Baner

Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2008/2009

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 26 78 26 0 0 136 - 29
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 61 20 1 5 128 - 35
3. Olimpia Sztum 26 60 19 3 4 99 - 32
4. Jurand Lasowice 26 50 16 2 8 76 - 55
5. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 26 44 14 2 10 59 - 60
6. Powiśle Dzierzgoń 26 38 12 2 12 91 - 55
7. Wisła II Tczew 26 37 11 4 11 89 - 62
8. AP Malbork 26 36 11 3 12 97 - 51
9. Wierzyca Pelplin 26 33 10 3 13 55 - 60
10. Unia Tczew 26 32 10 2 14 90 - 67
11. Rodło II Kwidzyn 26 32 10 2 14 82 - 78
12. Czarni Przemysław 26 12 4 0 22 40 - 132
13. Sokół Mareza 26 12 4 0 22 31 - 259
14. Delta Miłoradz 26 9 3 0 23 11 - 109
Ostatni komentarz dodał lampard 16.07.2009, 22:50:53
* Delta Mi?oradz wycofał? się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 27. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (66) 
Wisła II Tczew 0 - 3 Czarni Przemysław 27 sierpnia 2008 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 16:1
Jurand Lasowice 4 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 27 sierpnia 2008 - 15:00
Wierzyca Pelplin 1 - 1 AP Malbork 27 sierpnia 2008 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 0 - 2 Olimpia Sztum 27 sierpnia 2008 - 11:00
Pomezania Malbork 9 - 4 Powiśle Dzierzgoń 26 sierpnia 2008 - 13:00
Sokół Mareza 0 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 sierpnia 2008 - 17:00
Delta Miłoradz 0 - 4 Unia Tczew 27 sierpnia 2008 - 15:00
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (107) 
Czarni Przemysław 1 - 7 Unia Tczew 30 sierpnia 2008 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 - 0 Delta Miłoradz 30 sierpnia 2008 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 18 - 0 Sokół Mareza 31 sierpnia 2008 - 14:00
Olimpia Sztum 1 - 3 Pomezania Malbork 30 sierpnia 2008 - 10:00
AP Malbork 6 - 1 Rodło II Kwidzyn 30 sierpnia 2008 - 17:00
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 2 - 1 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia 2008
Wisła II Tczew 3 - 3 Jurand Lasowice 31 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejka 3 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (77) 
Jurand Lasowice 10 - 2 Czarni Przemysław 3 września 2008 - 17:00
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Wisła II Tczew 3 września 2008 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 września 2008 - 16:00
Pomezania Malbork 7 - 1 AP Malbork 3 września 2008 - 14:00
Sokół Mareza 0 - 11 Olimpia Sztum 3 września 2008 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 9 Powiśle Dzierzgoń 4 września 2008 - 17:30
Unia Tczew 0 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 września 2008 - 17:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (95) 
Czarni Przemysław 0 - 9 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 września 2008 - 10:00
vo,w drużynie gospodarzy wyst?pi? nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:9
Powiśle Dzierzgoń 7 - 1 Unia Tczew 7 września 2008 - 14:00
Olimpia Sztum 12 - 0 Delta Miłoradz 7 września 2008 - 14:00
AP Malbork 27 - 0 Sokół Mareza 6 września 2008 - 13:00
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 0 - 4 Pomezania Malbork 7 września 2008 - 14:00
Wisła II Tczew 4 - 1 Rodło II Kwidzyn 6 września 2008 - 16:00
Jurand Lasowice 6 - 2 Wierzyca Pelplin 6 września 2008 - 15:00
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (118) 
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Czarni Przemysław 13 września 2008 - 12:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Jurand Lasowice 14 września 2008 - 16:00
Pomezania Malbork 1 - 0 Wisła II Tczew 13 września 2008 - 11:00
Sokół Mareza 2 - 6 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 13 września 2008 - 17:00
Delta Miłoradz 0 - 3 AP Malbork 13 września 2008 - 11:00
Unia Tczew 1 - 2 Olimpia Sztum 14 września 2008 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 13 września 2008 - 13:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (92) 
Czarni Przemysław 2 - 6 Powiśle Dzierzgoń 21 września 2008 - 15:00
Olimpia Sztum 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 września 2008 - 14:00
AP Malbork 0 - 1 Unia Tczew 20 września 2008 - 12:00
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 4 - 0 Delta Miłoradz 21 września 2008 - 12:00
Wisła II Tczew 6 - 4 Sokół Mareza 21 września 2008 - 10:30
Jurand Lasowice 0 - 5 Pomezania Malbork 20 września 2008 - 10:00
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 20 września 2008 - 11:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (83) 
Rodło II Kwidzyn 2 - 0 Czarni Przemysław 28 września 2008 - 13:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Wierzyca Pelplin 28 września 2008 - 11:00
Sokół Mareza 2 - 6 Jurand Lasowice 28 września 2008 - 12:00
Delta Miłoradz 0 - 4 Wisła II Tczew 27 września 2008 - 16:00
Unia Tczew 0 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 28 września 2008 - 13:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 AP Malbork 27 września 2008 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Olimpia Sztum 28 września 2008 - 14:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (72) 
Czarni Przemysław 0 - 5 Olimpia Sztum 5 października 2008 - 15:00
AP Malbork 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 4 października 2008 - 11:00
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 października 2008 - 15:00
Wisła II Tczew 7 - 1 Unia Tczew 5 października 2008 - 10:30
Jurand Lasowice 7 - 0 Delta Miłoradz 4 października 2008 - 11:00
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Sokół Mareza
vo,niestawienie się na zawody
Rodło II Kwidzyn 0 - 7 Pomezania Malbork 4 października 2008 - 15:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (91) 
Pomezania Malbork 7 - 0 Czarni Przemysław 12 października 2008 - 11:00
Sokół Mareza 1 - 8 Rodło II Kwidzyn 11 października 2008 - 11:00
Delta Miłoradz 2 - 1 Wierzyca Pelplin 11 października 2008 - 11:00
Unia Tczew 2 - 1 Jurand Lasowice 12 października 2008 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Wisła II Tczew 12 października 2008 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 11 października 2008 - 14:00
Olimpia Sztum 4 - 3 AP Malbork 11 października 2008 - 12:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (99) 
Czarni Przemysław 3 - 7 AP Malbork 19 października 2008 - 12:00
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 0 - 6 Olimpia Sztum 19 października 2008 - 14:00
Wisła II Tczew 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 18 października 2008 - 11:00
Jurand Lasowice 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 października 2008 - 15:00
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości,na boisku 1:1
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Unia Tczew 18 października 2008 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 0 Delta Miłoradz 18 października 2008 - 11:00
Pomezania Malbork 12 - 2 Sokół Mareza 19 października 2008 - 12:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (109) 
Sokół Mareza 7 - 6 Czarni Przemysław 25 października 2008 - 12:00
Delta Miłoradz 0 - 7 Pomezania Malbork 25 października 2008 - 10:00
Unia Tczew 3 - 4 Rodło II Kwidzyn 25 października 2008 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Wierzyca Pelplin 26 października 2008 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Jurand Lasowice 26 października 2008 - 12:00
Olimpia Sztum 9 - 2 Wisła II Tczew 26 października 2008 - 12:00
AP Malbork 2 - 0 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 25 października 2008 - 15:30
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (88) 
Czarni Przemysław 0 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 8 listopada 2008 - 12:00
Wisła II Tczew 0 - 6 AP Malbork 8 listopada 2008 - 10:30
Jurand Lasowice 0 - 4 Olimpia Sztum 8 listopada 2008 - 14:00
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 8 listopada 2008 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 listopada 2008
Pomezania Malbork 6 - 2 Unia Tczew 8 listopada 2008 - 13:00
Sokół Mareza 1 - 5 Delta Miłoradz 8 listopada 2008 - 12:00
Kolejka 13 - 11. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (163) 
Delta Miłoradz 3 - 0 Czarni Przemysław 11 listopada 2008 - 11:00
brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości, na boisku 0:3
Unia Tczew 22 - 0 Sokół Mareza 11 listopada 2008 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Pomezania Malbork 11 listopada 2008 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 5 Rodło II Kwidzyn 11 listopada 2008 - 11:00
Olimpia Sztum 5 - 3 Wierzyca Pelplin 11 listopada 2008 - 10:00
AP Malbork 1 - 1 Jurand Lasowice 11 listopada 2008 - 13:00
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 - 0 Wisła II Tczew 11 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (86) 
Czarni Przemysław 2 - 6 Wisła II Tczew 22 marca 2009 - 11:00
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 3 Jurand Lasowice 22 marca 2009 - 16:00
AP Malbork 5 - 6 Wierzyca Pelplin 21 marca 2009 - 11:00
Olimpia Sztum 8 - 1 Rodło II Kwidzyn 22 marca 2009
Powiśle Dzierzgoń 0 - 5 Pomezania Malbork 22 marca 2009 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 0 Sokół Mareza 21 marca 2009
Unia Tczew 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (115) 
Unia Tczew 1 - 2 Czarni Przemysław 28 marca 2009 - 10:30
Delta Miłoradz 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Sokół Mareza 1 - 10 Powiśle Dzierzgoń 28 marca 2009 - 13:00
Pomezania Malbork 7 - 0 Olimpia Sztum 28 marca 2009 - 10:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 2 AP Malbork 22 kwietnia 2009 - 17:00
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 28 marca 2009 - 11:00
Jurand Lasowice 3 - 2 Wisła II Tczew 29 marca 2009 - 13:00
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (103) 
Czarni Przemysław 2 - 3 Jurand Lasowice 5 kwietnia 2009 - 11:00
Wisła II Tczew 3 - 2 Wierzyca Pelplin 4 kwietnia 2009 - 11:00
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 4 - 3 Rodło II Kwidzyn 4 kwietnia 2009 - 13:00
AP Malbork 0 - 1 Pomezania Malbork 4 kwietnia 2009 - 13:00
Olimpia Sztum 2 - 1 Sokół Mareza 5 kwietnia 2009 - 12:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Unia Tczew 4 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 9. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 Czarni Przemysław 9 kwietnia 2009 - 15:00
Unia Tczew 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 9 kwietnia 2009 - 12:00
Delta Miłoradz 0 - 3 Olimpia Sztum
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Sokół Mareza 1 - 9 AP Malbork 9 kwietnia 2009 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 9 kwietnia 2009 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Wisła II Tczew 9 kwietnia 2009 - 15:00
Wierzyca Pelplin 2 - 3 Jurand Lasowice 9 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
Czarni Przemysław 2 - 5 Wierzyca Pelplin 19 kwietnia 2009 - 11:00
Jurand Lasowice 6 - 2 Rodło II Kwidzyn 19 kwietnia 2009 - 12:00
Wisła II Tczew 1 - 2 Pomezania Malbork 18 kwietnia 2009 - 10:30
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 - 0 Sokół Mareza 19 kwietnia 2009
goście nie stawili się na zawody
AP Malbork 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Olimpia Sztum 4 - 0 Unia Tczew 19 kwietnia 2009 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 kwietnia 2009
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Czarni Przemysław 26 kwietnia 2009 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Olimpia Sztum 25 kwietnia 2009 - 15:00
Unia Tczew 2 - 5 AP Malbork 25 kwietnia 2009 - 17:00
Delta Miłoradz 0 - 3 Motława-Osiczanka Suchy Dąb
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Sokół Mareza 0 - 19 Wisła II Tczew 25 kwietnia 2009 - 12:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Jurand Lasowice 26 kwietnia 2009 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 4 Wierzyca Pelplin 25 kwietnia 2009 - 10:30
Kolejka 20 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
Czarni Przemysław 3 - 7 Rodło II Kwidzyn 3 maja 2009 - 12:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Pomezania Malbork 2 maja 2009 - 11:00
Jurand Lasowice 0 - 3 Sokół Mareza 3 maja 2009 - 13:00
gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy (Gierszewski Przemys?aw), wynik z boiska 8:0 (5-0)
Wisła II Tczew 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 2 - 1 Unia Tczew 3 maja 2009 - 16:30
AP Malbork 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 maja 2009 - 15:00
Olimpia Sztum 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 1 maja 2009 - 11:00
Kolejka 21 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
Olimpia Sztum 3 - 0 Czarni Przemysław 10 maja 2009 - 11:00
zespó? gości nie stawi? się na zawody
Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 AP Malbork 9 maja 2009 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 2 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 10 maja 2009 - 14:00
Unia Tczew 0 - 0 Wisła II Tczew 9 maja 2009 - 10:30
obustronny walkower na podstawie & 32 ust. 3 i & 18 ust. 2, 3 Regulaminu Rozgrywek Pomorskiego ZPN
Delta Miłoradz 0 - 3 Jurand Lasowice
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Sokół Mareza 3 - 0 Wierzyca Pelplin 9 maja 2009 - 11:00
gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gości (Smoli?ski Dawid), wynik z boiska 0-16
Pomezania Malbork 4 - 3 Rodło II Kwidzyn 10 maja 2009 - 15:00
Kolejka 22 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (67) 
Czarni Przemysław 3 - 5 Pomezania Malbork 17 maja 2009 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 24 - 0 Sokół Mareza 17 maja 2009 - 15:00
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Jurand Lasowice 2 - 4 Unia Tczew 17 maja 2009 - 13:00
Wisła II Tczew 7 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 maja 2009 - 10:30
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 16 maja 2009 - 11:00
AP Malbork 0 - 2 Olimpia Sztum 16 maja 2009 - 11:00
Kolejka 23 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
AP Malbork 8 - 0 Czarni Przemysław 24 maja 2009 - 15:00
gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gości, wynik z boiska 8:2
Olimpia Sztum 5 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 24 maja 2009 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Wisła II Tczew 24 maja 2009 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 2 Jurand Lasowice 23 maja 2009 - 16:00
Unia Tczew 2 - 2 Wierzyca Pelplin 23 maja 2009 - 10:30
Delta Miłoradz 0 - 3 Rodło II Kwidzyn
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Sokół Mareza 0 - 18 Pomezania Malbork 23 maja 2009 - 13:00
Kolejka 24 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (51) 
Czarni Przemysław 3 - 0 Sokół Mareza 31 maja 2009 - 11:00
zespó? gości nie stawi? się na zawody
Pomezania Malbork 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Rodło II Kwidzyn 1 - 2 Unia Tczew 28 maja 2009 - 17:00
Wierzyca Pelplin 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 maja 2009 - 17:00
Jurand Lasowice 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 31 maja 2009 - 16:00
Wisła II Tczew 1 - 1 Olimpia Sztum 30 maja 2009 - 10:30
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 - 0 AP Malbork 31 maja 2009 - 17:00
gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gości, wynik z boiska 4:5 (2-2)
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
Motława-Osiczanka Suchy Dąb 13 - 1 Czarni Przemysław 6 czerwca 2009 - 12:00
AP Malbork 4 - 4 Wisła II Tczew 6 czerwca 2009 - 10:00
Olimpia Sztum 5 - 1 Jurand Lasowice 7 czerwca 2009 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Wierzyca Pelplin 6 czerwca 2009 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Rodło II Kwidzyn 6 czerwca 2009 - 13:00
Unia Tczew 3 - 4 Pomezania Malbork 6 czerwca 2009 - 10:30
Delta Miłoradz 0 - 3 Sokół Mareza
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
Czarni Przemysław 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Sokół Mareza 0 - 23 Unia Tczew 13 czerwca 2009 - 13:00
Pomezania Malbork 4 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 czerwca 2009 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń 12 czerwca 2009 - 15:00
Wierzyca Pelplin 1 - 3 Olimpia Sztum 13 czerwca 2009 - 17:00
Jurand Lasowice 2 - 0 AP Malbork 14 czerwca 2009 - 14:00
Wisła II Tczew 9 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 13 czerwca 2009 - 10:30