Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Pomorzanka Skórcz |
4 - 2 |
Orzeł Borkowo |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
27 sierpnia 2006
27.08 - 11:00 |
vo (na boisku 3-2. W zespole Or?a grał nieuprawniony zawodnik) |
MAS Rajkowy |
2 - 4 |
Świt Radostowo |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
LZS Bytonia |
2 - 3 |
Wisła Walichnowy |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 7 |
Restal Agri Kulice |
27 sierpnia 2006
27.08 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 4 |
GKS Bobowo |
|
Kolejka 2 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Orzeł Borkowo |
3 - 4 |
GKS Bobowo |
3 września 2006
3.09 - 14:00 |
Restal Agri Kulice |
4 - 1 |
Szpak Skórcz |
3 września 2006
3.09 - 15:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 3 |
Meteor Pinczyn |
3 września 2006
3.09 - 14:00 |
vo (na boisku 5-1. W zespole Wis?y grał nieuprawniony zawodnik) |
Świt Radostowo |
2 - 2 |
LZS Bytonia |
3 września 2006
3.09 - 16:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 3 |
MAS Rajkowy |
3 września 2006
3.09 - 14:00 |
vo (na boisku 3-2. W zespole Or?a grał nieuprawniony zawodnik) |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 2 |
Sławek Borzechowo |
|
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Sławek Borzechowo |
6 - 1 |
Orzeł Borkowo |
|
MAS Rajkowy |
1 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
9 września 2006
9.09 - 16:00 |
LZS Bytonia |
- - - |
Orzeł Radziejewo |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
obustronny vo (mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 4-2) |
Meteor Pinczyn |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
10 września 2006
10.09 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 3 |
Wisła Walichnowy |
10 września 2006
10.09 - 14:00 |
GKS Bobowo |
2 - 2 |
Restal Agri Kulice |
9 września 2006
9.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Orzeł Borkowo |
1 - 1 |
Restal Agri Kulice |
|
Wisła Walichnowy |
2 - 0 |
GKS Bobowo |
17 września 2006
17.09 - 14:00 |
Świt Radostowo |
0 - 3 |
Szpak Skórcz |
17 września 2006
17.09 - 16:00 |
vo ( mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 1:4 ) |
Orzeł Radziejewo |
8 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Pomorzanka Skórcz |
8 - 0 |
LZS Bytonia |
|
Sławek Borzechowo |
6 - 1 |
MAS Rajkowy |
17 września 2006
17.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
MAS Rajkowy |
1 - 0 |
Orzeł Borkowo |
23 września 2006
23.09 - 15:00 |
LZS Bytonia |
1 - 1 |
Sławek Borzechowo |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
24 września 2006
24.09 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
24 września 2006
24.09 - 14:00 |
GKS Bobowo |
5 - 1 |
Świt Radostowo |
24 września 2006
24.09 - 15:00 |
Restal Agri Kulice |
3 - 2 |
Wisła Walichnowy |
24 września 2006
24.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Orzeł Borkowo |
3 - 1 |
Wisła Walichnowy |
1 października 2006
1.10 - 14:00 |
Świt Radostowo |
0 - 8 |
Restal Agri Kulice |
30 września 2006
30.09 - 11:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 1 |
GKS Bobowo |
1 października 2006
1.10 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
2 - 0 |
Szpak Skórcz |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
1 października 2006
1.10 - 11:00 |
MAS Rajkowy |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
1 października 2006
1.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (48) |
LZS Bytonia |
1 - 3 |
Orzeł Borkowo |
8 października 2006
8.10 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 2 |
MAS Rajkowy |
8 października 2006
8.10 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 3 |
Sławek Borzechowo |
8 października 2006
8.10 - 14:00 |
GKS Bobowo |
0 - 4 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Restal Agri Kulice |
2 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
8 października 2006
8.10 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
8 października 2006
8.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Orzeł Borkowo |
2 - 4 |
Świt Radostowo |
15 października 2006
15.10 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 0 |
Wisła Walichnowy |
15 października 2006
15.10 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
4 - 1 |
Restal Agri Kulice |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Sławek Borzechowo |
5 - 1 |
GKS Bobowo |
15 października 2006
15.10 - 11:00 |
MAS Rajkowy |
1 - 4 |
Szpak Skórcz |
15 października 2006
15.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
3 - 0 |
Meteor Pinczyn |
15 października 2006
15.10 - 15:00 |
vo (na boisku 1-1. W zespole Meteora grał nieuprawniony zawodnik) |
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Meteor Pinczyn |
0 - 1 |
Orzeł Borkowo |
22 października 2006
22.10 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 3 |
LZS Bytonia |
22 października 2006
22.10 - 14:00 |
GKS Bobowo |
2 - 0 |
MAS Rajkowy |
22 października 2006
22.10 |
Restal Agri Kulice |
4 - 3 |
Sławek Borzechowo |
22 października 2006
22.10 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 4 |
Pomorzanka Skórcz |
22 października 2006
22.10 - 14:00 |
Świt Radostowo |
1 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
22 października 2006
22.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (100) |
Orzeł Borkowo |
0 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
29 października 2006
29.10 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
28 października 2006
28.10 - 15:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 0 |
Wisła Walichnowy |
29 października 2006
29.10 - 11:00 |
MAS Rajkowy |
3 - 4 |
Restal Agri Kulice |
29 października 2006
29.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
0 - 2 |
GKS Bobowo |
29 października 2006
29.10 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 5 |
Szpak Skórcz |
29 października 2006
29.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (170) |
Szpak Skórcz |
3 - 3 |
Orzeł Borkowo |
5 listopada 2006
5.11 - 14:00 |
GKS Bobowo |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Restal Agri Kulice |
4 - 1 |
LZS Bytonia |
5 listopada 2006
5.11 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
3 - 2 |
MAS Rajkowy |
5 listopada 2006
5.11 - 14:00 |
Świt Radostowo |
1 - 3 |
Sławek Borzechowo |
5 listopada 2006
5.11 - 13:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 3 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (129) |
Orzeł Borkowo |
1 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 0 |
Sławek Borzechowo |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Świt Radostowo |
2 - 2 |
MAS Rajkowy |
1 kwietnia 2007
1.04 - 15:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 0 |
LZS Bytonia |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Restal Agri Kulice |
5 - 1 |
Meteor Pinczyn |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
GKS Bobowo |
2 - 3 |
Szpak Skórcz |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Kolejka 13 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
GKS Bobowo |
2 - 1 |
Orzeł Borkowo |
7 kwietnia 2007
7.04 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 4 |
Restal Agri Kulice |
7 kwietnia 2007
7.04 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 4 |
Wisła Walichnowy |
7 kwietnia 2007
7.04 - 14:00 |
LZS Bytonia |
4 - 1 |
Świt Radostowo |
7 kwietnia 2007
7.04 - 17:00 |
MAS Rajkowy |
3 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
7 kwietnia 2007
7.04 - 13:00 |
Sławek Borzechowo |
4 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
7 kwietnia 2007
7.04 - 16:00 |
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (130) |
Orzeł Borkowo |
1 - 3 |
Sławek Borzechowo |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
6 - 2 |
MAS Rajkowy |
14 kwietnia 2007
14.04 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 1 |
LZS Bytonia |
15 kwietnia 2007
15.04 - 15:00 |
Świt Radostowo |
4 - 2 |
Meteor Pinczyn |
15 kwietnia 2007
15.04 - 13:00 |
Wisła Walichnowy |
3 - 0 |
Szpak Skórcz |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Restal Agri Kulice |
5 - 0 |
GKS Bobowo |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Restal Agri Kulice |
2 - 0 |
Orzeł Borkowo |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
GKS Bobowo |
0 - 2 |
Wisła Walichnowy |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 3 |
Świt Radostowo |
21 kwietnia 2007
21.04 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
LZS Bytonia |
1 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
21 kwietnia 2007
21.04 - 17:00 |
MAS Rajkowy |
0 - 1 |
Sławek Borzechowo |
21 kwietnia 2007
21.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (113) |
Orzeł Borkowo |
2 - 2 |
MAS Rajkowy |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
5 - 0 |
LZS Bytonia |
29 kwietnia 2007
29.04 - 11:00 |
Pomorzanka Skórcz |
5 - 1 |
Meteor Pinczyn |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 2 |
Szpak Skórcz |
29 kwietnia 2007
29.04 - 15:00 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
GKS Bobowo |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 1 |
Restal Agri Kulice |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (101) |
Wisła Walichnowy |
2 - 0 |
Orzeł Borkowo |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
Restal Agri Kulice |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
6 maja 2007
6.05 - 16:00 |
GKS Bobowo |
1 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 4 |
Pomorzanka Skórcz |
6 maja 2007
6.05 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 4 |
Sławek Borzechowo |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
MAS Rajkowy |
5 maja 2007
5.05 - 17:00 |
vo (na boisku 5-3. W zespole z Bytoni grał nieuprawniony zawodnik) |
Kolejka 18 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Orzeł Borkowo |
2 - 0 |
LZS Bytonia |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
MAS Rajkowy |
3 - 0 |
Meteor Pinczyn |
12 maja 2007
12.05 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 1 |
Szpak Skórcz |
13 maja 2007
13.05 - 11:00 |
Pomorzanka Skórcz |
3 - 0 |
GKS Bobowo |
12 maja 2007
12.05 - 17:00 |
vo (na boisku 0-0. W zespole z Bobowa grał nieuprawniony zawodnik) |
Orzeł Radziejewo |
1 - 4 |
Restal Agri Kulice |
13 maja 2007
13.05 - 15:00 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Wisła Walichnowy |
13 maja 2007
13.05 - 13:00 |
Kolejka 19 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (126) |
Świt Radostowo |
1 - 1 |
Orzeł Borkowo |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Wisła Walichnowy |
1 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Restal Agri Kulice |
1 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
20 maja 2007
20.05 - 16:00 |
GKS Bobowo |
0 - 1 |
Sławek Borzechowo |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 3 |
MAS Rajkowy |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 2 |
LZS Bytonia |
20 maja 2007
20.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Orzeł Borkowo |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
LZS Bytonia |
2 - 2 |
Szpak Skórcz |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
MAS Rajkowy |
1 - 1 |
GKS Bobowo |
26 maja 2007
26.05 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 1 |
Restal Agri Kulice |
27 maja 2007
27.05 - 11:00 |
Pomorzanka Skórcz |
5 - 1 |
Wisła Walichnowy |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 3 |
Świt Radostowo |
27 maja 2007
27.05 - 15:00 |
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (144) |
Orzeł Radziejewo |
3 - 1 |
Orzeł Borkowo |
3 czerwca 2007
3.06 - 15:00 |
Świt Radostowo |
1 - 3 |
Pomorzanka Skórcz |
3 czerwca 2007
3.06 - 13:00 |
Wisła Walichnowy |
4 - 1 |
Sławek Borzechowo |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Restal Agri Kulice |
0 - 1 |
MAS Rajkowy |
3 czerwca 2007
3.06 - 16:00 |
GKS Bobowo |
3 - 4 |
LZS Bytonia |
2 czerwca 2007
2.06 - 18:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 3 |
Meteor Pinczyn |
3 czerwca 2007
3.06 - 16:00 |
Kolejka 22 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (118) |
Orzeł Borkowo |
4 - 3 |
Szpak Skórcz |
10 czerwca 2007
10.06 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 1 |
GKS Bobowo |
10 czerwca 2007
10.06 - 14:00 |
LZS Bytonia |
1 - 2 |
Restal Agri Kulice |
9 czerwca 2007
9.06 - 17:00 |
MAS Rajkowy |
3 - 2 |
Wisła Walichnowy |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 4 |
Świt Radostowo |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Pomorzanka Skórcz |
6 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
9 czerwca 2007
9.06 - 17:00 |
|