Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Korona Żelistrzewo |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
19 września 2007
19.09 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
KS Sulmin |
|
Checz Gdynia |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
Orzeł Gołubie |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Królewski Gdańsk |
1 - 8 |
Lechia II Gdańsk |
26 września 2007
26.09 |
Pauza: Iskra Gdynia, Arka II Gdynia, |
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Orzeł Gołubie |
|
KS Sulmin |
4 - 0 |
Checz Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
26 września 2007
26.09 |
Arka II Gdynia |
7 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
Pauza: Królewski Gdańsk, Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Cartusia Kartuzy |
0 - 2 |
Arka II Gdynia |
|
Checz Gdynia |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 6 |
KS Sulmin |
|
Iskra Gdynia |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Królewski Gdańsk |
1 - 9 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: Lechia II Gdańsk, Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
7 - 1 |
Królewski Gdańsk |
|
KS Sulmin |
1 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Arka II Gdynia |
6 - 0 |
Checz Gdynia |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Checz Gdynia |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Orzeł Gołubie |
1 - 2 |
Arka II Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
6 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Królewski Gdańsk |
0 - 0 |
KS Sulmin |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 5 |
GKS Sierakowice |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (9) |
KS Sulmin |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Królewski Gdańsk |
|
Arka II Gdynia |
4 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Cartusia Kartuzy |
4 - 0 |
Checz Gdynia |
|
Pauza: GKS Sierakowice, Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Orzeł Gołubie |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Iskra Gdynia |
9 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
Królewski Gdańsk |
0 - 2 |
Arka II Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Pauza: KS Sulmin, Checz Gdynia, |
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (17) |
KS Sulmin |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
|
Arka II Gdynia |
3 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 6 |
Królewski Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Checz Gdynia |
0 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, GKS Sierakowice, |
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Iskra Gdynia |
11 - 0 |
Checz Gdynia |
|
Królewski Gdańsk |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Lechia II Gdańsk |
9 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
vo,niestawienie się na zawody |
GKS Sierakowice |
3 - 1 |
KS Sulmin |
|
Pauza: Arka II Gdynia, Orzeł Gołubie, |
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Gedania Gdańsk |
0 - 13 |
GKS Sierakowice |
|
Arka II Gdynia |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
20 marca 2008
20.03 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Checz Gdynia |
3 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Orzeł Gołubie |
1 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Korona Żelistrzewo, KS Sulmin, |
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Królewski Gdańsk |
1 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Checz Gdynia |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Arka II Gdynia |
|
KS Sulmin |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Cartusia Kartuzy, Iskra Gdynia, |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Arka II Gdynia |
3 - 0 |
KS Sulmin |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 4 |
GKS Sierakowice |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orzeł Gołubie |
0 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Pauza: Checz Gdynia, Gedania Gdańsk, |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Lechia II Gdańsk |
2 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Checz Gdynia |
|
vo,niestawienie się na zawody |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
KS Sulmin |
3 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
Arka II Gdynia |
|
Pauza: Orzeł Gołubie, Królewski Gdańsk, |
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Arka II Gdynia |
2 - 1 |
Królewski Gdańsk |
28 maja 2008
28.05 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
KS Sulmin |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
GKS Sierakowice |
5 - 1 |
Checz Gdynia |
28 maja 2008
28.05 - 18:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kolejka 15 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orzeł Gołubie |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Checz Gdynia |
0 - 4 |
KS Sulmin |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 4 |
Arka II Gdynia |
|
Kolejka 16 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Królewski Gdańsk |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Arka II Gdynia |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Checz Gdynia |
|
KS Sulmin |
3 - 1 |
Orzeł Gołubie |
|
GKS Sierakowice |
2 - 5 |
Iskra Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 17 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Królewski Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
1 - 1 |
KS Sulmin |
|
Orzeł Gołubie |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Checz Gdynia |
1 - 4 |
Arka II Gdynia |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
Kolejka 18 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
Korona Żelistrzewo |
4 - 1 |
Checz Gdynia |
|
Arka II Gdynia |
1 - 1 |
Orzeł Gołubie |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
KS Sulmin |
|
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 19 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Królewski Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
KS Sulmin |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
2 - 0 |
Arka II Gdynia |
|
Orzeł Gołubie |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
goście nie przyjechali |
Checz Gdynia |
0 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 20 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Królewski Gdańsk |
8 - 0 |
Checz Gdynia |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 11 |
Iskra Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Arka II Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
KS Sulmin |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
Kolejka 21 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (20) |
KS Sulmin |
4 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Arka II Gdynia |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Orzeł Gołubie |
7 - 0 |
Checz Gdynia |
|
Kolejka 22 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Orzeł Gołubie |
0 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
Checz Gdynia |
0 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
|
Arka II Gdynia |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
KS Sulmin |
|
Kolejka 23 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
KS Sulmin |
1 - 2 |
Arka II Gdynia |
|
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
goście nie przyjechali |
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Checz Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
goście nie przyjechali |
Kolejka 24 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Królewski Gdańsk |
0 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Orzeł Gołubie |
|
Checz Gdynia |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
GKS Sierakowice |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 5 |
KS Sulmin |
|
Arka II Gdynia |
6 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
|