Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (188) |
Błękitni Sobowidz |
0 - 2 |
Borowiak Czersk |
16 sierpnia 2009
16.08 - 15:00 |
Weber Szprudowo |
4 - 3 |
Grom Kleszczewo |
16 sierpnia 2009
16.08 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
0 - 1 |
Pogoń Prabuty |
15 sierpnia 2009
15.08 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 0 |
Ceramik Łubiana |
15 sierpnia 2009
15.08 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Wda Lipusz |
2 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 4 |
Gryf 2009 II Tczew |
15 sierpnia 2009
15.08 - 13:30 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
23 sierpnia 2009
23.08 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
5 - 1 |
Relax Ryjewo |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
23 sierpnia 2009
23.08 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
6 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
23 sierpnia 2009
23.08 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Grom Kleszczewo |
4 - 1 |
Czarni Ostrowite |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Błękitni Sobowidz |
0 - 6 |
Weber Szprudowo |
22 sierpnia 2009
22.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Weber Szprudowo |
4 - 1 |
Borowiak Czersk |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
5 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Grom Kleszczewo |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Wda Lipusz |
2 - 0 |
Ceramik Łubiana |
29 sierpnia 2009
29.08 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 3 |
Centrum Pelplin |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (156) |
Borowiak Czersk |
0 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
6 września 2009
6.09 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
6 września 2009
6.09 - 11:00 |
Gospodarzem Gryf II |
Ceramik Łubiana |
2 - 4 |
Relax Ryjewo |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 1 |
Wda Lipusz |
5 września 2009
5.09 - 15:00 |
Grom Kleszczewo |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Błękitni Sobowidz |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 2 |
Czarni Ostrowite |
6 września 2009
6.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (154) |
Czarni Ostrowite |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 0 |
Weber Szprudowo |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
2 - 3 |
Grom Kleszczewo |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
5 - 2 |
Pogoń Prabuty |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 4 |
Ceramik Łubiana |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 3 |
Centrum Pelplin |
12 września 2009
12.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (100) |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Centrum Pelplin |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
19 września 2009
19.09 - 15:00 |
Grom Kleszczewo |
0 - 1 |
Relax Ryjewo |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Błękitni Sobowidz |
5 - 2 |
Wda Lipusz |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
19 września 2009
19.09 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (138) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 0 |
Czarni Ostrowite |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
0 - 1 |
Weber Szprudowo |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 2 |
Błękitni Sobowidz |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 1 |
Grom Kleszczewo |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
26 września 2009
26.09 - 14:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 0 |
Ceramik Łubiana |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (135) |
Borowiak Czersk |
4 - 2 |
Ceramik Łubiana |
4 października 2009
4.10 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
7 - 1 |
Centrum Pelplin |
3 października 2009
3.10 - 14:00 |
Grom Kleszczewo |
2 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Błękitni Sobowidz |
2 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
3 - 1 |
Relax Ryjewo |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
3 października 2009
3.10 - 14:30 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 0 |
Borowiak Czersk |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 2 |
Czarni Ostrowite |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 3 |
Weber Szprudowo |
11 października 2009
11.10 - 13:30 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 3 |
Błękitni Sobowidz |
10 października 2009
10.10 - 14:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 1 |
Grom Kleszczewo |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
Pogoń Prabuty |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Pogoń Prabuty |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Grom Kleszczewo |
6 - 1 |
Ceramik Łubiana |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Błękitni Sobowidz |
2 - 2 |
Centrum Pelplin |
17 października 2009
17.10 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
0 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
5 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Relax Ryjewo |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (119) |
Wda Lipusz |
5 - 0 |
Borowiak Czersk |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
25 października 2009
25.10 - 13:30 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 4 |
Czarni Ostrowite |
24 października 2009
24.10 - 12:00 |
Centrum Pelplin |
3 - 1 |
Weber Szprudowo |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
6 - 2 |
Błękitni Sobowidz |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Grom Kleszczewo |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Grom Kleszczewo |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Błękitni Sobowidz |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
4 - 1 |
Ceramik Łubiana |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
1 - 3 |
Centrum Pelplin |
7 listopada 2009
7.11 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
5 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
4 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Wda Lipusz |
0 - 1 |
Relax Ryjewo |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 11. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (222) |
Relax Ryjewo |
0 - 2 |
Borowiak Czersk |
11 listopada 2009
11.11 - 12:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 4 |
Wda Lipusz |
11 listopada 2009
11.11 - 13:30 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
11 listopada 2009
11.11 - 12:00 |
Centrum Pelplin |
5 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
11 listopada 2009
11.11 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
1 - 3 |
Czarni Ostrowite |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Weber Szprudowo |
11 listopada 2009
11.11 - 14:00 |
Grom Kleszczewo |
0 - 3 |
Błękitni Sobowidz |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0 |
Kolejka 14 - 26. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (184) |
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Błękitni Sobowidz |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
Grom Kleszczewo |
4 - 0 |
Weber Szprudowo |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Czarni Ostrowite |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
Ceramik Łubiana |
7 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
Centrum Pelplin |
5 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
2 czerwca 2010
2.06 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
27 marca 2010
27.03 - 15:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
5 - 2 |
Relax Ryjewo |
26 maja 2010
26.05 - 17:30 |
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
Wda Lipusz |
2 - 0 |
Centrum Pelplin |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:30 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
3 kwietnia 2010
3.04 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1 |
Czarni Ostrowite |
5 - 1 |
Grom Kleszczewo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 3 |
Błękitni Sobowidz |
3 kwietnia 2010
3.04 - 13:00 |
Kolejka 16 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (122) |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Weber Szprudowo |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Błękitni Sobowidz |
3 - 4 |
Czarni Ostrowite |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Grom Kleszczewo |
3 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0 |
Pogoń Prabuty |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
21 kwietnia 2010
21.04 - 18:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 2 |
Relax Ryjewo |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
w Tczewie |
Kolejarz Chojnice |
6 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 26. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (94) |
Kolejarz Chojnice |
4 - 2 |
Borowiak Czersk |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 3 |
Centrum Pelplin |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
4 - 3 |
Ceramik Łubiana |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Wda Lipusz |
6 - 2 |
Pogoń Prabuty |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Grom Kleszczewo |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 3 |
Błękitni Sobowidz |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
0 - 1 |
Weber Szprudowo |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Czarni Ostrowite |
25 kwietnia 2010
25.04 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
24 kwietnia 2010
24.04 - 13:00 |
Błękitni Sobowidz |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1 |
Grom Kleszczewo |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
2 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2 |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (89) |
Centrum Pelplin |
8 - 0 |
Borowiak Czersk |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Ceramik Łubiana |
1 maja 2010
1.05 - 16:30 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 6 |
Pogoń Prabuty |
1 maja 2010
1.05 - 13:30 |
Relax Ryjewo |
0 - 3 |
Grom Kleszczewo |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Wda Lipusz |
3 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
2 maja 2010
2.05 - 15:30 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Weber Szprudowo |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
Czarni Ostrowite |
1 maja 2010
1.05 - 11:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:3 |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (172) |
Borowiak Czersk |
7 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
9 maja 2010
9.05 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
2 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 7 |
Wda Lipusz |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Błękitni Sobowidz |
3 - 4 |
Relax Ryjewo |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Grom Kleszczewo |
0 - 5 |
Gryf 2009 II Tczew |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 2:5 |
Pogoń Prabuty |
4 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Ceramik Łubiana |
1 - 2 |
Borowiak Czersk |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 1 |
Pogoń Prabuty |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Grom Kleszczewo |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 4 |
Błękitni Sobowidz |
16 maja 2010
16.05 - 13:30 |
Relax Ryjewo |
3 - 0 |
Weber Szprudowo |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Wda Lipusz |
0 - 1 |
Czarni Ostrowite |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 5 |
Wisła Korzeniewo |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Borowiak Czersk |
2 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
23 maja 2010
23.05 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
22 maja 2010
22.05 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
5 - 2 |
Relax Ryjewo |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
22 maja 2010
22.05 - 13:00 |
Błękitni Sobowidz |
4 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Grom Kleszczewo |
3 - 1 |
Centrum Pelplin |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Ceramik Łubiana |
3 - 4 |
Grom Kleszczewo |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 3 |
Błękitni Sobowidz |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 3 |
Weber Szprudowo |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 2 |
Czarni Ostrowite |
30 maja 2010
30.05 - 13:30 |
Relax Ryjewo |
2 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
30 maja 2010
30.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Relax Ryjewo |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
5 czerwca 2010
5.06 - 11:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4 |
Czarni Ostrowite |
1 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
0 - 2 |
Centrum Pelplin |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Błękitni Sobowidz |
1 - 2 |
Ceramik Łubiana |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Grom Kleszczewo |
2 - 1 |
Pogoń Prabuty |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Grom Kleszczewo |
4 - 2 |
Borowiak Czersk |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
Błękitni Sobowidz |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
Weber Szprudowo |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 0 |
Czarni Ostrowite |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
Relax Ryjewo |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (110) |
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
Relax Ryjewo |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:2 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 0 |
Centrum Pelplin |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 1 |
Ceramik Łubiana |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
4 - 2 |
Pogoń Prabuty |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
Błękitni Sobowidz |
3 - 4 |
Grom Kleszczewo |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 |
|