Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak II Czersk |
8 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
|
Brda Rytel |
0 - 2 |
KS II Dziemiany |
|
Grom Leśno |
6 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Jantar Pawłowo |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
Koliber Lubichowo |
6 - 2 |
Meteor Pinczyn |
|
Zieloni Łąg |
3 - 3 |
Orkan Huta |
|
Pauza: Neptun Zduny, |
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Huta |
4 - 3 |
Neptun Zduny |
|
Meteor Pinczyn |
1 - 3 |
Zieloni Łąg |
|
Gwiazda Karsin |
4 - 1 |
Koliber Lubichowo |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 4 |
Jantar Pawłowo |
|
KS II Dziemiany |
1 - 2 |
Grom Leśno |
|
Borowiak II Czersk |
6 - 0 |
Brda Rytel |
|
Pauza: Orzeł Radziejewo, |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
8 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
|
Grom Leśno |
2 - 3 |
Borowiak II Czersk |
|
Jantar Pawłowo |
7 - 1 |
KS II Dziemiany |
|
Koliber Lubichowo |
3 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Zieloni Łąg |
1 - 5 |
Gwiazda Karsin |
|
Neptun Zduny |
5 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Pauza: Orkan Huta, |
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
1 - 4 |
Orkan Huta |
|
Gwiazda Karsin |
4 - 1 |
Neptun Zduny |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 5 |
Zieloni Łąg |
|
KS II Dziemiany |
2 - 3 |
Koliber Lubichowo |
|
Borowiak II Czersk |
3 - 3 |
Jantar Pawłowo |
|
Brda Rytel |
4 - 0 |
Grom Leśno |
|
Pauza: Meteor Pinczyn, |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Leśno |
4 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
|
Jantar Pawłowo |
3 - 0 |
Brda Rytel |
|
Koliber Lubichowo |
2 - 4 |
Borowiak II Czersk |
|
Zieloni Łąg |
4 - 0 |
KS II Dziemiany |
|
Neptun Zduny |
3 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
vo |
Orkan Huta |
2 - 0 |
Meteor Pinczyn |
|
Pauza: Gwiazda Karsin, |
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
3 - 3 |
Meteor Pinczyn |
|
Gwiazda Karsin |
4 - 2 |
Orkan Huta |
|
KS II Dziemiany |
0 - 4 |
Neptun Zduny |
|
Borowiak II Czersk |
3 - 1 |
Zieloni Łąg |
|
Brda Rytel |
0 - 1 |
Koliber Lubichowo |
|
Grom Leśno |
2 - 1 |
Jantar Pawłowo |
|
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa, |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Pawłowo |
11 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
|
Koliber Lubichowo |
6 - 3 |
Grom Leśno |
|
Zieloni Łąg |
2 - 3 |
Brda Rytel |
|
Neptun Zduny |
0 - 2 |
Borowiak II Czersk |
|
Orkan Huta |
6 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Meteor Pinczyn |
3 - 4 |
Gwiazda Karsin |
|
Pauza: KS II Dziemiany, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
2 - 4 |
Gwiazda Karsin |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 - 2 |
Meteor Pinczyn |
|
KS II Dziemiany |
3 - 2 |
Orkan Huta |
|
Brda Rytel |
1 - 3 |
Neptun Zduny |
|
Grom Leśno |
4 - 1 |
Zieloni Łąg |
|
Jantar Pawłowo |
2 - 4 |
Koliber Lubichowo |
|
Pauza: Borowiak II Czersk, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Koliber Lubichowo |
3 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
|
Zieloni Łąg |
2 - 1 |
Jantar Pawłowo |
|
Neptun Zduny |
5 - 0 |
Grom Leśno |
|
Orkan Huta |
1 - 2 |
Borowiak II Czersk |
|
Meteor Pinczyn |
3 - 0 |
KS II Dziemiany |
|
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
vo |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
4 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
KS II Dziemiany |
2 - 4 |
Gwiazda Karsin |
|
Borowiak II Czersk |
4 - 0 |
Meteor Pinczyn |
|
Brda Rytel |
4 - 2 |
Orkan Huta |
|
Jantar Pawłowo |
2 - 2 |
Neptun Zduny |
|
Koliber Lubichowo |
1 - 3 |
Zieloni Łąg |
|
Pauza: Grom Leśno, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
7 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
|
Neptun Zduny |
2 - 0 |
Koliber Lubichowo |
|
Orkan Huta |
1 - 1 |
Grom Leśno |
|
Meteor Pinczyn |
0 - 6 |
Brda Rytel |
|
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Borowiak II Czersk |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 3 |
KS II Dziemiany |
|
vo |
Pauza: Jantar Pawłowo, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
5 - 0 |
KS II Dziemiany |
|
Borowiak II Czersk |
6 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
vo |
Brda Rytel |
1 - 9 |
Gwiazda Karsin |
|
Grom Leśno |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Jantar Pawłowo |
7 - 1 |
Orkan Huta |
|
Zieloni Łąg |
1 - 2 |
Neptun Zduny |
|
Pauza: Koliber Lubichowo, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Neptun Zduny |
1 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
|
Orkan Huta |
3 - 3 |
Koliber Lubichowo |
|
Meteor Pinczyn |
1 - 6 |
Jantar Pawłowo |
|
Gwiazda Karsin |
4 - 1 |
Grom Leśno |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 1 |
Brda Rytel |
|
KS II Dziemiany |
1 - 3 |
Borowiak II Czersk |
|
Pauza: Zieloni Łąg, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
1 - 2 |
Borowiak II Czersk |
|
KS II Dziemiany |
1 - 2 |
Brda Rytel |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 2 |
Grom Leśno |
|
Gwiazda Karsin |
4 - 0 |
Jantar Pawłowo |
|
Meteor Pinczyn |
3 - 0 |
Koliber Lubichowo |
|
Orkan Huta |
1 - 2 |
Zieloni Łąg |
|
Pauza: Neptun Zduny, |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Neptun Zduny |
7 - 0 |
Orkan Huta |
|
Zieloni Łąg |
1 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Koliber Lubichowo |
3 - 6 |
Gwiazda Karsin |
|
Jantar Pawłowo |
2 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Grom Leśno |
5 - 0 |
KS II Dziemiany |
|
Brda Rytel |
4 - 1 |
Borowiak II Czersk |
|
Pauza: Orzeł Radziejewo, |
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
1 - 2 |
Brda Rytel |
|
Borowiak II Czersk |
2 - 1 |
Grom Leśno |
|
KS II Dziemiany |
3 - 2 |
Jantar Pawłowo |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 - 4 |
Koliber Lubichowo |
|
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
Zieloni Łąg |
|
Meteor Pinczyn |
0 - 4 |
Neptun Zduny |
|
Pauza: Orkan Huta, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Huta |
3 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
|
Neptun Zduny |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
Zieloni Łąg |
1 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Koliber Lubichowo |
11 - 1 |
KS II Dziemiany |
|
Jantar Pawłowo |
3 - 0 |
Borowiak II Czersk |
|
Grom Leśno |
1 - 1 |
Brda Rytel |
|
Pauza: Meteor Pinczyn, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
2 - 1 |
Grom Leśno |
|
Brda Rytel |
2 - 0 |
Jantar Pawłowo |
|
Borowiak II Czersk |
2 - 1 |
Koliber Lubichowo |
|
KS II Dziemiany |
0 - 1 |
Zieloni Łąg |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 2 |
Neptun Zduny |
|
Meteor Pinczyn |
1 - 2 |
Orkan Huta |
|
Pauza: Gwiazda Karsin, |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
1 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
|
Orkan Huta |
0 - 8 |
Gwiazda Karsin |
|
Neptun Zduny |
3 - 0 |
KS II Dziemiany |
|
Zieloni Łąg |
1 - 3 |
Borowiak II Czersk |
|
Koliber Lubichowo |
6 - 0 |
Brda Rytel |
|
Jantar Pawłowo |
3 - 1 |
Grom Leśno |
|
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa, |
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
1 - 2 |
Jantar Pawłowo |
|
Grom Leśno |
3 - 1 |
Koliber Lubichowo |
|
Brda Rytel |
0 - 1 |
Zieloni Łąg |
|
Borowiak II Czersk |
0 - 2 |
Neptun Zduny |
|
przełożony |
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 2 |
Orkan Huta |
|
Gwiazda Karsin |
10 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Pauza: KS II Dziemiany, |
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwiazda Karsin |
4 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
|
Meteor Pinczyn |
1 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Orkan Huta |
1 - 1 |
KS II Dziemiany |
|
Neptun Zduny |
2 - 1 |
Brda Rytel |
|
Zieloni Łąg |
2 - 0 |
Grom Leśno |
|
Koliber Lubichowo |
7 - 2 |
Jantar Pawłowo |
|
Pauza: Borowiak II Czersk, |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
7 - 6 |
Koliber Lubichowo |
|
Jantar Pawłowo |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
|
Grom Leśno |
1 - 4 |
Neptun Zduny |
|
Borowiak II Czersk |
19 - 2 |
Orkan Huta |
|
KS II Dziemiany |
1 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 5 |
Gwiazda Karsin |
|
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
|
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
KS II Dziemiany |
|
Meteor Pinczyn |
2 - 1 |
Borowiak II Czersk |
|
Orkan Huta |
0 - 4 |
Brda Rytel |
|
Neptun Zduny |
2 - 1 |
Jantar Pawłowo |
|
Zieloni Łąg |
0 - 1 |
Koliber Lubichowo |
|
Pauza: Grom Leśno, |
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
2 - 1 |
Zieloni Łąg |
|
Koliber Lubichowo |
2 - 2 |
Neptun Zduny |
|
Grom Leśno |
3 - 1 |
Orkan Huta |
|
Brda Rytel |
1 - 0 |
Meteor Pinczyn |
|
Borowiak II Czersk |
4 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
KS II Dziemiany |
1 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Pauza: Jantar Pawłowo, |
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS II Dziemiany |
0 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 4 |
Borowiak II Czersk |
|
Gwiazda Karsin |
1 - 2 |
Brda Rytel |
|
Meteor Pinczyn |
1 - 2 |
Grom Leśno |
|
Orkan Huta |
0 - 2 |
Jantar Pawłowo |
|
Neptun Zduny |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
|
Pauza: Koliber Lubichowo, |
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
0 - 0 |
Neptun Zduny |
|
Koliber Lubichowo |
6 - 1 |
Orkan Huta |
|
Jantar Pawłowo |
5 - 0 |
Meteor Pinczyn |
|
Grom Leśno |
2 - 2 |
Gwiazda Karsin |
|
Brda Rytel |
0 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Borowiak II Czersk |
7 - 1 |
KS II Dziemiany |
|
Pauza: Zieloni Łąg, . |
|