Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Rowokół Smołdzino |
0 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
10 sierpnia 2008
10.08 - 11:00 |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
9 sierpnia 2008
9.08 - 17:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
9 sierpnia 2008
9.08 - 17:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
3 września 2008
3.09 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
4 - 3 |
Echo Biesowice |
10 sierpnia 2008
10.08 - 12:00 |
Iskra Dretyń |
4 - 2 |
Granit Kończewo |
10 sierpnia 2008
10.08 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
3 września 2008
3.09 - 17:00 |
Kolejka 2 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Chrobry Charbrowo |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
17 sierpnia 2008
17.08 - 13:00 |
Granit Kończewo |
0 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
17 sierpnia 2008
17.08 - 13:00 |
Echo Biesowice |
1 - 0 |
Iskra Dretyń |
17 sierpnia 2008
17.08 - 16:00 |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Bytovia II Bytów |
16 sierpnia 2008
16.08 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
17 sierpnia 2008
17.08 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
16 sierpnia 2008
16.08 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 5 |
Jantar Ustka |
17 sierpnia 2008
17.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Czarni Czarne |
7 - 0 |
Sparta Sycewice |
24 sierpnia 2008
24.08 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
24 sierpnia 2008
24.08 - 11:00 |
Iskra Dretyń |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
24 sierpnia 2008
24.08 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
Echo Biesowice |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Karol Pęplino |
7 - 0 |
Granit Kończewo |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 13:00 |
Echo Biesowice |
4 - 0 |
Karol Pęplino |
31 sierpnia 2008
31.08 - 16:00 |
Piast Człuchów |
0 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
7 - 0 |
Iskra Dretyń |
31 sierpnia 2008
31.08 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 4 |
Bytovia II Bytów |
30 sierpnia 2008
30.08 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
Czarni Czarne |
31 sierpnia 2008
31.08 - 15:00 |
Jantar Ustka |
2 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
30 sierpnia 2008
30.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
6 września 2008
6.09 - 17:00 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
7 września 2008
7.09 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
9 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
7 września 2008
7.09 - 13:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 2 |
Sparta Sycewice |
7 września 2008
7.09 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
7 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
6 września 2008
6.09 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
6 września 2008
6.09 - 17:00 |
Granit Kończewo |
1 - 3 |
Echo Biesowice |
7 września 2008
7.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Chrobry Charbrowo |
1 - 2 |
Echo Biesowice |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
14 września 2008
14.09 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 4 |
Karol Pęplino |
14 września 2008
14.09 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 5 |
Pomorze Potęgowo |
13 września 2008
13.09 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 3 |
Iskra Dretyń |
13 września 2008
13.09 - 16:30 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Bytovia II Bytów |
13 września 2008
13.09 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
13 września 2008
13.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
21 września 2008
21.09 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
21 września 2008
21.09 - 13:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 2 |
Jantar Ustka |
21 września 2008
21.09 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
11 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
20 września 2008
20.09 - 16:00 |
Karol Pęplino |
8 - 1 |
Sparta Sycewice |
21 września 2008
21.09 - 12:00 |
Granit Kończewo |
2 - 5 |
Kaszubia Studzienice |
21 września 2008
21.09 - 13:00 |
Echo Biesowice |
4 - 1 |
Piast Człuchów |
21 września 2008
21.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
28 września 2008
28.09 - 13:00 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 0 |
Echo Biesowice |
28 września 2008
28.09 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Granit Kończewo |
27 września 2008
27.09 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
Jantar Ustka |
0 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
27 września 2008
27.09 - 15:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
27 września 2008
27.09 - 16:00 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Bytovia II Bytów |
28 września 2008
28.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Bytovia II Bytów |
3 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
5 października 2008
5.10 - 11:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
Karol Pęplino |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
5 października 2008
5.10 - 12:00 |
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
5 października 2008
5.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
5 października 2008
5.10 - 16:00 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (159) |
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
12 października 2008
12.10 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
11 października 2008
11.10 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
11 października 2008
11.10 - 14:30 |
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Granit Kończewo |
11 października 2008
11.10 - 14:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 5 |
Karol Pęplino |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
12 października 2008
12.10 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (143) |
Iskra Dretyń |
0 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
8 - 2 |
Bytovia II Bytów |
18 października 2008
18.10 - 14:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
19 października 2008
19.10 - 12:00 |
Granit Kończewo |
0 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
19 października 2008
19.10 - 16:00 |
Piast Człuchów |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 0 |
Sparta Sycewice |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 0 |
Sparta Sycewice |
26 października 2008
26.10 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
26 października 2008
26.10 - 13:00 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
25 października 2008
25.10 - 13:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 3 |
Echo Biesowice |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Granit Kończewo |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
26 października 2008
26.10 - 12:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 13 - 2. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (91) |
Pomorze Potęgowo |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
2 listopada 2008
2.11 - 14:00 |
Karol Pęplino |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
2 listopada 2008
2.11 - 12:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Granit Kończewo |
2 - 2 |
Bytovia II Bytów |
2 listopada 2008
2.11 - 13:00 |
Echo Biesowice |
0 - 2 |
Czarni Czarne |
2 listopada 2008
2.11 - 14:00 |
Piast Człuchów |
8 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 listopada 2008
2.11 - 13:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 0 |
Jantar Ustka |
2 listopada 2008
2.11 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
2 listopada 2008
2.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (136) |
Chrobry Charbrowo |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
21 marca 2009
21.03 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 4 |
Jantar Ustka |
21 marca 2009
21.03 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
22 marca 2009
22.03 - 15:00 |
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
22 marca 2009
22.03 - 15:00 |
Echo Biesowice |
3 - 2 |
Bytovia II Bytów |
21 marca 2009
21.03 - 15:00 |
Granit Kończewo |
5 - 2 |
Iskra Dretyń |
22 marca 2009
22.03 - 15:00 |
Karol Pęplino |
0 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
21 marca 2009
21.03 - 15:30 |
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (113) |
Karol Pęplino |
3 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
28 marca 2009
28.03 - 15:30 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
28 marca 2009
28.03 - 15:00 |
Iskra Dretyń |
1 - 2 |
Echo Biesowice |
29 marca 2009
29.03 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 2 |
Piast Człuchów |
28 marca 2009
28.03 - 13:00 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
28 marca 2009
28.03 - 16:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 1 |
Sparta Sycewice |
28 marca 2009
28.03 - 16:00 |
Jantar Ustka |
7 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
28 marca 2009
28.03 - 16:30 |
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
4 kwietnia 2009
4.04 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 kwietnia 2009
4.04 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 1 |
Czarni Czarne |
4 kwietnia 2009
4.04 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Bytovia II Bytów |
4 kwietnia 2009
4.04 - 13:00 |
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Iskra Dretyń |
4 kwietnia 2009
4.04 - 15:00 |
Echo Biesowice |
0 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
5 kwietnia 2009
5.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Karol Pęplino |
5 kwietnia 2009
5.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Granit Kończewo |
2 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 0 |
Echo Biesowice |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 0 |
Piast Człuchów |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:00 |
Iskra Dretyń |
4 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:30 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Sparta Sycewice |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (116) |
Chrobry Charbrowo |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
18 kwietnia 2009
18.04 - 17:00 |
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
18 kwietnia 2009
18.04 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Bytovia II Bytów |
18 kwietnia 2009
18.04 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
18 kwietnia 2009
18.04 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 9 |
Pomorze Potęgowo |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
27 maja 2009
27.05 - 18:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Granit Kończewo |
19 kwietnia 2009
19.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (132) |
Echo Biesowice |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
26 kwietnia 2009
26.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
26 kwietnia 2009
26.04 - 15:00 |
Karol Pęplino |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
25 kwietnia 2009
25.04 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
25 kwietnia 2009
25.04 - 17:00 |
Iskra Dretyń |
3 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
26 kwietnia 2009
26.04 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
26 kwietnia 2009
26.04 - 12:00 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
25 kwietnia 2009
25.04 - 16:30 |
Kolejka 20 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 1 |
Czarni Czarne |
2 maja 2009
2.05 - 17:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
3 maja 2009
3.05 - 16:00 |
Jantar Ustka |
10 - 0 |
Iskra Dretyń |
2 maja 2009
2.05 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
2 maja 2009
2.05 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 0 |
Karol Pęplino |
2 maja 2009
2.05 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Echo Biesowice |
2 maja 2009
2.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (179) |
Piast Człuchów |
0 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
9 maja 2009
9.05 - 16:00 |
Echo Biesowice |
5 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
10 maja 2009
10.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
10 maja 2009
10.05 - 15:00 |
Karol Pęplino |
6 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
9 maja 2009
9.05 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
9 maja 2009
9.05 - 17:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 8 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
10 maja 2009
10.05 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 3 |
Czarni Czarne |
10 maja 2009
10.05 - 12:00 |
Kolejka 22 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
16 maja 2009
16.05 - 16:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
16 maja 2009
16.05 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Echo Biesowice |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
Piast Człuchów |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (185) |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
24 maja 2009
24.05 - 14:00 |
Piast Człuchów |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
23 maja 2009
23.05 - 17:00 |
Echo Biesowice |
5 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
24 maja 2009
24.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
1 - 6 |
Jantar Ustka |
24 maja 2009
24.05 - 15:00 |
Karol Pęplino |
5 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
23 maja 2009
23.05 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
23 maja 2009
23.05 - 17:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 2 |
Bytovia II Bytów |
24 maja 2009
24.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (110) |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
31 maja 2009
31.05 - 11:00 |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Karol Pęplino |
30 maja 2009
30.05 - 16:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 4 |
Granit Kończewo |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
Echo Biesowice |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 6. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Piast Człuchów |
3 - 3 |
Jantar Ustka |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Echo Biesowice |
1 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Granit Kończewo |
0 - 1 |
Czarni Czarne |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Karol Pęplino |
5 - 1 |
Bytovia II Bytów |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (163) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Iskra Dretyń |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Czarni Czarne |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 3 |
Piast Człuchów |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Jantar Ustka |
6 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
Sparta Sycewice |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
|