Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (208) |
Orzeł Subkowy |
4 - 1 |
Centrum II Pelplin |
29 sierpnia 2009
29.08 - 18:00 |
Delta Małżewko |
0 - 4 |
LZS Bytonia |
30 sierpnia 2009
30.08 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 3 |
Meteor Pinczyn |
30 sierpnia 2009
30.08 - 17:00 |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 4 |
Sokół Lubichowo |
29 sierpnia 2009
29.08 - 15:30 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 3 |
Świt Radostowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
GKS Bobowo |
0 - 1 |
Wisła Walichnowy |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Wierzyca II Pelplin |
4 - 0 |
Orzeł Borkowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Centrum II Pelplin |
2 - 2 |
Orzeł Borkowo |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Wisła Walichnowy |
3 - 3 |
Wierzyca II Pelplin |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Świt Radostowo |
1 - 0 |
GKS Bobowo |
6 września 2009
6.09 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
5 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 2 |
Bursztyn Gniszewo |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
LZS Bytonia |
4 - 4 |
Szpak Skórcz |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
10 - 0 |
Delta Małżewko |
6 września 2009
6.09 - 12:30 |
Kolejka 3 - 9. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Delta Małżewko |
0 - 12 |
Centrum II Pelplin |
9 września 2009
9.09 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 5 |
Orzeł Subkowy |
9 września 2009
9.09 - 17:00 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 1 |
LZS Bytonia |
9 września 2009
9.09 - 15:30 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 0 |
Meteor Pinczyn |
9 września 2009
9.09 - 17:00 |
GKS Bobowo |
1 - 4 |
Sokół Lubichowo |
9 września 2009
9.09 - 18:00 |
Wierzyca II Pelplin |
0 - 2 |
Świt Radostowo |
9 września 2009
9.09 - 18:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
Wisła Walichnowy |
9 września 2009
9.09 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Centrum II Pelplin |
4 - 0 |
Wisła Walichnowy |
13 września 2009
13.09 - 12:00 |
Świt Radostowo |
4 - 0 |
Orzeł Borkowo |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 2 |
Wierzyca II Pelplin |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 2 |
GKS Bobowo |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
LZS Bytonia |
7 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
8 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
13 września 2009
13.09 - 12:30 |
Delta Małżewko |
0 - 4 |
Szpak Skórcz |
13 września 2009
13.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Szpak Skórcz |
4 - 1 |
Centrum II Pelplin |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 0 |
Delta Małżewko |
20 września 2009
20.09 - 13:30 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 8 |
Orzeł Subkowy |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
GKS Bobowo |
3 - 2 |
LZS Bytonia |
19 września 2009
19.09 - 17:00 |
Wierzyca II Pelplin |
10 - 0 |
Meteor Pinczyn |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 6 |
Sokół Lubichowo |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 0 |
Świt Radostowo |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Centrum II Pelplin |
1 - 4 |
Świt Radostowo |
27 września 2009
27.09 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
4 - 2 |
Wisła Walichnowy |
26 września 2009
26.09 - 16:30 |
Meteor Pinczyn |
5 - 0 |
Orzeł Borkowo |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
LZS Bytonia |
2 - 3 |
Wierzyca II Pelplin |
26 września 2009
26.09 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
GKS Bobowo |
27 września 2009
27.09 - 12:30 |
Delta Małżewko |
0 - 4 |
Orzeł Radziejewo |
27 września 2009
27.09 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 4 |
Centrum II Pelplin |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 1 |
Szpak Skórcz |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
GKS Bobowo |
6 - 1 |
Delta Małżewko |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Wierzyca II Pelplin |
4 - 1 |
Orzeł Subkowy |
4 października 2009
4.10 - 16:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 2 |
LZS Bytonia |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 3 |
Meteor Pinczyn |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Świt Radostowo |
3 - 0 |
Sokół Lubichowo |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Centrum II Pelplin |
4 - 3 |
Sokół Lubichowo |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 3 |
Świt Radostowo |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
8 - 1 |
Wisła Walichnowy |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Orzeł Borkowo |
11 października 2009
11.10 - 12:30 |
Delta Małżewko |
0 - 10 |
Wierzyca II Pelplin |
11 października 2009
11.10 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 2 |
GKS Bobowo |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Bursztyn Gniszewo |
4 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
10 października 2009
10.10 - 15:30 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Orzeł Radziejewo |
5 - 3 |
Centrum II Pelplin |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
GKS Bobowo |
4 - 2 |
Bursztyn Gniszewo |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Wierzyca II Pelplin |
5 - 1 |
Szpak Skórcz |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Orzeł Borkowo |
7 - 1 |
Delta Małżewko |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Świt Radostowo |
1 - 1 |
LZS Bytonia |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 2 |
Meteor Pinczyn |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (94) |
Centrum II Pelplin |
1 - 1 |
Meteor Pinczyn |
25 października 2009
25.10 - 15:00 |
LZS Bytonia |
1 - 1 |
Sokół Lubichowo |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
25 października 2009
25.10 - 12:30 |
Delta Małżewko |
0 - 17 |
Wisła Walichnowy |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 1 |
Orzeł Borkowo |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Bursztyn Gniszewo |
0 - 9 |
Wierzyca II Pelplin |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Orzeł Radziejewo |
4 - 3 |
GKS Bobowo |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (92) |
GKS Bobowo |
3 - 4 |
Centrum II Pelplin |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Wierzyca II Pelplin |
3 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 3 |
Bursztyn Gniszewo |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 2 |
Szpak Skórcz |
31 października 2009
31.10 |
Świt Radostowo |
7 - 0 |
Delta Małżewko |
31 października 2009
31.10 - 13:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
LZS Bytonia |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Centrum II Pelplin |
0 - 2 |
LZS Bytonia |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
8 - 3 |
Meteor Pinczyn |
8 listopada 2009
8.11 - 12:30 |
Delta Małżewko |
1 - 7 |
Sokół Lubichowo |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 2 |
Świt Radostowo |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 1 |
Wisła Walichnowy |
8 listopada 2009
8.11 - 13:30 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
GKS Bobowo |
0 - 3 |
Wierzyca II Pelplin |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:2 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (218) |
Wierzyca II Pelplin |
2 - 2 |
Centrum II Pelplin |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 2 |
GKS Bobowo |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
|
Świt Radostowo |
7 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 |
Sokół Lubichowo |
9 - 2 |
Szpak Skórcz |
14 listopada 2009
14.11 - 13:30 |
Meteor Pinczyn |
18 - 1 |
Delta Małżewko |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 5:1 |
Kolejka 14 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (148) |
Centrum II Pelplin |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
28 marca 2010
28.03 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:3 |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Delta Małżewko |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0 |
Meteor Pinczyn |
4 - 1 |
Szpak Skórcz |
28 marca 2010
28.03 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
11 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
Świt Radostowo |
2 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
28 marca 2010
28.03 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
1 - 1 |
GKS Bobowo |
28 marca 2010
28.03 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 6 |
Wierzyca II Pelplin |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Orzeł Borkowo |
2 - 4 |
Centrum II Pelplin |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 |
Wierzyca II Pelplin |
3 - 0 |
Wisła Walichnowy |
3 kwietnia 2010
3.04 - 17:00 |
GKS Bobowo |
1 - 3 |
Świt Radostowo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 5 |
Sokół Lubichowo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 5 |
Meteor Pinczyn |
3 kwietnia 2010
3.04 - 13:30 |
Szpak Skórcz |
3 - 0 |
LZS Bytonia |
3 kwietnia 2010
3.04 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2 |
Delta Małżewko |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:6 |
Kolejka 16 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (101) |
Centrum II Pelplin |
5 - 1 |
Delta Małżewko |
9 kwietnia 2010
9.04 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
5 - 1 |
Szpak Skórcz |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
LZS Bytonia |
13 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
2 - 0 |
GKS Bobowo |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Świt Radostowo |
2 - 1 |
Wierzyca II Pelplin |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Wisła Walichnowy |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1 |
Kolejka 17 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (121) |
Wisła Walichnowy |
5 - 1 |
Centrum II Pelplin |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
w Gniewie |
Orzeł Borkowo |
0 - 2 |
Świt Radostowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Wierzyca II Pelplin |
2 - 5 |
Sokół Lubichowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
GKS Bobowo |
4 - 1 |
Meteor Pinczyn |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 3 |
LZS Bytonia |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 3:3 |
Bursztyn Gniszewo |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
6 - 1 |
Delta Małżewko |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Centrum II Pelplin |
4 - 0 |
Szpak Skórcz |
25 kwietnia 2010
25.04 - 17:00 |
Delta Małżewko |
1 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
5 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:30 |
LZS Bytonia |
4 - 0 |
GKS Bobowo |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 2 |
Wierzyca II Pelplin |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
5 - 1 |
Orzeł Borkowo |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
Świt Radostowo |
6 - 0 |
Wisła Walichnowy |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Centrum II Pelplin |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Wisła Walichnowy |
1 - 4 |
Sokół Lubichowo |
2 maja 2010
2.05 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 2 |
Meteor Pinczyn |
2 maja 2010
2.05 - 14:00 |
Wierzyca II Pelplin |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
2 maja 2010
2.05 - 17:00 |
GKS Bobowo |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
7 - 1 |
Delta Małżewko |
2 maja 2010
2.05 - 14:00 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 2 |
Szpak Skórcz |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Centrum II Pelplin |
0 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
9 maja 2010
9.05 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Delta Małżewko |
1 - 7 |
GKS Bobowo |
9 maja 2010
9.05 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
6 - 1 |
Wierzyca II Pelplin |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
LZS Bytonia |
4 - 2 |
Orzeł Borkowo |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 2 |
Wisła Walichnowy |
9 maja 2010
9.05 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 0 |
Świt Radostowo |
8 maja 2010
8.05 - 17:30 |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Sokół Lubichowo |
3 - 1 |
Centrum II Pelplin |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Meteor Pinczyn |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Wisła Walichnowy |
6 - 1 |
LZS Bytonia |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 8 |
Orzeł Subkowy |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 |
Wierzyca II Pelplin |
0 - 3 |
Delta Małżewko |
16 maja 2010
16.05 - 17:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0 |
GKS Bobowo |
2 - 1 |
Szpak Skórcz |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 4 |
Bursztyn Gniszewo |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 |
Kolejka 22 - 19. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Centrum II Pelplin |
1 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
19 maja 2010
19.05 - 17:30 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 4 |
GKS Bobowo |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 0 |
Wierzyca II Pelplin |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:6 |
Delta Małżewko |
2 - 4 |
Orzeł Borkowo |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
6 - 3 |
Wisła Walichnowy |
19 maja 2010
19.05 - 18:30 |
LZS Bytonia |
3 - 2 |
Świt Radostowo |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 7 |
Sokół Lubichowo |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Meteor Pinczyn |
4 - 1 |
Centrum II Pelplin |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 1 |
LZS Bytonia |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Świt Radostowo |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
6 - 1 |
Delta Małżewko |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 2 |
Szpak Skórcz |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
Wierzyca II Pelplin |
0 - 3 |
Bursztyn Gniszewo |
23 maja 2010
23.05 - 17:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:0 |
GKS Bobowo |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (92) |
Centrum II Pelplin |
3 - 0 |
GKS Bobowo |
30 maja 2010
30.05 - 14:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:1 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 0 |
Wierzyca II Pelplin |
30 maja 2010
30.05 - 14:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 5 |
Orzeł Borkowo |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
Szpak Skórcz |
5 - 0 |
Wisła Walichnowy |
30 maja 2010
30.05 - 16:00 |
Delta Małżewko |
0 - 4 |
Świt Radostowo |
30 maja 2010
30.05 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Sokół Lubichowo |
30 maja 2010
30.05 - 13:30 |
LZS Bytonia |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (60) |
LZS Bytonia |
1 - 1 |
Centrum II Pelplin |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 2 |
Orzeł Subkowy |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
22 - 2 |
Delta Małżewko |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Szpak Skórcz |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Wisła Walichnowy |
1 - 2 |
Bursztyn Gniszewo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
w Gniewie |
Orzeł Borkowo |
4 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Wierzyca II Pelplin |
0 - 1 |
GKS Bobowo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (124) |
Centrum II Pelplin |
4 - 6 |
Wierzyca II Pelplin |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
GKS Bobowo |
4 - 2 |
Orzeł Borkowo |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 3 |
Wisła Walichnowy |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2 |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 3 |
Świt Radostowo |
6 czerwca 2010
6.06 - 12:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 1 |
Sokół Lubichowo |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Delta Małżewko |
2 - 3 |
Meteor Pinczyn |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
7 - 1 |
LZS Bytonia |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
|