Baner

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - rocznik 1996 - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 22 54 17 3 2 50 - 11
2. Arka II Gdynia 22 48 15 3 4 57 - 19
3. Iskra Gdynia 22 47 14 5 3 70 - 17
4. Cartusia Kartuzy 22 46 14 4 4 43 - 14
5. GKS Sierakowice 22 42 13 3 6 62 - 20
6. KS Sulmin 22 36 10 6 6 44 - 23
7. Królewski Gdańsk 22 25 8 1 13 33 - 57
8. Lechia II Gdańsk 22 19 5 4 13 35 - 54
9. Orzeł Gołubie 22 16 4 4 14 22 - 42
10. Checz Gdynia 22 16 5 1 16 15 - 75
11. Gedania Gdańsk 22 15 4 3 15 24 - 68
12. Korona Żelistrzewo 22 13 4 1 17 25 - 80
Ostatni komentarz dodał Zdrówko_Jr 27.04.2009, 20:20:19
* Lechia II Gdańsk wycofała się po rundzie jesiennej

 Baner


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (10) 
Korona Żelistrzewo 4 - 0 Gedania Gdańsk 19 września 2007
Cartusia Kartuzy 0 - 1 KS Sulmin
Checz Gdynia 0 - 2 GKS Sierakowice
Orzeł Gołubie 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Królewski Gdańsk 1 - 8 Lechia II Gdańsk 26 września 2007
Pauza: Iskra Gdynia, Arka II Gdynia,
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Iskra Gdynia
GKS Sierakowice 0 - 1 Orzeł Gołubie
KS Sulmin 4 - 0 Checz Gdynia
Gedania Gdańsk 1 - 4 Cartusia Kartuzy 26 września 2007
Arka II Gdynia 7 - 0 Korona Żelistrzewo
Pauza: Królewski Gdańsk, Lechia II Gdańsk,
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Arka II Gdynia
Checz Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk 3 listopada 2007 - 14:00
Orzeł Gołubie 1 - 6 KS Sulmin
Iskra Gdynia 1 - 0 GKS Sierakowice
Królewski Gdańsk 1 - 9 Bałtyk Gdynia
Pauza: Lechia II Gdańsk, Korona Żelistrzewo,
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
Bałtyk Gdynia 4 - 4 Lechia II Gdańsk
GKS Sierakowice 7 - 1 Królewski Gdańsk
KS Sulmin 1 - 2 Iskra Gdynia
Gedania Gdańsk 3 - 0 Orzeł Gołubie
vo,niestawienie się na zawody
Arka II Gdynia 6 - 0 Checz Gdynia
Korona Żelistrzewo 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
Checz Gdynia 2 - 1 Korona Żelistrzewo
Orzeł Gołubie 1 - 2 Arka II Gdynia
Iskra Gdynia 6 - 1 Gedania Gdańsk
Królewski Gdańsk 0 - 0 KS Sulmin
Lechia II Gdańsk 0 - 5 GKS Sierakowice
Pauza: Bałtyk Gdynia, Cartusia Kartuzy,
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
KS Sulmin 1 - 1 Lechia II Gdańsk
Gedania Gdańsk 4 - 1 Królewski Gdańsk
Arka II Gdynia 4 - 1 Iskra Gdynia
Korona Żelistrzewo 3 - 0 Orzeł Gołubie
vo,niestawienie się na zawody
Cartusia Kartuzy 4 - 0 Checz Gdynia
Pauza: GKS Sierakowice, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
Orzeł Gołubie 0 - 3 Cartusia Kartuzy
Iskra Gdynia 9 - 0 Korona Żelistrzewo
Królewski Gdańsk 0 - 2 Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia 0 - 0 GKS Sierakowice
Pauza: KS Sulmin, Checz Gdynia,
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
KS Sulmin 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia 3 - 3 Lechia II Gdańsk
Korona Żelistrzewo 3 - 6 Królewski Gdańsk
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Iskra Gdynia
Checz Gdynia 0 - 0 Orzeł Gołubie
Pauza: Gedania Gdańsk, GKS Sierakowice,
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
Iskra Gdynia 11 - 0 Checz Gdynia
Królewski Gdańsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Lechia II Gdańsk 9 - 1 Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gedania Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
GKS Sierakowice 3 - 1 KS Sulmin
Pauza: Arka II Gdynia, Orzeł Gołubie,
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
Gedania Gdańsk 0 - 13 GKS Sierakowice
Arka II Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia 20 marca 2008 - 16:00
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Checz Gdynia 3 - 0 Królewski Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
Orzeł Gołubie 1 - 3 Iskra Gdynia
Pauza: Korona Żelistrzewo, KS Sulmin,
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
Królewski Gdańsk 1 - 0 Orzeł Gołubie
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Checz Gdynia
vo,niestawienie się na zawody
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Korona Żelistrzewo
GKS Sierakowice 1 - 1 Arka II Gdynia
KS Sulmin 1 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Cartusia Kartuzy, Iskra Gdynia,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
Arka II Gdynia 3 - 0 KS Sulmin
Korona Żelistrzewo 0 - 4 GKS Sierakowice
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Bałtyk Gdynia
Orzeł Gołubie 0 - 2 Lechia II Gdańsk
Iskra Gdynia 3 - 0 Królewski Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Checz Gdynia, Gedania Gdańsk,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Iskra Gdynia
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Checz Gdynia
vo,niestawienie się na zawody
GKS Sierakowice 2 - 1 Cartusia Kartuzy
KS Sulmin 3 - 1 Korona Żelistrzewo
Gedania Gdańsk 0 - 4 Arka II Gdynia
Pauza: Orzeł Gołubie, Królewski Gdańsk,
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
Arka II Gdynia 2 - 1 Królewski Gdańsk 28 maja 2008 - 18:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Korona Żelistrzewo
KS Sulmin 0 - 0 Cartusia Kartuzy
GKS Sierakowice 5 - 1 Checz Gdynia 28 maja 2008 - 18:00
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Orzeł Gołubie
Iskra Gdynia 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Kolejka 15 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Królewski Gdańsk
Iskra Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Orzeł Gołubie 1 - 1 GKS Sierakowice
Checz Gdynia 0 - 4 KS Sulmin
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Gedania Gdańsk
Korona Żelistrzewo 1 - 4 Arka II Gdynia
Kolejka 16 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
Królewski Gdańsk 2 - 1 Korona Żelistrzewo
Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk 0 - 1 Checz Gdynia
KS Sulmin 3 - 1 Orzeł Gołubie
GKS Sierakowice 2 - 5 Iskra Gdynia
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Kolejka 17 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Królewski Gdańsk
GKS Sierakowice 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Iskra Gdynia 1 - 1 KS Sulmin
Orzeł Gołubie 2 - 2 Gedania Gdańsk
Checz Gdynia 1 - 4 Arka II Gdynia
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Korona Żelistrzewo
Kolejka 18 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Królewski Gdańsk
Korona Żelistrzewo 4 - 1 Checz Gdynia
Arka II Gdynia 1 - 1 Orzeł Gołubie
Gedania Gdańsk 1 - 1 Iskra Gdynia
Lechia II Gdańsk 0 - 3 KS Sulmin
GKS Sierakowice 1 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 19 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
Królewski Gdańsk 2 - 0 GKS Sierakowice
Bałtyk Gdynia 0 - 0 KS Sulmin
Gedania Gdańsk 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Iskra Gdynia 2 - 0 Arka II Gdynia
Orzeł Gołubie 3 - 0 Korona Żelistrzewo
goście nie przyjechali
Checz Gdynia 0 - 5 Cartusia Kartuzy
Kolejka 20 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
Królewski Gdańsk 8 - 0 Checz Gdynia
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Orzeł Gołubie
Korona Żelistrzewo 0 - 11 Iskra Gdynia
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia
KS Sulmin 1 - 2 GKS Sierakowice
Kolejka 21 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (20) 
KS Sulmin 4 - 0 Królewski Gdańsk
GKS Sierakowice 4 - 1 Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Arka II Gdynia
Korona Żelistrzewo 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Iskra Gdynia 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Orzeł Gołubie 7 - 0 Checz Gdynia
Kolejka 22 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
Orzeł Gołubie 0 - 2 Królewski Gdańsk
Checz Gdynia 0 - 1 Iskra Gdynia
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Cartusia Kartuzy
Korona Żelistrzewo 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia 1 - 0 GKS Sierakowice
Gedania Gdańsk 0 - 4 KS Sulmin
Kolejka 23 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (27) 
Gedania Gdańsk 1 - 3 Królewski Gdańsk
KS Sulmin 1 - 2 Arka II Gdynia
GKS Sierakowice 3 - 0 Korona Żelistrzewo
goście nie przyjechali
Bałtyk Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Checz Gdynia
Iskra Gdynia 3 - 0 Orzeł Gołubie
goście nie przyjechali
Kolejka 24 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
Królewski Gdańsk 0 - 3 Iskra Gdynia
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Orzeł Gołubie
Checz Gdynia 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Cartusia Kartuzy 0 - 4 GKS Sierakowice
Korona Żelistrzewo 1 - 5 KS Sulmin
Arka II Gdynia 6 - 2 Gedania Gdańsk