Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Gryf 95 II Słupsk |
1 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 |
Start Łeba |
- |
Granit Kończewo |
|
anulowany, było 1-2 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 4 |
Rowokół Smołdzino |
30 sierpnia 2009
30.08 - 13:00 |
KS Damnica |
0 - 3 |
Leśnik Cewice |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:30 |
LKS Łebunia |
0 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 0 |
Dąb Kusowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 12:30 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Dąb Kusowo |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 5 |
LKS Łebunia |
6 września 2009
6.09 - 14:30 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 1 |
KS Damnica |
6 września 2009
6.09 - 13:00 |
Granit Kończewo |
3 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
- |
Start Łeba |
6 września 2009
6.09 - 15:00 |
anulowany, było 10-1 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Start Łeba |
- |
Wybrzeże Objazda |
13 września 2009
13.09 - 13:00 |
anulowany, było 0-7 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 4 |
Gryf 95 II Słupsk |
13 września 2009
13.09 - 13:00 |
KS Damnica |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
LKS Łebunia |
3 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 3 |
Leśnik Cewice |
13 września 2009
13.09 - 12:30 |
Dąb Kusowo |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
19 września 2009
19.09 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
7 - 1 |
Dąb Kusowo |
20 września 2009
20.09 - 14:30 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
Granit Kończewo |
2 - 2 |
LKS Łebunia |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
7 - 0 |
KS Damnica |
20 września 2009
20.09 - 15:00 |
Start Łeba |
- |
Jantaria Pobłocie |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
anulowany, było 1-0 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Jantaria Pobłocie |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
14 listopada 2009
14.11 - 14:00 |
KS Damnica |
- |
Start Łeba |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
anulowany, było 3-1 |
LKS Łebunia |
1 - 3 |
Gryf 95 II Słupsk |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
27 września 2009
27.09 - 12:30 |
Dąb Kusowo |
2 - 5 |
Rowokół Smołdzino |
26 września 2009
26.09 - 16:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 2 |
Leśnik Cewice |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 5 |
Leśnik Cewice |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
6 - 0 |
Stal Jezierzyce |
4 października 2009
4.10 - 15:00 |
Start Łeba |
- |
LKS Łebunia |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
anulowany, było 1-2 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 4 |
KS Damnica |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (26) |
KS Damnica |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
LKS Łebunia |
0 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Start Łeba |
11 października 2009
11.10 - 12:30 |
anulowany, było 3-0 |
Dąb Kusowo |
0 - 3 |
Gryf 95 II Słupsk |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
11 października 2009
11.10 - 14:30 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
17 października 2009
17.10 - 16:00 |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
18 października 2009
18.10 - 13:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Start Łeba |
- |
Dąb Kusowo |
18 października 2009
18.10 - 13:00 |
anulowany, było 4-3 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 0 |
Stal Jezierzyce |
18 października 2009
18.10 - 13:00 |
KS Damnica |
6 - 1 |
LKS Łebunia |
17 października 2009
17.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (29) |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
KS Damnica |
25 października 2009
25.10 - 12:30 |
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
- |
Start Łeba |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
anulowany, było 3-0 vo |
Leśnik Cewice |
1 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
8 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
8 listopada 2009
8.11 - 12:00 |
Start Łeba |
- |
Leśnik Cewice |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
anulowany, było 1-2 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
KS Damnica |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
LKS Łebunia |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
8 listopada 2009
8.11 - 10:00 |
Kolejka 11 - 11. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Stal Jezierzyce |
3 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
11 listopada 2009
11.11 - 12:30 |
Dąb Kusowo |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
11 listopada 2009
11.11 - 12:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 3 |
KS Damnica |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
11 listopada 2009
11.11 - 13:30 |
Rowokół Smołdzino |
- |
Start Łeba |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
anulowany, było 4-1 |
Granit Kończewo |
3 - 4 |
Gryf 95 II Słupsk |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 21/28. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 3 |
Gryf 95 II Słupsk |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 1 |
KS Damnica |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 1 |
LKS Łebunia |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Pauza: Granit Kończewo, |
Kolejka 13 - 16. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Dąb Kusowo |
2 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Stal Jezierzyce |
0 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
LKS Łebunia |
1 - 3 |
Leśnik Cewice |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
KS Damnica |
3 - 4 |
Rowokół Smołdzino |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Pauza: Gryf 95 II Słupsk, |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Gryf 95 II Słupsk |
1 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
25 kwietnia 2010
25.04 - 15:00 |
Granit Kończewo |
2 - 2 |
KS Damnica |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 1 |
LKS Łebunia |
24 kwietnia 2010
24.04 - 13:30 |
Leśnik Cewice |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:30 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 1 |
Dąb Kusowo |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 0 |
Leśnik Cewice |
1 maja 2010
1.05 - 16:30 |
Stal Jezierzyce |
6 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
2 maja 2010
2.05 - 16:00 |
LKS Łebunia |
2 - 0 |
Granit Kończewo |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
KS Damnica |
1 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Pauza: Jantaria Pobłocie, |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
9 maja 2010
9.05 - 13:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
8 - 0 |
LKS Łebunia |
9 maja 2010
9.05 - 15:00 |
Granit Kończewo |
2 - 5 |
Stal Jezierzyce |
9 maja 2010
9.05 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 3 |
Dąb Kusowo |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Pauza: KS Damnica, |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Leśnik Cewice |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
16 maja 2010
16.05 - 13:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
16 maja 2010
16.05 - 12:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
15 maja 2010
15.05 - 16:30 |
Stal Jezierzyce |
1 - 2 |
Gryf 95 II Słupsk |
16 maja 2010
16.05 - 12:30 |
KS Damnica |
4 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Pauza: LKS Łebunia, |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Wybrzeże Objazda |
3 - 3 |
KS Damnica |
23 maja 2010
23.05 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 0 |
LKS Łebunia |
23 maja 2010
23.05 - 13:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
4 - 0 |
Dąb Kusowo |
23 maja 2010
23.05 - 15:00 |
Granit Kończewo |
3 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
23 maja 2010
23.05 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
30 maja 2010
30.05 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
5 - 0 |
Granit Kończewo |
30 maja 2010
30.05 - 13:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 2 |
Gryf 95 II Słupsk |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
30 maja 2010
30.05 - 12:30 |
LKS Łebunia |
2 - 4 |
KS Damnica |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
6 czerwca 2010
6.06 - 13:00 |
KS Damnica |
5 - 1 |
Stal Jezierzyce |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
6 czerwca 2010
6.06 - 13:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 0 |
Leśnik Cewice |
6 czerwca 2010
6.06 - 15:00 |
Granit Kończewo |
2 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
6 czerwca 2010
6.06 - 13:00 |
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, |
Kolejka 21 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Granit Kończewo |
0 - 5 |
Wybrzeże Objazda |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 0 |
KS Damnica |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 2 |
LKS Łebunia |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Pauza: Leśnik Cewice, |
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 0 |
Stal Jezierzyce |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
LKS Łebunia |
4 - 0 |
Dąb Kusowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
KS Damnica |
0 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 3 |
Leśnik Cewice |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
4 - 1 |
Granit Kończewo |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
Pauza: Rowokół Smołdzino, . |
|