Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Bałtyk III Gdynia |
1 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
KP II Sopot |
|
KS Sulmin |
0 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Gedania II Gdańsk |
4 - 1 |
UKS Klukowo |
|
KP Sopot |
2 - 1 |
GKS Kowale |
|
Olivia Gdańsk |
9 - 0 |
Meduza Gdańsk |
|
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (59) |
GKS Żukowo |
3 - 0 |
Meduza Gdańsk |
|
vo,niestawienie się na zawody |
GKS Kowale |
4 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
UKS Klukowo |
0 - 2 |
KP Sopot |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
KP II Sopot |
4 - 0 |
KS Sulmin |
|
Bałtyk III Gdynia |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
|
KS Sulmin |
0 - 2 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 0 |
KP II Sopot |
|
KP Sopot |
1 - 5 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 2 |
UKS Klukowo |
|
Meduza Gdańsk |
0 - 3 |
GKS Kowale |
|
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników gospodarzy,na boisku 0:1 |
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (36) |
GKS Żukowo |
3 - 3 |
GKS Kowale |
|
UKS Klukowo |
3 - 3 |
Meduza Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
6 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
KP II Sopot |
3 - 4 |
KP Sopot |
|
Bałtyk III Gdynia |
4 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 3 |
KS Sulmin |
|
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (34) |
KS Sulmin |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Gedania II Gdańsk |
8 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
KP Sopot |
2 - 0 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 2 |
KP II Sopot |
|
Meduza Gdańsk |
1 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
GKS Kowale |
0 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (40) |
GKS Żukowo |
4 - 0 |
UKS Klukowo |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
GKS Kowale |
|
KP II Sopot |
9 - 0 |
Meduza Gdańsk |
|
Bałtyk III Gdynia |
5 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
KP Sopot |
|
KS Sulmin |
3 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
|
KP Sopot |
4 - 1 |
KS Sulmin |
|
Olivia Gdańsk |
4 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Meduza Gdańsk |
1 - 0 |
Bałtyk III Gdynia |
|
GKS Kowale |
2 - 2 |
KP II Sopot |
|
UKS Klukowo |
1 - 5 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (22) |
GKS Żukowo |
0 - 5 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
KP II Sopot |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Bałtyk III Gdynia |
4 - 0 |
GKS Kowale |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
Meduza Gdańsk |
|
KS Sulmin |
1 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 0 |
KP Sopot |
|
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (49) |
KP Sopot |
3 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
|
Meduza Gdańsk |
7 - 4 |
KS Sulmin |
|
GKS Kowale |
4 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
UKS Klukowo |
2 - 4 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
KP II Sopot |
|
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (45) |
GKS Żukowo |
1 - 7 |
KP II Sopot |
|
Bałtyk III Gdynia |
1 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 11 |
UKS Klukowo |
|
KS Sulmin |
1 - 0 |
GKS Kowale |
|
Gedania II Gdańsk |
5 - 0 |
Meduza Gdańsk |
|
KP Sopot |
1 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Olivia Gdańsk |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Meduza Gdańsk |
0 - 1 |
KP Sopot |
|
GKS Kowale |
0 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
UKS Klukowo |
5 - 1 |
KS Sulmin |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
8 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
KP II Sopot |
3 - 2 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Kolejka 12 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (49) |
GKS Żukowo |
1 - 5 |
Bałtyk III Gdynia |
|
KP II Sopot |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Jantar Pruszcz Gdański |
7 - 0 |
KS Sulmin |
|
UKS Klukowo |
2 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
|
GKS Kowale |
5 - 4 |
KP Sopot |
20 maja 2009
20.05 - 17:30 |
Meduza Gdańsk |
1 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 13 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Olivia Gdańsk |
4 - 3 |
Wisła Gdańsk |
6 maja 2009
6.05 |
KP Sopot |
2 - 1 |
Meduza Gdańsk |
9 kwietnia 2009
9.04 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Kowale |
6 maja 2009
6.05 |
KS Sulmin |
3 - 2 |
UKS Klukowo |
6 maja 2009
6.05 - 18:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
6 maja 2009
6.05 - 17:00 |
KP II Sopot |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
22 kwietnia 2009
22.04 - 17:30 |
Pauza: Bałtyk III Gdynia, |
Kolejka 14 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bałtyk III Gdynia |
3 - 1 |
KP II Sopot |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
|
niekompletny sk?ad |
UKS Klukowo |
0 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Kowale |
7 - 1 |
KS Sulmin |
|
Meduza Gdańsk |
1 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
|
Wisła Gdańsk |
2 - 0 |
KP Sopot |
|
Pauza: Olivia Gdańsk, |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Olivia Gdańsk |
1 - 2 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 0 |
Wisła Gdańsk |
|
KS Sulmin |
4 - 3 |
Meduza Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
GKS Kowale |
|
UKS Klukowo |
6 - 1 |
GKS Żukowo |
|
KP II Sopot |
2 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Pauza: KP Sopot, |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Bałtyk III Gdynia |
|
UKS Klukowo |
2 - 4 |
KP II Sopot |
|
GKS Kowale |
1 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Meduza Gdańsk |
1 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Wisła Gdańsk |
5 - 2 |
KS Sulmin |
|
Olivia Gdańsk |
4 - 0 |
KP Sopot |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Bałtyk III Gdynia |
6 - 1 |
KP Sopot |
|
Gedania II Gdańsk |
3 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Wisła Gdańsk |
|
Meduza Gdańsk |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
|
KP II Sopot |
5 - 1 |
GKS Kowale |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
15 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Pauza: KS Sulmin, |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Bałtyk III Gdynia |
10 - 0 |
UKS Klukowo |
|
GKS Kowale |
1 - 8 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Meduza Gdańsk |
0 - 5 |
KP II Sopot |
|
Wisła Gdańsk |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Olivia Gdańsk |
7 - 0 |
KS Sulmin |
|
KP Sopot |
3 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Gedania II Gdańsk |
1 - 0 |
Bałtyk III Gdynia |
|
KS Sulmin |
2 - 0 |
KP Sopot |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 10 |
Olivia Gdańsk |
|
KP II Sopot |
8 - 1 |
Wisła Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
12 - 0 |
Meduza Gdańsk |
|
UKS Klukowo |
0 - 1 |
GKS Kowale |
|
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GKS Kowale |
3 - 0 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Meduza Gdańsk |
1 - 2 |
UKS Klukowo |
|
Wisła Gdańsk |
0 - 7 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
GKS Żukowo |
0 - 6 |
Olivia Gdańsk |
|
KP Sopot |
4 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 2 |
KS Sulmin |
|
Pauza: KP II Sopot, |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Bałtyk III Gdynia |
3 - 1 |
KS Sulmin |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
0 - 3 |
KP Sopot |
|
KP II Sopot |
7 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
UKS Klukowo |
3 - 3 |
Wisła Gdańsk |
|
GKS Kowale |
3 - 2 |
Meduza Gdańsk |
|
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 22 - 3. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Bałtyk III Gdynia |
4 - 7 |
Meduza Gdańsk |
|
Wisła Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Kowale |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
KP Sopot |
1 - 2 |
KP II Sopot |
|
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
|
KS Sulmin |
2 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: UKS Klukowo, |
Kolejka 23 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 7 |
Bałtyk III Gdynia |
|
GKS Żukowo |
1 - 3 |
KS Sulmin |
|
KP II Sopot |
1 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
KP Sopot |
|
UKS Klukowo |
1 - 4 |
Olivia Gdańsk |
|
Meduza Gdańsk |
- - - |
Wisła Gdańsk |
|
obustronny vo, brak dokumentów to?samo?ci |
Pauza: GKS Kowale, |
Kolejka 24 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
0 - 4 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Olivia Gdańsk |
2 - 1 |
GKS Kowale |
|
KP Sopot |
5 - 0 |
UKS Klukowo |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
KS Sulmin |
3 - 4 |
KP II Sopot |
|
GKS Żukowo |
3 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: Meduza Gdańsk, . |
|