II liga - grupa zachodnia - sezon 2009/2010

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ruch Radzionków 34 76 22 10 2 61 - 25
2. KS Polkowice 34 68 19 11 4 56 - 31
3. Zagłębie Sosnowiec 34 62 18 8 8 44 - 21
4. Zawisza Bydgoszcz 34 59 16 11 7 54 - 30
5. Nielba Wągrowiec 34 55 15 10 9 48 - 38
6. Olimpia Grudziądz 34 53 15 8 11 44 - 40
7. Jarota Jarocin 34 48 13 9 12 42 - 39
8. GKS Tychy 34 48 12 12 10 40 - 41
9. Czarni Żagań 34 47 12 11 11 46 - 42
10. Raków Częstochowa 34 45 11 12 11 38 - 31
11. Bałtyk Gdynia 34 41 10 11 13 44 - 38
12. Polonia Słubice 34 39 10 9 15 31 - 47
13. Lechia Zielona Góra 34 36 10 6 18 33 - 54
14. Tur Turek 34 35 7 14 13 27 - 36
15. Miedź Legnica 34 35 10 5 19 33 - 58
16. Elana Toruń 34 34 8 10 16 31 - 47
17. Unia Janikowo 34 33 10 3 21 44 - 72
18. Ślęza Wrocław 34 22 6 4 24 30 - 56
Ostatni komentarz dodał Loyalsupporter 09.06.2010, 23:32:45


 Baner


Kolejka 1 - 25/26. lipca 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Miedź Legnica 25 lipca 2009 - 17:00
Olimpia Grudziądz 2 - 3 Unia Janikowo 25 lipca 2009 - 17:00
KS Polkowice 1 - 0 Tur Turek 25 lipca 2009 - 19:00
Zagłębie Sosnowiec 4 - 0 Ślęza Wrocław 5 sierpnia 2009 - 20:00
w pierwotnym terminie (25 lipca), przełożony z powodu remontu murawy
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Czarni Żagań 25 lipca 2009 - 17:00
Jarota Jarocin 2 - 2 GKS Tychy 26 lipca 2009 - 16:00
Elana Toruń 1 - 1 Polonia Słubice 25 lipca 2009 - 15:00
Lechia Zielona Góra 0 - 3 Ruch Radzionków 25 lipca 2009 - 16:00
Raków Częstochowa 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz 25 lipca 2009 - 18:00
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
Lechia Zielona Góra 0 - 2 Polonia Słubice 1 sierpnia 2009 - 16:00
Raków Częstochowa 1 - 0 Elana Toruń 1 sierpnia 2009 - 18:00
GKS Tychy 3 - 2 Zawisza Bydgoszcz 2 sierpnia 2009 - 16:00
Czarni Żagań 1 - 1 Jarota Jarocin 1 sierpnia 2009 - 17:00
Ślęza Wrocław 1 - 2 Nielba Wągrowiec 1 sierpnia 2009 - 17:00
Tur Turek 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 1 sierpnia 2009 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 1 KS Polkowice 2 sierpnia 2009 - 17:00
Miedź Legnica 1 - 1 Olimpia Grudziądz 1 sierpnia 2009 - 17:00
Ruch Radzionków 1 - 0 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Lechia Zielona Góra 7 sierpnia 2009 - 18:00
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Ruch Radzionków 8 sierpnia 2009 - 17:00
KS Polkowice 4 - 3 Miedź Legnica 8 sierpnia 2009 - 19:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Unia Janikowo 8 sierpnia 2009 - 20:00
Nielba Wągrowiec 3 - 2 Tur Turek 8 sierpnia 2009 - 17:00
Jarota Jarocin 2 - 1 Ślęza Wrocław 9 sierpnia 2009 - 16:00
Elana Toruń 0 - 3 GKS Tychy 8 sierpnia 2009 - 18:00
w Tychach
Polonia Słubice 0 - 1 Raków Częstochowa 8 sierpnia 2009 - 17:00
Czarni Żagań 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz 8 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (14) 
Lechia Zielona Góra 0 - 5 Raków Częstochowa 15 sierpnia 2009 - 16:00
GKS Tychy 1 - 2 Polonia Słubice 15 sierpnia 2009 - 16:00
Czarni Żagań 3 - 0 Elana Toruń 15 sierpnia 2009 - 17:00
Tur Turek 0 - 0 Jarota Jarocin 15 sierpnia 2009 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 1 Nielba Wągrowiec 15 sierpnia 2009 - 17:00
Miedź Legnica 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia 2009 - 17:00
Ruch Radzionków 4 - 1 KS Polkowice 15 sierpnia 2009 - 17:00
Bałtyk Gdynia 5 - 2 Olimpia Grudziądz 15 sierpnia 2009 - 17:30
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Ślęza Wrocław 15 sierpnia 2009 - 19:00
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (14) 
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Lechia Zielona Góra 22 sierpnia 2009 - 17:00
KS Polkowice 2 - 0 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2009 - 19:00
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Ruch Radzionków 22 sierpnia 2009 - 20:00
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Miedź Legnica 22 sierpnia 2009 - 17:00
Jarota Jarocin 3 - 1 Unia Janikowo 23 sierpnia 2009 - 16:00
Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 Tur Turek 22 sierpnia 2009 - 19:00
Elana Toruń 2 - 1 Ślęza Wrocław 22 sierpnia 2009 - 17:00
Polonia Słubice 1 - 2 Czarni Żagań 22 sierpnia 2009 - 17:00
Raków Częstochowa 0 - 0 GKS Tychy 22 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
Lechia Zielona Góra 1 - 3 GKS Tychy 29 sierpnia 2009 - 16:00
Czarni Żagań 2 - 0 Raków Częstochowa 29 sierpnia 2009 - 17:00
Ślęza Wrocław 5 - 0 Polonia Słubice 29 sierpnia 2009 - 17:00
Tur Turek 2 - 1 Elana Toruń 29 sierpnia 2009 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz 29 sierpnia 2009 - 17:00
Miedź Legnica 1 - 4 Jarota Jarocin 29 sierpnia 2009 - 17:00
Ruch Radzionków 2 - 2 Nielba Wągrowiec 29 sierpnia 2009 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 28 sierpnia 2009 - 18:00
Olimpia Grudziądz 0 - 0 KS Polkowice 29 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 7 - 2. września 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
KS Polkowice 2 - 0 Lechia Zielona Góra 2 września 2009 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Olimpia Grudziądz 2 września 2009 - 20:00
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Bałtyk Gdynia 2 września 2009 - 17:00
Jarota Jarocin 2 - 3 Ruch Radzionków 2 września 2009 - 16:00
Zawisza Bydgoszcz 5 - 0 Miedź Legnica 2 września 2009 - 19:00
Elana Toruń 0 - 2 Unia Janikowo 2 września 2009 - 17:00
Polonia Słubice 2 - 1 Tur Turek 2 września 2009 - 17:00
Raków Częstochowa 1 - 1 Ślęza Wrocław 2 września 2009 - 17:00
GKS Tychy 2 - 2 Czarni Żagań 2 września 2009 - 17:00
Kolejka 8 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
Lechia Zielona Góra 1 - 3 Czarni Żagań 5 września 2009 - 16:00
Ślęza Wrocław 1 - 0 GKS Tychy 5 września 2009 - 17:00
Tur Turek 1 - 0 Raków Częstochowa 6 września 2009 - 17:00
Unia Janikowo 1 - 1 Polonia Słubice 5 września 2009 - 17:00
Miedź Legnica 2 - 1 Elana Toruń 6 września 2009 - 17:00
Ruch Radzionków 1 - 3 Zawisza Bydgoszcz 6 września 2009 - 15:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jarota Jarocin 6 września 2009 - 17:00
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Nielba Wągrowiec 5 września 2009 - 17:00
KS Polkowice 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 5 września 2009 - 18:00
Kolejka 9 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Lechia Zielona Góra 13 września 2009 - 20:00
Nielba Wągrowiec 3 - 1 KS Polkowice 13 września 2009 - 16:00
Jarota Jarocin 3 - 0 Olimpia Grudziądz 13 września 2009 - 16:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Bałtyk Gdynia 12 września 2009 - 19:00
Elana Toruń 1 - 3 Ruch Radzionków 13 września 2009 - 13:00
Polonia Słubice 2 - 0 Miedź Legnica 12 września 2009 - 16:00
Raków Częstochowa 2 - 1 Unia Janikowo 12 września 2009 - 16:00
GKS Tychy 1 - 0 Tur Turek 12 września 2009 - 16:00
Czarni Żagań 1 - 1 Ślęza Wrocław 12 września 2009 - 16:00
Kolejka 10 - 16. września 2009 [szczegóły] Komentarze (5) 
Lechia Zielona Góra 1 - 0 Ślęza Wrocław 16 września 2009 - 16:00
Tur Turek 3 - 0 Czarni Żagań 16 września 2009 - 16:00
Unia Janikowo 2 - 4 GKS Tychy 16 września 2009 - 16:00
Miedź Legnica 0 - 1 Raków Częstochowa 16 września 2009 - 17:00
Ruch Radzionków 2 - 0 Polonia Słubice 16 września 2009 - 16:30
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Elana Toruń 16 września 2009 - 18:00
Olimpia Grudziądz 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 16 września 2009 - 17:00
KS Polkowice 2 - 0 Jarota Jarocin 16 września 2009 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Nielba Wągrowiec 16 września 2009 - 19:00
Kolejka 11 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Lechia Zielona Góra 19 września 2009 - 16:00
Jarota Jarocin 3 - 2 Zagłębie Sosnowiec 20 września 2009 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 KS Polkowice 19 września 2009 - 19:00
Elana Toruń 0 - 1 Olimpia Grudziądz 19 września 2009 - 16:00
Polonia Słubice 0 - 4 Bałtyk Gdynia 19 września 2009 - 16:00
Raków Częstochowa 1 - 2 Ruch Radzionków 20 września 2009 - 16:00
GKS Tychy 0 - 0 Miedź Legnica 19 września 2009 - 16:00
Czarni Żagań 5 - 0 Unia Janikowo 19 września 2009 - 16:00
Ślęza Wrocław 2 - 0 Tur Turek 19 września 2009 - 16:00
Kolejka 12 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Tur Turek 26 września 2009 - 15:00
Unia Janikowo 1 - 2 Ślęza Wrocław 26 września 2009 - 16:00
Miedź Legnica 1 - 2 Czarni Żagań 26 września 2009 - 16:00
Ruch Radzionków 1 - 1 GKS Tychy 26 września 2009 - 16:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Raków Częstochowa 27 września 2009 - 15:45
Olimpia Grudziądz 3 - 2 Polonia Słubice 26 września 2009 - 16:00
KS Polkowice 3 - 3 Elana Toruń 26 września 2009 - 18:00
Nielba Wągrowiec 3 - 2 Jarota Jarocin 26 września 2009 - 16:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 26 września 2009 - 19:00
Kolejka 13 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jarota Jarocin 1 - 0 Lechia Zielona Góra 4 października 2009 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Nielba Wągrowiec 3 października 2009 - 19:00
Elana Toruń 0 - 3 Zagłębie Sosnowiec 3 października 2009 - 16:00
Polonia Słubice 1 - 0 KS Polkowice 3 października 2009 - 15:00
Raków Częstochowa 2 - 0 Olimpia Grudziądz 3 października 2009 - 15:00
GKS Tychy 1 - 0 Bałtyk Gdynia 3 października 2009 - 15:00
Czarni Żagań 1 - 1 Ruch Radzionków 3 października 2009 - 15:00
Ślęza Wrocław 1 - 3 Miedź Legnica 3 października 2009 - 15:00
Tur Turek 3 - 2 Unia Janikowo 3 października 2009 - 15:00
Kolejka 14 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Unia Janikowo 10 października 2009 - 14:00
Miedź Legnica 0 - 2 Tur Turek 11 października 2009 - 16:00
Ruch Radzionków 2 - 1 Ślęza Wrocław 10 października 2009 - 15:00
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Czarni Żagań 11 października 2009 - 17:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 GKS Tychy 10 października 2009 - 15:00
KS Polkowice 2 - 1 Raków Częstochowa 10 października 2009 - 17:00
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Polonia Słubice 10 października 2009 - 18:00
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Elana Toruń 10 października 2009 - 13:00
Jarota Jarocin 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 11 października 2009 - 14:00
Kolejka 15 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Lechia Zielona Góra 16 października 2009 - 19:00
Elana Toruń 1 - 3 Jarota Jarocin 17 października 2009 - 15:00
Polonia Słubice 1 - 0 Nielba Wągrowiec 17 października 2009 - 14:00
Raków Częstochowa 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec 18 października 2009 - 15:00
GKS Tychy 1 - 0 KS Polkowice 17 października 2009 - 14:30
Czarni Żagań 1 - 1 Olimpia Grudziądz 17 października 2009 - 15:00
Ślęza Wrocław 2 - 2 Bałtyk Gdynia 17 października 2009 - 14:00
Tur Turek 0 - 0 Ruch Radzionków 17 października 2009 - 15:00
Unia Janikowo 2 - 3 Miedź Legnica 17 października 2009 - 15:00
Kolejka 16 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (11) 
Lechia Zielona Góra 0 - 1 Miedź Legnica 24 października 2009 - 12:00
Ruch Radzionków 6 - 1 Unia Janikowo 24 października 2009 - 13:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Tur Turek 24 października 2009 - 17:30
Olimpia Grudziądz 3 - 2 Ślęza Wrocław 24 października 2009 - 14:00
KS Polkowice 1 - 1 Czarni Żagań 24 października 2009 - 17:00
Nielba Wągrowiec 3 - 2 Raków Częstochowa 24 października 2009 - 13:00
Jarota Jarocin 0 - 0 Polonia Słubice 25 października 2009 - 14:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Elana Toruń 24 października 2009 - 17:00
GKS Tychy 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 24 października 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
Elana Toruń 1 - 2 Lechia Zielona Góra 31 października 2009 - 14:00
Polonia Słubice 3 - 3 Zawisza Bydgoszcz 31 października 2009 - 12:00
Raków Częstochowa 1 - 0 Jarota Jarocin 31 października 2009 - 13:00
GKS Tychy 0 - 0 Nielba Wągrowiec 31 października 2009 - 14:00
Czarni Żagań 0 - 4 Zagłębie Sosnowiec 31 października 2009 - 13:00
Ślęza Wrocław 0 - 2 KS Polkowice 31 października 2009 - 13:00
Tur Turek 0 - 1 Olimpia Grudziądz 31 października 2009 - 14:00
Unia Janikowo 2 - 1 Bałtyk Gdynia 31 października 2009 - 14:00
Miedź Legnica 2 - 2 Ruch Radzionków 31 października 2009 - 11:00
Kolejka 18 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (1) 
Ruch Radzionków 0 - 0 Lechia Zielona Góra 7 listopada 2009 - 13:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Raków Częstochowa 7 listopada 2009 - 17:00
Miedź Legnica 1 - 0 Bałtyk Gdynia 7 listopada 2009 - 11:00
Unia Janikowo 0 - 1 Olimpia Grudziądz 7 listopada 2009 - 12:00
Tur Turek 0 - 0 KS Polkowice 7 listopada 2009 - 14:00
Ślęza Wrocław 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec 7 listopada 2009 - 13:00
Czarni Żagań 3 - 1 Nielba Wągrowiec 7 listopada 2009 - 14:00
GKS Tychy 0 - 1 Jarota Jarocin 7 listopada 2009 - 13:00
Polonia Słubice 1 - 3 Elana Toruń 7 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 19 - 11. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Słubice 1 - 1 Lechia Zielona Góra 11 listopada 2009 - 13:00
Elana Toruń 1 - 0 Raków Częstochowa 11 listopada 2009 - 13:00
Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 GKS Tychy 11 listopada 2009 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Czarni Żagań 11 listopada 2009 - 13:00
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Ślęza Wrocław 11 listopada 2009 - 13:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Tur Turek 11 listopada 2009 - 18:00
KS Polkowice 3 - 0 Unia Janikowo 11 listopada 2009 - 17:00
Olimpia Grudziądz 3 - 0 Miedź Legnica 11 listopada 2009 - 14:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Ruch Radzionków 11 listopada 2009 - 16:00
Kolejka 20 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Czarni Żagań
Lechia Zielona Góra 0 - 3 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2010 - 16:00
Ruch Radzionków 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica 1 - 3 KS Polkowice
Unia Janikowo 0 - 4 Zagłębie Sosnowiec
Tur Turek 0 - 0 Nielba Wągrowiec
Ślęza Wrocław 1 - 2 Jarota Jarocin
GKS Tychy 1 - 1 Elana Toruń
w Toruniu
Raków Częstochowa 4 - 0 Polonia Słubice
Kolejka 21 - 13 marca /28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ślęza Wrocław 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 28 kwietnia 2010 - 16:00
Raków Częstochowa 0 - 0 Lechia Zielona Góra 28 kwietnia 2010 - 17:00
Polonia Słubice 2 - 0 GKS Tychy 28 kwietnia 2010 - 17:00
Elana Toruń 1 - 3 Czarni Żagań 28 kwietnia 2010 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 0 Tur Turek 28 kwietnia 2010 - 17:30
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Unia Janikowo 28 kwietnia 2010 - 17:00
Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Miedź Legnica 13 marca 2010
KS Polkowice 0 - 0 Ruch Radzionków 28 kwietnia 2010 - 19:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Bałtyk Gdynia 28 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 22 - 20/21. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
Lechia Zielona Góra 2 - 3 Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia 3 - 3 KS Polkowice 20 marca 2010 - 15:30
Ruch Radzionków 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica 2 - 1 Nielba Wągrowiec
Unia Janikowo 2 - 0 Jarota Jarocin
Tur Turek 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 21 marca 2010 - 11:00
Ślęza Wrocław 0 - 1 Elana Toruń
Czarni Żagań 1 - 1 Polonia Słubice 21 marca 2010 - 15:00
GKS Tychy 1 - 0 Raków Częstochowa
Kolejka 23 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
GKS Tychy 2 - 2 Lechia Zielona Góra
Raków Częstochowa 0 - 0 Czarni Żagań
Polonia Słubice 1 - 0 Ślęza Wrocław
Elana Toruń 0 - 0 Tur Turek
Zawisza Bydgoszcz 5 - 0 Unia Janikowo
Jarota Jarocin 1 - 0 Miedź Legnica
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Ruch Radzionków
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Bałtyk Gdynia 28 marca 2010 - 19:00
KS Polkowice 3 - 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 24 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
Lechia Zielona Góra 0 - 2 KS Polkowice
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Nielba Wągrowiec 2 kwietnia 2010 - 17:00
Ruch Radzionków 1 - 0 Jarota Jarocin
Miedź Legnica 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo 2 - 2 Elana Toruń
Tur Turek 2 - 0 Polonia Słubice
Ślęza Wrocław 0 - 0 Raków Częstochowa
Czarni Żagań 1 - 2 GKS Tychy
Kolejka 25 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
Czarni Żagań 1 - 2 Lechia Zielona Góra 12 maja 2010
GKS Tychy 3 - 0 Ślęza Wrocław 12 maja 2010
Raków Częstochowa 3 - 2 Tur Turek 12 maja 2010
Polonia Słubice 1 - 2 Unia Janikowo 12 maja 2010
Elana Toruń 2 - 1 Miedź Legnica 12 maja 2010
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Ruch Radzionków 12 maja 2010
Jarota Jarocin 0 - 1 Bałtyk Gdynia 12 maja 2010 - 17:30
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Olimpia Grudziądz 12 maja 2010
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 KS Polkowice 12 maja 2010
Kolejka 26 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Zielona Góra 3 - 0 Zagłębie Sosnowiec 19 maja 2010 - 17:00
KS Polkowice 2 - 2 Nielba Wągrowiec 19 maja 2010 - 19:00
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Jarota Jarocin 19 maja 2010 - 17:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 19 maja 2010 - 18:00
Ruch Radzionków 1 - 1 Elana Toruń 30 maja 2010 - 17:00
Miedź Legnica 2 - 1 Polonia Słubice 19 maja 2010 - 17:00
Unia Janikowo 2 - 4 Raków Częstochowa 19 maja 2010 - 17:15
Tur Turek 1 - 1 GKS Tychy 30 maja 2010 - 17:00
Ślęza Wrocław 0 - 2 Czarni Żagań 19 maja 2010 - 17:00
Kolejka 27 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ślęza Wrocław 0 - 3 Lechia Zielona Góra 24 kwietnia 2010 - 16:00
Czarni Żagań 1 - 1 Tur Turek 24 kwietnia 2010 - 17:00
GKS Tychy 1 - 2 Unia Janikowo 24 kwietnia 2010 - 16:00
Raków Częstochowa 2 - 0 Miedź Legnica 24 kwietnia 2010 - 16:00
Polonia Słubice 0 - 1 Ruch Radzionków 24 kwietnia 2010 - 16:00
Elana Toruń 2 - 1 Bałtyk Gdynia 25 kwietnia 2010 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Olimpia Grudziądz 24 kwietnia 2010 - 18:00
Jarota Jarocin 0 - 1 KS Polkowice 25 kwietnia 2010 - 16:00
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec 24 kwietnia 2010 - 14:00
Kolejka 28 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Nielba Wągrowiec 1 maja 2010 - 17:00
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Jarota Jarocin 1 maja 2010 - 19:00
KS Polkowice 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 1 maja 2010 - 19:00
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Elana Toruń 1 maja 2010 - 14:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Polonia Słubice 2 maja 2010 - 17:00
Ruch Radzionków 1 - 1 Raków Częstochowa 1 maja 2010 - 17:00
Miedź Legnica 1 - 1 GKS Tychy 1 maja 2010 - 17:00
Unia Janikowo 4 - 1 Czarni Żagań 1 maja 2010 - 16:00
Tur Turek 1 - 2 Ślęza Wrocław 1 maja 2010 - 14:00
Kolejka 29 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz 8 maja 2010 - 20:00
Tur Turek 0 - 1 Lechia Zielona Góra 8 maja 2010 - 17:00
Ślęza Wrocław 1 - 2 Unia Janikowo 8 maja 2010 - 17:00
Czarni Żagań 1 - 0 Miedź Legnica 8 maja 2010 - 17:00
GKS Tychy 0 - 2 Ruch Radzionków 8 maja 2010 - 16:00
Raków Częstochowa 0 - 0 Bałtyk Gdynia 8 maja 2010 - 17:00
Polonia Słubice 2 - 1 Olimpia Grudziądz 8 maja 2010 - 17:00
Elana Toruń 0 - 1 KS Polkowice 8 maja 2010 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Nielba Wągrowiec 9 maja 2010 - 16:00
Kolejka 30 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Jarota Jarocin 15 maja 2010 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 15 maja 2010 - 16:00
Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Elana Toruń 15 maja 2010 - 20:00
KS Polkowice 1 - 0 Polonia Słubice 15 maja 2010 - 19:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Raków Częstochowa 15 maja 2010 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 GKS Tychy 16 maja 2010 - 17:00
Ruch Radzionków 1 - 0 Czarni Żagań 15 maja 2010 - 17:00
Miedź Legnica 0 - 2 Ślęza Wrocław 15 maja 2010 - 17:00
Unia Janikowo 1 - 1 Tur Turek 15 maja 2010 - 17:00
Kolejka 31 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 2 - 0 Lechia Zielona Góra 22 maja 2010 - 17:00
Tur Turek 2 - 1 Miedź Legnica 22 maja 2010 - 17:00
Ślęza Wrocław 0 - 1 Ruch Radzionków 22 maja 2010 - 12:00
Czarni Żagań 3 - 1 Bałtyk Gdynia 22 maja 2010 - 17:00
GKS Tychy 1 - 0 Olimpia Grudziądz 22 maja 2010 - 16:00
Raków Częstochowa 1 - 3 KS Polkowice 22 maja 2010 - 17:00
Polonia Słubice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec 22 maja 2010 - 17:00
Elana Toruń 0 - 1 Nielba Wągrowiec 23 maja 2010 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Jarota Jarocin 23 maja 2010 - 19:30
Kolejka 32 - 26. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Zielona Góra 5 - 2 Zawisza Bydgoszcz 27 maja 2010 - 17:00
Jarota Jarocin 2 - 2 Elana Toruń 27 maja 2010 - 17:30
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Polonia Słubice 26 maja 2010 - 17:00
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Raków Częstochowa 26 maja 2010 - 18:00
KS Polkowice 4 - 0 GKS Tychy 26 maja 2010 - 19:00
Olimpia Grudziądz 3 - 2 Czarni Żagań 26 maja 2010 - 17:00
Bałtyk Gdynia 5 - 2 Ślęza Wrocław 26 maja 2010 - 18:15
Ruch Radzionków 4 - 0 Tur Turek 26 maja 2010 - 17:00
Miedź Legnica 1 - 0 Unia Janikowo 26 maja 2010 - 17:00
Kolejka 33 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 GKS Tychy 6 czerwca 2010 - 17:00
Miedź Legnica 2 - 1 Lechia Zielona Góra 6 czerwca 2010 - 17:00
Unia Janikowo 2 - 5 Ruch Radzionków 6 czerwca 2010 - 17:00
Tur Turek 0 - 0 Bałtyk Gdynia 6 czerwca 2010 - 17:00
Ślęza Wrocław 0 - 1 Olimpia Grudziądz 6 czerwca 2010 - 17:00
Czarni Żagań 1 - 1 KS Polkowice 6 czerwca 2010 - 17:00
Raków Częstochowa 2 - 2 Nielba Wągrowiec 30 maja 2010 - 17:00
Polonia Słubice 1 - 2 Jarota Jarocin 6 czerwca 2010 - 17:00
Elana Toruń 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 6 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 34 - 9. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
Lechia Zielona Góra 0 - 1 Elana Toruń 9 czerwca 2010 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Polonia Słubice 9 czerwca 2010 - 17:00
Jarota Jarocin 0 - 0 Raków Częstochowa 9 czerwca 2010 - 17:00
Nielba Wągrowiec 4 - 1 GKS Tychy 9 czerwca 2010 - 17:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Czarni Żagań 9 czerwca 2010 - 17:00
KS Polkowice 3 - 1 Ślęza Wrocław 9 czerwca 2010 - 17:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Tur Turek 9 czerwca 2010 - 17:00
Bałtyk Gdynia 0 - 4 Unia Janikowo 9 czerwca 2010 - 17:00
Ruch Radzionków 3 - 1 Miedź Legnica 9 czerwca 2010 - 17:00