7 - 1 Grunke Somonino 6 listopada 2010 - 11:00
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
85. Grunke Somonino 1 - 5 Potok Pszczółki 13 listopada 2010 - 13:45
86. Korona Cedry Małe 2 - 7 Polonia Gdańsk 14 listopada 2010 - 13:00
87. Gedania Gdańsk 1 - 3 Orzeł Choczewo 13 listopada 2010 - 11:00
88. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Błękitni Sobowidz 14 listopada 2010 - 11:00
89. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Czarni Przemysław 13 listopada 2010 - 13:00
90. GKS Sierakowice 2 - 0 Wikęd Kębłowo 13 listopada 2010 - 14:00
91. Korona Żelistrzewo 1 - 0 KS Chwaszczyno 13 listopada 2010 - 14:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (112) 
92. Potok Pszczółki 0 - 0 KS Chwaszczyno 19 marca 2011 - 16:00
93. Korona Żelistrzewo 3 - 6 Wikęd Kębłowo 19 marca 2011 - 14:00
94. GKS Sierakowice 3 - 1 Czarni Przemysław 20 marca 2011 - 14:00
95. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Błękitni Sobowidz 19 marca 2011 - 14:00
96. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Orzeł Choczewo 19 marca 2011 - 15:00
97. Gedania Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 19 marca 2011 - 11:00
98. Korona Cedry Małe 3 - 0 Grunke Somonino
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
Kolejka 15 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (43) 
99. Korona Cedry Małe 0 - 4 Potok Pszczółki 27 marca 2011 - 13:00
100. Grunke Somonino 0 - 3 Gedania Gdańsk
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
101. Polonia Gdańsk 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 26 marca 2011 - 11:00
102. Orzeł Choczewo 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 26 marca 2011 - 15:00
103. Błękitni Sobowidz 1 - 1 GKS Sierakowice 27 marca 2011 - 14:00
104. Czarni Przemysław 3 - 2 Korona Żelistrzewo 26 marca 2011 - 14:00
w Żelistrzewie
105. Wikęd Kębłowo 0 - 1 KS Chwaszczyno 26 marca 2011 - 13:00
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (82) 
106. Potok Pszczółki 2 - 1 Wikęd Kębłowo 2 kwietnia 2011 - 16:00
107. KS Chwaszczyno 2 - 0 Czarni Przemysław 2 kwietnia 2011 - 16:00
108. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Błękitni Sobowidz 2 kwietnia 2011 - 14:00
109. GKS Sierakowice 2 - 0 Orzeł Choczewo 2 kwietnia 2011 - 17:00
110. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 Polonia Gdańsk 2 kwietnia 2011 - 15:00
111. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Grunke Somonino
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
112. Gedania Gdańsk 3 - 1 Korona Cedry Małe 3 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (77) 
113. Gedania Gdańsk 0 - 2 Potok Pszczółki 9 kwietnia 2011 - 11:00
114. Korona Cedry Małe 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 10 kwietnia 2011 - 13:00
115. Grunke Somonino 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
116. Polonia Gdańsk 2 - 2 GKS Sierakowice 9 kwietnia 2011 - 11:00
117. Orzeł Choczewo 1 - 0 Korona Żelistrzewo 9 kwietnia 2011 - 15:00
118. Błękitni Sobowidz 0 - 0 KS Chwaszczyno 9 kwietnia 2011 - 16:00
119. Czarni Przemysław 2 - 2 Wikęd Kębłowo 9 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (65) 
120. Potok Pszczółki 3 - 2 Czarni Przemysław 16 kwietnia 2011 - 16:00
121. Wikęd Kębłowo 1 - 2 Błękitni Sobowidz 16 kwietnia 2011 - 16:00
122. KS Chwaszczyno 0 - 0 Orzeł Choczewo 16 kwietnia 2011 - 16:00
123. Korona Żelistrzewo 0 - 3 Polonia Gdańsk 16 kwietnia 2011 - 14:00
124. GKS Sierakowice 3 - 0 Grunke Somonino
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
125. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Korona Cedry Małe 16 kwietnia 2011 - 16:00
126. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk 16 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 19 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (53) 
127. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Potok Pszczółki 23 kwietnia 2011 - 16:00
128. Gedania Gdańsk 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 23 kwietnia 2011 - 11:00
129. Korona Cedry Małe 2 - 2 GKS Sierakowice 23 kwietnia 2011 - 13:00
130. Grunke Somonino 0 - 3 Korona Żelistrzewo
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
131. Polonia Gdańsk 0 - 0 KS Chwaszczyno 23 kwietnia 2011 - 11:00
132. Orzeł Choczewo 0 - 1 Wikęd Kębłowo 23 kwietnia 2011 - 15:00
133. Błękitni Sobowidz 2 - 5 Czarni Przemysław 23 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
134. Potok Pszczółki 3 - 0 Błękitni Sobowidz 30 kwietnia 2011 - 16:00
135. Czarni Przemysław 2 - 0 Orzeł Choczewo 1 maja 2011 - 15:00
136. Wikęd Kębłowo 1 - 4 Polonia Gdańsk 30 kwietnia 2011 - 14:00
137. KS Chwaszczyno 3 - 0 Grunke Somonino
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
138. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Korona Cedry Małe 30 kwietnia 2011 - 14:00
139. GKS Sierakowice 2 - 0 Gedania Gdańsk 1 maja 2011 - 14:00
140. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 30 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 21 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (59) 
141. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Potok Pszczółki 7 maja 2011 - 17:00
142. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Sierakowice 7 maja 2011 - 17:00
143. Gedania Gdańsk 3 - 0 Korona Żelistrzewo 7 maja 2011 - 11:00
144. Korona Cedry Małe 0 - 1 KS Chwaszczyno 8 maja 2011 - 13:00
145. Grunke Somonino 0 - 3 Wikęd Kębłowo
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
146. Polonia Gdańsk 1 - 1 Czarni Przemysław 7 maja 2011 - 11:00
147. Orzeł Choczewo 1 - 2 Błękitni Sobowidz 7 maja 2011 - 16:00
Kolejka 22 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
148. Potok Pszczółki 6 - 1 Orzeł Choczewo 14 maja 2011 - 16:00
149. Błękitni Sobowidz 0 - 1 Polonia Gdańsk 14 maja 2011 - 16:00
150. Czarni Przemysław 3 - 0 Grunke Somonino
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
151. Wikęd Kębłowo 2 - 3 Korona Cedry Małe 14 maja 2011 - 14:00
152. KS Chwaszczyno 5 - 0 Gedania Gdańsk 14 maja 2011 - 16:00
153. Korona Żelistrzewo 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 14 maja 2011 - 14:00
154. GKS Sierakowice 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 14 maja 2011 - 17:00
Kolejka 23 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (66) 
155. GKS Sierakowice 2 - 1 Potok Pszczółki 22 maja 2011 - 14:00
156. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Korona Żelistrzewo 21 maja 2011 - 17:00
157. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 KS Chwaszczyno 21 maja 2011 - 17:00
158. Gedania Gdańsk 0 - 4 Wikęd Kębłowo 21 maja 2011 - 11:00
159. Korona Cedry Małe 2 - 1 Czarni Przemysław 22 maja 2011 - 13:00
160. Grunke Somonino 0 - 3 Błękitni Sobowidz
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
161. Polonia Gdańsk 2 - 0 Orzeł Choczewo 21 maja 2011 - 11:00
Kolejka 24 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (44) 
162. Potok Pszczółki 1 - 1 Polonia Gdańsk 28 maja 2011 - 16:00
163. Orzeł Choczewo 3 - 0 Grunke Somonino
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
164. Błękitni Sobowidz 1 - 1 Korona Cedry Małe 28 maja 2011 - 16:00
165. Czarni Przemysław 1 - 3 Gedania Gdańsk 28 maja 2011 - 16:00
166. Wikęd Kębłowo 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 28 maja 2011 - 14:00
167. KS Chwaszczyno 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 28 maja 2011 - 16:00
168. Korona Żelistrzewo 3 - 0 GKS Sierakowice 28 maja 2011 - 14:00
Kolejka 25 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
169. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Potok Pszczółki 4 czerwca 2011 - 14:00
170. GKS Sierakowice 0 - 0 KS Chwaszczyno 4 czerwca 2011 - 14:00
171. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Wikęd Kębłowo 4 czerwca 2011 - 14:00
172. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Czarni Przemysław 4 czerwca 2011 - 14:00
173. Gedania Gdańsk 3 - 0 Błękitni Sobowidz 4 czerwca 2011 - 11:00
niekompletny skład (6 zawodników)
174. Korona Cedry Małe 0 - 1 Orzeł Choczewo 4 czerwca 2011 - 14:00
175. Grunke Somonino 0 - 3 Polonia Gdańsk
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
Kolejka 26 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (114) 
176. Potok Pszczółki 3 - 0 Grunke Somonino
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej
177. Polonia Gdańsk 8 - 0 Korona Cedry Małe 12 czerwca 2011 - 14:00
178. Orzeł Choczewo 1 - 0 Gedania Gdańsk 12 czerwca 2011 - 14:00
179. Błękitni Sobowidz 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 12 czerwca 2011 - 14:00
180. Czarni Przemysław 5 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 czerwca 2011 - 14:00
181. Wikęd Kębłowo 3 - 2 GKS Sierakowice 12 czerwca 2011 - 14:00
182. KS Chwaszczyno 4 - 0 Korona Żelistrzewo 12 czerwca 2011 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE