MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




II liga - grupa zachodnia - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Grudziądz 34 71 21 8 5 66 - 30
2. Zawisza Bydgoszcz 34 66 18 12 4 56 - 24
3. GKS Tychy 34 65 19 8 7 63 - 30
4. Miedź Legnica 34 56 16 8 10 45 - 31
5. Zagłębie Sosnowiec 34 55 14 13 7 49 - 36
6. Ruch Zdzieszowice 34 54 14 12 8 45 - 32
7. Chojniczanka Chojnice 34 53 13 14 7 45 - 34
8. Bałtyk Gdynia 34 53 15 8 11 40 - 31
9. Nielba Wągrowiec 34 50 13 11 10 61 - 51
10. Elana Toruń 34 47 12 11 11 42 - 43
11. Czarni Żagań 34 46 12 10 12 54 - 44
12. Górnik Wałbrzych 34 46 11 13 10 41 - 34
13. Jarota Jarocin 34 45 11 12 11 40 - 34
14. Raków Częstochowa 34 44 10 14 10 42 - 40
15. Tur Turek 34 30 8 6 20 51 - 71
16. Lechia Zielona Góra 34 22 5 7 22 25 - 66
17. Polonia Nowy Tomyśl 34 15 4 3 27 23 - 87
18. Polonia Słubice 34 10 2 4 28 11 - 87
Ostatni komentarz dodał KibicBklasa 12.06.2011, 19:05:41
* Polonia Nowy Tomyśl wycofała się z rozgrywek po 27. kolejce
* Polonia Słubice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
1. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz 31 lipca 2010 - 19:00
2. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 5 Jarota Jarocin 31 lipca 2010 - 17:00
3. Ruch Zdzieszowice 2 - 3 Bałtyk Gdynia 31 lipca 2010 - 17:00
4. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Polonia Słubice 31 lipca 2010 - 17:00
5. Olimpia Grudziądz 3 - 1 Nielba Wągrowiec 31 lipca 2010 - 17:00
6. Lechia Zielona Góra 1 - 1 Raków Częstochowa 31 lipca 2010 - 17:00
7. Elana Toruń 1 - 1 GKS Tychy 31 lipca 2010 - 15:00
8. Tur Turek 1 - 3 Miedź Legnica 31 lipca 2010 - 17:00
9. Czarni Żagań 2 - 2 Górnik Wałbrzych 4 sierpnia 2010 - 17:00
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
10. Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Górnik Wałbrzych
11. Miedź Legnica 0 - 2 Czarni Żagań
12. GKS Tychy 2 - 0 Tur Turek
13. Raków Częstochowa 1 - 1 Elana Toruń
14. Nielba Wągrowiec 1 - 1 Lechia Zielona Góra
15. Polonia Słubice 2 - 5 Olimpia Grudziądz
16. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 7 sierpnia 2010 - 19:00
17. Jarota Jarocin 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
18. Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Polonia Nowy Tomyśl
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
19. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz
20. Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
21. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Jarota Jarocin 14 sierpnia 2010 - 17:00
22. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Bałtyk Gdynia 14 sierpnia 2010 - 17:00
23. Lechia Zielona Góra 1 - 2 Polonia Słubice
24. Elana Toruń 2 - 2 Nielba Wągrowiec
25. Tur Turek 6 - 2 Raków Częstochowa
26. Czarni Żagań 1 - 2 GKS Tychy
27. Górnik Wałbrzych 3 - 2 Miedź Legnica 1 września 2010
Kolejka 4 - 18. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
28. Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Miedź Legnica
29. GKS Tychy 0 - 0 Górnik Wałbrzych
30. Raków Częstochowa 3 - 1 Czarni Żagań
31. Nielba Wągrowiec 4 - 1 Tur Turek
32. Polonia Słubice 0 - 1 Elana Toruń
33. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Lechia Zielona Góra 18 sierpnia 2010 - 18:00
34. Jarota Jarocin 0 - 3 Olimpia Grudziądz
35. Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia 2010 - 19:00
36. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
Kolejka 5 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
37. Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz
38. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Polonia Nowy Tomyśl 22 sierpnia 2010 - 17:00
39. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
40. Lechia Zielona Góra 1 - 4 Jarota Jarocin
41. Elana Toruń 2 - 1 Bałtyk Gdynia 21 sierpnia 2010 - 16:00
42. Tur Turek 4 - 1 Polonia Słubice
43. Czarni Żagań 3 - 3 Nielba Wągrowiec
44. Górnik Wałbrzych 0 - 1 Raków Częstochowa 22 września 2010 - 16:00
45. Miedź Legnica 1 - 0 GKS Tychy
Kolejka 6 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
46. Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 GKS Tychy
47. Raków Częstochowa 2 - 2 Miedź Legnica
48. Nielba Wągrowiec 1 - 1 Górnik Wałbrzych
49. Polonia Słubice 1 - 5 Czarni Żagań
50. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Tur Turek
51. Jarota Jarocin 2 - 0 Elana Toruń
52. Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Lechia Zielona Góra
53. Polonia Nowy Tomyśl 1 - 3 Olimpia Grudziądz
54. Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 7 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
55. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
56. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
57. Lechia Zielona Góra 0 - 3 Polonia Nowy Tomyśl
58. Elana Toruń 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
59. Tur Turek 1 - 2 Jarota Jarocin 7 września 2010
60. Czarni Żagań 0 - 0 Bałtyk Gdynia
61. Górnik Wałbrzych 1 - 0 Polonia Słubice
62. Miedź Legnica 5 - 2 Nielba Wągrowiec
63. GKS Tychy 2 - 0 Raków Częstochowa
Kolejka 8 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
64. Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Raków Częstochowa
65. Nielba Wągrowiec 2 - 2 GKS Tychy
66. Polonia Słubice 0 - 2 Miedź Legnica
67. Jarota Jarocin 0 - 1 Czarni Żagań
68. Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Tur Turek
69. Polonia Nowy Tomyśl 1 - 1 Elana Toruń 15 września 2010
w Toruniu
70. Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Lechia Zielona Góra
71. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Olimpia Grudziądz
72. Górnik Wałbrzych 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 9 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
73. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
74. Lechia Zielona Góra 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 18 września 2010 - 16:00
75. Elana Toruń 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
76. Tur Turek 1 - 1 Polonia Nowy Tomyśl
77. Czarni Żagań 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
78. Górnik Wałbrzych 1 - 1 Jarota Jarocin
79. Miedź Legnica 0 - 1 Bałtyk Gdynia 18 września 2010 - 17:00
80. GKS Tychy 1 - 0 Polonia Słubice
81. Raków Częstochowa 1 - 1 Nielba Wągrowiec
Kolejka 10 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
82. Zawisza Bydgoszcz 5 - 1 Nielba Wągrowiec
83. Polonia Słubice 0 - 5 Raków Częstochowa
84. Bałtyk Gdynia 3 - 1 GKS Tychy 26 września 2010 - 16:30
85. Jarota Jarocin 0 - 0 Miedź Legnica
86. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Górnik Wałbrzych
87. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 2 Czarni Żagań
88. Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Tur Turek
89. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Elana Toruń 25 września 2010 - 16:00
90. Olimpia Grudziądz 3 - 1 Lechia Zielona Góra
Kolejka 11 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
91. Lechia Zielona Góra 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
92. Elana Toruń 2 - 1 Olimpia Grudziądz
93. Tur Turek 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 października 2010 - 15:00
94. Czarni Żagań 2 - 3 Ruch Zdzieszowice
95. Górnik Wałbrzych 5 - 1 Polonia Nowy Tomyśl
96. Miedź Legnica 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec
97. GKS Tychy 0 - 0 Jarota Jarocin
98. Raków Częstochowa 1 - 0 Bałtyk Gdynia 2 października 2010 - 15:00
99. Nielba Wągrowiec 3 - 0 Polonia Słubice
Kolejka 12 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
100. Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Polonia Słubice
101. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Nielba Wągrowiec 9 października 2010 - 17:30
102. Jarota Jarocin 1 - 2 Raków Częstochowa
103. Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 GKS Tychy
104. Polonia Nowy Tomyśl 1 - 2 Miedź Legnica
105. Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Górnik Wałbrzych
106. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Czarni Żagań 9 października 2010 - 16:00
107. Olimpia Grudziądz 3 - 0 Tur Turek
108. Lechia Zielona Góra 2 - 2 Elana Toruń
Kolejka 13 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
109. Elana Toruń 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
110. Tur Turek 3 - 1 Lechia Zielona Góra
111. Czarni Żagań 0 - 1 Olimpia Grudziądz
112. Górnik Wałbrzych 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 października 2010 - 15:00
113. Miedź Legnica 2 - 0 Ruch Zdzieszowice
114. GKS Tychy 8 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
115. Raków Częstochowa 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
116. Nielba Wągrowiec 0 - 0 Jarota Jarocin
117. Polonia Słubice 2 - 1 Bałtyk Gdynia 16 października 2010 - 14:00
Kolejka 14 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
118. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Bałtyk Gdynia 23 października 2010 - 14:00
119. Jarota Jarocin 3 - 1 Polonia Słubice
120. Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Nielba Wągrowiec
121. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 2 Raków Częstochowa
122. Ruch Zdzieszowice 0 - 0 GKS Tychy
123. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Miedź Legnica 23 października 2010 - 15:00
124. Olimpia Grudziądz 3 - 0 Górnik Wałbrzych
125. Lechia Zielona Góra 2 - 1 Czarni Żagań
126. Elana Toruń 2 - 0 Tur Turek
Kolejka 15 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Tur Turek 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz
128. Czarni Żagań 1 - 1 Elana Toruń
129. Górnik Wałbrzych 2 - 0 Lechia Zielona Góra
130. Miedź Legnica 1 - 1 Olimpia Grudziądz
131. GKS Tychy 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 października 2010 - 14:30
132. Raków Częstochowa 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
133. Nielba Wągrowiec 5 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
134. Polonia Słubice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
135. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Jarota Jarocin 29 października 2010 - 18:15
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
136. Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Jarota Jarocin
137. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Bałtyk Gdynia 6 listopada 2010 - 17:00
138. Polonia Nowy Tomyśl 3 - 1 Polonia Słubice
139. Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Nielba Wągrowiec
140. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Raków Częstochowa 6 listopada 2010 - 14:00
141. Olimpia Grudziądz 2 - 3 GKS Tychy
142. Lechia Zielona Góra 0 - 1 Miedź Legnica
143. Elana Toruń 2 - 2 Górnik Wałbrzych
144. Tur Turek 2 - 4 Czarni Żagań
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
145. Czarni Żagań 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz
146. Górnik Wałbrzych 2 - 1 Tur Turek
147. Miedź Legnica 2 - 0 Elana Toruń
148. GKS Tychy 4 - 0 Lechia Zielona Góra
149. Raków Częstochowa 0 - 1 Olimpia Grudziądz
150. Nielba Wągrowiec 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 13 listopada 2010 - 14:00
151. Polonia Słubice 0 - 0 Ruch Zdzieszowice
152. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Polonia Nowy Tomyśl 14 listopada 2010 - 15:30
153. Jarota Jarocin 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 18 - 5/6. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
154. Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
155. Jarota Jarocin 1 - 0 Polonia Nowy Tomyśl 6 kwietnia 2011
156. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 4 marca 2011 - 18:00
157. Polonia Słubice 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
158. Nielba Wągrowiec 1 - 5 Olimpia Grudziądz 6 kwietnia 2011
159. Raków Częstochowa 1 - 0 Lechia Zielona Góra 6 kwietnia 2011
160. GKS Tychy 0 - 3 Elana Toruń 6 kwietnia 2011
161. Miedź Legnica 3 - 0 Tur Turek
162. Górnik Wałbrzych 0 - 0 Czarni Żagań
Kolejka 19 - 12/13. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Górnik Wałbrzych 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
164. Czarni Żagań 0 - 0 Miedź Legnica
165. Tur Turek 0 - 1 GKS Tychy 13 kwietnia 2011
166. Elana Toruń 0 - 1 Raków Częstochowa
167. Lechia Zielona Góra 0 - 5 Nielba Wągrowiec
168. Olimpia Grudziądz 3 - 0 Polonia Słubice
169. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Bałtyk Gdynia 12 marca 2011 - 14:00
170. Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Jarota Jarocin
171. Polonia Nowy Tomyśl 1 - 4 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 20 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
172. Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
173. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Ruch Zdzieszowice
174. Jarota Jarocin 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 marca 2011 - 15:00
175. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Olimpia Grudziądz 19 marca 2011 - 17:00
176. Polonia Słubice 0 - 3 Lechia Zielona Góra
177. Nielba Wągrowiec 0 - 1 Elana Toruń
178. Raków Częstochowa 1 - 3 Tur Turek
179. GKS Tychy 1 - 2 Czarni Żagań
180. Miedź Legnica 1 - 0 Górnik Wałbrzych
Kolejka 21 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Miedź Legnica 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
182. Górnik Wałbrzych 1 - 2 GKS Tychy
183. Czarni Żagań 3 - 0 Raków Częstochowa
184. Tur Turek 1 - 2 Nielba Wągrowiec
185. Elana Toruń 3 - 0 Polonia Słubice
186. Lechia Zielona Góra 2 - 1 Bałtyk Gdynia 26 marca 2011 - 15:30
187. Olimpia Grudziądz 3 - 1 Jarota Jarocin
188. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 26 marca 2011 - 15:00
189. Ruch Zdzieszowice 4 - 1 Polonia Nowy Tomyśl
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
191. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 2 kwietnia 2011 - 15:00
192. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Olimpia Grudziądz
193. Jarota Jarocin 1 - 0 Lechia Zielona Góra
194. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Elana Toruń 2 kwietnia 2011 - 17:00
195. Polonia Słubice 0 - 3 Tur Turek
196. Nielba Wągrowiec 3 - 2 Czarni Żagań
197. Raków Częstochowa 0 - 0 Górnik Wałbrzych
198. GKS Tychy 3 - 2 Miedź Legnica
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
199. GKS Tychy 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
200. Miedź Legnica 1 - 0 Raków Częstochowa
201. Górnik Wałbrzych 1 - 1 Nielba Wągrowiec
202. Czarni Żagań 3 - 0 Polonia Słubice
203. Tur Turek 2 - 2 Bałtyk Gdynia 9 kwietnia 2011 - 16:00
204. Elana Toruń 0 - 2 Jarota Jarocin
205. Lechia Zielona Góra 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
206. Olimpia Grudziądz 4 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
207. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Ruch Zdzieszowice 9 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 24 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
208. Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 16 kwietnia 2011 - 19:00
209. Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Olimpia Grudziądz
210. Polonia Nowy Tomyśl 2 - 0 Lechia Zielona Góra
211. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Elana Toruń
212. Jarota Jarocin 2 - 2 Tur Turek
213. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Czarni Żagań 16 kwietnia 2011 - 18:00
214. Polonia Słubice 0 - 3 Górnik Wałbrzych
215. Nielba Wągrowiec 2 - 2 Miedź Legnica
216. Raków Częstochowa 0 - 2 GKS Tychy
Kolejka 25 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
217. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Górnik Wałbrzych 21 kwietnia 2011 - 17:30
218. Raków Częstochowa 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz
219. GKS Tychy 0 - 1 Nielba Wągrowiec
220. Miedź Legnica 3 - 0 Polonia Słubice
221. Czarni Żagań 2 - 0 Jarota Jarocin
222. Tur Turek 0 - 4 Zagłębie Sosnowiec
223. Elana Toruń 2 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
224. Lechia Zielona Góra 1 - 2 Ruch Zdzieszowice
225. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Olimpia Grudziądz
227. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Lechia Zielona Góra 30 kwietnia 2011 - 17:00
228. Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Elana Toruń
229. Polonia Nowy Tomyśl 3 - 2 Tur Turek
230. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Czarni Żagań
231. Jarota Jarocin 0 - 1 Górnik Wałbrzych
232. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Miedź Legnica 29 kwietnia 2011 - 18:00
233. Polonia Słubice 0 - 3 GKS Tychy
234. Nielba Wągrowiec 1 - 0 Raków Częstochowa
Kolejka 27 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Nielba Wągrowiec 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
236. Raków Częstochowa 3 - 0 Polonia Słubice
237. GKS Tychy 1 - 3 Bałtyk Gdynia 7 maja 2011 - 16:00
238. Miedź Legnica 1 - 0 Jarota Jarocin
239. Górnik Wałbrzych 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
240. Czarni Żagań 2 - 1 Polonia Nowy Tomyśl
241. Tur Turek 2 - 1 Ruch Zdzieszowice
242. Elana Toruń 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 7 maja 2011 - 17:00
243. Lechia Zielona Góra 1 - 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 28 - 11. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Lechia Zielona Góra
245. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Elana Toruń
246. Chojniczanka Chojnice 3 - 5 Tur Turek 11 maja 2011 - 17:00
247. Ruch Zdzieszowice 4 - 1 Czarni Żagań
248. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 3 Górnik Wałbrzych
249. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Miedź Legnica
250. Jarota Jarocin 1 - 3 GKS Tychy
251. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Raków Częstochowa 10 maja 2011 - 18:00
252. Polonia Słubice 0 - 3 Nielba Wągrowiec
Kolejka 29 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Polonia Słubice 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
254. Nielba Wągrowiec 1 - 0 Bałtyk Gdynia 14 maja 2011 - 15:00
255. Raków Częstochowa 1 - 1 Jarota Jarocin
256. GKS Tychy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
257. Miedź Legnica 3 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
258. Górnik Wałbrzych 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
259. Czarni Żagań 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 14 maja 2011 - 19:00
260. Tur Turek 2 - 2 Olimpia Grudziądz
261. Elana Toruń 1 - 0 Lechia Zielona Góra
Kolejka 30 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
262. Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Elana Toruń
263. Lechia Zielona Góra 1 - 0 Tur Turek
264. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Czarni Żagań
265. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Górnik Wałbrzych 21 maja 2011 - 17:00
266. Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Miedź Legnica
267. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 3 GKS Tychy
268. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Raków Częstochowa
269. Jarota Jarocin 3 - 1 Nielba Wągrowiec
270. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Polonia Słubice
Kolejka 31 - 25. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 24 maja 2011 - 18:00
272. Polonia Słubice 0 - 3 Jarota Jarocin
273. Nielba Wągrowiec 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
274. Raków Częstochowa 3 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
275. GKS Tychy 3 - 2 Ruch Zdzieszowice
276. Miedź Legnica 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 25 maja 2011 - 17:00
277. Górnik Wałbrzych 0 - 2 Olimpia Grudziądz
278. Czarni Żagań 2 - 1 Lechia Zielona Góra
279. Tur Turek 3 - 2 Elana Toruń
Kolejka 32 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Tur Turek
281. Elana Toruń 2 - 2 Czarni Żagań 23 marca 2011
282. Lechia Zielona Góra 1 - 1 Górnik Wałbrzych
283. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Miedź Legnica
284. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 GKS Tychy 28 maja 2011 - 17:00
285. Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Raków Częstochowa
286. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 3 Nielba Wągrowiec
287. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Polonia Słubice
288. Jarota Jarocin 0 - 0 Bałtyk Gdynia 29 maja 2011 - 16:00
Kolejka 33 - 5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
289. Jarota Jarocin 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
290. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 5 czerwca 2011 - 17:00
291. Polonia Słubice - - - Polonia Nowy Tomyśl
292. Nielba Wągrowiec 3 - 1 Ruch Zdzieszowice
293. Raków Częstochowa 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca 2011 - 17:00
294. GKS Tychy 4 - 0 Olimpia Grudziądz
295. Miedź Legnica 0 - 1 Lechia Zielona Góra
296. Górnik Wałbrzych 1 - 1 Elana Toruń
297. Czarni Żagań 4 - 0 Tur Turek
Kolejka 34 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
298. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Czarni Żagań
299. Tur Turek 1 - 2 Górnik Wałbrzych
300. Elana Toruń 4 - 2 Miedź Legnica
301. Lechia Zielona Góra 0 - 5 GKS Tychy
302. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Raków Częstochowa
303. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Nielba Wągrowiec 12 czerwca 2011 - 17:00
304. Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Polonia Słubice
305. Polonia Nowy Tomyśl 0 - 3 Bałtyk Gdynia
306. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Jarota Jarocin




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE