Baner

Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2009/2010

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Malbork 24 72 24 0 0 221 - 14
2. Olimpia Sztum 24 50 16 2 6 70 - 28
3. Wierzyca Pelplin 24 46 15 1 8 95 - 38
4. Jurand Lasowice 24 44 14 2 8 77 - 43
5. KP II Starogard Gdański 24 42 13 3 8 67 - 48
6. Powiśle Dzierzgoń 24 41 12 5 7 53 - 54
7. Weber Szprudowo 24 36 11 3 10 83 - 48
8. Rodło II Kwidzyn 24 36 11 3 10 60 - 58
9. Zawisza Czarne Dolne 24 29 9 2 13 59 - 81
10. Pogoń Prabuty 24 21 7 0 17 61 - 82
11. GKS Gardeja 24 19 6 1 17 46 - 114
12. Restal Agri Kulice 24 15 5 0 19 36 - 122
13. Zieloni Marzęcino 24 3 1 0 23 11 - 215
14. Błękitni Kmiecin 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał krystiaan_kps 28.06.2010, 14:58:01


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (130) 
AP Malbork 4 - 0 Jurand Lasowice
Błękitni Kmiecin - GKS Gardeja
anulowany,na boisku 5:0
Olimpia Sztum 3 - 0 Zieloni Marzęcino
vo,niestawienie się na zawody
Pogoń Prabuty 2 - 3 Zawisza Czarne Dolne
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Wierzyca Pelplin
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:5
Restal Agri Kulice 2 - 0 Weber Szprudowo
Rodło II Kwidzyn 0 - 0 KP II Starogard Gdański
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (104) 
Jurand Lasowice 5 - 1 KP II Starogard Gdański
Weber Szprudowo 5 - 1 Rodło II Kwidzyn
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Restal Agri Kulice
Zawisza Czarne Dolne 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Zieloni Marzęcino 0 - 22 Pogoń Prabuty
GKS Gardeja 0 - 7 Olimpia Sztum
AP Malbork - Błękitni Kmiecin
anulowany,na boisku 13:0
Kolejka 3 - 9. września 2009 [szczegóły] Komentarze (87) 
Błękitni Kmiecin - Jurand Lasowice
anulowany,na boisku 2:7
Olimpia Sztum 0 - 5 AP Malbork
Pogoń Prabuty 1 - 3 GKS Gardeja
Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Zieloni Marzęcino
Restal Agri Kulice 2 - 6 Zawisza Czarne Dolne
Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Wierzyca Pelplin
KP II Starogard Gdański 4 - 2 Weber Szprudowo
Kolejka 4 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (165) 
Jurand Lasowice 0 - 3 Weber Szprudowo
vo,zawodnicy drużyny gospodarzy nie poddali się sprawdzenia tożsamości,na boisku 6:3
Wierzyca Pelplin 2 - 3 KP II Starogard Gdański
Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 Rodło II Kwidzyn
Zieloni Marzęcino 1 - 3 Restal Agri Kulice 24 września 2009 - 16:00
GKS Gardeja 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń
AP Malbork 12 - 1 Pogoń Prabuty
Błękitni Kmiecin - Olimpia Sztum
anulowany,na boisku 0:11
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (105) 
Olimpia Sztum 2 - 0 Jurand Lasowice
Powiśle Dzierzgoń 1 - 9 AP Malbork
Restal Agri Kulice 5 - 2 GKS Gardeja
Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Zieloni Marzęcino
vo,niestawienie się na zawody
KP II Starogard Gdański 2 - 2 Zawisza Czarne Dolne
Weber Szprudowo 1 - 0 Wierzyca Pelplin
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (104) 
Jurand Lasowice 0 - 2 Wierzyca Pelplin
Zawisza Czarne Dolne 4 - 2 Weber Szprudowo
Zieloni Marzęcino 4 - 3 KP II Starogard Gdański
GKS Gardeja 1 - 5 Rodło II Kwidzyn
AP Malbork 14 - 1 Restal Agri Kulice
Olimpia Sztum 7 - 0 Pogoń Prabuty
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (90) 
Pogoń Prabuty 2 - 3 Jurand Lasowice
Powiśle Dzierzgoń 0 - 4 Olimpia Sztum
Rodło II Kwidzyn 0 - 3 AP Malbork
KP II Starogard Gdański 3 - 0 GKS Gardeja
vo,niestawienie się na zawody
Weber Szprudowo 24 - 1 Zieloni Marzęcino
Wierzyca Pelplin 6 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (43) 
Jurand Lasowice 4 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Zieloni Marzęcino 1 - 15 Wierzyca Pelplin
GKS Gardeja 1 - 4 Weber Szprudowo
AP Malbork 9 - 0 KP II Starogard Gdański
Olimpia Sztum 7 - 2 Restal Agri Kulice
Pogoń Prabuty 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (123) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Jurand Lasowice
Restal Agri Kulice 4 - 3 Pogoń Prabuty
Rodło II Kwidzyn 0 - 4 Olimpia Sztum
Weber Szprudowo 3 - 4 AP Malbork
Wierzyca Pelplin 6 - 2 GKS Gardeja
Zawisza Czarne Dolne 9 - 0 Zieloni Marzęcino
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (72) 
Jurand Lasowice 13 - 0 Zieloni Marzęcino
GKS Gardeja 6 - 2 Zawisza Czarne Dolne
AP Malbork 3 - 1 Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum 3 - 1 KP II Starogard Gdański
Pogoń Prabuty 0 - 4 Rodło II Kwidzyn
Powiśle Dzierzgoń 5 - 3 Restal Agri Kulice
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (79) 
Restal Agri Kulice 1 - 4 Jurand Lasowice
Rodło II Kwidzyn 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
KP II Starogard Gdański 5 - 1 Pogoń Prabuty
Weber Szprudowo 0 - 0 Olimpia Sztum
Zawisza Czarne Dolne 1 - 6 AP Malbork
Zieloni Marzęcino 0 - 13 GKS Gardeja
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
Jurand Lasowice 8 - 0 GKS Gardeja
AP Malbork 33 - 0 Zieloni Marzęcino
Olimpia Sztum 0 - 0 Wierzyca Pelplin
Pogoń Prabuty 0 - 2 Weber Szprudowo
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 KP II Starogard Gdański
Restal Agri Kulice 2 - 4 Rodło II Kwidzyn
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
Rodło II Kwidzyn 0 - 5 Jurand Lasowice
KP II Starogard Gdański 10 - 2 Restal Agri Kulice
Weber Szprudowo 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Pogoń Prabuty
Zawisza Czarne Dolne 1 - 7 Olimpia Sztum
GKS Gardeja 1 - 11 AP Malbork
Pauza: Zieloni Marzęcino,
Kolejka 14 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (92) 
Jurand Lasowice 0 - 4 AP Malbork
Zieloni Marzęcino 1 - 2 Olimpia Sztum
Zawisza Czarne Dolne 5 - 3 Pogoń Prabuty
Wierzyca Pelplin 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
vo,brak aktualnych badań lekarskich
Weber Szprudowo 12 - 0 Restal Agri Kulice
KP II Starogard Gdański 3 - 0 Rodło II Kwidzyn
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 15 - 1/3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
KP II Starogard Gdański 3 - 1 Jurand Lasowice
Rodło II Kwidzyn 3 - 1 Weber Szprudowo
Restal Agri Kulice 0 - 3 Wierzyca Pelplin
gospodarze nie stawili się na zawody
Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Pogoń Prabuty 4 - 0 Zieloni Marzęcino
Olimpia Sztum 2 - 1 GKS Gardeja
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 16 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (53) 
AP Malbork 5 - 1 Olimpia Sztum
GKS Gardeja 3 - 4 Pogoń Prabuty
Zieloni Marzęcino - - - Powiśle Dzierzgoń
obustronny vo,niestawienie się na zawody
Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 Restal Agri Kulice
Wierzyca Pelplin 7 - 0 Rodło II Kwidzyn
Weber Szprudowo 2 - 1 KP II Starogard Gdański
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 17 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (22) 
Weber Szprudowo 1 - 1 Jurand Lasowice
KP II Starogard Gdański 8 - 0 Wierzyca Pelplin
Rodło II Kwidzyn 2 - 2 Zawisza Czarne Dolne
Restal Agri Kulice 3 - 0 Zieloni Marzęcino
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 GKS Gardeja
vo,niestawienie się na zawody
Pogoń Prabuty 0 - 11 AP Malbork
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
Jurand Lasowice 1 - 0 Olimpia Sztum
AP Malbork 14 - 0 Powiśle Dzierzgoń
GKS Gardeja 3 - 0 Restal Agri Kulice
vo,niestawienie się na zawody
Zieloni Marzęcino 0 - 7 Rodło II Kwidzyn
Zawisza Czarne Dolne 2 - 5 KP II Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Weber Szprudowo
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
Wierzyca Pelplin 6 - 1 Jurand Lasowice
Weber Szprudowo 8 - 2 Zawisza Czarne Dolne
KP II Starogard Gdański 5 - 0 Zieloni Marzęcino
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:3
Rodło II Kwidzyn 10 - 0 GKS Gardeja
Restal Agri Kulice 0 - 12 AP Malbork
Pogoń Prabuty 1 - 4 Olimpia Sztum
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
Jurand Lasowice 1 - 0 Pogoń Prabuty
Olimpia Sztum 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
AP Malbork 10 - 0 Rodło II Kwidzyn
GKS Gardeja 3 - 0 KP II Starogard Gdański
vo,niestawienie się na zawody
Zieloni Marzęcino 1 - 9 Weber Szprudowo
Zawisza Czarne Dolne 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
Zawisza Czarne Dolne 1 - 3 Jurand Lasowice
Wierzyca Pelplin 12 - 1 Zieloni Marzęcino
Weber Szprudowo 3 - 0 GKS Gardeja
vo,niestawienie się na zawody
KP II Starogard Gdański 0 - 3 AP Malbork
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
Restal Agri Kulice 1 - 5 Olimpia Sztum
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Pogoń Prabuty
Pauza: Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 22 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
Jurand Lasowice 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Prabuty 5 - 0 Restal Agri Kulice
Olimpia Sztum 2 - 4 Rodło II Kwidzyn
AP Malbork 10 - 0 Weber Szprudowo
GKS Gardeja 0 - 7 Wierzyca Pelplin
Zieloni Marzęcino 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 23 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
Zieloni Marzęcino 0 - 3 Jurand Lasowice
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 3:2
Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 GKS Gardeja
Wierzyca Pelplin 4 - 6 AP Malbork
KP II Starogard Gdański 2 - 1 Olimpia Sztum
Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Pogoń Prabuty
Restal Agri Kulice 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 24 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
Jurand Lasowice 7 - 0 Restal Agri Kulice
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Rodło II Kwidzyn
Pogoń Prabuty 3 - 0 KP II Starogard Gdański
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:4
Olimpia Sztum 2 - 0 Weber Szprudowo
AP Malbork 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
vo,niestawienie się na zawody
GKS Gardeja 3 - 0 Zieloni Marzęcino
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 2:13
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 25 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
GKS Gardeja 1 - 10 Jurand Lasowice 3 czerwca 2010 - 17:00
Zieloni Marzęcino 0 - 13 AP Malbork 3 czerwca 2010 - 17:00
Wierzyca Pelplin 0 - 2 Olimpia Sztum 3 czerwca 2010 - 17:00
Weber Szprudowo 0 - 3 Pogoń Prabuty 3 czerwca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
KP II Starogard Gdański 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 3 czerwca 2010 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 5 - 0 Restal Agri Kulice 3 czerwca 2010 - 17:00
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 26 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (29) 
Jurand Lasowice 2 - 7 Rodło II Kwidzyn
Restal Agri Kulice 2 - 3 KP II Starogard Gdański
Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Weber Szprudowo
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1
Pogoń Prabuty 1 - 8 Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum 4 - 1 Zawisza Czarne Dolne
AP Malbork 17 - 0 GKS Gardeja
Pauza: Zieloni Marzęcino, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE