Baner

Liga Juniorów A - grupa Malbork III - sezon 2009/2010

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 20 57 19 0 1 74 - 12
2. Pomezania Malbork 20 47 15 2 3 72 - 28
3. Gryf 2009 Tczew 20 41 13 2 5 80 - 43
4. Czarni Pruszcz Gdański 20 35 11 2 7 43 - 48
5. Borowiak Czersk 20 33 10 3 7 50 - 35
6. Olimpia Sztum 20 28 8 4 8 53 - 40
7. Powiśle Dzierzgoń 20 27 9 0 11 49 - 48
8. Pogoń Prabuty 20 21 6 3 11 41 - 54
9. Wisła Korzeniewo 20 13 4 1 15 26 - 74
10. Potok Pszczółki 20 9 2 3 15 26 - 81
11. Osiczanka Osice 20 8 2 2 16 36 - 87
Ostatni komentarz dodał pomezaniaorg 23.06.2010, 13:39:23


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (55) 
Borowiak Czersk 4 - 4 Pogoń Prabuty 30 sierpnia 2009 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 0 Potok Pszczółki 28 sierpnia 2009 - 17:00
Olimpia Sztum 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń 30 sierpnia 2009 - 14:00
Wisła Korzeniewo 1 - 7 Rodło Kwidzyn 29 sierpnia 2009 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 9 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2009 - 13:30
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
Pogoń Prabuty 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 5 września 2009 - 12:00
Pomezania Malbork 3 - 2 Gryf 2009 Tczew 4 września 2009 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Wisła Korzeniewo 6 września 2009 - 14:00
Potok Pszczółki 3 - 3 Olimpia Sztum 6 września 2009 - 11:00
Borowiak Czersk 5 - 1 Osiczanka Osice 6 września 2009 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
Osiczanka Osice 6 - 2 Pogoń Prabuty 12 września 2009 - 11:00
Olimpia Sztum 1 - 1 Borowiak Czersk 13 września 2009 - 15:00
Wisła Korzeniewo 3 - 1 Potok Pszczółki 12 września 2009 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Rodło Kwidzyn 13 września 2009 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork 13 września 2009 - 12:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
Pogoń Prabuty 1 - 5 Pomezania Malbork 18 września 2009 - 17:00
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 19 września 2009 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 20 września 2009 - 14:00
Borowiak Czersk 1 - 0 Wisła Korzeniewo 20 września 2009 - 11:00
Osiczanka Osice 0 - 2 Olimpia Sztum 19 września 2009 - 15:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (86) 
Olimpia Sztum 5 - 0 Pogoń Prabuty 27 września 2009 - 15:00
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Osiczanka Osice 26 września 2009 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 5 - 0 Potok Pszczółki 26 września 2009 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 26 września 2009 - 16:00
Pomezania Malbork 2 - 1 Rodło Kwidzyn 24 września 2009 - 16:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (36) 
Pogoń Prabuty 0 - 2 Rodło Kwidzyn 4 października 2009 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Pomezania Malbork 2 października 2009 - 14:00
Potok Pszczółki 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 4 października 2009 - 11:00
Borowiak Czersk 7 - 1 Gryf 2009 Tczew 4 października 2009 - 11:00
Olimpia Sztum 2 - 0 Wisła Korzeniewo 4 października 2009 - 15:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (103) 
Wisła Korzeniewo 1 - 6 Pogoń Prabuty 10 października 2009 - 14:30
Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Osiczanka Osice 10 października 2009 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Borowiak Czersk 10 października 2009 - 11:00
Pomezania Malbork 5 - 1 Potok Pszczółki 9 października 2009 - 16:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 11 października 2009 - 11:00
vo,brak dokumentu tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 0:3
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (78) 
Pogoń Prabuty 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 16 października 2009 - 15:00
Potok Pszczółki 1 - 6 Rodło Kwidzyn 18 października 2009 - 16:30
Borowiak Czersk 1 - 1 Pomezania Malbork 18 października 2009 - 10:00
Osiczanka Osice 3 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 18 października 2009 - 15:00
Olimpia Sztum 2 - 6 Gryf 2009 Tczew 18 października 2009 - 14:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
Gryf 2009 Tczew 6 - 2 Wisła Korzeniewo 25 października 2009 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Olimpia Sztum 24 października 2009 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Osiczanka Osice 24 października 2009 - 11:00
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Borowiak Czersk 31 października 2009 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 6 - 2 Potok Pszczółki 23 października 2009 - 14:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
Pogoń Prabuty 1 - 1 Potok Pszczółki 7 listopada 2009 - 11:00
Borowiak Czersk 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 8 listopada 2009 - 11:00
Osiczanka Osice 0 - 9 Rodło Kwidzyn 7 listopada 2009 - 13:00
Olimpia Sztum 1 - 2 Pomezania Malbork 6 listopada 2009 - 14:00
Wisła Korzeniewo 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 7 listopada 2009 - 12:00
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (72) 
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Pogoń Prabuty 14 listopada 2009 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Wisła Korzeniewo 13 listopada 2009 - 14:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Olimpia Sztum 14 listopada 2009 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 6 - 2 Osiczanka Osice 15 listopada 2009 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 5 Borowiak Czersk 14 listopada 2009 - 14:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 12 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
Pogoń Prabuty 1 - 4 Borowiak Czersk 28 marca 2010 - 12:00
Potok Pszczółki 2 - 2 Osiczanka Osice 28 marca 2010 - 12:00
w Osicach
Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Olimpia Sztum 28 marca 2010 - 14:00
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Wisła Korzeniewo 28 marca 2010 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 27 marca 2010 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 13 - 1/3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Pogoń Prabuty 3 kwietnia 2010 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Pomezania Malbork 1 kwietnia 2010 - 14:00
Wisła Korzeniewo 4 - 3 Powiśle Dzierzgoń 1 kwietnia 2010 - 13:00
Olimpia Sztum 10 - 0 Potok Pszczółki 2 kwietnia 2010 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 3 Borowiak Czersk 3 kwietnia 2010 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 14 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
Pogoń Prabuty 4 - 3 Osiczanka Osice 12 czerwca 2010 - 13:00
Borowiak Czersk 0 - 2 Olimpia Sztum 9 czerwca 2010 - 16:00
Potok Pszczółki 5 - 0 Wisła Korzeniewo 3 czerwca 2010 - 14:15
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:0
Rodło Kwidzyn 5 - 3 Gryf 2009 Tczew 12 czerwca 2010 - 13:00
Pomezania Malbork 11 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 12 czerwca 2010 - 13:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 15 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
Pomezania Malbork 0 - 4 Pogoń Prabuty 17 czerwca 2010 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Rodło Kwidzyn 19 czerwca 2010 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Powiśle Dzierzgoń 19 czerwca 2010 - 10:30
Wisła Korzeniewo 0 - 5 Borowiak Czersk 2 czerwca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:5
Olimpia Sztum 10 - 2 Osiczanka Osice 20 czerwca 2010 - 11:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
Pogoń Prabuty 0 - 0 Olimpia Sztum 25 kwietnia 2010 - 12:00
Osiczanka Osice 3 - 3 Wisła Korzeniewo 25 kwietnia 2010 - 13:00
Potok Pszczółki 3 - 4 Gryf 2009 Tczew 25 kwietnia 2010 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 25 kwietnia 2010 - 14:00
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Pomezania Malbork 25 kwietnia 2010 - 14:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 17 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Pogoń Prabuty 1 maja 2010 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 2 maja 2010 - 12:00
nieuprawniony zawodnik w zespole gości, na boisku 1:3
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Potok Pszczółki 1 maja 2010 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Borowiak Czersk 2 maja 2010 - 11:00
Wisła Korzeniewo 5 - 2 Olimpia Sztum 1 maja 2010 - 14:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 18 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (51) 
Pogoń Prabuty 5 - 1 Wisła Korzeniewo 9 maja 2010 - 12:00
Osiczanka Osice 3 - 7 Gryf 2009 Tczew 9 maja 2010 - 16:00
Borowiak Czersk 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 9 maja 2010 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 8 Pomezania Malbork 7 maja 2010 - 17:30
Powiśle Dzierzgoń 0 - 4 Rodło Kwidzyn 9 maja 2010 - 14:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 19 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (31) 
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Pogoń Prabuty 16 maja 2010 - 14:00
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Potok Pszczółki 16 maja 2010 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 2 Borowiak Czersk 16 maja 2010 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Osiczanka Osice 16 maja 2010 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 4 - 4 Olimpia Sztum 16 maja 2010 - 11:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 20 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (81) 
Wisła Korzeniewo 1 - 5 Gryf 2009 Tczew 23 maja 2010 - 12:00
Olimpia Sztum 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 23 maja 2010 - 11:00
Osiczanka Osice 3 - 8 Pomezania Malbork 22 maja 2010 - 11:00
Borowiak Czersk 1 - 3 Rodło Kwidzyn 23 maja 2010 - 11:00
Potok Pszczółki 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 maja 2010 - 11:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 21 - 30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
Potok Pszczółki 3 - 5 Pogoń Prabuty 28 maja 2010 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Borowiak Czersk 30 maja 2010 - 14:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Osiczanka Osice 30 maja 2010 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
Pomezania Malbork 4 - 2 Olimpia Sztum 30 maja 2010 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Wisła Korzeniewo 30 maja 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:3
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 22 - 5. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
Pogoń Prabuty 1 - 5 Gryf 2009 Tczew 5 czerwca 2010 - 14:00
Wisła Korzeniewo 0 - 5 Pomezania Malbork 5 czerwca 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:5
Olimpia Sztum 0 - 2 Rodło Kwidzyn 5 czerwca 2010 - 14:00
Osiczanka Osice 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 5 czerwca 2010 - 14:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Potok Pszczółki 5 czerwca 2010 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, .