Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pomezania Malbork |
8 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 12 |
Lechia Gdańsk |
|
AP Malbork |
5 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 2 - 9. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Wierzyca Pelplin |
9 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
10 - 0 |
AP Malbork |
23 września 2009
23.09 - 16:30 |
Olimpia Sztum |
6 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 7 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejarz Chojnice |
5 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Pomezania Malbork |
5 - 4 |
Kolejarz Chojnice |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
AP Malbork |
2 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 19 |
Lechia Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
10 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Lechia Gdańsk |
12 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Sztum |
4 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
AP Malbork |
|
Kolejarz Chojnice |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
AP Malbork |
1 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Wierzyca Pelplin |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Olimpia Sztum |
1 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 8 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kolejarz Chojnice |
8 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
AP Malbork |
|
Pomezania Malbork |
7 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (46) |
AP Malbork |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 7 |
Rodło Kwidzyn |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Kolejarz Chojnice |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lechia Gdańsk |
11 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 18 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejarz Chojnice |
2 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Pomezania Malbork |
11 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
AP Malbork |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (26) |
KP Starogard Gdański |
5 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 10 - 31. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Kolejarz Chojnice |
6 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 8 |
Lechia Gdańsk |
21 listopada 2009
21.11 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
12 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
AP Malbork |
5 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
AP Malbork |
|
Wierzyca Pelplin |
8 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
10 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Olimpia Sztum |
1 - 9 |
Rodło Kwidzyn |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 6 |
Kolejarz Chojnice |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
Olimpia Sztum |
- |
Pomezania Malbork |
|
Lechia Gdańsk |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Wierzyca Pelplin |
- |
AP Malbork |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
AP Malbork |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
- |
Olimpia Sztum |
|
Pomezania Malbork |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
- |
Pomezania Malbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Olimpia Sztum |
- |
AP Malbork |
|
Lechia Gdańsk |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Wierzyca Pelplin |
- |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Pruszcz Gdański |
- |
Lechia Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
- |
Olimpia Sztum |
|
AP Malbork |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gedania Gdańsk |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
Pomezania Malbork |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
AP Malbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Olimpia Sztum |
- |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
- |
Olimpia Sztum |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
KP Starogard Gdański |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
AP Malbork |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
Gedania Gdańsk |
- |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
- |
AP Malbork |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Olimpia Sztum |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Wierzyca Pelplin |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
KP Starogard Gdański |
- |
Pomezania Malbork |
|
AP Malbork |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Pomezania Malbork |
- |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
Lechia Gdańsk |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
Wierzyca Pelplin |
- |
Pomezania Malbork |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
- |
Gedania Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
- |
AP Malbork |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Pomezania Malbork |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
Olimpia Sztum |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, . |
|