Baner

Centralna Liga Juniorek U-17 - grupa północna - sezon 2021/2022

kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stomil Olsztyn AS 18 42 13 3 2 81 - 22
2. Warta Poznań 18 41 13 2 3 87 - 19 2 3 1 0 1 4 - 3
3. Medyk Konin 18 41 13 2 3 52 - 21 2 3 1 0 1 3 - 4
4. Lotos Gdańsk 18 38 12 2 4 67 - 27
5. KKP Bydgoszcz 18 32 10 2 6 57 - 20
6. Ząbkovia Ząbki 18 25 8 1 9 65 - 48
7. Praga Warszawa 18 17 5 2 11 42 - 63
8. Sportowa Czwórka Radom 18 16 4 4 10 39 - 60
9. Pogoń Tczew 18 4 1 1 16 23 - 118 2 3 1 0 1 9 - 3
10. Olimpia Szczecin 18 4 1 1 16 16 - 131 2 3 1 0 1 3 - 9


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Warta Poznań 2 - 2 Stomil Olsztyn AS 29 sierpnia 2021 - 12:00
Lotos Gdańsk 3 - 2 Medyk Konin 29 sierpnia 2021 - 15:00
Pogoń Tczew 2 - 3 Praga Warszawa 29 sierpnia 2021 - 12:00
KKP Bydgoszcz 0 - 1 Ząbkovia Ząbki 29 sierpnia 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 3 - 3 Olimpia Szczecin 29 sierpnia 2021 - 12:30
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn AS 8 - 1 Olimpia Szczecin 4 września 2021 - 17:00
Ząbkovia Ząbki 6 - 0 Sportowa Czwórka Radom 5 września 2021 - 12:00
Praga Warszawa 0 - 3 KKP Bydgoszcz 5 września 2021 - 14:00
Medyk Konin 6 - 0 Pogoń Tczew 5 września 2021 - 15:00
Warta Poznań 0 - 1 Lotos Gdańsk 4 września 2021 - 13:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lotos Gdańsk 3 - 3 Stomil Olsztyn AS 29 września 2021 - 18:30
Pogoń Tczew 0 - 8 Warta Poznań 27 października 2021 - 11:00
KKP Bydgoszcz 3 - 1 Medyk Konin 12 września 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 2 Praga Warszawa 12 września 2021 - 14:30
Olimpia Szczecin 2 - 14 Ząbkovia Ząbki 12 września 2021 - 12:00
Kolejka 4 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn AS 5 - 2 Ząbkovia Ząbki 2 października 2021 - 14:30
Praga Warszawa 7 - 1 Olimpia Szczecin 10 października 2021 - 10:00
Medyk Konin 4 - 0 Sportowa Czwórka Radom 25 września 2021 - 15:00
Warta Poznań 2 - 0 KKP Bydgoszcz 25 września 2021 - 13:00
Lotos Gdańsk 10 - 0 Pogoń Tczew 25 września 2021 - 13:00
Kolejka 5 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Tczew 0 - 3 Stomil Olsztyn AS 16 października 2021 - 15:00
KKP Bydgoszcz 1 - 1 Lotos Gdańsk 21 listopada 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 2 Warta Poznań 17 października 2021 - 14:00
Olimpia Szczecin 0 - 3 Medyk Konin 20 października 2021 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 4 Praga Warszawa 16 października 2021 - 14:00
Kolejka 6 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn AS 5 - 0 Praga Warszawa 24 października 2021 - 12:00
Medyk Konin 5 - 1 Ząbkovia Ząbki 23 października 2021 - 12:00
Warta Poznań 10 - 0 Olimpia Szczecin 3 listopada 2021 - 12:00
Lotos Gdańsk 5 - 2 Sportowa Czwórka Radom 23 października 2021 - 15:00
Pogoń Tczew 1 - 12 KKP Bydgoszcz 24 października 2021 - 12:00
Kolejka 7 - 30/31. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKP Bydgoszcz 1 - 3 Stomil Olsztyn AS 31 października 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 1 Pogoń Tczew 30 października 2021 - 14:45
Olimpia Szczecin 1 - 8 Lotos Gdańsk 30 października 2021 - 14:30
Ząbkovia Ząbki 1 - 4 Warta Poznań 30 października 2021 - 12:00
Praga Warszawa 2 - 3 Medyk Konin 31 października 2021 - 14:00
Kolejka 8 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Medyk Konin 3 - 3 Stomil Olsztyn AS 7 listopada 2021 - 14:00
Warta Poznań 3 - 1 Praga Warszawa 6 listopada 2021 - 12:00
Lotos Gdańsk 4 - 2 Ząbkovia Ząbki 7 listopada 2021 - 12:00
Pogoń Tczew 9 - 0 Olimpia Szczecin 6 listopada 2021 - 13:30
KKP Bydgoszcz 2 - 0 Sportowa Czwórka Radom 7 listopada 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom 0 - 8 Stomil Olsztyn AS 13 listopada 2021 - 14:15
Olimpia Szczecin 0 - 7 KKP Bydgoszcz 13 listopada 2021 - 14:30
Ząbkovia Ząbki 2 - 2 Pogoń Tczew 13 listopada 2021 - 12:00
Praga Warszawa 0 - 4 Lotos Gdańsk 14 listopada 2021 - 12:00
Medyk Konin 3 - 2 Warta Poznań 28 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 10 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn AS 5 - 2 Warta Poznań 13 marca 2022 - 10:00
Medyk Konin 2 - 0 Lotos Gdańsk 12 marca 2022 - 15:00
Praga Warszawa 10 - 3 Pogoń Tczew 13 marca 2022 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 2 KKP Bydgoszcz 12 marca 2022 - 16:00
Olimpia Szczecin 1 - 10 Sportowa Czwórka Radom 13 marca 2022 - 12:00
Kolejka 11 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Szczecin 0 - 6 Stomil Olsztyn AS 19 marca 2022 - 14:45
Sportowa Czwórka Radom 4 - 1 Ząbkovia Ząbki 19 marca 2022 - 13:00
KKP Bydgoszcz 4 - 1 Praga Warszawa 20 marca 2022 - 15:30
Pogoń Tczew 3 - 4 Medyk Konin 20 marca 2022 - 12:00
Lotos Gdańsk 1 - 4 Warta Poznań 20 marca 2022 - 13:00
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn AS 3 - 0 Lotos Gdańsk 27 marca 2022 - 12:30
Warta Poznań 14 - 0 Pogoń Tczew 26 marca 2022 - 14:00
Medyk Konin 1 - 1 KKP Bydgoszcz 26 marca 2022 - 16:00
Praga Warszawa 5 - 5 Sportowa Czwórka Radom 27 marca 2022 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 10 - 1 Olimpia Szczecin 27 marca 2022 - 12:00
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ząbkovia Ząbki 1 - 5 Stomil Olsztyn AS 15 kwietnia 2022 - 12:00
Olimpia Szczecin 1 - 4 Praga Warszawa 3 kwietnia 2022 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 0 - 4 Medyk Konin 20 kwietnia 2022 - 12:00
KKP Bydgoszcz 0 - 1 Warta Poznań 2 kwietnia 2022 - 12:00
Pogoń Tczew 0 - 8 Lotos Gdańsk 2 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn AS 10 - 1 Pogoń Tczew 9 kwietnia 2022 - 15:00
Lotos Gdańsk 2 - 1 KKP Bydgoszcz 9 kwietnia 2022 - 15:00
Warta Poznań 8 - 1 Sportowa Czwórka Radom 9 kwietnia 2022 - 12:00
Medyk Konin 2 - 0 Olimpia Szczecin 9 kwietnia 2022 - 14:30
Praga Warszawa 2 - 5 Ząbkovia Ząbki 10 kwietnia 2022 - 14:00
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Praga Warszawa 0 - 4 Stomil Olsztyn AS 23 kwietnia 2022 - 15:30
Ząbkovia Ząbki 0 - 2 Medyk Konin 23 kwietnia 2022 - 12:00
Olimpia Szczecin 1 - 15 Warta Poznań 4 maja 2022 - 12:30
Sportowa Czwórka Radom 1 - 2 Lotos Gdańsk 23 kwietnia 2022 - 15:30
KKP Bydgoszcz 8 - 0 Pogoń Tczew 24 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn AS 2 - 3 KKP Bydgoszcz 7 maja 2022 - 13:15
Pogoń Tczew 0 - 7 Sportowa Czwórka Radom 7 maja 2022 - 15:00
Lotos Gdańsk 7 - 0 Olimpia Szczecin 8 maja 2022 - 15:00
Warta Poznań 3 - 0 Ząbkovia Ząbki 7 maja 2022 - 17:00
Medyk Konin 4 - 0 Praga Warszawa 8 maja 2022 - 14:00
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn AS 1 - 3 Medyk Konin 15 maja 2022 - 16:00
Praga Warszawa 1 - 5 Warta Poznań 14 maja 2022 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 5 - 2 Lotos Gdańsk 14 maja 2022 - 14:00
Olimpia Szczecin 3 - 0 Pogoń Tczew
Sportowa Czwórka Radom 0 - 1 KKP Bydgoszcz 15 maja 2022 - 12:30
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn AS 5 - 0 Sportowa Czwórka Radom 22 maja 2022 - 13:30
KKP Bydgoszcz 8 - 1 Olimpia Szczecin 22 maja 2022 - 12:00
Pogoń Tczew 1 - 8 Ząbkovia Ząbki 22 maja 2022 - 12:00
Lotos Gdańsk 6 - 0 Praga Warszawa 22 maja 2022 - 15:00
Warta Poznań 2 - 0 Medyk Konin 22 maja 2022 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE