POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VI - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. DSPN Kwidzyn 15 45 15 0 0 129 - 10
2. Pomezania Malbork 15 35 11 2 2 112 - 28
3. Morze Stegna 16 34 11 1 4 97 - 33
4. Gryf Tczew MKS 15 26 8 2 5 58 - 46
5. AP Malbork 15 22 7 1 7 56 - 43 2 3 1 0 1 6 - 4
6. Sparta Rakowiec 16 22 7 1 8 65 - 76 2 3 1 0 1 4 - 6
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 20 6 2 7 69 - 55
8. Mady Ostaszewo 15 10 3 1 11 25 - 90
9. Rodło Kwidzyn 15 9 3 0 12 41 - 73
10. Lisovia Lisewo 15 0 0 0 15 7 - 205
Ostatni komentarz dodał futbolowiec 09.04.2022, 15:20:29


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mady Ostaszewo 1 - 10 DSPN Kwidzyn 28 sierpnia 2021 - 12:00
Morze Stegna 5 - 5 Gryf Tczew MKS 29 sierpnia 2021 - 17:00
Pomezania Malbork 26 - 0 Lisovia Lisewo 28 sierpnia 2021 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 AP Malbork 28 sierpnia 2021 - 15:00
Rodło Kwidzyn 3 - 5 Sparta Rakowiec 28 sierpnia 2021 - 13:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 8 - 0 Sparta Rakowiec 5 września 2021 - 11:00
AP Malbork 4 - 1 Rodło Kwidzyn 4 września 2021 - 15:00
Lisovia Lisewo 1 - 13 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 września 2021 - 14:00
Gryf Tczew MKS 4 - 4 Pomezania Malbork 8 września 2021 - 17:00
Mady Ostaszewo 0 - 7 Morze Stegna 5 września 2021 - 16:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Morze Stegna 2 - 9 DSPN Kwidzyn 12 września 2021 - 11:00
Pomezania Malbork 16 - 1 Mady Ostaszewo 14 września 2021 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Gryf Tczew MKS 11 września 2021 - 17:00
Rodło Kwidzyn 18 - 1 Lisovia Lisewo 11 września 2021 - 11:00
Sparta Rakowiec 2 - 6 AP Malbork 12 września 2021 - 11:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
DSPN Kwidzyn 6 - 1 AP Malbork 19 września 2021 - 11:00
Lisovia Lisewo 1 - 24 Sparta Rakowiec 18 września 2021 - 14:00
Gryf Tczew MKS 11 - 0 Rodło Kwidzyn 18 września 2021 - 11:00
Mady Ostaszewo 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 września 2021 - 11:00
Morze Stegna 1 - 2 Pomezania Malbork 18 września 2021 - 11:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 1 - 5 DSPN Kwidzyn 26 września 2021 - 15:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Morze Stegna 24 września 2021 - 19:30
Rodło Kwidzyn 4 - 5 Mady Ostaszewo 25 września 2021 - 15:00
Sparta Rakowiec 1 - 4 Gryf Tczew MKS 26 września 2021 - 11:00
AP Malbork 12 - 0 Lisovia Lisewo 26 września 2021 - 11:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 3 - 0 Lisovia Lisewo 3 października 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 4 AP Malbork 2 października 2021 - 09:30
Mady Ostaszewo 1 - 1 Sparta Rakowiec 2 października 2021 - 12:00
Morze Stegna 6 - 1 Rodło Kwidzyn 3 października 2021 - 13:00
Pomezania Malbork 9 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 października 2021 - 13:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 10 DSPN Kwidzyn 9 października 2021 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 9 Pomezania Malbork 9 października 2021 - 13:00
Sparta Rakowiec 0 - 4 Morze Stegna 10 października 2021 - 15:00
AP Malbork 10 - 0 Mady Ostaszewo 10 października 2021 - 11:00
Lisovia Lisewo 2 - 4 Gryf Tczew MKS 9 października 2021 - 14:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 7 - 1 Gryf Tczew MKS 17 października 2021 - 11:00
Mady Ostaszewo 10 - 0 Lisovia Lisewo 17 października 2021 - 11:00
Morze Stegna 5 - 0 AP Malbork 17 października 2021 - 13:00
Pomezania Malbork 9 - 2 Sparta Rakowiec 16 października 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 3 Rodło Kwidzyn 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 1 - 12 DSPN Kwidzyn 23 października 2021 - 11:00
Sparta Rakowiec 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 października 2021 - 11:00
AP Malbork 2 - 6 Pomezania Malbork 24 października 2021 - 11:00
Lisovia Lisewo 0 - 17 Morze Stegna 23 października 2021 - 14:00
Gryf Tczew MKS 5 - 2 Mady Ostaszewo 24 października 2021 - 14:00
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
DSPN Kwidzyn 13 - 0 Mady Ostaszewo 9 kwietnia 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 1 - 6 Morze Stegna 9 kwietnia 2022 - 12:00
Lisovia Lisewo 0 - 15 Pomezania Malbork 9 kwietnia 2022 - 14:00
AP Malbork 4 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 kwietnia 2022 - 11:00
Sparta Rakowiec 5 - 0 Rodło Kwidzyn 9 kwietnia 2022 - 11:00
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Rakowiec 1 - 16 DSPN Kwidzyn 16 kwietnia 2022 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 4 AP Malbork 19 kwietnia 2022 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 - 0 Lisovia Lisewo 16 kwietnia 2022 - 11:00
Pomezania Malbork 5 - 0 Gryf Tczew MKS 14 kwietnia 2022 - 11:00
Morze Stegna 9 - 0 Mady Ostaszewo 13 kwietnia 2022 - 17:30
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 4 - 1 Morze Stegna 24 kwietnia 2022 - 11:00
Mady Ostaszewo 0 - 1 Pomezania Malbork 23 kwietnia 2022 - 12:00
Gryf Tczew MKS 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 kwietnia 2022 - 11:00
Lisovia Lisewo 1 - 5 Rodło Kwidzyn 23 kwietnia 2022 - 11:00
AP Malbork 0 - 2 Sparta Rakowiec 24 kwietnia 2022 - 11:00
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 0 - 6 DSPN Kwidzyn 30 kwietnia 2022 - 11:00
Sparta Rakowiec 16 - 0 Lisovia Lisewo 30 kwietnia 2022 - 13:00
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Gryf Tczew MKS 30 kwietnia 2022 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 - 0 Mady Ostaszewo 1 maja 2022 - 11:00
Pomezania Malbork 6 - 1 Morze Stegna 30 kwietnia 2022 - 13:00
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 6 - 0 Pomezania Malbork 7 maja 2022 - 13:30
Morze Stegna 11 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 maja 2022 - 14:00
Mady Ostaszewo 3 - 0 Rodło Kwidzyn 8 maja 2022 - 10:00
Gryf Tczew MKS 8 - 3 Sparta Rakowiec 7 maja 2022 - 11:00
Lisovia Lisewo 0 - 9 AP Malbork 7 maja 2022 - 14:00
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lisovia Lisewo 1 - 14 DSPN Kwidzyn 14 maja 2022 - 14:00
AP Malbork 0 - 4 Gryf Tczew MKS 14 maja 2022 - 11:00
Sparta Rakowiec 1 - 0 Mady Ostaszewo 14 maja 2022 - 13:00
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Morze Stegna 14 maja 2022 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 3 Pomezania Malbork 15 maja 2022 - 17:00
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 maja 2022 - 10:00
Pomezania Malbork - Rodło Kwidzyn 21 maja 2022 - 11:00
Morze Stegna 16 - 1 Sparta Rakowiec 18 maja 2022 - 18:00
Mady Ostaszewo - AP Malbork 21 maja 2022 - 16:00
Gryf Tczew MKS - Lisovia Lisewo 21 maja 2022 - 11:00
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS - DSPN Kwidzyn 28 maja 2022 - 11:00
Lisovia Lisewo - Mady Ostaszewo 28 maja 2022 - 14:00
AP Malbork - Morze Stegna 28 maja 2022 - 11:00
Sparta Rakowiec - Pomezania Malbork 28 maja 2022 - 13:00
Rodło Kwidzyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 maja 2022 - 11:00
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn - Rodło Kwidzyn 4 czerwca 2022 - 13:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Sparta Rakowiec 5 czerwca 2022 - 13:00
Pomezania Malbork - AP Malbork 4 czerwca 2022 - 11:00
Morze Stegna - Lisovia Lisewo 4 czerwca 2022 - 14:00
Mady Ostaszewo - Gryf Tczew MKS 4 czerwca 2022 - 15:30
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE