Kolejka 1 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Dąb Kusowo |
2 - 18 |
Wybrzeże Objazda |
|
Echo Biesowice |
2 - 9 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
|
Pauza: Anioły Garczegorze, |
Kolejka 2 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 4 |
Anioły Garczegorze |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Dąb Kusowo |
0 - 5 |
Echo Biesowice |
|
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 3 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Echo Biesowice |
1 - 6 |
Wybrzeże Objazda |
|
Stal Jezierzyce |
14 - 3 |
Dąb Kusowo |
30 września 2009
30.09 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 4 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Wybrzeże Objazda |
5 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
|
Dąb Kusowo |
2 - 8 |
Anioły Garczegorze |
|
Echo Biesowice |
1 - 7 |
Stal Jezierzyce |
|
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 5 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Stal Jezierzyce |
3 - 5 |
Wybrzeże Objazda |
|
Anioły Garczegorze |
6 - 0 |
Echo Biesowice |
|
Chrobry Charbrowo |
0 - 5 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 6 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Wybrzeże Objazda |
3 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Dąb Kusowo |
0 - 7 |
Chrobry Charbrowo |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 5 |
Anioły Garczegorze |
|
Pauza: Echo Biesowice, |
Kolejka 7 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (90) |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Chrobry Charbrowo |
6 - 0 |
Echo Biesowice |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
8 - 0 |
Dąb Kusowo |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 8 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Dąb Kusowo |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
7 - 0 |
Echo Biesowice |
2 czerwca 2010
2.06 - 17:30 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Pauza: Anioły Garczegorze, |
Kolejka 9 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
|
Stal Jezierzyce |
3 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Dąb Kusowo |
|
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 10 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Wybrzeże Objazda |
10 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Dąb Kusowo |
2 - 5 |
Stal Jezierzyce |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 11 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Chrobry Charbrowo |
2 - 7 |
Wybrzeże Objazda |
|
Anioły Garczegorze |
13 - 0 |
Dąb Kusowo |
|
Stal Jezierzyce |
16 - 0 |
Echo Biesowice |
|
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 12 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Wybrzeże Objazda |
7 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
Echo Biesowice |
0 - 4 |
Anioły Garczegorze |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
|
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 13 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Anioły Garczegorze |
8 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Pauza: Echo Biesowice, |
Kolejka 14 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 5 |
Anioły Garczegorze |
|
Echo Biesowice |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Dąb Kusowo |
0 - 6 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, . |
|