Baner

Liga Juniorów E1 - grupa Malbork III - sezon 2009/2010

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 18 51 17 0 1 226 - 28
2. Olimpijczyk Wierciny 18 51 17 0 1 131 - 19
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 42 14 0 4 166 - 51
4. Borowiak Czersk 18 33 11 0 7 162 - 40
5. Gryf 2009 Tczew 18 31 10 1 7 124 - 61
6. Grom Nowy Staw 18 20 6 2 10 70 - 116
7. Powiśle Stary Targ 18 17 5 2 11 54 - 113
8. Kolejarz Chojnice 18 9 3 0 15 23 - 208
9. Błękitni Stare Pole 18 7 2 1 15 27 - 171
10. Motława Suchy Dąb 18 6 2 0 16 13 - 189
Ostatni komentarz dodał sarn@9 21.06.2010, 13:29:32


Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
Powiśle Stary Targ 10 - 0 Motława Suchy Dąb
Błękitni Stare Pole 5 - 11 Gryf 2009 Tczew
Borowiak Czersk 3 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpijczyk Wierciny 4 - 5 KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw 11 - 2 Kolejarz Chojnice
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
Motława Suchy Dąb 3 - 2 Kolejarz Chojnice
KP Starogard Gdański 17 - 1 Grom Nowy Staw
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Olimpijczyk Wierciny
Gryf 2009 Tczew 6 - 5 Borowiak Czersk
Powiśle Stary Targ 9 - 1 Błękitni Stare Pole
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Motława Suchy Dąb
Borowiak Czersk 9 - 1 Powiśle Stary Targ
Olimpijczyk Wierciny 5 - 2 Gryf 2009 Tczew
Grom Nowy Staw 1 - 9 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejarz Chojnice 1 - 18 KP Starogard Gdański
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
Motława Suchy Dąb 0 - 21 KP Starogard Gdański
Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 - 2 Kolejarz Chojnice
Gryf 2009 Tczew 9 - 0 Grom Nowy Staw
Powiśle Stary Targ 1 - 4 Olimpijczyk Wierciny
Błękitni Stare Pole 0 - 13 Borowiak Czersk
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
Borowiak Czersk 17 - 0 Motława Suchy Dąb
Olimpijczyk Wierciny 8 - 0 Błękitni Stare Pole
Grom Nowy Staw 2 - 2 Powiśle Stary Targ
Kolejarz Chojnice 0 - 21 Gryf 2009 Tczew
KP Starogard Gdański 10 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
Motława Suchy Dąb 0 - 17 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Gryf 2009 Tczew 2 - 7 KP Starogard Gdański
Powiśle Stary Targ 3 - 0 Kolejarz Chojnice
vo,niestawienie się na zawody
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Grom Nowy Staw
Borowiak Czersk 2 - 3 Olimpijczyk Wierciny
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
Olimpijczyk Wierciny 14 - 0 Motława Suchy Dąb
Grom Nowy Staw 2 - 8 Borowiak Czersk
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Błękitni Stare Pole
vo,niestawienie się na zawody
KP Starogard Gdański 20 - 0 Powiśle Stary Targ
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (5) 
Motława Suchy Dąb 1 - 8 Gryf 2009 Tczew
Powiśle Stary Targ 2 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błękitni Stare Pole 2 - 10 KP Starogard Gdański
Borowiak Czersk 26 - 0 Kolejarz Chojnice
Olimpijczyk Wierciny 6 - 2 Grom Nowy Staw
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
Grom Nowy Staw 5 - 1 Motława Suchy Dąb
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Olimpijczyk Wierciny
vo,niestawienie się na zawody
KP Starogard Gdański 5 - 4 Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 - 0 Błękitni Stare Pole
Gryf 2009 Tczew 9 - 3 Powiśle Stary Targ
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
Motława Suchy Dąb 0 - 7 Powiśle Stary Targ
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Błękitni Stare Pole
vo,niestawienie się na zawody
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Borowiak Czersk
KP Starogard Gdański 0 - 2 Olimpijczyk Wierciny 10 kwietnia 2010
Kolejarz Chojnice 1 - 11 Grom Nowy Staw
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
Kolejarz Chojnice 3 - 4 Motława Suchy Dąb
Grom Nowy Staw 2 - 12 KP Starogard Gdański 17 kwietnia 2010
Olimpijczyk Wierciny 9 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 kwietnia 2010
Borowiak Czersk 7 - 3 Gryf 2009 Tczew
Błękitni Stare Pole 4 - 7 Powiśle Stary Targ
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
Motława Suchy Dąb 1 - 2 Błękitni Stare Pole
Powiśle Stary Targ 1 - 13 Borowiak Czersk
Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Olimpijczyk Wierciny
Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 - 2 Grom Nowy Staw
KP Starogard Gdański 24 - 0 Kolejarz Chojnice
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
KP Starogard Gdański 20 - 0 Motława Suchy Dąb
Kolejarz Chojnice 2 - 21 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Grom Nowy Staw 2 - 7 Gryf 2009 Tczew
Olimpijczyk Wierciny 9 - 0 Powiśle Stary Targ
Borowiak Czersk 17 - 0 Błękitni Stare Pole
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
Motława Suchy Dąb 0 - 6 Borowiak Czersk
Błękitni Stare Pole 0 - 11 Olimpijczyk Wierciny
Powiśle Stary Targ 2 - 3 Grom Nowy Staw
Gryf 2009 Tczew 15 - 0 Kolejarz Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 7 KP Starogard Gdański
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 - 1 Motława Suchy Dąb
KP Starogard Gdański 7 - 2 Gryf 2009 Tczew
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Powiśle Stary Targ
vo,niestawienie się na zawody
Grom Nowy Staw 14 - 3 Błękitni Stare Pole
Olimpijczyk Wierciny 3 - 1 Borowiak Czersk
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
Motława Suchy Dąb 0 - 12 Olimpijczyk Wierciny
Borowiak Czersk 8 - 2 Grom Nowy Staw
Błękitni Stare Pole 2 - 3 Kolejarz Chojnice
Powiśle Stary Targ 0 - 12 KP Starogard Gdański
Gryf 2009 Tczew 3 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
Gryf 2009 Tczew 15 - 1 Motława Suchy Dąb
Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 - 0 Powiśle Stary Targ
KP Starogard Gdański 27 - 0 Błękitni Stare Pole
Kolejarz Chojnice 1 - 18 Borowiak Czersk
Grom Nowy Staw 1 - 12 Olimpijczyk Wierciny
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
Motława Suchy Dąb 1 - 7 Grom Nowy Staw
Olimpijczyk Wierciny 18 - 0 Kolejarz Chojnice
Borowiak Czersk 3 - 4 KP Starogard Gdański
Błękitni Stare Pole 1 - 18 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powiśle Stary Targ 6 - 6 Gryf 2009 Tczew
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE