Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Santos Gdańsk |
4 - 1 |
GKS Kowale |
|
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
29 sierpnia 2009
29.08 - 14:30 |
vo,niestawienie się na zawody |
GKS Kolbudy |
0 - 7 |
Olivia Gdańsk |
|
Błękitni Sobowidz |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
0 - 20 |
Lechia Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
20 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS Kowale |
7 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
6 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
7 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Olivia Gdańsk |
10 - 0 |
Błękitni Sobowidz |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 7 |
GKS Kolbudy |
30 września 2009
30.09 - 17:00 |
Santos Gdańsk |
10 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Morena Gdańsk |
3 - 5 |
GKS Kowale |
|
GKS Kolbudy |
0 - 9 |
Santos Gdańsk |
|
Błękitni Sobowidz |
12 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Żukowo |
3 - 4 |
Olivia Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
9 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 22 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Kowale |
1 - 13 |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
11 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 15 |
GKS Żukowo |
|
Santos Gdańsk |
8 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
|
Morena Gdańsk |
5 - 0 |
GKS Kolbudy |
7 października 2009
7.10 - 16:40 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GKS Kolbudy |
1 - 7 |
GKS Kowale |
|
Błękitni Sobowidz |
2 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
3 - 5 |
Santos Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Portowiec Gdańsk |
0 - 10 |
Olivia Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
11 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Kowale |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 10 |
Lechia Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
|
Santos Gdańsk |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Morena Gdańsk |
6 - 6 |
GKS Żukowo |
|
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
|
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Błękitni Sobowidz |
0 - 10 |
GKS Kowale |
|
GKS Żukowo |
0 - 5 |
GKS Kolbudy |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
9 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 24 |
Santos Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
34 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GKS Kowale |
2 - 4 |
Olivia Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 12 |
Gedania Gdańsk |
|
Santos Gdańsk |
1 - 9 |
Lechia Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
3 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
1 - 8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Błękitni Sobowidz |
1 - 6 |
GKS Żukowo |
16 października 2009
16.10 - 16:45 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Żukowo |
3 - 3 |
GKS Kowale |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
11 - 0 |
Błękitni Sobowidz |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 4 |
GKS Kolbudy |
|
Lechia Gdańsk |
14 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Santos Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
12 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kolejka 10 - 31. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Kowale |
8 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Santos Gdańsk |
3 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
0 - 28 |
Lechia Gdańsk |
|
Błękitni Sobowidz |
6 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 października 2009
29.10 - 17:30 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 - 0 |
GKS Kowale |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:45 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 7 |
GKS Żukowo |
|
Lechia Gdańsk |
35 - 0 |
Błękitni Sobowidz |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Olivia Gdańsk |
4 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 12 |
Santos Gdańsk |
|
Kolejka 12 - 2. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Kowale |
1 - 9 |
Santos Gdańsk |
21 kwietnia 2010
21.04 - 18:45 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 10 |
Morena Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
7 - 1 |
GKS Kolbudy |
10 kwietnia 2010
10.04 - 10:00 |
Gedania Gdańsk |
10 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
|
Lechia Gdańsk |
23 - 0 |
GKS Żukowo |
8 czerwca 2010
8.06 - 19:00 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 16 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 kwietnia 2010
10.04 - 11:00 |
Kolejka 13 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
4 - 4 |
GKS Kowale |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 6 |
Lechia Gdańsk |
17 czerwca 2010
17.06 - 17:30 |
GKS Żukowo |
2 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Błękitni Sobowidz |
3 - 7 |
Olivia Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
10 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
24 czerwca 2010
24.06 - 17:30 |
Morena Gdańsk |
1 - 7 |
Santos Gdańsk |
21 czerwca 2010
21.06 - 19:15 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Kowale |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Santos Gdańsk |
13 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
Błękitni Sobowidz |
|
Olivia Gdańsk |
7 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
19 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Lechia Gdańsk |
27 - 2 |
GKS Kowale |
5 maja 2010
5.05 - 17:45 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 6 |
Gedania Gdańsk |
1 maja 2010
1.05 - 10:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 3 |
Olivia Gdańsk |
5 maja 2010
5.05 - 17:30 |
GKS Żukowo |
15 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Błękitni Sobowidz |
2 - 9 |
Santos Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
3 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Kowale |
2 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
Morena Gdańsk |
6 - 0 |
Błękitni Sobowidz |
|
Santos Gdańsk |
7 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 23 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Olivia Gdańsk |
7 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 10 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gedania Gdańsk |
6 - 1 |
GKS Kowale |
|
Lechia Gdańsk |
17 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Portowiec Gdańsk |
9 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Santos Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
4 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
Błękitni Sobowidz |
2 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
4 - 0 |
Błękitni Sobowidz |
|
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Morena Gdańsk |
0 - 6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Santos Gdańsk |
6 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 31 |
Lechia Gdańsk |
25 maja 2010
25.05 - 17:00 |
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
24 maja 2010
24.05 - 18:00 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olivia Gdańsk |
1 - 2 |
GKS Kowale |
|
Gedania Gdańsk |
22 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Lechia Gdańsk |
11 - 2 |
Santos Gdańsk |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 4 |
Morena Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
13 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
GKS Żukowo |
5 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
|
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
4 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Błękitni Sobowidz |
2 - 10 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Kolbudy |
4 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
0 - 13 |
Lechia Gdańsk |
|
Santos Gdańsk |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 12 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
GKS Kowale |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 2 |
Santos Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
21 - 1 |
GKS Kolbudy |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
13 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 czerwca 2010
21.06 - 19:00 |
GKS Żukowo |
8 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
|
Błękitni Sobowidz |
1 - 14 |
Lechia Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
0 - 6 |
Gedania Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
6 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Santos Gdańsk |
6 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
|