Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Błękitni Stare Miasto |
4 - 1 |
Mady Ostaszewo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
AP Malbork |
1 - 0 |
Relax Ryjewo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 3 |
Błyskawica Postolin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LKS Waplewo |
0 - 6 |
Mewa Gniew |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:30 |
Pogoń Prabuty |
7 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Świt Radostowo |
3 - 9 |
Czarni Przemysław |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Mady Ostaszewo |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
7 - 0 |
Świt Radostowo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Mewa Gniew |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 2 |
LKS Waplewo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 3 |
Supra Kwidzyn |
27 sierpnia 2021
27.08 - 17:45 |
Błękitni Stare Miasto |
2 - 0 |
AP Malbork |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (34) |
AP Malbork |
2 - 2 |
Mady Ostaszewo |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
5 - 0 |
Błękitni Stare Miasto |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 3 |
Relax Ryjewo |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
LKS Waplewo |
0 - 2 |
Delta Miłoradz |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
9 - 0 |
Błyskawica Postolin |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Świt Radostowo |
3 - 2 |
Mewa Gniew |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Mady Ostaszewo |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Mewa Gniew |
9 - 2 |
Czarni Przemysław |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Błyskawica Postolin |
5 - 2 |
Świt Radostowo |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
10 września 2021
10.09 - 17:30 |
Relax Ryjewo |
4 - 3 |
LKS Waplewo |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Błękitni Stare Miasto |
6 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
AP Malbork |
4 - 4 |
Supra Kwidzyn |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Supra Kwidzyn |
1 - 2 |
Mady Ostaszewo |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 1 |
AP Malbork |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
LKS Waplewo |
3 - 2 |
Błękitni Stare Miasto |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Relax Ryjewo |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Świt Radostowo |
1 - 3 |
Delta Miłoradz |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
10 - 2 |
Błyskawica Postolin |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Mewa Gniew |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Mady Ostaszewo |
5 - 1 |
Mewa Gniew |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Błyskawica Postolin |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 3 |
Czarni Przemysław |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
5 - 0 |
Świt Radostowo |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Błękitni Stare Miasto |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
AP Malbork |
3 - 4 |
LKS Waplewo |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (36) |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 1 |
Mady Ostaszewo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
LKS Waplewo |
1 - 2 |
Supra Kwidzyn |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
7 - 0 |
AP Malbork |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Błękitni Stare Miasto |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
5 - 3 |
Relax Ryjewo |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 3 |
Delta Miłoradz |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Mewa Gniew |
2 - 3 |
Błyskawica Postolin |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Mady Ostaszewo |
4 - 0 |
Błyskawica Postolin |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
Mewa Gniew |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
5 - 5 |
Błękitni Stare Miasto |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
AP Malbork |
4 - 2 |
Świt Radostowo |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
5 - 2 |
Pogoń Prabuty |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
5 - 2 |
LKS Waplewo |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (47) |
LKS Waplewo |
1 - 4 |
Mady Ostaszewo |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
11 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Świt Radostowo |
2 - 1 |
Supra Kwidzyn |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
7 - 4 |
AP Malbork |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Błękitni Stare Miasto |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Mewa Gniew |
5 - 2 |
Relax Ryjewo |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
0 - 3 |
Delta Miłoradz |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Mady Ostaszewo |
3 - 2 |
Delta Miłoradz |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
Relax Ryjewo |
5 - 0 |
Błyskawica Postolin |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Mewa Gniew |
3 - 2 |
Błękitni Stare Miasto |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
AP Malbork |
4 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
9 listopada 2021
9.11 - 17:30 |
Supra Kwidzyn |
2 - 3 |
Czarni Przemysław |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 0 |
Świt Radostowo |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Pogoń Prabuty |
5 - 1 |
Mady Ostaszewo |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Świt Radostowo |
2 - 0 |
LKS Waplewo |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Supra Kwidzyn |
27 października 2021
27.10 - 15:30 |
Mewa Gniew |
2 - 4 |
AP Malbork |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 10 |
Błękitni Stare Miasto |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 0 |
Relax Ryjewo |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Mady Ostaszewo |
6 - 2 |
Relax Ryjewo |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
Błękitni Stare Miasto |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
AP Malbork |
4 - 2 |
Błyskawica Postolin |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 2 |
Mewa Gniew |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
LKS Waplewo |
8 - 4 |
Czarni Przemysław |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Świt Radostowo |
1 - 4 |
Mady Ostaszewo |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 7 |
Pogoń Prabuty |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
LKS Waplewo |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
Mewa Gniew |
2 - 3 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 5 |
Supra Kwidzyn |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Delta Miłoradz |
5 - 0 |
AP Malbork |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 2 |
Błękitni Stare Miasto |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Mady Ostaszewo |
1 - 1 |
Błękitni Stare Miasto |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
8 - 1 |
AP Malbork |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 4 |
Supra Kwidzyn |
19 marca 2022
19.03 - 12:00 |
Błyskawica Postolin |
5 - 4 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Mewa Gniew |
4 - 1 |
LKS Waplewo |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Pogoń Prabuty |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 0 |
Świt Radostowo |
19 marca 2022
19.03 - 13:00 |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Czarni Przemysław |
0 - 1 |
Mady Ostaszewo |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
Świt Radostowo |
4 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Mewa Gniew |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
LKS Waplewo |
7 - 0 |
Błyskawica Postolin |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Supra Kwidzyn |
4 - 1 |
Relax Ryjewo |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
AP Malbork |
1 - 8 |
Błękitni Stare Miasto |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Mady Ostaszewo |
4 - 0 |
AP Malbork |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Błękitni Stare Miasto |
0 - 4 |
Supra Kwidzyn |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 0 |
LKS Waplewo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Błyskawica Postolin |
0 - 4 |
Pogoń Prabuty |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Mewa Gniew |
3 - 6 |
Świt Radostowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 0 |
Czarni Przemysław |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Mady Ostaszewo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
4 - 2 |
Mewa Gniew |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Świt Radostowo |
5 - 1 |
Błyskawica Postolin |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 0 |
Delta Miłoradz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
Relax Ryjewo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 0 |
Błękitni Stare Miasto |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
7 - 0 |
AP Malbork |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Mady Ostaszewo |
1 - 3 |
Supra Kwidzyn |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
AP Malbork |
1 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
12 kwietnia 2022
12.04 - 17:30 |
Błękitni Stare Miasto |
1 - 2 |
LKS Waplewo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:30 |
Delta Miłoradz |
4 - 1 |
Świt Radostowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
0 - 2 |
Czarni Przemysław |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Mewa Gniew |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Mewa Gniew |
3 - 4 |
Mady Ostaszewo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
6 - 1 |
Błyskawica Postolin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
4 - 0 |
Delta Miłoradz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Świt Radostowo |
1 - 3 |
Relax Ryjewo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 0 |
Błękitni Stare Miasto |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
LKS Waplewo |
3 - 2 |
AP Malbork |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 2 |
Supra Kwidzyn |
23 kwietnia 2022
23.04 - 18:00 |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Mady Ostaszewo |
8 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Supra Kwidzyn |
2 - 3 |
LKS Waplewo |
1 maja 2022
1.05 - 16:00 |
AP Malbork |
2 - 5 |
Pogoń Prabuty |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Błękitni Stare Miasto |
6 - 0 |
Świt Radostowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 0 |
Czarni Przemysław |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Błyskawica Postolin |
4 - 3 |
Mewa Gniew |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Błyskawica Postolin |
1 - 3 |
Mady Ostaszewo |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Mewa Gniew |
3 - 5 |
Delta Miłoradz |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Relax Ryjewo |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Błękitni Stare Miasto |
2 - 0 |
Czarni Przemysław |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Świt Radostowo |
5 - 1 |
AP Malbork |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Supra Kwidzyn |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LKS Waplewo |
1 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Mady Ostaszewo |
3 - 0 |
LKS Waplewo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
0 - 4 |
Pogoń Prabuty |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
5 - 0 |
Świt Radostowo |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
AP Malbork |
0 - 2 |
Czarni Przemysław |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Błękitni Stare Miasto |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
6 - 1 |
Mewa Gniew |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 1 |
Błyskawica Postolin |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Delta Miłoradz |
3 - 0 |
Mady Ostaszewo |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 0 |
Relax Ryjewo |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Błękitni Stare Miasto |
0 - 4 |
Mewa Gniew |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
AP Malbork |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 5 |
Supra Kwidzyn |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Świt Radostowo |
4 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Mady Ostaszewo |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
LKS Waplewo |
4 - 1 |
Świt Radostowo |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 - 3 |
Czarni Przemysław |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
AP Malbork |
0 - 6 |
Mewa Gniew |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Błękitni Stare Miasto |
3 - 2 |
Błyskawica Postolin |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 4 |
Delta Miłoradz |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Relax Ryjewo |
2 - 1 |
Mady Ostaszewo |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Błękitni Stare Miasto |
1 - 3 |
Delta Miłoradz |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Błyskawica Postolin |
10 - 0 |
AP Malbork |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Mewa Gniew |
2 - 1 |
Supra Kwidzyn |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:35 |
Świt Radostowo |
0 - 6 |
Pogoń Prabuty |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Mady Ostaszewo |
5 - 1 |
Świt Radostowo |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
LKS Waplewo |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 3 |
Mewa Gniew |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 2 |
Błyskawica Postolin |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
AP Malbork |
0 - 1 |
Delta Miłoradz |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Błękitni Stare Miasto |
0 - 2 |
Relax Ryjewo |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
|