Baner

Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2009/2010

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Salos Rumia 17 45 15 0 2 98 - 21
2. MKS Władysławowo 17 40 13 1 3 93 - 33
3. GKS Żukowo 17 36 11 3 3 67 - 29
4. Stolem Gniewino 17 33 10 3 4 73 - 36
5. Radunia Stężyca 17 25 8 1 8 53 - 53
6. Jantar Sopot 17 22 7 1 9 54 - 52
7. Bałtyk II Gdynia 9 18 5 3 1 43 - 8
8. Grunke Somonino 17 12 4 0 13 47 - 98
9. Sokół Bożepole Wielkie 17 3 1 0 16 26 - 83
10. Atlas Goręczyno 17 3 1 0 16 14 - 155
Ostatni komentarz dodał GrzesiuBG 07.07.2010, 23:03:16

 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
Sokół Bożepole Wielkie 9 - 0 Atlas Goręczyno 9 września 2009 - 17:00
Radunia Stężyca 3 - 7 MKS Władysławowo 9 września 2009 - 17:00
Salos Rumia 6 - 1 Stolem Gniewino
Grunke Somonino 1 - 7 Jantar Sopot
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
Atlas Goręczyno 0 - 5 Jantar Sopot
Stolem Gniewino 8 - 2 Grunke Somonino
MKS Władysławowo 0 - 5 Salos Rumia
GKS Żukowo 6 - 0 Radunia Stężyca
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (3) 
Radunia Stężyca 5 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
Salos Rumia 8 - 1 GKS Żukowo
Grunke Somonino 0 - 14 MKS Władysławowo
Jantar Sopot 0 - 4 Stolem Gniewino
Pauza: Atlas Goręczyno,
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
Atlas Goręczyno 1 - 8 Stolem Gniewino
MKS Władysławowo 8 - 2 Jantar Sopot
GKS Żukowo 7 - 3 Grunke Somonino
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 5 Salos Rumia
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
Radunia Stężyca 14 - 1 Atlas Goręczyno
Grunke Somonino 8 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
Jantar Sopot 3 - 4 GKS Żukowo
Stolem Gniewino 5 - 3 MKS Władysławowo
Pauza: Salos Rumia,
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
Atlas Goręczyno 1 - 7 MKS Władysławowo
GKS Żukowo 2 - 2 Stolem Gniewino
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Jantar Sopot
Radunia Stężyca 1 - 7 Salos Rumia
Pauza: Grunke Somonino,
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
Salos Rumia 11 - 2 Atlas Goręczyno
Grunke Somonino 3 - 4 Radunia Stężyca
Stolem Gniewino 4 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
MKS Władysławowo 3 - 1 GKS Żukowo
Pauza: Jantar Sopot,
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
Atlas Goręczyno 0 - 6 GKS Żukowo
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 4 MKS Władysławowo
Radunia Stężyca 3 - 2 Jantar Sopot
Salos Rumia 8 - 1 Grunke Somonino
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
Grunke Somonino 11 - 1 Atlas Goręczyno
Jantar Sopot 2 - 4 Salos Rumia
Stolem Gniewino 0 - 1 Radunia Stężyca
GKS Żukowo 4 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (63) 
Atlas Goręczyno 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
vo,niestawienie się na zawody
GKS Żukowo 1 - 1 Bałtyk II Gdynia
MKS Władysławowo 2 - 1 Radunia Stężyca
Stolem Gniewino 0 - 2 Salos Rumia 8 kwietnia 2010 - 17:00
Jantar Sopot 3 - 0 Grunke Somonino
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (16) 
Jantar Sopot 15 - 0 Atlas Goręczyno 12 maja 2010 - 17:30
Grunke Somonino 2 - 6 Stolem Gniewino 9 czerwca 2010 - 18:00
Salos Rumia 3 - 4 MKS Władysławowo
Radunia Stężyca 3 - 6 GKS Żukowo
Bałtyk II Gdynia 9 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
Atlas Goręczyno 0 - 14 Bałtyk II Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 4 Radunia Stężyca
GKS Żukowo 1 - 0 Salos Rumia 26 kwietnia 2010 - 18:00
MKS Władysławowo 10 - 3 Grunke Somonino
Stolem Gniewino 3 - 3 Jantar Sopot
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (61) 
Stolem Gniewino 18 - 0 Atlas Goręczyno
Jantar Sopot 1 - 5 MKS Władysławowo
Grunke Somonino 1 - 5 GKS Żukowo
Salos Rumia 9 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Radunia Stężyca 0 - 0 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
Atlas Goręczyno 1 - 4 Radunia Stężyca
Bałtyk II Gdynia 3 - 4 Salos Rumia
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 5 Grunke Somonino
GKS Żukowo 4 - 0 Jantar Sopot 2 czerwca 2010 - 18:30
MKS Władysławowo 9 - 2 Stolem Gniewino
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
MKS Władysławowo 8 - 0 Atlas Goręczyno
Stolem Gniewino 2 - 1 GKS Żukowo
Jantar Sopot 4 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 25 maja 2010 - 18:00
Grunke Somonino 1 - 3 Bałtyk II Gdynia
Salos Rumia 6 - 1 Radunia Stężyca
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
Atlas Goręczyno 0 - 6 Salos Rumia
Radunia Stężyca 8 - 0 Grunke Somonino
Bałtyk II Gdynia 8 - 0 Jantar Sopot
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 4 Stolem Gniewino
GKS Żukowo 1 - 1 MKS Władysławowo
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (32) 
GKS Żukowo 13 - 1 Atlas Goręczyno
MKS Władysławowo 8 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Stolem Gniewino 2 - 2 Bałtyk II Gdynia
Jantar Sopot 3 - 0 Radunia Stężyca
Grunke Somonino 0 - 8 Salos Rumia
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (127) 
Atlas Goręczyno 3 - 6 Grunke Somonino
Salos Rumia 6 - 1 Jantar Sopot
Radunia Stężyca 1 - 4 Stolem Gniewino
Bałtyk II Gdynia 3 - 0 MKS Władysławowo
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 4 GKS Żukowo