Baner

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orkan II Rumia 26 55 17 4 5 67 - 35
2. KS Chwaszczyno 26 51 16 3 7 65 - 35
3. Korona Żelistrzewo 26 50 15 5 6 63 - 32
4. Orzeł Choczewo 26 50 15 5 6 55 - 29
5. OKS Janowo 26 44 13 5 8 49 - 41
6. Zatoka II Puck SSA 26 39 12 3 11 62 - 42
7. Torpedo Sopot 26 39 11 6 9 42 - 40
8. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 38 10 8 8 59 - 42
9. Orkan Gdynia 26 34 10 4 12 28 - 42
10. MKS II Władysławowo 26 33 10 3 13 50 - 55
11. Celtic Reda 26 32 9 5 12 37 - 61
12. Relaks Mechowo 26 29 9 2 15 46 - 73
13. Zenit Łęczyce 26 22 6 4 16 39 - 58
14. GKS II Sierakowice 26 1 0 1 25 13 - 90
Ostatni komentarz dodał zarwa 09.06.2008, 16:18:01
* GKS II Sierakowice wycofały się po rundzie jesiennej

 Baner


Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (68) 
OKS Janowo 3 - 2 Torpedo Sopot 19 sierpnia 2007 - 11:00
MKS II Władysławowo 0 - 7 KS Chwaszczyno 19 sierpnia 2007 - 13:00
Korona Żelistrzewo 3 - 2 Zenit Łęczyce 18 sierpnia 2007 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 - 1 GKS II Sierakowice 18 sierpnia 2007 - 14:00
Orzeł Choczewo 3 - 0 Relaks Mechowo 18 sierpnia 2007 - 18:00
vo,niestawienie się na zawody
Celtic Reda 1 - 4 Orkan II Rumia 18 sierpnia 2007 - 17:00
Orkan Gdynia 3 - 2 Zatoka II Puck SSA 18 sierpnia 2007 - 15:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
Torpedo Sopot 3 - 2 Zatoka II Puck SSA 25 sierpnia 2007 - 14:00
Orkan II Rumia 4 - 1 Orkan Gdynia 26 sierpnia 2007 - 11:00
Relaks Mechowo 6 - 1 Celtic Reda 26 sierpnia 2007 - 13:00
GKS II Sierakowice 0 - 4 Orzeł Choczewo 26 sierpnia 2007 - 16:00
Zenit Łęczyce 4 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 sierpnia 2007 - 14:00
KS Chwaszczyno 1 - 2 Korona Żelistrzewo 26 sierpnia 2007 - 11:00
OKS Janowo 4 - 2 MKS II Władysławowo 26 sierpnia 2007 - 14:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
MKS II Władysławowo 1 - 1 Torpedo Sopot 2 września 2007 - 12:00
Korona Żelistrzewo 4 - 1 OKS Janowo 1 września 2007 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 KS Chwaszczyno 1 września 2007 - 17:00
Orzeł Choczewo 0 - 0 Zenit Łęczyce 1 września 2007 - 12:00
Celtic Reda 3 - 1 GKS II Sierakowice 1 września 2007 - 17:00
Orkan Gdynia 1 - 0 Relaks Mechowo 1 września 2007 - 15:00
Zatoka II Puck SSA 1 - 2 Orkan II Rumia 2 września 2007 - 11:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
Torpedo Sopot 0 - 1 Orkan II Rumia 8 września 2007 - 14:00
Relaks Mechowo 4 - 3 Zatoka II Puck SSA 8 września 2007 - 17:00
GKS II Sierakowice 0 - 2 Orkan Gdynia 9 września 2007 - 16:00
Zenit Łęczyce 2 - 1 Celtic Reda 9 września 2007 - 14:00
KS Chwaszczyno 0 - 2 Orzeł Choczewo 8 września 2007 - 16:00
OKS Janowo 0 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 września 2007 - 16:00
MKS II Władysławowo 4 - 2 Korona Żelistrzewo 8 września 2007 - 16:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
Korona Żelistrzewo 1 - 2 Torpedo Sopot 15 września 2007 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 2 MKS II Władysławowo 15 września 2007 - 11:00
Orzeł Choczewo 0 - 1 OKS Janowo 15 września 2007 - 16:00
Celtic Reda 0 - 1 KS Chwaszczyno 15 września 2007 - 16:00
Orkan Gdynia 0 - 0 Zenit Łęczyce 15 września 2007 - 15:00
Zatoka II Puck SSA 4 - 1 GKS II Sierakowice 16 września 2007 - 11:00
Orkan II Rumia 8 - 0 Relaks Mechowo 16 września 2007 - 15:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
Torpedo Sopot 2 - 0 Relaks Mechowo 22 września 2007 - 10:30
GKS II Sierakowice 0 - 9 Orkan II Rumia 23 września 2007 - 16:00
Zenit Łęczyce 0 - 2 Zatoka II Puck SSA 23 września 2007 - 14:00
KS Chwaszczyno 2 - 1 Orkan Gdynia 22 września 2007 - 16:00
OKS Janowo 2 - 2 Celtic Reda 22 września 2007 - 16:00
MKS II Władysławowo 1 - 4 Orzeł Choczewo 22 września 2007 - 16:00
Korona Żelistrzewo 3 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 września 2007 - 16:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Torpedo Sopot 29 września 2007 - 16:00
Orzeł Choczewo 1 - 1 Korona Żelistrzewo 18 listopada 2007 - 12:00
Celtic Reda 2 - 1 MKS II Władysławowo 29 września 2007 - 16:00
Orkan Gdynia 0 - 1 OKS Janowo 29 września 2007 - 15:00
Zatoka II Puck SSA 0 - 1 KS Chwaszczyno 30 września 2007 - 11:00
Orkan II Rumia 1 - 6 Zenit Łęczyce 30 września 2007 - 11:00
Relaks Mechowo 5 - 4 GKS II Sierakowice 30 września 2007 - 13:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
Torpedo Sopot 2 - 0 GKS II Sierakowice 6 października 2007 - 14:00
Zenit Łęczyce 1 - 2 Relaks Mechowo 7 października 2007 - 14:00
KS Chwaszczyno 2 - 6 Orkan II Rumia 7 października 2007 - 11:00
OKS Janowo 0 - 2 Zatoka II Puck SSA 6 października 2007 - 16:00
MKS II Władysławowo 0 - 1 Orkan Gdynia 6 października 2007 - 15:00
Korona Żelistrzewo 1 - 1 Celtic Reda 6 października 2007 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 0 Orzeł Choczewo 6 października 2007 - 15:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (11) 
Orzeł Choczewo 3 - 1 Torpedo Sopot 13 października 2007 - 15:00
Celtic Reda 2 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 października 2007 - 15:00
Orkan Gdynia 2 - 0 Korona Żelistrzewo 13 października 2007 - 15:00
Zatoka II Puck SSA 2 - 2 MKS II Władysławowo 14 października 2007 - 11:00
Orkan II Rumia 2 - 2 OKS Janowo 14 października 2007 - 11:00
Relaks Mechowo 2 - 4 KS Chwaszczyno 14 października 2007 - 13:00
GKS II Sierakowice 2 - 2 Zenit Łęczyce 14 października 2007 - 16:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
Torpedo Sopot 3 - 2 Zenit Łęczyce 20 października 2007 - 14:00
KS Chwaszczyno 4 - 0 GKS II Sierakowice 21 października 2007 - 11:00
OKS Janowo 3 - 2 Relaks Mechowo 20 października 2007 - 14:00
MKS II Władysławowo 1 - 2 Orkan II Rumia 20 października 2007 - 14:00
Korona Żelistrzewo 3 - 1 Zatoka II Puck SSA 20 października 2007 - 14:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Orkan Gdynia 20 października 2007 - 14:00
Orzeł Choczewo 5 - 1 Celtic Reda 20 października 2007 - 14:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
Celtic Reda 0 - 2 Torpedo Sopot 27 października 2007 - 14:00
Orkan Gdynia 0 - 1 Orzeł Choczewo 27 października 2007 - 11:00
Zatoka II Puck SSA 4 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 października 2007 - 11:00
Orkan II Rumia 1 - 5 Korona Żelistrzewo 28 października 2007 - 11:00
Relaks Mechowo 2 - 6 MKS II Władysławowo 17 listopada 2007 - 13:00
GKS II Sierakowice 1 - 3 OKS Janowo 28 października 2007 - 11:00
Zenit Łęczyce 2 - 3 KS Chwaszczyno 28 października 2007 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (10) 
Torpedo Sopot 2 - 4 KS Chwaszczyno 3 listopada 2007 - 14:00
OKS Janowo 4 - 1 Zenit Łęczyce 3 listopada 2007 - 12:00
MKS II Władysławowo 4 - 3 GKS II Sierakowice 4 listopada 2007 - 13:30
Korona Żelistrzewo 5 - 2 Relaks Mechowo 3 listopada 2007 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Orkan II Rumia 3 listopada 2007 - 14:00
Orzeł Choczewo 4 - 1 Zatoka II Puck SSA 3 listopada 2007 - 13:00
Celtic Reda 2 - 1 Orkan Gdynia 3 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (24) 
Orkan Gdynia 0 - 0 Torpedo Sopot 10 listopada 2007 - 11:00
Zatoka II Puck SSA 5 - 0 Celtic Reda 11 listopada 2007 - 11:00
Orkan II Rumia 1 - 0 Orzeł Choczewo 11 listopada 2007 - 14:00
Relaks Mechowo 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 11 listopada 2007 - 13:00
GKS II Sierakowice 0 - 3 Korona Żelistrzewo 11 listopada 2007 - 11:00
vo,niezg?oszenie się na kontrol? to?samo?ci,na boisku 3:2
Zenit Łęczyce 1 - 2 MKS II Władysławowo 11 listopada 2007 - 14:00
KS Chwaszczyno 3 - 1 OKS Janowo 11 listopada 2007 - 11:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
Torpedo Sopot 0 - 0 OKS Janowo 29 marca 2008 - 15:00
KS Chwaszczyno 2 - 0 MKS II Władysławowo 30 marca 2008 - 11:00
Zenit Łęczyce 0 - 0 Korona Żelistrzewo 30 marca 2008 - 14:00
GKS II Sierakowice 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Relaks Mechowo 1 - 5 Orzeł Choczewo 30 marca 2008 - 13:00
Orkan II Rumia 2 - 0 Celtic Reda 30 marca 2008 - 11:00
Zatoka II Puck SSA 3 - 0 Orkan Gdynia 30 marca 2008 - 15:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
Zatoka II Puck SSA 2 - 0 Torpedo Sopot 6 kwietnia 2008 - 15:00
Orkan Gdynia 0 - 3 Orkan II Rumia
vo,brak powiadomienia o miejscu i terminie zawodów
Celtic Reda 3 - 2 Relaks Mechowo 5 kwietnia 2008 - 17:00
Orzeł Choczewo 3 - 0 GKS II Sierakowice
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 - 2 Zenit Łęczyce 5 kwietnia 2008 - 13:30
Korona Żelistrzewo 3 - 1 KS Chwaszczyno 5 kwietnia 2008 - 16:00
MKS II Władysławowo 6 - 3 OKS Janowo 5 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
Torpedo Sopot 3 - 0 MKS II Władysławowo 12 kwietnia 2008 - 12:00
OKS Janowo 2 - 1 Korona Żelistrzewo 12 kwietnia 2008 - 16:00
KS Chwaszczyno 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 kwietnia 2008 - 11:00
Zenit Łęczyce 1 - 2 Orzeł Choczewo 23 kwietnia 2008 - 18:00
GKS II Sierakowice 0 - 3 Celtic Reda
Relaks Mechowo 0 - 2 Orkan Gdynia 13 kwietnia 2008 - 13:00
Orkan II Rumia 0 - 2 Zatoka II Puck SSA 13 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
Orkan II Rumia 3 - 3 Torpedo Sopot 20 kwietnia 2008 - 11:00
Zatoka II Puck SSA 7 - 1 Relaks Mechowo 20 kwietnia 2008 - 15:00
Orkan Gdynia 3 - 0 GKS II Sierakowice
Celtic Reda 3 - 1 Zenit Łęczyce 19 kwietnia 2008 - 17:00
Orzeł Choczewo 1 - 0 KS Chwaszczyno 19 kwietnia 2008 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 OKS Janowo 19 kwietnia 2008 - 13:30
Korona Żelistrzewo 2 - 3 MKS II Władysławowo 19 kwietnia 2008 - 16:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
Torpedo Sopot 0 - 7 Korona Żelistrzewo 26 kwietnia 2008 - 16:00
mecz w ?elistrzewie
MKS II Władysławowo 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 kwietnia 2008 - 12:00
OKS Janowo 0 - 0 Orzeł Choczewo 26 kwietnia 2008 - 16:00
KS Chwaszczyno 5 - 1 Celtic Reda 27 kwietnia 2008 - 11:00
Zenit Łęczyce 2 - 3 Orkan Gdynia 27 kwietnia 2008 - 14:00
GKS II Sierakowice 0 - 3 Zatoka II Puck SSA
Relaks Mechowo 0 - 2 Orkan II Rumia 27 kwietnia 2008 - 13:00
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (2) 
Relaks Mechowo 3 - 2 Torpedo Sopot 1 maja 2008 - 17:00
Orkan II Rumia 3 - 0 GKS II Sierakowice
Zatoka II Puck SSA 5 - 0 Zenit Łęczyce 1 maja 2008 - 11:00
Orkan Gdynia 1 - 1 KS Chwaszczyno 30 kwietnia 2008 - 16:00
Celtic Reda 0 - 4 OKS Janowo 1 maja 2008 - 17:00
Orzeł Choczewo 0 - 4 MKS II Władysławowo 30 kwietnia 2008 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 Korona Żelistrzewo 1 maja 2008 - 13:30
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (2) 
Torpedo Sopot 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 maja 2008 - 13:30
Korona Żelistrzewo 2 - 1 Orzeł Choczewo 4 maja 2008 - 15:00
MKS II Władysławowo 3 - 4 Celtic Reda 4 maja 2008 - 17:00
OKS Janowo 3 - 0 Orkan Gdynia 4 maja 2008 - 16:00
KS Chwaszczyno 4 - 0 Zatoka II Puck SSA 4 maja 2008 - 11:00
Zenit Łęczyce 0 - 2 Orkan II Rumia 4 maja 2008 - 14:00
GKS II Sierakowice 0 - 3 Relaks Mechowo
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
GKS II Sierakowice 0 - 3 Torpedo Sopot
Relaks Mechowo 1 - 2 Zenit Łęczyce 11 maja 2008 - 13:00
Orkan II Rumia 3 - 3 KS Chwaszczyno 11 maja 2008 - 11:00
Zatoka II Puck SSA 4 - 2 OKS Janowo 11 maja 2008 - 15:00
Orkan Gdynia 1 - 0 MKS II Władysławowo 10 maja 2008 - 11:00
Celtic Reda 1 - 5 Korona Żelistrzewo 10 maja 2008 - 17:00
Orzeł Choczewo 1 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 maja 2008 - 18:00
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
Torpedo Sopot 1 - 2 Orzeł Choczewo 17 maja 2008 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 0 Celtic Reda 17 maja 2008 - 17:00
Korona Żelistrzewo 3 - 0 Orkan Gdynia 17 maja 2008 - 17:00
MKS II Władysławowo 2 - 2 Zatoka II Puck SSA 17 maja 2008 - 16:00
OKS Janowo 1 - 2 Orkan II Rumia 17 maja 2008 - 16:00
KS Chwaszczyno 4 - 1 Relaks Mechowo 18 maja 2008 - 11:00
Zenit Łęczyce 3 - 0 GKS II Sierakowice
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (4) 
Zenit Łęczyce 1 - 3 Torpedo Sopot 21 maja 2008 - 17:00
GKS II Sierakowice 0 - 3 KS Chwaszczyno
Relaks Mechowo 1 - 0 OKS Janowo 21 maja 2008 - 17:00
Orkan II Rumia 0 - 2 MKS II Władysławowo 21 maja 2008 - 17:00
Zatoka II Puck SSA 0 - 1 Korona Żelistrzewo 21 maja 2008 - 17:00
Orkan Gdynia 3 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 maja 2008 - 16:00
Celtic Reda 2 - 2 Orzeł Choczewo 21 maja 2008 - 17:00
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (3) 
Torpedo Sopot 0 - 1 Celtic Reda 25 maja 2008 - 15:00
Orzeł Choczewo 5 - 0 Orkan Gdynia 24 maja 2008 - 18:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 Zatoka II Puck SSA 24 maja 2008 - 17:00
Korona Żelistrzewo 0 - 1 Orkan II Rumia 24 maja 2008 - 17:00
MKS II Władysławowo 0 - 2 Relaks Mechowo 24 maja 2008 - 11:00
OKS Janowo 3 - 0 GKS II Sierakowice
KS Chwaszczyno 4 - 1 Zenit Łęczyce 25 maja 2008 - 11:00
Kolejka 25 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (4) 
KS Chwaszczyno 0 - 1 Torpedo Sopot 1 czerwca 2008 - 11:00
Zenit Łęczyce 1 - 3 OKS Janowo 1 czerwca 2008 - 11:00
GKS II Sierakowice 0 - 3 MKS II Władysławowo
Relaks Mechowo 2 - 2 Korona Żelistrzewo 1 czerwca 2008 - 11:00
Orkan II Rumia 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 czerwca 2008 - 11:00
Zatoka II Puck SSA 2 - 2 Orzeł Choczewo 31 maja 2008 - 17:00
Orkan Gdynia 0 - 0 Celtic Reda 1 czerwca 2008 - 11:00
Kolejka 26 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
Torpedo Sopot 3 - 1 Orkan Gdynia 8 czerwca 2008 - 11:00
Celtic Reda 3 - 2 Zatoka II Puck SSA 8 czerwca 2008 - 11:00
Orzeł Choczewo 4 - 1 Orkan II Rumia 8 czerwca 2008 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Relaks Mechowo 8 czerwca 2008 - 11:00
Korona Żelistrzewo 2 - 0 GKS II Sierakowice
MKS II Władysławowo 1 - 2 Zenit Łęczyce 8 czerwca 2008 - 11:00
OKS Janowo 1 - 4 KS Chwaszczyno 8 czerwca 2008 - 11:00