Kolejka 1 - 25/26. lipca 2009 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
25 lipca 2009
25.07 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 3 |
Unia Janikowo |
25 lipca 2009
25.07 - 17:00 |
KS Polkowice |
1 - 0 |
Tur Turek |
25 lipca 2009
25.07 - 19:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
4 - 0 |
Ślęza Wrocław |
5 sierpnia 2009
5.08 - 20:00 |
w pierwotnym terminie (25 lipca), przełożony z powodu remontu murawy |
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
25 lipca 2009
25.07 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 2 |
GKS Tychy |
26 lipca 2009
26.07 - 16:00 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
25 lipca 2009
25.07 - 15:00 |
Lechia Zielona Góra |
0 - 3 |
Ruch Radzionków |
25 lipca 2009
25.07 - 16:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
25 lipca 2009
25.07 - 18:00 |
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Lechia Zielona Góra |
0 - 2 |
Polonia Słubice |
1 sierpnia 2009
1.08 - 16:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Elana Toruń |
1 sierpnia 2009
1.08 - 18:00 |
GKS Tychy |
3 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
2 sierpnia 2009
2.08 - 16:00 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
1 sierpnia 2009
1.08 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
1 sierpnia 2009
1.08 - 17:00 |
Tur Turek |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 sierpnia 2009
1.08 - 17:00 |
Unia Janikowo |
0 - 1 |
KS Polkowice |
2 sierpnia 2009
2.08 - 17:00 |
Miedź Legnica |
1 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
1 sierpnia 2009
1.08 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
1 sierpnia 2009
1.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
7 sierpnia 2009
7.08 - 18:00 |
Olimpia Grudziądz |
0 - 1 |
Ruch Radzionków |
8 sierpnia 2009
8.08 - 17:00 |
KS Polkowice |
4 - 3 |
Miedź Legnica |
8 sierpnia 2009
8.08 - 19:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
8 sierpnia 2009
8.08 - 20:00 |
Nielba Wągrowiec |
3 - 2 |
Tur Turek |
8 sierpnia 2009
8.08 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 1 |
Ślęza Wrocław |
9 sierpnia 2009
9.08 - 16:00 |
Elana Toruń |
0 - 3 |
GKS Tychy |
8 sierpnia 2009
8.08 - 18:00 |
w Tychach |
Polonia Słubice |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
8 sierpnia 2009
8.08 - 17:00 |
Czarni Żagań |
1 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
8 sierpnia 2009
8.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Lechia Zielona Góra |
0 - 5 |
Raków Częstochowa |
15 sierpnia 2009
15.08 - 16:00 |
GKS Tychy |
1 - 2 |
Polonia Słubice |
15 sierpnia 2009
15.08 - 16:00 |
Czarni Żagań |
3 - 0 |
Elana Toruń |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Jarota Jarocin |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Unia Janikowo |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Miedź Legnica |
1 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
4 - 1 |
KS Polkowice |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:30 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Ślęza Wrocław |
15 sierpnia 2009
15.08 - 19:00 |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
KS Polkowice |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
22 sierpnia 2009
22.08 - 19:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Ruch Radzionków |
22 sierpnia 2009
22.08 - 20:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 2 |
Miedź Legnica |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 1 |
Unia Janikowo |
23 sierpnia 2009
23.08 - 16:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
4 - 0 |
Tur Turek |
22 sierpnia 2009
22.08 - 19:00 |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Ślęza Wrocław |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Polonia Słubice |
1 - 2 |
Czarni Żagań |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
GKS Tychy |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Lechia Zielona Góra |
1 - 3 |
GKS Tychy |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Czarni Żagań |
2 - 0 |
Raków Częstochowa |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
5 - 0 |
Polonia Słubice |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Tur Turek |
2 - 1 |
Elana Toruń |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Unia Janikowo |
0 - 3 |
Zawisza Bydgoszcz |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Miedź Legnica |
1 - 4 |
Jarota Jarocin |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
28 sierpnia 2009
28.08 - 18:00 |
Olimpia Grudziądz |
0 - 0 |
KS Polkowice |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Kolejka 7 - 2. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (8) |
KS Polkowice |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
2 września 2009
2.09 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
2 września 2009
2.09 - 20:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
2 września 2009
2.09 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 3 |
Ruch Radzionków |
2 września 2009
2.09 - 16:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
5 - 0 |
Miedź Legnica |
2 września 2009
2.09 - 19:00 |
Elana Toruń |
0 - 2 |
Unia Janikowo |
2 września 2009
2.09 - 17:00 |
Polonia Słubice |
2 - 1 |
Tur Turek |
2 września 2009
2.09 - 17:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
2 września 2009
2.09 - 17:00 |
GKS Tychy |
2 - 2 |
Czarni Żagań |
2 września 2009
2.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Lechia Zielona Góra |
1 - 3 |
Czarni Żagań |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 0 |
GKS Tychy |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Tur Turek |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
6 września 2009
6.09 - 17:00 |
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Elana Toruń |
6 września 2009
6.09 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 3 |
Zawisza Bydgoszcz |
6 września 2009
6.09 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
6 września 2009
6.09 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
KS Polkowice |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
5 września 2009
5.09 - 18:00 |
Kolejka 9 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
13 września 2009
13.09 - 20:00 |
Nielba Wągrowiec |
3 - 1 |
KS Polkowice |
13 września 2009
13.09 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
13 września 2009
13.09 - 16:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
12 września 2009
12.09 - 19:00 |
Elana Toruń |
1 - 3 |
Ruch Radzionków |
13 września 2009
13.09 - 13:00 |
Polonia Słubice |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Tur Turek |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 16. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Lechia Zielona Góra |
1 - 0 |
Ślęza Wrocław |
16 września 2009
16.09 - 16:00 |
Tur Turek |
3 - 0 |
Czarni Żagań |
16 września 2009
16.09 - 16:00 |
Unia Janikowo |
2 - 4 |
GKS Tychy |
16 września 2009
16.09 - 16:00 |
Miedź Legnica |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
16 września 2009
16.09 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 0 |
Polonia Słubice |
16 września 2009
16.09 - 16:30 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Elana Toruń |
16 września 2009
16.09 - 18:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
16 września 2009
16.09 - 17:00 |
KS Polkowice |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
16 września 2009
16.09 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
16 września 2009
16.09 - 19:00 |
Kolejka 11 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Nielba Wągrowiec |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
20 września 2009
20.09 - 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
KS Polkowice |
19 września 2009
19.09 - 19:00 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Polonia Słubice |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Ruch Radzionków |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
GKS Tychy |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Czarni Żagań |
5 - 0 |
Unia Janikowo |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 0 |
Tur Turek |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Kolejka 12 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Tur Turek |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
Unia Janikowo |
1 - 2 |
Ślęza Wrocław |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Miedź Legnica |
1 - 2 |
Czarni Żagań |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 1 |
GKS Tychy |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
27 września 2009
27.09 - 15:45 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 2 |
Polonia Słubice |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
KS Polkowice |
3 - 3 |
Elana Toruń |
26 września 2009
26.09 - 18:00 |
Nielba Wągrowiec |
3 - 2 |
Jarota Jarocin |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
26 września 2009
26.09 - 19:00 |
Kolejka 13 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
4 października 2009
4.10 - 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
3 października 2009
3.10 - 19:00 |
Elana Toruń |
0 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Polonia Słubice |
1 - 0 |
KS Polkowice |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Ruch Radzionków |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 3 |
Miedź Legnica |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Tur Turek |
3 - 2 |
Unia Janikowo |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Lechia Zielona Góra |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
10 października 2009
10.10 - 14:00 |
Miedź Legnica |
0 - 2 |
Tur Turek |
11 października 2009
11.10 - 16:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 1 |
Ślęza Wrocław |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Czarni Żagań |
11 października 2009
11.10 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
GKS Tychy |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
KS Polkowice |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
10 października 2009
10.10 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 0 |
Polonia Słubice |
10 października 2009
10.10 - 18:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Elana Toruń |
10 października 2009
10.10 - 13:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Kolejka 15 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
16 października 2009
16.10 - 19:00 |
Elana Toruń |
1 - 3 |
Jarota Jarocin |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Polonia Słubice |
1 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
KS Polkowice |
17 października 2009
17.10 - 14:30 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Ruch Radzionków |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Unia Janikowo |
2 - 3 |
Miedź Legnica |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Kolejka 16 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Lechia Zielona Góra |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
24 października 2009
24.10 - 12:00 |
Ruch Radzionków |
6 - 1 |
Unia Janikowo |
24 października 2009
24.10 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Tur Turek |
24 października 2009
24.10 - 17:30 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 2 |
Ślęza Wrocław |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
KS Polkowice |
1 - 1 |
Czarni Żagań |
24 października 2009
24.10 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
3 - 2 |
Raków Częstochowa |
24 października 2009
24.10 - 13:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Polonia Słubice |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Elana Toruń |
24 października 2009
24.10 - 17:00 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Kolejka 17 - 31. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Elana Toruń |
1 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Polonia Słubice |
3 - 3 |
Zawisza Bydgoszcz |
31 października 2009
31.10 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
31 października 2009
31.10 - 13:00 |
GKS Tychy |
0 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Czarni Żagań |
0 - 4 |
Zagłębie Sosnowiec |
31 października 2009
31.10 - 13:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 2 |
KS Polkowice |
31 października 2009
31.10 - 13:00 |
Tur Turek |
0 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Miedź Legnica |
2 - 2 |
Ruch Radzionków |
31 października 2009
31.10 - 11:00 |
Kolejka 18 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Ruch Radzionków |
0 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
7 listopada 2009
7.11 - 13:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
7 listopada 2009
7.11 - 17:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
7 listopada 2009
7.11 - 11:00 |
Unia Janikowo |
0 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
7 listopada 2009
7.11 - 12:00 |
Tur Turek |
0 - 0 |
KS Polkowice |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
7 listopada 2009
7.11 - 13:00 |
Czarni Żagań |
3 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
GKS Tychy |
0 - 1 |
Jarota Jarocin |
7 listopada 2009
7.11 - 13:00 |
Polonia Słubice |
1 - 3 |
Elana Toruń |
7 listopada 2009
7.11 - 13:00 |
Kolejka 19 - 11. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Słubice |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 0 |
GKS Tychy |
11 listopada 2009
11.11 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Czarni Żagań |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
Ślęza Wrocław |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Tur Turek |
11 listopada 2009
11.11 - 18:00 |
KS Polkowice |
3 - 0 |
Unia Janikowo |
11 listopada 2009
11.11 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 0 |
Miedź Legnica |
11 listopada 2009
11.11 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
Ruch Radzionków |
11 listopada 2009
11.11 - 16:00 |
Kolejka 20 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
21 kwietnia 2010
21.04 - 16:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Miedź Legnica |
1 - 3 |
KS Polkowice |
|
Unia Janikowo |
0 - 4 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Tur Turek |
0 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Ślęza Wrocław |
1 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
GKS Tychy |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
w Toruniu |
Raków Częstochowa |
4 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Kolejka 21 - 13 marca /28. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ślęza Wrocław |
0 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
28 kwietnia 2010
28.04 - 16:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Polonia Słubice |
2 - 0 |
GKS Tychy |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Elana Toruń |
1 - 3 |
Czarni Żagań |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Tur Turek |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:30 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 0 |
Unia Janikowo |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 0 |
Miedź Legnica |
13 marca 2010
13.03 |
KS Polkowice |
0 - 0 |
Ruch Radzionków |
28 kwietnia 2010
28.04 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 20/21. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Lechia Zielona Góra |
2 - 3 |
Olimpia Grudziądz |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 3 |
KS Polkowice |
20 marca 2010
20.03 - 15:30 |
Ruch Radzionków |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Unia Janikowo |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Tur Turek |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
21 marca 2010
21.03 - 11:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 1 |
Elana Toruń |
|
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
21 marca 2010
21.03 - 15:00 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 23 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GKS Tychy |
2 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
|
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Polonia Słubice |
1 - 0 |
Ślęza Wrocław |
|
Elana Toruń |
0 - 0 |
Tur Turek |
|
Zawisza Bydgoszcz |
5 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Nielba Wągrowiec |
0 - 1 |
Ruch Radzionków |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
28 marca 2010
28.03 - 19:00 |
KS Polkowice |
3 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
|
Kolejka 24 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Lechia Zielona Góra |
0 - 2 |
KS Polkowice |
|
Olimpia Grudziądz |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
2 kwietnia 2010
2.04 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Miedź Legnica |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Unia Janikowo |
2 - 2 |
Elana Toruń |
|
Tur Turek |
2 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Ślęza Wrocław |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Czarni Żagań |
1 - 2 |
GKS Tychy |
|
Kolejka 25 - 12. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Czarni Żagań |
1 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
12 maja 2010
12.05 |
GKS Tychy |
3 - 0 |
Ślęza Wrocław |
12 maja 2010
12.05 |
Raków Częstochowa |
3 - 2 |
Tur Turek |
12 maja 2010
12.05 |
Polonia Słubice |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
12 maja 2010
12.05 |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Miedź Legnica |
12 maja 2010
12.05 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Ruch Radzionków |
12 maja 2010
12.05 |
Jarota Jarocin |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
12 maja 2010
12.05 - 17:30 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
12 maja 2010
12.05 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
KS Polkowice |
12 maja 2010
12.05 |
Kolejka 26 - 19. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Zielona Góra |
3 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
KS Polkowice |
2 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
19 maja 2010
19.05 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 1 |
Elana Toruń |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Polonia Słubice |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
Unia Janikowo |
2 - 4 |
Raków Częstochowa |
19 maja 2010
19.05 - 17:15 |
Tur Turek |
1 - 1 |
GKS Tychy |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 2 |
Czarni Żagań |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ślęza Wrocław |
0 - 3 |
Lechia Zielona Góra |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Tur Turek |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
GKS Tychy |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Polonia Słubice |
0 - 1 |
Ruch Radzionków |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
25 kwietnia 2010
25.04 - 12:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
24 kwietnia 2010
24.04 - 18:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 1 |
KS Polkowice |
25 kwietnia 2010
25.04 - 16:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
24 kwietnia 2010
24.04 - 14:00 |
Kolejka 28 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Lechia Zielona Góra |
2 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
1 maja 2010
1.05 - 19:00 |
KS Polkowice |
2 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 maja 2010
1.05 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 0 |
Elana Toruń |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Polonia Słubice |
2 maja 2010
2.05 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Miedź Legnica |
1 - 1 |
GKS Tychy |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Unia Janikowo |
4 - 1 |
Czarni Żagań |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Tur Turek |
1 - 2 |
Ślęza Wrocław |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 |
Kolejka 29 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
8 maja 2010
8.05 - 20:00 |
Tur Turek |
0 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Czarni Żagań |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
GKS Tychy |
0 - 2 |
Ruch Radzionków |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Polonia Słubice |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
KS Polkowice |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
9 maja 2010
9.05 - 16:00 |
Kolejka 30 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Lechia Zielona Góra |
2 - 1 |
Jarota Jarocin |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 2 |
Elana Toruń |
15 maja 2010
15.05 - 20:00 |
KS Polkowice |
1 - 0 |
Polonia Słubice |
15 maja 2010
15.05 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
GKS Tychy |
16 maja 2010
16.05 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Miedź Legnica |
0 - 2 |
Ślęza Wrocław |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Tur Turek |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Janikowo |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Tur Turek |
2 - 1 |
Miedź Legnica |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 1 |
Ruch Radzionków |
22 maja 2010
22.05 - 12:00 |
Czarni Żagań |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 3 |
KS Polkowice |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Polonia Słubice |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
23 maja 2010
23.05 - 12:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Jarota Jarocin |
23 maja 2010
23.05 - 19:30 |
Kolejka 32 - 26. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Zielona Góra |
5 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
27 maja 2010
27.05 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 2 |
Elana Toruń |
27 maja 2010
27.05 - 17:30 |
Nielba Wągrowiec |
0 - 0 |
Polonia Słubice |
26 maja 2010
26.05 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
26 maja 2010
26.05 - 18:00 |
KS Polkowice |
4 - 0 |
GKS Tychy |
26 maja 2010
26.05 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 2 |
Czarni Żagań |
26 maja 2010
26.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 2 |
Ślęza Wrocław |
26 maja 2010
26.05 - 18:15 |
Ruch Radzionków |
4 - 0 |
Tur Turek |
26 maja 2010
26.05 - 17:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
26 maja 2010
26.05 - 17:00 |
Kolejka 33 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
GKS Tychy |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Unia Janikowo |
2 - 5 |
Ruch Radzionków |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
KS Polkowice |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
Polonia Słubice |
1 - 2 |
Jarota Jarocin |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Elana Toruń |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 9. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Lechia Zielona Góra |
0 - 1 |
Elana Toruń |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
4 - 1 |
GKS Tychy |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
KS Polkowice |
3 - 1 |
Ślęza Wrocław |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Tur Turek |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 4 |
Unia Janikowo |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
3 - 1 |
Miedź Legnica |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
|