Kolejka 1 - 4/5. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (115) |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 sierpnia 2007
5.08 - 13:00 |
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
4 sierpnia 2007
4.08 - 16:00 |
Unia Tczew |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
4 sierpnia 2007
4.08 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0-0 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 1 |
Brda Przechlewo |
5 sierpnia 2007
5.08 - 17:00 |
Czarni Czarne |
0 - 2 |
Murkam Przodkowo |
5 sierpnia 2007
5.08 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 sierpnia 2007
5.08 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
5 sierpnia 2007
5.08 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 1 |
Orlęta Reda |
4 sierpnia 2007
4.08 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 0 |
Zatoka Puck SSA |
4 sierpnia 2007
4.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
Zatoka Puck SSA |
11 sierpnia 2007
11.08 - 17:00 |
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
12 sierpnia 2007
12.08 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 3 |
Bytovia Bytów |
11 sierpnia 2007
11.08 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Arka II Gdynia |
11 sierpnia 2007
11.08 - 17:00 |
Murkam Przodkowo |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
11 sierpnia 2007
11.08 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
11 sierpnia 2007
11.08 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
11 sierpnia 2007
11.08 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Unia Tczew |
11 sierpnia 2007
11.08 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
6 - 1 |
Orkan Rumia |
12 sierpnia 2007
12.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
18 sierpnia 2007
18.08 - 16:00 |
Unia Tczew |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
18 sierpnia 2007
18.08 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
19 sierpnia 2007
19.08 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 1 |
Murkam Przodkowo |
19 sierpnia 2007
19.08 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
19 sierpnia 2007
19.08 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Zatoka Puck SSA |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
25 sierpnia 2007
25.08 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Zatoka Puck SSA |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
25 sierpnia 2007
25.08 - 17:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
25 sierpnia 2007
25.08 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 0 |
Arka II Gdynia |
25 sierpnia 2007
25.08 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
25 sierpnia 2007
25.08 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
25 sierpnia 2007
25.08 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
25 sierpnia 2007
25.08 - 11:00 |
Orkan Rumia |
0 - 0 |
Unia Tczew |
25 sierpnia 2007
25.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Unia Tczew |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 września 2007
5.09 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
29 sierpnia 2007
29.08 - 17:00 |
Czarni Czarne |
1 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
19 września 2007
19.09 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
29 sierpnia 2007
29.08 - 18:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
29 sierpnia 2007
29.08 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Brda Przechlewo |
26 września 2007
26.09 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 1 |
Murkam Przodkowo |
29 sierpnia 2007
29.08 - 17:00 |
Zatoka Puck SSA |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
29 sierpnia 2007
29.08 - 17:00 |
Orlęta Reda |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
29 sierpnia 2007
29.08 - 17:30 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1-0 |
Kolejka 6 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
2 września 2007
2.09 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
Orlęta Reda |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Murkam Przodkowo |
2 - 4 |
Zatoka Puck SSA |
2 września 2007
2.09 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 września 2007
2.09 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Bytovia Bytów |
1 września 2007
1.09 - 13:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Arka II Gdynia |
1 września 2007
1.09 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
6 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
2 września 2007
2.09 - 13:00 |
Orkan Rumia |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
1 września 2007
1.09 - 16:00 |
Unia Tczew |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
Unia Tczew |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Orkan Rumia |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
9 września 2007
9.09 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Olimpia Sztum |
8 września 2007
8.09 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
Zatoka Puck SSA |
4 - 2 |
Brda Przechlewo |
8 września 2007
8.09 - 16:00 |
Orlęta Reda |
0 - 0 |
Murkam Przodkowo |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 września 2007
8.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
16 września 2007
16.09 - 15:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
16 września 2007
16.09 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 4 |
Orlęta Reda |
16 września 2007
16.09 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Zatoka Puck SSA |
15 września 2007
15.09 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 września 2007
15.09 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
15 września 2007
15.09 - 11:00 |
Orkan Rumia |
3 - 0 |
Arka II Gdynia |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Unia Tczew |
2 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
15 września 2007
15.09 - 17:00 |
Kolejka 9 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
22 września 2007
22.09 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
23 września 2007
23.09 - 12:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 0 |
Unia Tczew |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 0 |
Orkan Rumia |
22 września 2007
22.09 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
22 września 2007
22.09 - 16:00 |
Zatoka Puck SSA |
1 - 0 |
Olimpia Sztum |
22 września 2007
22.09 - 11:00 |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 1 |
Brda Przechlewo |
22 września 2007
22.09 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Murkam Przodkowo |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Murkam Przodkowo |
29 września 2007
29.09 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
30 września 2007
30.09 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 0 |
Orlęta Reda |
29 września 2007
29.09 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Zatoka Puck SSA |
30 września 2007
30.09 - 13:00 |
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
Unia Tczew |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 0 |
Arka II Gdynia |
29 września 2007
29.09 - 15:00 |
Czarni Czarne |
0 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
Kolejka 11 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Polonez Bobrowniki |
3 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 października 2007
7.10 - 12:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 1 |
Czarni Czarne |
7 października 2007
7.10 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Unia Tczew |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Zatoka Puck SSA |
2 - 2 |
Orkan Rumia |
6 października 2007
6.10 - 14:00 |
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
7 października 2007
7.10 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Olimpia Sztum |
6 października 2007
6.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
6 października 2007
6.10 - 16:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 5 |
Brda Przechlewo |
13 października 2007
13.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
Murkam Przodkowo |
13 października 2007
13.10 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
13 października 2007
13.10 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
14 października 2007
14.10 - 13:00 |
Orkan Rumia |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
13 października 2007
13.10 - 16:00 |
Unia Tczew |
1 - 3 |
Zatoka Puck SSA |
13 października 2007
13.10 - 15:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 października 2007
13.10 - 14:00 |
Czarni Czarne |
0 - 4 |
Bytovia Bytów |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 0 |
Arka II Gdynia |
13 października 2007
13.10 - 16:00 |
Kolejka 13 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Arka II Gdynia |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 października 2007
21.10 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
20 października 2007
20.10 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 0 |
Czarni Czarne |
20 października 2007
20.10 - 15:00 |
Zatoka Puck SSA |
2 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
Orlęta Reda |
0 - 0 |
Unia Tczew |
21 października 2007
21.10 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 2 |
Orkan Rumia |
20 października 2007
20.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
20 października 2007
20.10 - 15:00 |
Murkam Przodkowo |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
20 października 2007
20.10 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
27 października 2007
27.10 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Brda Przechlewo |
27 października 2007
27.10 - 13:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Murkam Przodkowo |
28 października 2007
28.10 - 13:00 |
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
27 października 2007
27.10 - 15:00 |
Unia Tczew |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
27 października 2007
27.10 - 14:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Orlęta Reda |
27 października 2007
27.10 - 13:00 |
Czarni Czarne |
0 - 3 |
Zatoka Puck SSA |
27 października 2007
27.10 - 15:00 |
vo,brak wymaganej liczby zawodników m?odzie?owych na boisku,na boisku 0:0 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
27 października 2007
27.10 - 12:00 |
Kolejka 15 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 1 |
Arka II Gdynia |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Zatoka Puck SSA |
5 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
3 listopada 2007
3.11 - 13:00 |
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
4 listopada 2007
4.11 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
Unia Tczew |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Murkam Przodkowo |
2 - 2 |
Orkan Rumia |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 6 |
Lechia II Gdańsk |
3 listopada 2007
3.11 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Olimpia Sztum |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Olimpia Sztum |
10 listopada 2007
10.11 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
10 listopada 2007
10.11 - 11:00 |
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Brda Przechlewo |
11 listopada 2007
11.11 - 11:00 |
Unia Tczew |
4 - 0 |
Murkam Przodkowo |
10 listopada 2007
10.11 - 14:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
10 listopada 2007
10.11 - 12:00 |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
10 listopada 2007
10.11 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Orlęta Reda |
11 listopada 2007
11.11 - 12:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 1 |
Zatoka Puck SSA |
11 listopada 2007
11.11 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 listopada 2007
10.11 - 14:00 |
Kolejka 17 - 17/18. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 listopada 2007
17.11 - 14:00 |
Zatoka Puck SSA |
2 - 2 |
Bytovia Bytów |
17 listopada 2007
17.11 - 13:00 |
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Arka II Gdynia |
18 listopada 2007
18.11 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
7 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
18 listopada 2007
18.11 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Czarni Czarne |
17 listopada 2007
17.11 - 14:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
9 kwietnia 2008
9.04 - 16:30 |
Brda Przechlewo |
5 - 1 |
Unia Tczew |
17 listopada 2007
17.11 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Orkan Rumia |
24 listopada 2007
24.11 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
4 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
18 listopada 2007
18.11 - 12:00 |
Kolejka 18 - 15/16. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
15 marca 2008
15.03 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
15 marca 2008
15.03 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Unia Tczew |
15 marca 2008
15.03 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
4 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
15 marca 2008
15.03 - 13:00 |
Murkam Przodkowo |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
26 marca 2008
26.03 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
15 marca 2008
15.03 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Arka II Gdynia |
16 marca 2008
16.03 - 11:00 |
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Bytovia Bytów |
16 marca 2008
16.03 - 14:00 |
Zatoka Puck SSA |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
16 marca 2008
16.03 - 13:00 |
Kolejka 19 - 22. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Zatoka Puck SSA |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
16 kwietnia 2008
16.04 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 2 |
Orlęta Reda |
22 marca 2008
22.03 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
16 kwietnia 2008
16.04 - 16:30 |
Arka II Gdynia |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
22 marca 2008
22.03 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Murkam Przodkowo |
16 kwietnia 2008
16.04 - 17:00 |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
16 kwietnia 2008
16.04 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
16 kwietnia 2008
16.04 - 17:00 |
Unia Tczew |
1 - 2 |
Olimpia Sztum |
16 kwietnia 2008
16.04 - 17:00 |
Orkan Rumia |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
16 kwietnia 2008
16.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
29 marca 2008
29.03 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
Unia Tczew |
29 marca 2008
29.03 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
29 marca 2008
29.03 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
29 marca 2008
29.03 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
5 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
29 marca 2008
29.03 - 14:30 |
Murkam Przodkowo |
0 - 2 |
Arka II Gdynia |
29 marca 2008
29.03 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
Bytovia Bytów |
29 marca 2008
29.03 - 14:30 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 marca 2008
29.03 - 11:00 |
Orlęta Reda |
0 - 3 |
Zatoka Puck SSA |
30 marca 2008
30.03 - 15:00 |
Kolejka 21 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 kwietnia 2008
6.04 - 15:00 |
Zatoka Puck SSA |
5 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
5 kwietnia 2008
5.04 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 kwietnia 2008
5.04 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Murkam Przodkowo |
5 kwietnia 2008
5.04 - 14:00 |
Arka II Gdynia |
3 - 1 |
Brda Przechlewo |
6 kwietnia 2008
6.04 - 16:30 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
6 kwietnia 2008
6.04 - 12:00 |
Czarni Czarne |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
6 kwietnia 2008
6.04 - 15:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
5 kwietnia 2008
5.04 - 16:00 |
Unia Tczew |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
5 kwietnia 2008
5.04 - 14:00 |
Kolejka 22 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Unia Tczew |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 |
Orkan Rumia |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Czarni Czarne |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
Olimpia Sztum |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
12 kwietnia 2008
12.04 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Arka II Gdynia |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 0 |
Bytovia Bytów |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:30 |
Murkam Przodkowo |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
vo,brak wymaganej liczby zawodników m?odzie?owych, na boisku 2:0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
Zatoka Puck SSA |
23 kwietnia 2008
23.04 - 17:30 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
12 kwietnia 2008
12.04 - 11:00 |
Kolejka 23 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
19 kwietnia 2008
19.04 - 11:00 |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
20 kwietnia 2008
20.04 - 15:00 |
Zatoka Puck SSA |
3 - 0 |
Murkam Przodkowo |
19 kwietnia 2008
19.04 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
19 kwietnia 2008
19.04 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
19 kwietnia 2008
19.04 - 14:00 |
Arka II Gdynia |
4 - 2 |
Olimpia Sztum |
20 kwietnia 2008
20.04 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
20 kwietnia 2008
20.04 - 12:00 |
Czarni Czarne |
0 - 5 |
Orkan Rumia |
20 kwietnia 2008
20.04 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Unia Tczew |
19 kwietnia 2008
19.04 - 17:00 |
Kolejka 24 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
26 kwietnia 2008
26.04 - 16:00 |
Unia Tczew |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
26 kwietnia 2008
26.04 - 15:00 |
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
26 kwietnia 2008
26.04 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
Arka II Gdynia |
26 kwietnia 2008
26.04 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
26 kwietnia 2008
26.04 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
26 kwietnia 2008
26.04 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Zatoka Puck SSA |
26 kwietnia 2008
26.04 - 14:30 |
Murkam Przodkowo |
0 - 1 |
Orlęta Reda |
26 kwietnia 2008
26.04 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
26 kwietnia 2008
26.04 - 16:00 |
Kolejka 25 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
30 kwietnia 2008
30.04 - 16:30 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Murkam Przodkowo |
1 maja 2008
1.05 - 11:00 |
Orlęta Reda |
0 - 4 |
Brda Przechlewo |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
Zatoka Puck SSA |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
30 kwietnia 2008
30.04 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
30 kwietnia 2008
30.04 - 16:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 1 |
Orkan Rumia |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Unia Tczew |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
Czarni Czarne |
0 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
3 maja 2008
3.05 - 14:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
3 maja 2008
3.05 - 17:00 |
Unia Tczew |
2 - 1 |
Arka II Gdynia |
3 maja 2008
3.05 - 16:00 |
Orkan Rumia |
2 - 3 |
Bytovia Bytów |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 maja 2008
3.05 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 2 |
Zatoka Puck SSA |
3 maja 2008
3.05 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
3 maja 2008
3.05 - 17:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Murkam Przodkowo |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 maja 2008
4.05 - 13:00 |
Kolejka 27 - 7/8. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Murkam Przodkowo |
5 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 maja 2008
7.05 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 2 |
Brda Przechlewo |
7 maja 2008
7.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
7 maja 2008
7.05 - 17:00 |
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Olimpia Sztum |
7 maja 2008
7.05 - 17:00 |
Zatoka Puck SSA |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
7 maja 2008
7.05 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
7 maja 2008
7.05 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 3 |
Unia Tczew |
7 maja 2008
7.05 - 16:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
8 maja 2008
8.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
7 maja 2008
7.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
Arka II Gdynia |
11 maja 2008
11.05 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
11 maja 2008
11.05 - 12:00 |
Unia Tczew |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 maja 2008
10.05 - 15:00 |
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Zatoka Puck SSA |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 3 |
Orlęta Reda |
11 maja 2008
11.05 - 13:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Murkam Przodkowo |
10 maja 2008
10.05 - 14:30 |
Kolejka 29 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Brda Przechlewo |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 maja 2008
17.05 - 16:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
17 maja 2008
17.05 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Olimpia Sztum |
17 maja 2008
17.05 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
18 maja 2008
18.05 - 12:30 |
Orlęta Reda |
0 - 0 |
Orkan Rumia |
18 maja 2008
18.05 - 16:00 |
Zatoka Puck SSA |
2 - 0 |
Unia Tczew |
17 maja 2008
17.05 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
17 maja 2008
17.05 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Czarni Czarne |
17 maja 2008
17.05 - 16:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
18 maja 2008
18.05 - 16:00 |
Kolejka 30 - 21. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (104) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
Arka II Gdynia |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Czarni Czarne |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Zatoka Puck SSA |
21 maja 2008
21.05 - 18:00 |
Unia Tczew |
0 - 0 |
Orlęta Reda |
21 maja 2008
21.05 - 16:00 |
Orkan Rumia |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
21 maja 2008
21.05 - 18:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Murkam Przodkowo |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Brda Przechlewo |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (91) |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 1 |
Olimpia Sztum |
24 maja 2008
24.05 - 15:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Orkan Rumia |
24 maja 2008
24.05 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
7 - 1 |
Unia Tczew |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Orlęta Reda |
0 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
25 maja 2008
25.05 - 15:00 |
Zatoka Puck SSA |
7 - 0 |
Czarni Czarne |
25 maja 2008
25.05 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Arka II Gdynia |
24 maja 2008
24.05 - 16:00 |
Kolejka 32 - 28. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (109) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
28 maja 2008
28.05 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 maja 2008
29.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Zatoka Puck SSA |
28 maja 2008
28.05 - 17:00 |
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
28 maja 2008
28.05 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
28 maja 2008
28.05 - 18:00 |
Unia Tczew |
4 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
28 maja 2008
28.05 - 17:00 |
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Murkam Przodkowo |
28 maja 2008
28.05 - 18:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
28 maja 2008
28.05 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
28 maja 2008
28.05 - 17:30 |
Kolejka 33 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (151) |
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 9 |
Orkan Rumia |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Murkam Przodkowo |
1 - 0 |
Unia Tczew |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Orlęta Reda |
3 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Zatoka Puck SSA |
4 - 1 |
Arka II Gdynia |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Kolejka 34 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (137) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:30 |
Bytovia Bytów |
0 - 0 |
Zatoka Puck SSA |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:30 |
Arka II Gdynia |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:30 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:30 |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:30 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Murkam Przodkowo |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:30 |
Unia Tczew |
3 - 4 |
Brda Przechlewo |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:30 |
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:30 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
Olimpia Sztum |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:30 |
|