Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2003/2004
Ostatni komentarz dodał Zdrówko_Jr 04.05.2009, 21:30:59* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Orkan II Rumia |
|
Kaszuby II Połchowo |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
OKS Janowo |
1 - 1 |
Relaks Mechowo |
|
Pidrina Gdynia |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
GKS Luzino |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Sokół Kosakowo |
- |
KS Jastarnia |
|
anulowany (było 6-0) |
Orkan Gdynia |
2 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
vo |
KS Jastarnia |
1 - 0 |
Orkan Gdynia |
|
Zatoka Puck |
- |
Sokół Kosakowo |
|
anulowany(było6-0) |
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
GKS Luzino |
|
Relaks Mechowo |
3 - 0 |
Pidrina Gdynia |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
OKS Janowo |
|
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
|
vo(naboisku1-1) |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby II Połchowo |
2 - 1 |
Orkan II Rumia |
|
OKS Janowo |
1 - 2 |
Start Mrzezino |
|
Pidrina Gdynia |
2 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
GKS Luzino |
1 - 0 |
Relaks Mechowo |
|
Sokół Kosakowo |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
anulowany (było 1-1) |
Orkan Gdynia |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
|
MKS Władysławowo |
1 - 1 |
KS Jastarnia |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
2 - 1 |
KS Jastarnia |
|
Zatoka Puck |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Eko-Prod Szemud |
1 - 2 |
Orkan Gdynia |
|
Relaks Mechowo |
- |
Sokół Kosakowo |
|
anulowany (było 2-1) |
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
GKS Luzino |
|
Start Mrzezino |
2 - 0 |
Pidrina Gdynia |
|
Kaszuby II Połchowo |
3 - 2 |
OKS Janowo |
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
OKS Janowo |
2 - 4 |
Orkan II Rumia |
|
Pidrina Gdynia |
6 - 3 |
Kaszuby II Połchowo |
|
GKS Luzino |
1 - 0 |
Start Mrzezino |
|
Sokół Kosakowo |
- |
Korona Żelistrzewo |
|
anulowany (było 1-4) |
Orkan Gdynia |
0 - 1 |
Relaks Mechowo |
|
MKS Władysławowo |
5 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
KS Jastarnia |
0 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Eko-Prod Szemud |
0 - 2 |
KS Jastarnia |
|
Relaks Mechowo |
3 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
Orkan Gdynia |
|
Start Mrzezino |
- |
Sokół Kosakowo |
|
anulowany (było 8-1) |
Kaszuby II Połchowo |
4 - 2 |
GKS Luzino |
|
OKS Janowo |
2 - 6 |
Pidrina Gdynia |
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pidrina Gdynia |
2 - 2 |
Orkan II Rumia |
|
GKS Luzino |
2 - 0 |
OKS Janowo |
|
Sokół Kosakowo |
- |
Kaszuby II Połchowo |
|
anulowany (było 1-4) |
Orkan Gdynia |
0 - 4 |
Start Mrzezino |
|
MKS Władysławowo |
3 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
KS Jastarnia |
3 - 0 |
Relaks Mechowo |
|
vo (na boisku 2-0) |
Zatoka Puck |
3 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
Relaks Mechowo |
1 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 2 |
KS Jastarnia |
|
Start Mrzezino |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Kaszuby II Połchowo |
4 - 1 |
Orkan Gdynia |
|
OKS Janowo |
- |
Sokół Kosakowo |
|
anulowany(było1-1) |
Pidrina Gdynia |
1 - 4 |
GKS Luzino |
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Luzino |
2 - 0 |
Orkan II Rumia |
|
Sokół Kosakowo |
- |
Pidrina Gdynia |
|
anulowany (było 4-2) |
Orkan Gdynia |
0 - 2 |
OKS Janowo |
|
MKS Władysławowo |
1 - 1 |
Kaszuby II Połchowo |
|
KS Jastarnia |
0 - 3 |
Start Mrzezino |
|
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Eko-Prod Szemud |
2 - 6 |
Relaks Mechowo |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
1 - 3 |
Relaks Mechowo |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
Start Mrzezino |
6 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Kaszuby II Połchowo |
4 - 2 |
KS Jastarnia |
|
OKS Janowo |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
|
Pidrina Gdynia |
1 - 1 |
Orkan Gdynia |
|
GKS Luzino |
- |
Sokół Kosakowo |
|
anulowany (było 3-1) |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Kosakowo |
- |
Orkan II Rumia |
|
anulowany (było 0-3) |
Orkan Gdynia |
0 - 1 |
GKS Luzino |
|
MKS Władysławowo |
2 - 2 |
Pidrina Gdynia |
|
KS Jastarnia |
5 - 2 |
OKS Janowo |
|
Zatoka Puck |
0 - 1 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Eko-Prod Szemud |
1 - 5 |
Start Mrzezino |
|
Relaks Mechowo |
4 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Start Mrzezino |
9 - 0 |
Relaks Mechowo |
|
Kaszuby II Połchowo |
0 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
|
OKS Janowo |
5 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Pidrina Gdynia |
1 - 2 |
KS Jastarnia |
|
GKS Luzino |
4 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Sokół Kosakowo |
- |
Orkan Gdynia |
|
anulowany (było 2-5) |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Gdynia |
0 - 1 |
Orkan II Rumia |
|
MKS Władysławowo |
- |
Sokół Kosakowo |
|
anulowany (było 3-0 vo) |
KS Jastarnia |
0 - 0 |
GKS Luzino |
|
Zatoka Puck |
3 - 1 |
Pidrina Gdynia |
|
Eko-Prod Szemud |
2 - 4 |
OKS Janowo |
|
Relaks Mechowo |
0 - 2 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 3 |
Start Mrzezino |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
1 - 2 |
Start Mrzezino |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Relaks Mechowo |
2 - 1 |
OKS Janowo |
|
Eko-Prod Szemud |
2 - 7 |
Pidrina Gdynia |
|
Zatoka Puck |
0 - 0 |
GKS Luzino |
|
MKS Władysławowo |
0 - 0 |
Orkan Gdynia |
|
Pauza: KS Jastarnia, |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
2 - 3 |
Orkan II Rumia |
|
Orkan Gdynia |
2 - 1 |
KS Jastarnia |
|
GKS Luzino |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
vo (Iskra wycofana) |
Pidrina Gdynia |
1 - 2 |
Relaks Mechowo |
|
OKS Janowo |
5 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Kaszuby II Połchowo |
2 - 2 |
Start Mrzezino |
|
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
1 - 2 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Start Mrzezino |
6 - 0 |
OKS Janowo |
|
Korona Żelistrzewo |
5 - 0 |
Pidrina Gdynia |
|
Relaks Mechowo |
0 - 2 |
GKS Luzino |
|
Zatoka Puck |
2 - 2 |
Orkan Gdynia |
|
KS Jastarnia |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Jastarnia |
1 - 3 |
Orkan II Rumia |
|
MKS Władysławowo |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Orkan Gdynia |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
vo |
GKS Luzino |
3 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
|
Pidrina Gdynia |
0 - 2 |
Start Mrzezino |
|
OKS Janowo |
2 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Pauza: Relaks Mechowo, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
3 - 1 |
OKS Janowo |
|
Kaszuby II Połchowo |
1 - 0 |
Pidrina Gdynia |
|
Start Mrzezino |
2 - 2 |
GKS Luzino |
|
Relaks Mechowo |
2 - 3 |
Orkan Gdynia |
|
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
vo |
Zatoka Puck |
7 - 0 |
KS Jastarnia |
|
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
5 - 0 |
Orkan II Rumia |
|
KS Jastarnia |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
vo |
MKS Władysławowo |
5 - 2 |
Relaks Mechowo |
|
Orkan Gdynia |
1 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
|
GKS Luzino |
3 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Pidrina Gdynia |
0 - 3 |
OKS Janowo |
|
Pauza: Start Mrzezino, |
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
0 - 0 |
Pidrina Gdynia |
|
OKS Janowo |
2 - 3 |
GKS Luzino |
|
Start Mrzezino |
8 - 0 |
Orkan Gdynia |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Relaks Mechowo |
3 - 1 |
KS Jastarnia |
|
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
|
vo |
Pauza: Kaszuby II Połchowo, |
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
Orkan II Rumia |
|
vo |
Zatoka Puck |
1 - 0 |
Relaks Mechowo |
|
KS Jastarnia |
0 - 7 |
Korona Żelistrzewo |
|
MKS Władysławowo |
0 - 5 |
Start Mrzezino |
|
Orkan Gdynia |
3 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
|
GKS Luzino |
2 - 0 |
Pidrina Gdynia |
|
Pauza: OKS Janowo, |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
2 - 0 |
GKS Luzino |
|
OKS Janowo |
1 - 5 |
Orkan Gdynia |
|
Kaszuby II Połchowo |
1 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Start Mrzezino |
3 - 0 |
KS Jastarnia |
|
vo (goście nie stawili się) |
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Relaks Mechowo |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
vo |
Pauza: Pidrina Gdynia, |
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Relaks Mechowo |
1 - 3 |
Orkan II Rumia |
|
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
vo |
Zatoka Puck |
4 - 1 |
Start Mrzezino |
|
KS Jastarnia |
1 - 5 |
Kaszuby II Połchowo |
|
MKS Władysławowo |
2 - 1 |
OKS Janowo |
|
Orkan Gdynia |
2 - 2 |
Pidrina Gdynia |
|
Pauza: GKS Luzino, |
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Luzino |
0 - 1 |
Orkan Gdynia |
|
Pidrina Gdynia |
5 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
OKS Janowo |
2 - 0 |
KS Jastarnia |
|
Kaszuby II Połchowo |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
vo |
Korona Żelistrzewo |
2 - 0 |
Relaks Mechowo |
|
Pauza: Orkan II Rumia, |
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
5 - 1 |
Orkan II Rumia |
|
Relaks Mechowo |
2 - 4 |
Start Mrzezino |
|
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
Kaszuby II Połchowo |
|
vo |
Zatoka Puck |
3 - 1 |
OKS Janowo |
|
KS Jastarnia |
3 - 1 |
Pidrina Gdynia |
|
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
GKS Luzino |
|
Pauza: Orkan Gdynia, |
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
2 - 2 |
Orkan Gdynia |
|
GKS Luzino |
5 - 0 |
KS Jastarnia |
|
Pidrina Gdynia |
0 - 0 |
Zatoka Puck |
|
OKS Janowo |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
vo |
Kaszuby II Połchowo |
3 - 2 |
Relaks Mechowo |
|
Start Mrzezino |
2 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
Pauza: MKS Władysławowo, . |
|