Baner

Klasa B - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Gdynia 15 39 13 0 2 61 - 19
2. GTS Pruszcz Gdański 15 37 12 1 2 55 - 28
3. GKS Żukowo 15 36 12 0 3 83 - 23
4. KP Gdynia AP 15 33 11 0 4 64 - 29 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Bałtyk III Gdynia 15 33 11 0 4 58 - 19 1 0 0 0 1 1 - 2
6. Czarni II Pruszcz Gdański 15 27 8 3 4 64 - 30
7. GTS Juszkowo 15 26 8 2 5 29 - 28
8. GKS Kowale AP 15 25 8 1 6 48 - 59
9. Pomerania Gdańsk 15 21 6 3 6 48 - 50
10. KS Grabiny Zameczek 15 20 6 2 7 42 - 47
11. Wisła Steblewo 15 14 4 2 9 32 - 62 1 3 1 0 0 4 - 1
12. GTS Rokitnica 15 14 4 2 9 33 - 50 1 0 0 0 1 1 - 4
13. Unia Kłodawa 15 11 3 2 10 21 - 52
14. Morena II Gdańsk 15 9 2 3 10 22 - 70
15. Pomorzanin Banino 15 3 1 0 14 21 - 59
16. UKS Klukowo 15 1 0 1 14 15 - 71
Ostatni komentarz dodał marchew103 16.10.2021, 20:28:44


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (4) 
GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 KP Gdynia 12 sierpnia 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 2 - 3 GTS Juszkowo 15 sierpnia 2021 - 17:00
UKS Klukowo 0 - 5 GTS Rokitnica 14 sierpnia 2021 - 18:00
Morena II Gdańsk 2 - 3 Wisła Steblewo 14 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Żukowo 5 - 1 Unia Kłodawa 12 sierpnia 2021 - 18:00
KP Gdynia AP 7 - 1 KS Grabiny Zameczek 14 sierpnia 2021 - 19:00
Bałtyk III Gdynia 1 - 0 Pomorzanin Banino 13 sierpnia 2021 - 20:30
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 3 Pomerania Gdańsk 14 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pomerania Gdańsk 2 - 9 KP Gdynia AP 21 sierpnia 2021 - 19:30
Unia Kłodawa 0 - 9 Czarni II Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2021 - 11:00
KP Gdynia 4 - 3 GKS Żukowo 21 sierpnia 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 1 - 5 GTS Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2021 - 13:00
UKS Klukowo 2 - 5 Bałtyk III Gdynia 21 sierpnia 2021 - 18:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 4 GKS Kowale AP 21 sierpnia 2021 - 11:00
GTS Rokitnica 1 - 4 Wisła Steblewo 22 sierpnia 2021 - 17:00
GTS Juszkowo 1 - 1 Morena II Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Steblewo 1 - 3 GTS Juszkowo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Bałtyk III Gdynia 10 - 1 GTS Rokitnica 29 sierpnia 2021 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 UKS Klukowo 28 sierpnia 2021 - 14:30
GKS Żukowo 8 - 1 Pomorzanin Banino 28 sierpnia 2021 - 16:00
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 2 KP Gdynia 29 sierpnia 2021 - 14:00
KP Gdynia AP 3 - 0 Unia Kłodawa 29 sierpnia 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 3 - 3 Pomerania Gdańsk 29 sierpnia 2021 - 17:00
Morena II Gdańsk 4 - 4 KS Grabiny Zameczek 29 sierpnia 2021 - 20:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Banino 2 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 5 września 2021 - 13:00
GTS Rokitnica 0 - 4 GTS Juszkowo 5 września 2021 - 17:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 0 Wisła Steblewo 5 września 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 4 - 2 Morena II Gdańsk 4 września 2021 - 19:30
Unia Kłodawa 0 - 3 GKS Kowale AP 5 września 2021 - 11:00
KP Gdynia 3 - 2 KP Gdynia AP 4 września 2021 - 17:00
UKS Klukowo 0 - 7 GKS Żukowo 4 września 2021 - 17:30
Bałtyk III Gdynia 4 - 1 GTS Pruszcz Gdański 5 września 2021 - 11:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo 1 - 4 Bałtyk III Gdynia 12 września 2021 - 13:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 2 UKS Klukowo 12 września 2021 - 15:00
KP Gdynia AP 8 - 1 Pomorzanin Banino 12 września 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 3 - 2 KP Gdynia 11 września 2021 - 19:00
Morena II Gdańsk 3 - 2 Unia Kłodawa 12 września 2021 - 13:00
Wisła Steblewo 2 - 2 Pomerania Gdańsk 12 września 2021 - 14:00
GTS Juszkowo 5 - 2 KS Grabiny Zameczek 12 września 2021 - 12:00
GTS Pruszcz Gdański 4 - 0 GTS Rokitnica 10 września 2021 - 19:00
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomerania Gdańsk 5 - 1 GTS Juszkowo 18 września 2021 - 19:30
Unia Kłodawa 1 - 1 Wisła Steblewo 18 września 2021 - 15:00
KP Gdynia 8 - 1 Morena II Gdańsk 18 września 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 0 - 2 GKS Kowale AP 19 września 2021 - 13:00
UKS Klukowo 1 - 3 KP Gdynia AP 18 września 2021 - 17:00
Bałtyk III Gdynia 3 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 19 września 2021 - 17:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 2 GKS Żukowo 18 września 2021 - 14:30
GTS Rokitnica 1 - 5 KS Grabiny Zameczek 19 września 2021 - 17:00
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 4 GTS Pruszcz Gdański 26 września 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 2 - 1 Bałtyk III Gdynia 25 września 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 4 - 3 UKS Klukowo 26 września 2021 - 13:00
Morena II Gdańsk 3 - 2 Pomorzanin Banino 26 września 2021 - 13:00
Wisła Steblewo 0 - 4 KP Gdynia 25 września 2021 - 17:00
GTS Juszkowo 2 - 1 Unia Kłodawa 26 września 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 4 - 3 Pomerania Gdańsk 25 września 2021 - 11:00
GKS Żukowo 5 - 1 GTS Rokitnica 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk III Gdynia 4 - 1 GKS Kowale AP 3 października 2021 - 11:00
GTS Rokitnica 0 - 4 Pomerania Gdańsk 3 października 2021 - 16:00
Unia Kłodawa 1 - 2 KS Grabiny Zameczek 2 października 2021 - 15:00
KP Gdynia 4 - 0 GTS Juszkowo 2 października 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 1 - 3 Wisła Steblewo 3 października 2021 - 16:00
UKS Klukowo 2 - 2 Morena II Gdańsk 3 października 2021 - 11:00
GKS Żukowo 4 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 2 października 2021 - 15:00
GTS Pruszcz Gdański 4 - 1 KP Gdynia AP 3 października 2021 - 12:00
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
GTS Juszkowo 4 - 2 Pomorzanin Banino 10 października 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 5 KP Gdynia 10 października 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 3 - 4 Unia Kłodawa 9 października 2021 - 18:00
GKS Kowale AP 5 - 3 GTS Pruszcz Gdański 10 października 2021 - 13:00
KP Gdynia AP 0 - 8 GKS Żukowo 10 października 2021 - 19:00
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 2 GTS Rokitnica 10 października 2021 - 15:00
Morena II Gdańsk 0 - 4 Bałtyk III Gdynia 10 października 2021 - 12:00
Wisła Steblewo 9 - 0 UKS Klukowo 9 października 2021 - 16:00
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
GTS Pruszcz Gdański 4 - 2 Morena II Gdańsk 15 października 2021 - 19:00
GKS Żukowo 11 - 2 GKS Kowale AP 16 października 2021 - 16:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 2 KP Gdynia AP 16 października 2021 - 14:00
GTS Rokitnica 2 - 2 Unia Kłodawa 17 października 2021 - 15:00
UKS Klukowo 2 - 3 GTS Juszkowo 17 października 2021 - 11:00
KP Gdynia 7 - 1 Pomerania Gdańsk 16 października 2021 - 19:00
Bałtyk III Gdynia 9 - 0 Wisła Steblewo 17 października 2021 - 13:00
Pomorzanin Banino 1 - 4 KS Grabiny Zameczek 17 października 2021 - 13:00
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Kłodawa 0 - 5 KP Gdynia 24 października 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 4 - 2 GTS Rokitnica 23 października 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 2 - 8 Czarni II Pruszcz Gdański 23 października 2021 - 15:00
Morena II Gdańsk 0 - 8 GKS Żukowo 24 października 2021 - 13:00
Wisła Steblewo 2 - 5 GTS Pruszcz Gdański 23 października 2021 - 15:00
GTS Juszkowo 2 - 1 Bałtyk III Gdynia 24 października 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 5 - 0 UKS Klukowo 24 października 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 5 - 1 Pomorzanin Banino 23 października 2021 - 18:15
Kolejka 12 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 10 - 1 Morena II Gdańsk 30 października 2021 - 14:00
GTS Rokitnica 0 - 2 KP Gdynia 29 października 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 3 - 4 Unia Kłodawa 30 października 2021 - 16:00
UKS Klukowo 1 - 5 Pomerania Gdańsk 30 października 2021 - 14:00
Bałtyk III Gdynia 3 - 1 KS Grabiny Zameczek 30 października 2021 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 GTS Juszkowo 26 października 2021 - 19:30
GKS Żukowo 8 - 3 Wisła Steblewo 30 października 2021 - 13:30
KP Gdynia AP 8 - 1 GKS Kowale AP 27 października 2021 - 20:30
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Steblewo 0 - 6 Czarni II Pruszcz Gdański 7 listopada 2021 - 13:00
GTS Juszkowo 0 - 3 GKS Żukowo 7 listopada 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 2 - 2 GTS Pruszcz Gdański 7 listopada 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 3 - 2 Bałtyk III Gdynia 6 listopada 2021 - 19:30
Unia Kłodawa 5 - 0 UKS Klukowo 7 listopada 2021 - 12:00
KP Gdynia 5 - 0 Pomorzanin Banino 6 listopada 2021 - 19:00
Morena II Gdańsk 0 - 7 KP Gdynia AP 7 listopada 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 2 - 7 GTS Rokitnica 7 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 5 - 4 Pomerania Gdańsk 10 listopada 2021 - 19:30
Bałtyk III Gdynia 6 - 0 Unia Kłodawa 11 listopada 2021 - 13:00
GKS Żukowo 4 - 0 KS Grabiny Zameczek 11 listopada 2021 - 13:00
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 0 GTS Juszkowo 11 listopada 2021 - 13:30
KP Gdynia AP 7 - 1 Wisła Steblewo 10 listopada 2021 - 20:30
GKS Kowale AP 4 - 1 Morena II Gdańsk 11 listopada 2021 - 13:00
UKS Klukowo 2 - 5 KP Gdynia 11 listopada 2021 - 11:00
GTS Rokitnica 4 - 2 Pomorzanin Banino 11 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Juszkowo 0 - 1 KP Gdynia AP 14 listopada 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 7 Czarni II Pruszcz Gdański 14 listopada 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 1 - 6 GKS Żukowo 14 listopada 2021 - 11:00
Unia Kłodawa 0 - 5 GTS Pruszcz Gdański 14 listopada 2021 - 12:00
KP Gdynia 4 - 1 Bałtyk III Gdynia 14 listopada 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 4 - 0 UKS Klukowo 14 listopada 2021 - 13:00
Morena II Gdańsk 0 - 7 GTS Rokitnica 14 listopada 2021 - 21:00
Wisła Steblewo 3 - 10 GKS Kowale AP 14 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia - GTS Pruszcz Gdański
GTS Juszkowo - GKS Kowale AP
GTS Rokitnica - UKS Klukowo
Wisła Steblewo - Morena II Gdańsk
Unia Kłodawa - GKS Żukowo
KS Grabiny Zameczek - KP Gdynia AP
Pomorzanin Banino - Bałtyk III Gdynia 13 marca 2022 - 14:00
Pomerania Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański 12 marca 2022 - 15:30
Kolejka 17 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Pomerania Gdańsk
Czarni II Pruszcz Gdański - Unia Kłodawa
GKS Żukowo - KP Gdynia 19 marca 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański - Pomorzanin Banino 19 marca 2022 - 11:00
Bałtyk III Gdynia - UKS Klukowo
GKS Kowale AP - KS Grabiny Zameczek
Wisła Steblewo - GTS Rokitnica
Morena II Gdańsk - GTS Juszkowo
Kolejka 18 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Juszkowo - Wisła Steblewo
GTS Rokitnica - Bałtyk III Gdynia
UKS Klukowo - GTS Pruszcz Gdański
Pomorzanin Banino - GKS Żukowo 27 marca 2022 - 14:00
KP Gdynia - Czarni II Pruszcz Gdański
Unia Kłodawa - KP Gdynia AP
Pomerania Gdańsk - GKS Kowale AP 26 marca 2022 - 17:30
KS Grabiny Zameczek - Morena II Gdańsk
Kolejka 19 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Pomorzanin Banino
GTS Juszkowo - GTS Rokitnica
Wisła Steblewo - KS Grabiny Zameczek
Morena II Gdańsk - Pomerania Gdańsk
GKS Kowale AP - Unia Kłodawa
KP Gdynia AP - KP Gdynia
GKS Żukowo - UKS Klukowo 2 kwietnia 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański - Bałtyk III Gdynia
Kolejka 20 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk III Gdynia - GKS Żukowo
UKS Klukowo - Czarni II Pruszcz Gdański
Pomorzanin Banino - KP Gdynia AP 10 kwietnia 2022 - 14:00
KP Gdynia - GKS Kowale AP
Unia Kłodawa - Morena II Gdańsk
Pomerania Gdańsk - Wisła Steblewo 9 kwietnia 2022 - 17:30
KS Grabiny Zameczek - GTS Juszkowo
GTS Rokitnica - GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 21 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Juszkowo - Pomerania Gdańsk
Wisła Steblewo - Unia Kłodawa
Morena II Gdańsk - KP Gdynia
GKS Kowale AP - Pomorzanin Banino
KP Gdynia AP - UKS Klukowo
Czarni II Pruszcz Gdański - Bałtyk III Gdynia
GKS Żukowo - GTS Pruszcz Gdański 13 kwietnia 2022 - 16:00
KS Grabiny Zameczek - GTS Rokitnica
Kolejka 22 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański - Czarni II Pruszcz Gdański
Bałtyk III Gdynia - KP Gdynia AP
UKS Klukowo - GKS Kowale AP
Pomorzanin Banino - Morena II Gdańsk 24 kwietnia 2022 - 14:00
KP Gdynia - Wisła Steblewo
Unia Kłodawa - GTS Juszkowo
Pomerania Gdańsk - KS Grabiny Zameczek 23 kwietnia 2022 - 15:30
GTS Rokitnica - GKS Żukowo
Kolejka 23 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP - Bałtyk III Gdynia
Pomerania Gdańsk - GTS Rokitnica 30 kwietnia 2022 - 17:30
KS Grabiny Zameczek - Unia Kłodawa
GTS Juszkowo - KP Gdynia
Wisła Steblewo - Pomorzanin Banino
Morena II Gdańsk - UKS Klukowo
Czarni II Pruszcz Gdański - GKS Żukowo
KP Gdynia AP - GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Banino - GTS Juszkowo 8 maja 2022 - 14:00
KP Gdynia - KS Grabiny Zameczek
Unia Kłodawa - Pomerania Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański - GKS Kowale AP
GKS Żukowo - KP Gdynia AP 7 maja 2022 - 16:00
GTS Rokitnica - Czarni II Pruszcz Gdański
Bałtyk III Gdynia - Morena II Gdańsk
UKS Klukowo - Wisła Steblewo
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena II Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
GKS Kowale AP - GKS Żukowo
KP Gdynia AP - Czarni II Pruszcz Gdański
Unia Kłodawa - GTS Rokitnica
GTS Juszkowo - UKS Klukowo
Pomerania Gdańsk - KP Gdynia 14 maja 2022 - 17:30
Wisła Steblewo - Bałtyk III Gdynia
KS Grabiny Zameczek - Pomorzanin Banino
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia - Unia Kłodawa
GTS Rokitnica - KP Gdynia AP
Czarni II Pruszcz Gdański - GKS Kowale AP
GKS Żukowo - Morena II Gdańsk 21 maja 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański - Wisła Steblewo
Bałtyk III Gdynia - GTS Juszkowo
UKS Klukowo - KS Grabiny Zameczek
Pomorzanin Banino - Pomerania Gdańsk 22 maja 2022 - 14:00
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena II Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański
KP Gdynia - GTS Rokitnica
Unia Kłodawa - Pomorzanin Banino
Pomerania Gdańsk - UKS Klukowo 28 maja 2022 - 15:30
KS Grabiny Zameczek - Bałtyk III Gdynia
GTS Juszkowo - GTS Pruszcz Gdański
Wisła Steblewo - GKS Żukowo
GKS Kowale AP - KP Gdynia AP
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Wisła Steblewo
GKS Żukowo - GTS Juszkowo 4 czerwca 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański - KS Grabiny Zameczek
Bałtyk III Gdynia - Pomerania Gdańsk
UKS Klukowo - Unia Kłodawa
Pomorzanin Banino - KP Gdynia 5 czerwca 2022 - 14:00
KP Gdynia AP - Morena II Gdańsk
GTS Rokitnica - GKS Kowale AP
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomerania Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 11 czerwca 2022 - 17:30
Unia Kłodawa - Bałtyk III Gdynia
KS Grabiny Zameczek - GKS Żukowo
GTS Juszkowo - Czarni II Pruszcz Gdański
Wisła Steblewo - KP Gdynia AP
Morena II Gdańsk - GKS Kowale AP
KP Gdynia - UKS Klukowo
Pomorzanin Banino - GTS Rokitnica 12 czerwca 2022 - 14:00
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - GTS Juszkowo 18 czerwca 2022 - 13:00
Czarni II Pruszcz Gdański - KS Grabiny Zameczek 18 czerwca 2022 - 13:00
GKS Żukowo - Pomerania Gdańsk 18 czerwca 2022 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański - Unia Kłodawa 18 czerwca 2022 - 13:00
Bałtyk III Gdynia - KP Gdynia 18 czerwca 2022 - 13:00
UKS Klukowo - Pomorzanin Banino 18 czerwca 2022 - 13:00
GTS Rokitnica - Morena II Gdańsk 18 czerwca 2022 - 13:00
GKS Kowale AP - Wisła Steblewo 18 czerwca 2022 - 13:00