Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 5 |
Unia Tczew |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 0 |
AS Nowy Dwór Gdański |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 3 |
Grom Nowy Staw |
1 września 2021
1.09 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, Pomezania Malbork, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
2 - 6 |
Pomezania Malbork |
3 września 2021
3.09 - 16:30 |
AS Nowy Dwór Gdański |
14 - 0 |
Orzeł Subkowy |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
5 września 2021
5.09 - 10:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Unia Tczew, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
6 - 2 |
Unia Tczew |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
5 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
10 września 2021
10.09 - 17:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 4 |
AS Nowy Dwór Gdański |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, Grom Nowy Staw, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
18 września 2021
18.09 - 10:30 |
AS Nowy Dwór Gdański |
2 - 6 |
Pomezania Malbork |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
5 - 2 |
Orzeł Subkowy |
19 września 2021
19.09 - 13:30 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
4 - 5 |
Unia Tczew |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
25 września 2021
25.09 - 10:00 |
Pomezania Malbork |
16 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Pauza: Grom Nowy Staw, AS Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AS Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
30 września 2021
30.09 - 16:30 |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Orzeł Subkowy |
0 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Pauza: Unia Tczew, Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
Unia Tczew |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
Orzeł Subkowy |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Pauza: AS Nowy Dwór Gdański, Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
5 - 2 |
AS Nowy Dwór Gdański |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
6 - 1 |
Grom Nowy Staw |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 12 |
Pomezania Malbork |
16 października 2021
16.10 - 10:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, Orzeł Subkowy, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
14 - 0 |
Unia Tczew |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Orzeł Subkowy |
14 października 2021
14.10 - 15:00 |
AS Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
5 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
AS Nowy Dwór Gdański |
1 - 5 |
Gryf II Tczew MKS |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:30 |
Pauza: Orzeł Subkowy, Pomezania Malbork, |
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
12 - 0 |
Grom Nowy Staw |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
7 - 2 |
AS Nowy Dwór Gdański |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Gryf II Tczew MKS |
11 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
14 kwietnia 2022
14.04 - 15:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Unia Tczew, |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
1 - 6 |
Gryf II Tczew MKS |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 4 |
Orzeł Subkowy |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
AS Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, Grom Nowy Staw, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Unia Tczew |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
10 - 1 |
AS Nowy Dwór Gdański |
4 maja 2022
4.05 - 17:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
28 kwietnia 2022
28.04 - 17:30 |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
1 - 3 |
Orzeł Subkowy |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
22 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 13 |
Pomezania Malbork |
7 maja 2022
7.05 - 12:30 |
Pauza: Grom Nowy Staw, AS Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
1 - 3 |
AS Nowy Dwór Gdański |
13 maja 2022
13.05 - 18:30 |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
17 maja 2022
17.05 - 17:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
13 maja 2022
13.05 - 17:30 |
Pauza: Unia Tczew, Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
8 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 maja 2022
21.05 - 10:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 5 |
Pomezania Malbork |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 5 |
Grom Nowy Staw |
20 maja 2022
20.05 - 18:00 |
Pauza: AS Nowy Dwór Gdański, Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AS Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Unia Tczew |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 6 |
Gryf II Tczew MKS |
27 maja 2022
27.05 - 18:00 |
Pomezania Malbork |
25 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, Orzeł Subkowy, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
0 - 14 |
Pomezania Malbork |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Grom Nowy Staw |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 5 |
AS Nowy Dwór Gdański |
3 czerwca 2022
3.06 - 18:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Żuławy Nowy Dwór Gdański, . |
|