Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
5 - 1 |
Start Miastko |
|
Polonez Bobrowniki |
1 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
MKS Debrzno |
1 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Koral Dębnica |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 7 |
Brda Przechlewo |
|
Błękitni Główczyce |
0 - 2 |
Start Łeba |
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 0 |
Start Łeba |
|
Brda Przechlewo |
6 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Pogoń Lębork |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Sparta Sycewice |
3 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Bytovia Bytów |
7 - 5 |
MKS Debrzno |
|
Czarni Czarne |
6 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
4 - 2 |
Start Miastko |
|
MKS Debrzno |
0 - 5 |
Czarni Czarne |
|
Słupia Kobylnica |
2 - 9 |
Bytovia Bytów |
|
Koral Dębnica |
3 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Start Łeba |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 3 |
Brda Przechlewo |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Start Łeba |
|
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Sparta Sycewice |
0 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Karol Pęplino |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Start Miastko |
|
Słupia Kobylnica |
0 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
Koral Dębnica |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Błękitni Główczyce |
2 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Start Łeba |
4 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
0 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Start Łeba |
|
Karol Pęplino |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Bytovia Bytów |
4 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Polonez Bobrowniki |
6 - 1 |
Koral Dębnica |
|
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Słupia Kobylnica |
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
3 - 3 |
Start Miastko |
|
Koral Dębnica |
2 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
|
Błękitni Główczyce |
0 - 6 |
Bytovia Bytów |
|
Start Łeba |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Brda Przechlewo |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 2 |
Piast Człuchów |
|
Sparta Sycewice |
0 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Karol Pęplino |
1 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Start Łeba |
|
v.o. |
Czarni Czarne |
5 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
MKS Debrzno |
1 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Słupia Kobylnica |
3 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Koral Dębnica |
3 - 2 |
Start Miastko |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Słupia Kobylnica |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Błękitni Główczyce |
0 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Start Łeba |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
|
v.o.-meczprzerwanyprzystanie0:1 |
Brda Przechlewo |
1 - 5 |
Bytovia Bytów |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
5 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Karol Pęplino |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Bytovia Bytów |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Polonez Bobrowniki |
6 - 0 |
Start Łeba |
|
MKS Debrzno |
1 - 4 |
Błękitni Główczyce |
|
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Koral Dębnica |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 2 |
Start Miastko |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Błękitni Główczyce |
4 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Start Łeba |
4 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Brda Przechlewo |
1 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Piast Człuchów |
1 - 5 |
Bytovia Bytów |
|
Sparta Sycewice |
0 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
0 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Bytovia Bytów |
5 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Czarni Czarne |
5 - 2 |
Piast Człuchów |
|
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Start Łeba |
|
Koral Dębnica |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Start Miastko |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Start Łeba |
2 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Brda Przechlewo |
6 - 2 |
Słupia Kobylnica |
|
Pogoń Lębork |
5 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Piast Człuchów |
1 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
|
Sparta Sycewice |
2 - 4 |
Czarni Czarne |
|
Karol Pęplino |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Start Miastko |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
MKS Debrzno |
4 - 3 |
Piast Człuchów |
|
Słupia Kobylnica |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Koral Dębnica |
1 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 1 |
Start Łeba |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Błękitni Główczyce |
|
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Główczyce |
2 - 5 |
Start Miastko |
|
Start Łeba |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Brda Przechlewo |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Pogoń Lębork |
5 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Piast Człuchów |
4 - 2 |
Słupia Kobylnica |
|
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Karol Pęplino |
1 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
Bytovia Bytów |
0 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Karol Pęplino |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Sparta Sycewice |
4 - 2 |
Słupia Kobylnica |
|
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Koral Dębnica |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Brda Przechlewo |
6 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Start Łeba |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
1 - 0 |
Start Miastko |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Koral Dębnica |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Słupia Kobylnica |
2 - 5 |
Karol Pęplino |
|
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Czarni Czarne |
|
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
1 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Czarni Czarne |
3 - 3 |
MKS Debrzno |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
vo |
Karol Pęplino |
1 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Sparta Sycewice |
0 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Piast Człuchów |
2 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
vo |
Brda Przechlewo |
3 - 2 |
Start Łeba |
|
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Przechlewo |
3 - 2 |
Start Miastko |
|
Start Łeba |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Błękitni Główczyce |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Koral Dębnica |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Słupia Kobylnica |
0 - 2 |
Czarni Czarne |
|
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Polonez Bobrowniki |
5 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Sparta Sycewice |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Start Łeba |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Start Miastko |
|
Brda Przechlewo |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
|
vo |
Start Łeba |
4 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 6 |
Bytovia Bytów |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Koral Dębnica |
0 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Słupia Kobylnica |
1 - 4 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Bytovia Bytów |
8 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
Karol Pęplino |
3 - 0 |
Start Łeba |
|
Sparta Sycewice |
0 - 4 |
Brda Przechlewo |
|
Piast Człuchów |
1 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
1 - 4 |
Start Miastko |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Brda Przechlewo |
3 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Start Łeba |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Koral Dębnica |
7 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
0 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Słupia Kobylnica |
0 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Błękitni Główczyce |
|
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Start Łeba |
|
vo |
Bytovia Bytów |
5 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Karol Pęplino |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Sparta Sycewice |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
|
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
1 - 3 |
Start Miastko |
|
Piast Człuchów |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Brda Przechlewo |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Start Łeba |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Błękitni Główczyce |
3 - 4 |
MKS Debrzno |
|
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 4 |
Koral Dębnica |
|
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
0 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Koral Dębnica |
5 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
Słupia Kobylnica |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Start Łeba |
|
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Karol Pęplino |
4 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 27 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
1 - 4 |
Start Miastko |
|
Sparta Sycewice |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Piast Człuchów |
0 - 2 |
Czarni Czarne |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Brda Przechlewo |
6 - 3 |
MKS Debrzno |
|
Start Łeba |
4 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Koral Dębnica |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Kolejka 28 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Koral Dębnica |
3 - 3 |
Start Łeba |
|
Słupia Kobylnica |
0 - 7 |
Brda Przechlewo |
|
MKS Debrzno |
1 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Polonez Bobrowniki |
7 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Czarni Czarne |
7 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Bytovia Bytów |
7 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Kolejka 29 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Start Miastko |
|
Karol Pęplino |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
|
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Piast Człuchów |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Pogoń Lębork |
14 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Brda Przechlewo |
7 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Start Łeba |
1 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Błękitni Główczyce |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Kolejka 30 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
6 - 2 |
Błękitni Główczyce |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Start Łeba |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 7 |
Brda Przechlewo |
|
Koral Dębnica |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Słupia Kobylnica |
0 - 3 |
Piast Człuchów |
|
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Polonez Bobrowniki |
3 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
|