Kolejka 1 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorze Potęgowo |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Pomorze II Potęgowo |
0 - 14 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Anioły Garczegorze |
0 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Orliki Jezierzyce |
2 - 4 |
Salos Słupsk |
|
Kolejka 2 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
0 - 2 |
Salos Słupsk |
|
Karol Pęplino |
1 - 0 |
Orliki Jezierzyce |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
|
Pomorze Potęgowo |
7 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
|
Kolejka 3 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorze II Potęgowo |
0 - 18 |
Jantar Ustka |
|
Anioły Garczegorze |
1 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
|
Orliki Jezierzyce |
4 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Salos Słupsk |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Kolejka 4 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
10 - 0 |
Karol Pęplino |
1 października 2009
1.10 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 9 |
Salos Słupsk |
21 października 2009
21.10 - 16:30 |
Pomorze Potęgowo |
8 - 3 |
Orliki Jezierzyce |
|
Pomorze II Potęgowo |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 3:3 |
Kolejka 5 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
0 - 8 |
Jantar Ustka |
|
Orliki Jezierzyce |
16 - 1 |
Pomorze II Potęgowo |
|
Salos Słupsk |
8 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
|
Karol Pęplino |
0 - 5 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kolejka 6 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
7 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
16 października 2009
16.10 - 16:00 |
Pomorze II Potęgowo |
0 - 21 |
Salos Słupsk |
|
Anioły Garczegorze |
1 - 5 |
Orliki Jezierzyce |
|
Kolejka 7 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orliki Jezierzyce |
0 - 5 |
Jantar Ustka |
|
Salos Słupsk |
11 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Karol Pęplino |
4 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
23 października 2009
23.10 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Kolejka 8 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
|
Gryf 95 Słupsk |
7 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
|
Karol Pęplino |
0 - 1 |
Anioły Garczegorze |
|
Salos Słupsk |
9 - 4 |
Orliki Jezierzyce |
|
Kolejka 9 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Słupsk |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Orliki Jezierzyce |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Anioły Garczegorze |
2 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pomorze II Potęgowo |
2 - 7 |
Pomorze Potęgowo |
|
Kolejka 10 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
13 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
|
Pomorze Potęgowo |
3 - 1 |
Anioły Garczegorze |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 1 |
Orliki Jezierzyce |
|
Karol Pęplino |
0 - 9 |
Salos Słupsk |
5 maja 2010
5.05 - 17:00 |
Kolejka 11 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
2 - 5 |
Jantar Ustka |
|
Salos Słupsk |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Orliki Jezierzyce |
2 - 5 |
Pomorze Potęgowo |
|
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 12 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
6 - 3 |
Anioły Garczegorze |
|
Pomorze II Potęgowo |
1 - 20 |
Orliki Jezierzyce |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 8 |
Salos Słupsk |
12 maja 2010
12.05 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Karol Pęplino |
12 maja 2010
12.05 - 17:00 |
Kolejka 13 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 6 |
Jantar Ustka |
|
Karol Pęplino |
3 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
7 kwietnia 2010
7.04 - 17:00 |
Salos Słupsk |
21 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
|
Orliki Jezierzyce |
2 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Kolejka 14 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
6 - 1 |
Orliki Jezierzyce |
|
Anioły Garczegorze |
2 - 4 |
Salos Słupsk |
|
Pomorze II Potęgowo |
0 - 8 |
Karol Pęplino |
9 kwietnia 2010
9.04 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 6 |
Gryf 95 Słupsk |
|
|