Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Błękitni Kmiecin |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Olimpijczyk Wierciny |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
|
Potok Pszczółki |
2 - 10 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Wisła Długie Pole, |
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 9 |
KP Starogard Gdański |
|
Wierzyca Pelplin |
6 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Wisła Długie Pole |
0 - 15 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Pauza: Błękitni Kmiecin, |
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Olimpijczyk Wierciny |
4 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
|
Olimpia Sztum |
5 - 4 |
Wisła Długie Pole |
|
Potok Pszczółki |
1 - 7 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pauza: Gryf 2009 Tczew, |
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 8 |
Wierzyca Pelplin |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Wisła Długie Pole |
2 - 3 |
Potok Pszczółki |
|
Błękitni Kmiecin |
7 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Olimpijczyk Wierciny, |
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Olimpijczyk Wierciny |
17 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Potok Pszczółki |
0 - 9 |
Błękitni Kmiecin |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 4 |
Wisła Długie Pole |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 9 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Wisła Długie Pole |
2 - 6 |
Wierzyca Pelplin |
|
Błękitni Kmiecin |
5 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Olimpijczyk Wierciny |
10 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Olimpia Sztum |
5 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Potok Pszczółki |
0 - 15 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Wisła Długie Pole |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 7 |
Wisła Długie Pole |
|
Błękitni Kmiecin |
6 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Olimpijczyk Wierciny |
4 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Olimpia Sztum |
9 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
8 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 5 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Wisła Długie Pole |
0 - 5 |
Błękitni Kmiecin |
|
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 11 |
Błękitni Kmiecin |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Wierzyca Pelplin |
8 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
KP Starogard Gdański |
6 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Pauza: Wisła Długie Pole, |
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (5) |
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Olimpijczyk Wierciny |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Pauza: Błękitni Kmiecin, |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Błękitni Kmiecin |
0 - 5 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Wisła Długie Pole |
2 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 5 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Gryf 2009 Tczew, |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Wierzyca Pelplin |
10 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Potok Pszczółki |
2 - 4 |
Wisła Długie Pole |
|
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
|
Pauza: Olimpijczyk Wierciny, |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 17 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Błękitni Kmiecin |
14 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Wisła Długie Pole |
1 - 5 |
KP Starogard Gdański |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 5 |
Błękitni Kmiecin |
|
Olimpia Sztum |
0 - 10 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Olimpijczyk Wierciny |
28 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Błękitni Kmiecin |
12 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
|
Wisła Długie Pole |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Wisła Długie Pole |
8 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Błękitni Kmiecin |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 3 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 3 |
Potok Pszczółki |
|
Olimpia Sztum |
4 - 11 |
KP Starogard Gdański |
|
Olimpijczyk Wierciny |
13 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Błękitni Kmiecin |
10 - 2 |
Wisła Długie Pole |
|
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, . |
|