Klasa B - grupa Malbork IX - sezon 2009/2010

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ruch Gościszewo 24 67 22 1 1 95 - 26
2. LKS Waplewo 24 56 18 2 4 96 - 37
3. Jurand Lasowice 24 49 15 4 5 66 - 37
4. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 24 47 15 2 7 66 - 51
5. GKS Gardeja 24 39 12 3 9 66 - 53
6. Błyskawica Postolin 24 35 10 5 9 47 - 35
7. Rodło Trzciano 24 29 8 5 11 62 - 68
8. Balaton Klasztorek 24 27 8 3 13 32 - 53
9. Delta II Miłoradz 24 26 7 5 12 40 - 52
10. Nogat Malbork 24 24 7 3 14 35 - 54
11. GKS Straszewo 24 22 5 7 12 45 - 57
12. Tęcza Szropy 24 12 3 3 18 24 - 78
13. LZS Mikołajki Pomorskie 24 12 3 3 18 30 - 103
Ostatni komentarz dodał Lolek7 02.08.2010, 22:22:41


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (167) 
Nogat Malbork 1 - 0 Błyskawica Postolin 30 sierpnia 2009 - 17:00
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 2 Rodło Trzciano 30 sierpnia 2009 - 16:00
Delta II Miłoradz 5 - 2 GKS Gardeja 30 sierpnia 2009 - 16:00
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0 - 7 LKS Waplewo 30 sierpnia 2009 - 17:00
Tęcza Szropy 1 - 3 Jurand Lasowice 29 sierpnia 2009 - 17:00
Balaton Klasztorek 1 - 0 GKS Straszewo 30 sierpnia 2009 - 15:00
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (55) 
Błyskawica Postolin 2 - 4 Ruch Gościszewo 6 września 2009 - 14:00
Jurand Lasowice 4 - 2 Balaton Klasztorek 6 września 2009 - 13:30
LKS Waplewo 7 - 1 Tęcza Szropy 5 września 2009 - 17:00
GKS Gardeja 5 - 0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 5 września 2009 - 16:00
Rodło Trzciano 0 - 0 Delta II Miłoradz 5 września 2009 - 16:00
Nogat Malbork 1 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie 6 września 2009 - 17:00
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 3 - 9. września 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 2 Błyskawica Postolin 9 września 2009 - 17:00
Delta II Miłoradz 4 - 1 Nogat Malbork 9 września 2009 - 17:00
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 4 - 3 Rodło Trzciano 9 września 2009 - 17:30
Tęcza Szropy 0 - 1 GKS Gardeja 9 września 2009 - 17:00
Balaton Klasztorek 1 - 1 LKS Waplewo 9 września 2009 - 17:00
Ruch Gościszewo 3 - 2 GKS Straszewo 9 września 2009 - 17:30
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 4 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
Błyskawica Postolin 3 - 3 GKS Straszewo 13 września 2009 - 14:00
Jurand Lasowice 0 - 5 Ruch Gościszewo 13 września 2009 - 13:30
GKS Gardeja 2 - 1 Balaton Klasztorek 12 września 2009 - 15:00
Rodło Trzciano 5 - 4 Tęcza Szropy 13 września 2009 - 15:00
Nogat Malbork 0 - 2 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 13 września 2009 - 17:00
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 2 Delta II Miłoradz 13 września 2009 - 14:00
Mecz rozgrywany w Miłoradzu
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
Delta II Miłoradz 3 - 1 Błyskawica Postolin 20 września 2009 - 14:00
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 8 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie 20 września 2009 - 15:00
Tęcza Szropy 3 - 1 Nogat Malbork 19 września 2009 - 16:30
Balaton Klasztorek 2 - 5 Rodło Trzciano 20 września 2009 - 15:00
Ruch Gościszewo 4 - 2 LKS Waplewo 20 września 2009 - 16:00
GKS Straszewo 3 - 3 Jurand Lasowice 19 września 2009 - 16:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (113) 
Błyskawica Postolin 0 - 0 Jurand Lasowice 27 września 2009 - 14:00
LKS Waplewo 5 - 0 GKS Straszewo 26 września 2009 - 16:00
GKS Gardeja 3 - 4 Ruch Gościszewo 27 września 2009 - 14:00
Nogat Malbork 0 - 1 Balaton Klasztorek 27 września 2009 - 15:00
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 2 Tęcza Szropy 27 września 2009 - 16:00
Delta II Miłoradz 3 - 4 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 27 września 2009 - 14:00
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (129) 
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Błyskawica Postolin 4 października 2009 - 14:00
Tęcza Szropy 1 - 1 Delta II Miłoradz 3 października 2009 - 16:00
Balaton Klasztorek 4 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie 4 października 2009 - 11:00
Ruch Gościszewo 2 - 1 Rodło Trzciano 4 października 2009 - 15:30
GKS Straszewo 1 - 6 GKS Gardeja 3 października 2009 - 15:00
Jurand Lasowice 1 - 3 LKS Waplewo 4 października 2009 - 16:00
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (100) 
Błyskawica Postolin 1 - 2 LKS Waplewo 11 października 2009 - 14:00
GKS Gardeja 2 - 1 Jurand Lasowice 11 października 2009 - 14:00
Rodło Trzciano 3 - 3 GKS Straszewo 10 października 2009 - 15:00
Nogat Malbork 1 - 8 Ruch Gościszewo 11 października 2009 - 15:00
Delta II Miłoradz 2 - 0 Balaton Klasztorek
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 7 - 1 Tęcza Szropy 11 października 2009 - 14:00
Pauza: LZS Mikołajki Pomorskie,
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (147) 
Tęcza Szropy 2 - 1 Błyskawica Postolin
Balaton Klasztorek 1 - 5 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 18 października 2009 - 14:00
Ruch Gościszewo 4 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie 18 października 2009 - 15:00
GKS Straszewo 1 - 1 Nogat Malbork
Jurand Lasowice 2 - 2 Rodło Trzciano 18 października 2009 - 15:00
LKS Waplewo 4 - 0 GKS Gardeja
Pauza: Delta II Miłoradz,
Kolejka 10 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (115) 
Błyskawica Postolin 3 - 0 GKS Gardeja 25 października 2009 - 14:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 5:5
Rodło Trzciano 5 - 6 LKS Waplewo 25 października 2009 - 14:00
Nogat Malbork 2 - 4 Jurand Lasowice 25 października 2009 - 13:00
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 1 GKS Straszewo
Delta II Miłoradz 1 - 3 Ruch Gościszewo
Tęcza Szropy 0 - 0 Balaton Klasztorek
Pauza: Żuławy II Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (81) 
Balaton Klasztorek 1 - 2 Błyskawica Postolin 31 października 2009 - 11:00
Ruch Gościszewo 2 - 1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 31 października 2009 - 14:00
GKS Straszewo 2 - 1 Delta II Miłoradz 31 października 2009 - 14:00
Jurand Lasowice 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie 31 października 2009 - 15:00
LKS Waplewo 2 - 1 Nogat Malbork 31 października 2009 - 13:00
GKS Gardeja 1 - 4 Rodło Trzciano 31 października 2009 - 13:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
Błyskawica Postolin 2 - 0 Rodło Trzciano 8 listopada 2009 - 13:00
Nogat Malbork 1 - 1 GKS Gardeja
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 3 LKS Waplewo
Delta II Miłoradz 3 - 4 Jurand Lasowice
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 3 - 2 GKS Straszewo
Tęcza Szropy 0 - 2 Ruch Gościszewo
Pauza: Balaton Klasztorek,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
Ruch Gościszewo 3 - 0 Balaton Klasztorek 15 listopada 2009 - 13:00
GKS Straszewo 5 - 2 Tęcza Szropy
Jurand Lasowice 4 - 1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 15 listopada 2009 - 14:00
LKS Waplewo 5 - 1 Delta II Miłoradz
GKS Gardeja 4 - 7 LZS Mikołajki Pomorskie
Rodło Trzciano 3 - 2 Nogat Malbork 15 listopada 2009 - 13:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 14 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (100) 
Błyskawica Postolin 4 - 0 Nogat Malbork 28 marca 2010 - 14:00
Rodło Trzciano 4 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie 28 marca 2010 - 15:00
GKS Gardeja 1 - 1 Delta II Miłoradz 27 marca 2010 - 16:00
LKS Waplewo 2 - 2 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 27 marca 2010 - 15:00
Jurand Lasowice 2 - 0 Tęcza Szropy 27 marca 2010 - 15:00
GKS Straszewo 1 - 2 Balaton Klasztorek 27 marca 2010 - 15:30
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (81) 
Ruch Gościszewo 1 - 1 Błyskawica Postolin 3 kwietnia 2010 - 14:00
Balaton Klasztorek 0 - 4 Jurand Lasowice 3 kwietnia 2010 - 16:00
vo,czynne znieważenie sędziego,mecz przerwany w 85min. przy stanie 2:4
Tęcza Szropy 0 - 8 LKS Waplewo 3 kwietnia 2010 - 13:30
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 4 - 3 GKS Gardeja 3 kwietnia 2010 - 11:00
Delta II Miłoradz 3 - 6 Rodło Trzciano 3 kwietnia 2010 - 11:00
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 2 Nogat Malbork 3 kwietnia 2010 - 16:30
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 16 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (83) 
Błyskawica Postolin 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie 13 czerwca 2010 - 17:00
vo,niestawienie się na zawody
Nogat Malbork 1 - 0 Delta II Miłoradz 13 czerwca 2010 - 17:00
Rodło Trzciano 1 - 3 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 13 czerwca 2010 - 17:00
GKS Gardeja 3 - 0 Tęcza Szropy 13 czerwca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2
LKS Waplewo 2 - 0 Balaton Klasztorek 13 czerwca 2010 - 17:00
GKS Straszewo 2 - 5 Ruch Gościszewo 13 czerwca 2010 - 17:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 17 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
GKS Straszewo 0 - 2 Błyskawica Postolin 20 czerwca 2010 - 17:00
Ruch Gościszewo 3 - 0 Jurand Lasowice 20 czerwca 2010 - 17:00
Balaton Klasztorek 0 - 2 GKS Gardeja 20 czerwca 2010 - 17:00
Tęcza Szropy 2 - 3 Rodło Trzciano 20 czerwca 2010 - 17:00
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Nogat Malbork 20 czerwca 2010 - 17:00
Delta II Miłoradz 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie 20 czerwca 2010 - 17:00
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
Błyskawica Postolin 0 - 0 Delta II Miłoradz 25 kwietnia 2010 - 14:00
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 6 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 24 kwietnia 2010 - 17:00
Nogat Malbork 6 - 1 Tęcza Szropy 25 kwietnia 2010 - 16:00
Rodło Trzciano 1 - 1 Balaton Klasztorek 24 kwietnia 2010 - 15:00
LKS Waplewo 1 - 3 Ruch Gościszewo 24 kwietnia 2010 - 17:00
Jurand Lasowice 1 - 1 GKS Straszewo 24 kwietnia 2010 - 16:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (52) 
Jurand Lasowice 5 - 0 Błyskawica Postolin 1 maja 2010 - 16:00
GKS Straszewo 1 - 4 LKS Waplewo 1 maja 2010 - 11:00
Ruch Gościszewo 5 - 3 GKS Gardeja 1 maja 2010 - 14:00
Balaton Klasztorek 2 - 1 Nogat Malbork 1 maja 2010 - 16:00
Tęcza Szropy 0 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie 1 maja 2010 - 12:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Delta II Miłoradz 2 maja 2010 - 11:00
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (70) 
Błyskawica Postolin 3 - 1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 9 maja 2010 - 14:00
Delta II Miłoradz 3 - 0 Tęcza Szropy 8 maja 2010 - 13:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 6 Balaton Klasztorek 8 maja 2010 - 17:00
Rodło Trzciano 2 - 6 Ruch Gościszewo 8 maja 2010 - 13:00
GKS Gardeja 2 - 2 GKS Straszewo 9 maja 2010 - 17:00
LKS Waplewo 4 - 2 Jurand Lasowice 8 maja 2010 - 17:00
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
LKS Waplewo 2 - 1 Błyskawica Postolin 15 maja 2010 - 17:00
Jurand Lasowice 4 - 1 GKS Gardeja
GKS Straszewo 1 - 1 Rodło Trzciano
Ruch Gościszewo 4 - 0 Nogat Malbork
Balaton Klasztorek 2 - 1 Delta II Miłoradz
Tęcza Szropy 0 - 5 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
Pauza: LZS Mikołajki Pomorskie,
Kolejka 22 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
Błyskawica Postolin 5 - 1 Tęcza Szropy 19 maja 2010
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Balaton Klasztorek 19 maja 2010
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 9 Ruch Gościszewo 19 maja 2010 - 18:00
Nogat Malbork 3 - 0 GKS Straszewo 19 maja 2010
Rodło Trzciano 3 - 5 Jurand Lasowice 19 maja 2010 - 17:00
GKS Gardeja 3 - 2 LKS Waplewo 19 maja 2010
Pauza: Delta II Miłoradz,
Kolejka 23 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (61) 
GKS Gardeja 3 - 1 Błyskawica Postolin 23 maja 2010 - 17:00
LKS Waplewo 4 - 2 Rodło Trzciano 22 maja 2010 - 17:00
Jurand Lasowice 2 - 0 Nogat Malbork 22 maja 2010 - 17:00
GKS Straszewo 8 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie 22 maja 2010 - 16:00
Ruch Gościszewo 4 - 0 Delta II Miłoradz 22 maja 2010 - 14:00
Balaton Klasztorek 2 - 1 Tęcza Szropy 22 maja 2010 - 16:00
Pauza: Żuławy II Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 24 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (147) 
Błyskawica Postolin 4 - 1 Balaton Klasztorek 29 maja 2010 - 18:00
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Ruch Gościszewo 30 maja 2010 - 13:00
Delta II Miłoradz 0 - 3 GKS Straszewo 29 maja 2010 - 13:00
vo,niestawienie się na zawody
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 4 Jurand Lasowice 29 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4
Nogat Malbork 4 - 1 LKS Waplewo 29 maja 2010 - 17:00
Rodło Trzciano 2 - 3 GKS Gardeja 30 maja 2010 - 16:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 25 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
Rodło Trzciano 2 - 6 Błyskawica Postolin 3 czerwca 2010 - 17:00
GKS Gardeja 6 - 1 Nogat Malbork 3 czerwca 2010 - 17:00
LKS Waplewo 13 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie 3 czerwca 2010 - 17:00
Jurand Lasowice 4 - 0 Delta II Miłoradz 3 czerwca 2010 - 17:00
GKS Straszewo 2 - 3 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 3 czerwca 2010 - 17:00
Ruch Gościszewo 2 - 0 Tęcza Szropy 3 czerwca 2010 - 17:00
Pauza: Balaton Klasztorek,
Kolejka 26 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (84) 
Balaton Klasztorek 1 - 8 Ruch Gościszewo 6 czerwca 2010 - 14:00
Tęcza Szropy 2 - 1 GKS Straszewo 6 czerwca 2010 - 14:00
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Jurand Lasowice 6 czerwca 2010 - 14:00
Delta II Miłoradz 1 - 6 LKS Waplewo 6 czerwca 2010 - 14:00
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 9 GKS Gardeja 6 czerwca 2010 - 14:00
Nogat Malbork 4 - 2 Rodło Trzciano 6 czerwca 2010 - 14:00
Pauza: Błyskawica Postolin, .