Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Jantaria Pobłocie |
2 - 3 |
Krokusy Stowięcino |
|
Leśnik Cewice |
2 - 3 |
LKS Łebunia |
|
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Polonez Bobrowniki |
8 - 2 |
KS Damnica |
|
Rowokół Smołdzino |
4 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
|
Skotawa Budowo |
4 - 3 |
SSPN Malczkowo |
|
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Krokusy Stowięcino |
7 - 3 |
SSPN Malczkowo |
|
Pomorze Potęgowo |
5 - 0 |
Skotawa Budowo |
|
KS Damnica |
1 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
LKS Łebunia |
1 - 6 |
Bytovia Bytów |
|
Jantaria Pobłocie |
13 - 0 |
Leśnik Cewice |
|
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Leśnik Cewice |
1 - 4 |
Krokusy Stowięcino |
|
Bytovia Bytów |
4 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
|
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
LKS Łebunia |
|
Rowokół Smołdzino |
1 - 6 |
Pogoń Lębork |
|
Skotawa Budowo |
1 - 4 |
KS Damnica |
|
SSPN Malczkowo |
1 - 10 |
Pomorze Potęgowo |
|
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Krokusy Stowięcino |
2 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
|
KS Damnica |
2 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Pogoń Lębork |
8 - 0 |
Skotawa Budowo |
|
LKS Łebunia |
1 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
|
Jantaria Pobłocie |
7 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Leśnik Cewice |
2 - 7 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Bytovia Bytów |
8 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
|
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
|
Rowokół Smołdzino |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
Skotawa Budowo |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
|
SSPN Malczkowo |
1 - 8 |
Pogoń Lębork |
|
Pomorze Potęgowo |
8 - 2 |
KS Damnica |
|
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 2 |
KS Damnica |
|
Pogoń Lębork |
9 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
|
LKS Łebunia |
4 - 2 |
SSPN Malczkowo |
|
Jantaria Pobłocie |
3 - 0 |
Skotawa Budowo |
|
Leśnik Cewice |
0 - 4 |
Rowokół Smołdzino |
|
Bytovia Bytów |
12 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
|
Rowokół Smołdzino |
1 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
Skotawa Budowo |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 0:1 |
SSPN Malczkowo |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 3 |
LKS Łebunia |
|
KS Damnica |
0 - 6 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Krokusy Stowięcino |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
LKS Łebunia |
6 - 2 |
KS Damnica |
|
Jantaria Pobłocie |
0 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
|
Leśnik Cewice |
0 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Bytovia Bytów |
6 - 0 |
Skotawa Budowo |
|
Polonez Bobrowniki |
1 - 5 |
Rowokół Smołdzino |
|
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Rowokół Smołdzino |
3 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
|
Skotawa Budowo |
3 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
SSPN Malczkowo |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Pomorze Potęgowo |
8 - 1 |
Leśnik Cewice |
|
KS Damnica |
0 - 6 |
Jantaria Pobłocie |
|
Pogoń Lębork |
9 - 1 |
LKS Łebunia |
|
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 3 |
LKS Łebunia |
|
Jantaria Pobłocie |
1 - 9 |
Pogoń Lębork |
|
Leśnik Cewice |
3 - 0 |
KS Damnica |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Bytovia Bytów |
10 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Polonez Bobrowniki |
9 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 9:1 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 1 |
Skotawa Budowo |
|
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (99) |
Skotawa Budowo |
4 - 7 |
Krokusy Stowięcino |
|
SSPN Malczkowo |
2 - 7 |
Rowokół Smołdzino |
|
Pomorze Potęgowo |
3 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
|
KS Damnica |
2 - 5 |
Bytovia Bytów |
|
Pogoń Lębork |
12 - 0 |
Leśnik Cewice |
|
LKS Łebunia |
3 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
|
Kolejka 12 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Krokusy Stowięcino |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
vo,niestawienie się na zawody |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
Leśnik Cewice |
5 maja 2010
5.05 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
KS Damnica |
0 - 9 |
Polonez Bobrowniki |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:9 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
SSPN Malczkowo |
4 - 3 |
Skotawa Budowo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:30 |
Kolejka 13 - 12. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (29) |
SSPN Malczkowo |
0 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
12 maja 2010
12.05 |
Skotawa Budowo |
2 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
12 maja 2010
12.05 |
Rowokół Smołdzino |
6 - 0 |
KS Damnica |
10 kwietnia 2010
10.04 - 11:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
12 maja 2010
12.05 |
Bytovia Bytów |
4 - 0 |
LKS Łebunia |
12 maja 2010
12.05 |
Leśnik Cewice |
1 - 7 |
Jantaria Pobłocie |
12 maja 2010
12.05 |
Kolejka 14 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 3 |
Leśnik Cewice |
|
Jantaria Pobłocie |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
LKS Łebunia |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
KS Damnica |
2 - 1 |
Skotawa Budowo |
|
Pomorze Potęgowo |
6 - 2 |
SSPN Malczkowo |
|
Kolejka 15 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Pomorze Potęgowo |
3 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
|
SSPN Malczkowo |
6 - 0 |
KS Damnica |
|
Skotawa Budowo |
0 - 8 |
Pogoń Lębork |
|
Rowokół Smołdzino |
5 - 2 |
LKS Łebunia |
|
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
|
Kolejka 16 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Krokusy Stowięcino |
0 - 9 |
Bytovia Bytów |
|
Leśnik Cewice |
1 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
|
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
|
LKS Łebunia |
4 - 3 |
Skotawa Budowo |
|
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
KS Damnica |
0 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Kolejka 17 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
KS Damnica |
0 - 4 |
Krokusy Stowięcino |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
SSPN Malczkowo |
2 - 2 |
LKS Łebunia |
|
Skotawa Budowo |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 3 |
Leśnik Cewice |
|
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 18 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Bytovia Bytów |
6 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
|
Leśnik Cewice |
4 - 0 |
Skotawa Budowo |
|
Jantaria Pobłocie |
0 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
LKS Łebunia |
3 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Pogoń Lębork |
26 - 0 |
KS Damnica |
|
Kolejka 19 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Pogoń Lębork |
7 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
|
KS Damnica |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
|
SSPN Malczkowo |
6 - 1 |
Leśnik Cewice |
|
Skotawa Budowo |
0 - 8 |
Bytovia Bytów |
|
Rowokół Smołdzino |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Kolejka 20 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Krokusy Stowięcino |
0 - 5 |
Rowokół Smołdzino |
|
Polonez Bobrowniki |
11 - 2 |
Skotawa Budowo |
|
Bytovia Bytów |
20 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Leśnik Cewice |
2 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
|
Jantaria Pobłocie |
4 - 0 |
KS Damnica |
|
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2 |
LKS Łebunia |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 21 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (22) |
LKS Łebunia |
3 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
KS Damnica |
5 - 0 |
Leśnik Cewice |
|
Pomorze Potęgowo |
5 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
SSPN Malczkowo |
5 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Skotawa Budowo |
2 - 6 |
Rowokół Smołdzino |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Kolejka 22 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Krokusy Stowięcino |
0 - 7 |
Skotawa Budowo |
|
Rowokół Smołdzino |
5 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Polonez Bobrowniki |
11 - 5 |
Pomorze Potęgowo |
|
Bytovia Bytów |
12 - 1 |
KS Damnica |
|
Leśnik Cewice |
0 - 7 |
Pogoń Lębork |
|
Jantaria Pobłocie |
3 - 0 |
LKS Łebunia |
|
|