Kolejka 1 - 28/29. lipca 2007 [szczegóły] | Komentarze (36) |
GKS Jastrzębie |
3 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Polonia Warszawa |
4 - 0 |
Wisła Płock |
|
Odra Opole |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Motor Lublin |
0 - 0 |
Tur Turek |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
10 października 2007
10.10 - 15:00 |
Warta Poznań |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Pelikan Łowicz |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 2 |
GKS Katowice |
15 sierpnia 2007
15.08 |
Kolejka 2 - 4/5. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (8) |
ŁKS Łomża |
1 - 2 |
GKS Katowice |
|
Znicz Pruszków |
4 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 0 |
Pelikan Łowicz |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Warta Poznań |
4 sierpnia 2007
4.08 - 19:29 |
Tur Turek |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
5 sierpnia 2007
5.08 - 17:00 |
Piast Gliwice |
3 - 2 |
Motor Lublin |
|
Wisła Płock |
2 - 0 |
Odra Opole |
|
GKS Jastrzębie |
2 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Kolejka 3 - 8. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Polonia Warszawa |
2 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Odra Opole |
1 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Motor Lublin |
1 - 2 |
Wisła Płock |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Piast Gliwice |
8 sierpnia 2007
8.08 - 17:00 |
Warta Poznań |
0 - 3 |
Tur Turek |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
8 sierpnia 2007
8.08 - 17:00 |
Pelikan Łowicz |
5 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kmita Zabierzów |
0 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
GKS Katowice |
1 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
Kolejka 4 - 11/12. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (1) |
ŁKS Łomża |
2 - 4 |
Znicz Pruszków |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
GKS Katowice |
|
Stal Stalowa Wola |
3 - 1 |
Kmita Zabierzów |
|
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Pelikan Łowicz |
11 sierpnia 2007
11.08 - 19:30 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Piast Gliwice |
2 - 2 |
Warta Poznań |
|
Wisła Płock |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
11 sierpnia 2007
11.08 - 19:00 |
GKS Jastrzębie |
1 - 0 |
Motor Lublin |
|
Polonia Warszawa |
2 - 0 |
Odra Opole |
|
Kolejka 5 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Odra Opole |
0 - 2 |
ŁKS Łomża |
|
Motor Lublin |
2 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Jastrzębie |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Warta Poznań |
1 - 1 |
Wisła Płock |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Pelikan Łowicz |
1 - 1 |
Tur Turek |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
19 sierpnia 2007
19.08 - 14:40 |
GKS Katowice |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Znicz Pruszków |
0 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Kolejka 6 - 22. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (6) |
ŁKS Łomża |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
Arka Gdynia |
3 - 2 |
GKS Katowice |
22 sierpnia 2007
22.08 - 19:30 |
Tur Turek |
2 - 1 |
Kmita Zabierzów |
|
Piast Gliwice |
4 - 1 |
Pelikan Łowicz |
|
Wisła Płock |
3 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
GKS Jastrzębie |
2 - 1 |
Warta Poznań |
|
Polonia Warszawa |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
22 sierpnia 2007
22.08 - 18:00 |
Odra Opole |
0 - 2 |
Motor Lublin |
|
Kolejka 7 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Motor Lublin |
1 - 2 |
ŁKS Łomża |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Odra Opole |
26 sierpnia 2007
26.08 - 17:00 |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Pelikan Łowicz |
0 - 3 |
Wisła Płock |
|
vo,gospodarze nie dostali zgody na przeprowadzenie imprezy masowej |
Kmita Zabierzów |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
|
GKS Katowice |
0 - 0 |
Tur Turek |
|
Znicz Pruszków |
2 - 2 |
Arka Gdynia |
26 sierpnia 2007
26.08 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kolejka 8 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (5) |
ŁKS Łomża |
5 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
2 września 2007
2.09 - 18:30 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Piast Gliwice |
2 - 0 |
GKS Katowice |
|
Wisła Płock |
1 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
GKS Jastrzębie |
4 - 3 |
Pelikan Łowicz |
|
Polonia Warszawa |
0 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Odra Opole |
1 - 0 |
Warta Poznań |
|
Motor Lublin |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Kolejka 9 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
ŁKS Łomża |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
Warta Poznań |
3 - 3 |
Motor Lublin |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Odra Opole |
|
Pelikan Łowicz |
0 - 5 |
Polonia Warszawa |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 2 |
GKS Jastrzębie |
|
GKS Katowice |
1 - 3 |
Wisła Płock |
|
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
|
Śląsk Wrocław |
4 - 0 |
Tur Turek |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
8 września 2007
8.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (6) |
ŁKS Łomża |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Tur Turek |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Piast Gliwice |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Wisła Płock |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
GKS Jastrzębie |
1 - 1 |
GKS Katowice |
|
Polonia Warszawa |
0 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Odra Opole |
2 - 0 |
Pelikan Łowicz |
|
Motor Lublin |
1 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Warta Poznań |
16 września 2007
16.09 - 14:40 |
Kolejka 11 - 19. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Warta Poznań |
0 - 2 |
ŁKS Łomża |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
19 września 2007
19.09 - 16:00 |
Pelikan Łowicz |
1 - 2 |
Motor Lublin |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 1 |
Odra Opole |
|
GKS Katowice |
1 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Znicz Pruszków |
4 - 2 |
GKS Jastrzębie |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Wisła Płock |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 2 |
Piast Gliwice |
|
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Tur Turek |
19 września 2007
19.09 - 19:30 |
Kolejka 12 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
ŁKS Łomża |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Piast Gliwice |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
23 września 2007
23.09 - 14:40 |
Wisła Płock |
4 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
GKS Jastrzębie |
1 - 2 |
Śląsk Wrocław |
|
Polonia Warszawa |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Odra Opole |
3 - 1 |
GKS Katowice |
|
Motor Lublin |
1 - 1 |
Kmita Zabierzów |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Pelikan Łowicz |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Warta Poznań |
0 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Kolejka 13 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 0 |
ŁKS Łomża |
|
Pelikan Łowicz |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
Kmita Zabierzów |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
GKS Katowice |
4 - 0 |
Motor Lublin |
|
Znicz Pruszków |
2 - 0 |
Odra Opole |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
GKS Jastrzębie |
|
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Wisła Płock |
30 września 2007
30.09 - 14:40 |
Tur Turek |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Kolejka 14 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (2) |
ŁKS Łomża |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Wisła Płock |
1 - 1 |
Tur Turek |
|
GKS Jastrzębie |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
6 października 2007
6.10 - 17:00 |
Polonia Warszawa |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Odra Opole |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Motor Lublin |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Katowice |
7 października 2007
7.10 - 15:00 |
Warta Poznań |
1 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Pelikan Łowicz |
|
Kolejka 15 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Pelikan Łowicz |
4 - 2 |
ŁKS Łomża |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
GKS Katowice |
1 - 0 |
Warta Poznań |
|
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
14 października 2007
14.10 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
10 - 1 |
Motor Lublin |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Odra Opole |
|
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Polonia Warszawa |
15 października 2007
15.10 - 19:30 |
Tur Turek |
2 - 0 |
GKS Jastrzębie |
|
Piast Gliwice |
1 - 1 |
Wisła Płock |
|
Kolejka 16 - 3. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (16) |
ŁKS Łomża |
2 - 5 |
Wisła Płock |
|
GKS Jastrzębie |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Polonia Warszawa |
3 - 1 |
Tur Turek |
|
Odra Opole |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
3 października 2007
3.10 - 18:00 |
Motor Lublin |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Śląsk Wrocław |
19 października 2007
19.10 - 15:00 |
Warta Poznań |
2 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 0 |
GKS Katowice |
|
Pelikan Łowicz |
1 - 1 |
Kmita Zabierzów |
|
Kolejka 17 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Kmita Zabierzów |
0 - 0 |
ŁKS Łomża |
|
GKS Katowice |
2 - 1 |
Pelikan Łowicz |
|
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
27 października 2007
27.10 - 15:00 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Motor Lublin |
26 października 2007
26.10 - 19:29 |
Tur Turek |
0 - 3 |
Odra Opole |
|
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Wisła Płock |
2 - 3 |
GKS Jastrzębie |
|
Kolejka 18 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (13) |
ŁKS Łomża |
0 - 3 |
GKS Jastrzębie |
|
Wisła Płock |
1 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Odra Opole |
|
Tur Turek |
2 - 3 |
Motor Lublin |
|
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
4 listopada 2007
4.11 - 14:40 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Znicz Pruszków |
2 - 2 |
Pelikan Łowicz |
|
GKS Katowice |
0 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Kolejka 19 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GKS Katowice |
5 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Kmita Zabierzów |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Pelikan Łowicz |
2 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Warta Poznań |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
11 listopada 2007
11.11 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Tur Turek |
11 listopada 2007
11.11 - 12:00 |
Motor Lublin |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Odra Opole |
3 - 1 |
Wisła Płock |
|
Polonia Warszawa |
2 - 0 |
GKS Jastrzębie |
|
Kolejka 20 - 8/9. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (3) |
ŁKS Łomża |
1 - 3 |
Polonia Warszawa |
|
GKS Jastrzębie |
1 - 1 |
Odra Opole |
|
Wisła Płock |
3 - 1 |
Motor Lublin |
|
Piast Gliwice |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
9 marca 2008
9.03 - 14:40 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Warta Poznań |
|
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
8 marca 2008
8.03 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Pelikan Łowicz |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 3 |
Kmita Zabierzów |
|
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
GKS Katowice |
|
Kolejka 21 - 15/16. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Znicz Pruszków |
3 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
GKS Katowice |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Kmita Zabierzów |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Pelikan Łowicz |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
16 marca 2008
16.03 - 11:15 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Warta Poznań |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Wisła Płock |
15 marca 2008
15.03 - 18:00 |
Motor Lublin |
4 - 0 |
GKS Jastrzębie |
|
Odra Opole |
1 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Kolejka 22 - 22. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (9) |
ŁKS Łomża |
0 - 0 |
Odra Opole |
|
Polonia Warszawa |
2 - 0 |
Motor Lublin |
|
GKS Jastrzębie |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
22 marca 2008
22.03 - 12:00 |
Wisła Płock |
3 - 1 |
Warta Poznań |
|
Piast Gliwice |
0 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Tur Turek |
0 - 2 |
Pelikan Łowicz |
|
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Kmita Zabierzów |
20 marca 2008
20.03 - 18:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
GKS Katowice |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 3 |
Znicz Pruszków |
|
Kolejka 23 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Śląsk Wrocław |
3 - 0 |
ŁKS Łomża |
|
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
GKS Katowice |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
29 marca 2008
29.03 - 15:00 |
Kmita Zabierzów |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Pelikan Łowicz |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
4 - 0 |
Wisła Płock |
|
Warta Poznań |
3 - 0 |
GKS Jastrzębie |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Warszawa |
30 marca 2008
30.03 - 14:40 |
Motor Lublin |
1 - 1 |
Odra Opole |
|
Kolejka 24 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (26) |
ŁKS Łomża |
0 - 1 |
Motor Lublin |
|
Odra Opole |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
5 kwietnia 2008
5.04 - 19:00 |
Polonia Warszawa |
0 - 0 |
Warta Poznań |
|
GKS Jastrzębie |
2 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Wisła Płock |
0 - 0 |
Pelikan Łowicz |
|
Piast Gliwice |
3 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Tur Turek |
1 - 1 |
GKS Katowice |
|
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Znicz Pruszków |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:40 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Kolejka 25 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:40 |
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
GKS Katowice |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 0 |
Wisła Płock |
|
Pelikan Łowicz |
0 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Odra Opole |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Motor Lublin |
12 kwietnia 2008
12.04 - 18:00 |
Kolejka 26 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (10) |
ŁKS Łomża |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
19 kwietnia 2008
19.04 - 15:00 |
Motor Lublin |
1 - 0 |
Warta Poznań |
|
Odra Opole |
1 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Polonia Warszawa |
2 - 2 |
Pelikan Łowicz |
|
GKS Jastrzębie |
2 - 2 |
Kmita Zabierzów |
|
Wisła Płock |
2 - 1 |
GKS Katowice |
|
Piast Gliwice |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Tur Turek |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
19 kwietnia 2008
19.04 - 19:30 |
Kolejka 27 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Arka Gdynia |
4 - 0 |
ŁKS Łomża |
26 kwietnia 2008
26.04 - 19:30 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Znicz Pruszków |
3 - 1 |
Wisła Płock |
|
GKS Katowice |
0 - 0 |
GKS Jastrzębie |
|
Kmita Zabierzów |
0 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Pelikan Łowicz |
3 - 1 |
Odra Opole |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Motor Lublin |
|
Warta Poznań |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
27 kwietnia 2008
27.04 - 12:00 |
Kolejka 28 - 30. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (9) |
ŁKS Łomża |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
30 kwietnia 2008
30.04 - 18:00 |
Motor Lublin |
3 - 0 |
Pelikan Łowicz |
|
Odra Opole |
1 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Polonia Warszawa |
3 - 1 |
GKS Katowice |
|
GKS Jastrzębie |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
Wisła Płock |
0 - 4 |
Śląsk Wrocław |
|
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Tur Turek |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
Kolejka 29 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Tur Turek |
0 - 2 |
ŁKS Łomża |
|
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Piast Gliwice |
4 maja 2008
4.05 - 14:40 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Wisła Płock |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Znicz Pruszków |
3 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
GKS Katowice |
1 - 1 |
Odra Opole |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 0 |
Motor Lublin |
|
Pelikan Łowicz |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
4 maja 2008
4.05 - 11:15 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 30 - 7. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (5) |
ŁKS Łomża |
1 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Pelikan Łowicz |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Kmita Zabierzów |
7 maja 2008
7.05 |
Motor Lublin |
0 - 2 |
GKS Katowice |
14 maja 2008
14.05 |
Odra Opole |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Polonia Warszawa |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
GKS Jastrzębie |
3 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Wisła Płock |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
7 maja 2008
7.05 |
Piast Gliwice |
5 - 1 |
Tur Turek |
|
Kolejka 31 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Gliwice |
2 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Tur Turek |
0 - 3 |
Wisła Płock |
|
Arka Gdynia |
1 - 0 |
GKS Jastrzębie |
10 maja 2008
10.05 - 19:30 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Odra Opole |
|
Znicz Pruszków |
3 - 0 |
Motor Lublin |
|
GKS Katowice |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Kmita Zabierzów |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
Pelikan Łowicz |
1 - 3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Kolejka 32 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (39) |
ŁKS Łomża |
0 - 2 |
Pelikan Łowicz |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
3 - 2 |
Kmita Zabierzów |
|
Warta Poznań |
0 - 1 |
GKS Katowice |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
18 maja 2008
18.05 - 14:40 |
Motor Lublin |
0 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Odra Opole |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Polonia Warszawa |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
17 maja 2008
17.05 - 20:00 |
GKS Jastrzębie |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Wisła Płock |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Kolejka 33 - 21. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Wisła Płock |
4 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Piast Gliwice |
1 - 2 |
GKS Jastrzębie |
|
Tur Turek |
2 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Odra Opole |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Motor Lublin |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
GKS Katowice |
0 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 1 |
Pelikan Łowicz |
|
Kolejka 34 - 24. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (92) |
ŁKS Łomża |
0 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Pelikan Łowicz |
2 - 0 |
GKS Katowice |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Warta Poznań |
2 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Motor Lublin |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Odra Opole |
0 - 1 |
Tur Turek |
|
Polonia Warszawa |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
|
GKS Jastrzębie |
0 - 1 |
Wisła Płock |
|
|