V liga - pomorska - grupa Gdańsk I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GLKS Różyny 7 19 6 1 0 21 - 9
2. Bałtyk II Gdynia 7 17 5 2 0 26 - 3
3. GTS Mokry Dwór 7 16 5 1 1 17 - 6
4. Akademia Sportu Kolbudy 7 15 4 3 0 20 - 7
5. Orlęta Reda 7 15 5 0 2 24 - 12
6. GTS Goszyn 7 13 3 4 0 11 - 8
7. Sztorm Kosakowo 7 13 4 1 2 15 - 16
8. Zenit Łęczyce 7 11 3 2 2 21 - 17
9. Osiczanka Osice 7 10 3 1 3 14 - 19
10. KS Chwaszczyno 7 10 3 1 3 10 - 17
11. Gedania II Gdańsk 7 9 3 0 4 15 - 17
12. Akademia Sportowa Pomorze 7 9 3 0 4 19 - 23
13. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 6 2 0 5 13 - 23
14. Kamionka Sopot 7 5 1 2 4 12 - 21
15. GKS Sierakowice 7 4 1 1 5 11 - 23
16. Orzeł Trąbki Wielkie 7 3 1 0 6 13 - 20
17. Cartusia Kartuzy 7 3 1 0 6 10 - 24
18. Ogniwo Sopot 7 1 0 1 6 13 - 20
Ostatni komentarz dodał Obierzyswiat1 18.09.2021, 21:37:39


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 7 sierpnia 2021 - 19:00
GLKS Różyny 6 - 1 GKS Sierakowice 7 sierpnia 2021 - 16:00
Gedania II Gdańsk 1 - 7 Bałtyk II Gdynia 7 sierpnia 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Orlęta Reda 7 sierpnia 2021 - 16:00
KS Chwaszczyno 3 - 1 Ogniwo Sopot 8 sierpnia 2021 - 17:00
Sztorm Kosakowo 5 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 sierpnia 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 6 Zenit Łęczyce 8 sierpnia 2021 - 15:00
GTS Goszyn 3 - 3 Kamionka Sopot 7 sierpnia 2021 - 11:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 GTS Mokry Dwór 7 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GLKS Różyny 3 - 2 Gedania II Gdańsk 15 sierpnia 2021 - 12:00
GKS Sierakowice 1 - 2 Kamionka Sopot 14 sierpnia 2021 - 16:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 1 GTS Goszyn 15 sierpnia 2021 - 17:00
GTS Mokry Dwór 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 14 sierpnia 2021 - 17:00
Zenit Łęczyce 4 - 2 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2021 - 14:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 3 Osiczanka Osice 14 sierpnia 2021 - 11:00
Ogniwo Sopot 0 - 1 Sztorm Kosakowo 15 sierpnia 2021 - 11:00
Orlęta Reda 4 - 0 KS Chwaszczyno 15 sierpnia 2021 - 17:30
Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 15 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kamionka Sopot 0 - 5 Akademia Sportu Kolbudy 22 sierpnia 2021 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 GLKS Różyny 21 sierpnia 2021 - 14:00
KS Chwaszczyno 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 21 sierpnia 2021 - 15:00
Sztorm Kosakowo 2 - 1 Orlęta Reda 21 sierpnia 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 3 - 2 Ogniwo Sopot 22 sierpnia 2021 - 14:00
Gedania II Gdańsk 4 - 0 GKS Sierakowice 21 sierpnia 2021 - 11:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 sierpnia 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 4 Zenit Łęczyce 21 sierpnia 2021 - 19:00
GTS Goszyn 0 - 0 GTS Mokry Dwór 22 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Zenit Łęczyce 0 - 0 GTS Goszyn 28 sierpnia 2021 - 16:00
GKS Sierakowice 2 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 28 sierpnia 2021 - 16:00
GTS Mokry Dwór 3 - 2 Kamionka Sopot 29 sierpnia 2021 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 8 Akademia Sportowa Pomorze 28 sierpnia 2021 - 17:30
Ogniwo Sopot 4 - 5 Cartusia Kartuzy 28 sierpnia 2021 - 11:00
Orlęta Reda 7 - 3 Osiczanka Osice 28 sierpnia 2021 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Sztorm Kosakowo 29 sierpnia 2021 - 11:00
GLKS Różyny 4 - 2 KS Chwaszczyno 28 sierpnia 2021 - 16:00
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 28 sierpnia 2021 - 14:30
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 1 GTS Mokry Dwór 4 września 2021 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 2 GKS Sierakowice 4 września 2021 - 16:00
KS Chwaszczyno 1 - 0 Gedania II Gdańsk 4 września 2021 - 15:00
Sztorm Kosakowo 2 - 2 GLKS Różyny 4 września 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 0 - 0 Bałtyk II Gdynia 4 września 2021 - 15:30
Cartusia Kartuzy 2 - 3 Orlęta Reda 4 września 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Ogniwo Sopot 4 września 2021 - 19:00
GTS Goszyn 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 września 2021 - 14:00
Kamionka Sopot 2 - 3 Zenit Łęczyce 4 września 2021 - 15:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 0 - 4 GTS Mokry Dwór 11 września 2021 - 17:00
Zenit Łęczyce 2 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 11 września 2021 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Kamionka Sopot 11 września 2021 - 17:30
Ogniwo Sopot 2 - 3 GTS Goszyn 11 września 2021 - 11:00
Orlęta Reda 5 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 11 września 2021 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Cartusia Kartuzy 12 września 2021 - 13:00
GLKS Różyny 1 - 0 Osiczanka Osice 12 września 2021 - 15:00
Gedania II Gdańsk 5 - 2 Sztorm Kosakowo 11 września 2021 - 14:30
KS Chwaszczyno 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 11 września 2021 - 15:15
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
KS Chwaszczyno 0 - 5 GKS Sierakowice 18 września 2021 - 11:00
Sztorm Kosakowo 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 18 września 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 3 - 1 Gedania II Gdańsk 19 września 2021 - 14:30
Cartusia Kartuzy 1 - 3 GLKS Różyny 18 września 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 18 września 2021 - 19:00
GTS Goszyn 2 - 1 Orlęta Reda 18 września 2021 - 11:00
Kamionka Sopot 3 - 3 Ogniwo Sopot 19 września 2021 - 18:00
Akademia Sportu Kolbudy 5 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 18 września 2021 - 15:00
GTS Mokry Dwór 3 - 2 Zenit Łęczyce 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - Zenit Łęczyce 25 września 2021 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GTS Mokry Dwór 25 września 2021 - 17:00
Ogniwo Sopot - Akademia Sportu Kolbudy 25 września 2021 - 11:00
Orlęta Reda - Kamionka Sopot 26 września 2021 - 12:00
KS Chwaszczyno - Sztorm Kosakowo 25 września 2021 - 11:00
Bałtyk II Gdynia - GTS Goszyn 26 września 2021 - 13:00
GLKS Różyny - Akademia Sportowa Pomorze 26 września 2021 - 15:00
Gedania II Gdańsk - Cartusia Kartuzy 25 września 2021 - 14:30
Orzeł Trąbki Wielkie - Osiczanka Osice 25 września 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Goszyn - GLKS Różyny 2 października 2021 - 11:00
Zenit Łęczyce - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 października 2021 - 13:00
GTS Mokry Dwór - Ogniwo Sopot 3 października 2021 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy - Orlęta Reda 2 października 2021 - 14:00
Kamionka Sopot - Bałtyk II Gdynia 3 października 2021 - 17:00
Akademia Sportowa Pomorze - Gedania II Gdańsk 2 października 2021 - 19:00
Cartusia Kartuzy - Orzeł Trąbki Wielkie 2 października 2021 - 13:00
Osiczanka Osice - KS Chwaszczyno 2 października 2021 - 15:30
Sztorm Kosakowo - GKS Sierakowice 2 października 2021 - 11:00
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 października 2021 - 15:30
Sztorm Kosakowo - Osiczanka Osice 9 października 2021 - 11:00
KS Chwaszczyno - Cartusia Kartuzy 9 października 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie - Akademia Sportowa Pomorze 9 października 2021 - 15:00
GTS Goszyn - Gedania II Gdańsk 13 października 2021 - 18:30
GLKS Różyny - Kamionka Sopot
Bałtyk II Gdynia - Akademia Sportu Kolbudy 10 października 2021 - 13:00
Orlęta Reda - GTS Mokry Dwór 10 października 2021 - 12:00
Ogniwo Sopot - Zenit Łęczyce 9 października 2021 - 11:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kamionka Sopot - Gedania II Gdańsk 16 października 2021 - 15:00
Osiczanka Osice - GKS Sierakowice 16 października 2021 - 15:30
Cartusia Kartuzy - Sztorm Kosakowo 16 października 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze - KS Chwaszczyno 16 października 2021 - 19:00
GTS Goszyn - Orzeł Trąbki Wielkie 16 października 2021 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy - GLKS Różyny 16 października 2021 - 14:00
GTS Mokry Dwór - Bałtyk II Gdynia 16 października 2021 - 15:30
Zenit Łęczyce - Orlęta Reda 16 października 2021 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Ogniwo Sopot 16 października 2021 - 16:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice - Cartusia Kartuzy 23 października 2021 - 15:00
GKS Sierakowice - Ogniwo Sopot 23 października 2021 - 15:00
Orlęta Reda - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 października 2021 - 12:00
Bałtyk II Gdynia - Zenit Łęczyce 24 października 2021 - 13:00
GLKS Różyny - GTS Mokry Dwór
Gedania II Gdańsk - Akademia Sportu Kolbudy 23 października 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie - Kamionka Sopot 23 października 2021 - 14:00
KS Chwaszczyno - GTS Goszyn
Sztorm Kosakowo - Akademia Sportowa Pomorze 23 października 2021 - 11:00
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - GKS Sierakowice 27 października 2021 - 17:00
Akademia Sportowa Pomorze - Osiczanka Osice 27 października 2021 - 20:30
GTS Goszyn - Sztorm Kosakowo 27 października 2021 - 18:30
Kamionka Sopot - KS Chwaszczyno
Akademia Sportu Kolbudy - Orzeł Trąbki Wielkie 27 października 2021 - 16:00
GTS Mokry Dwór - Gedania II Gdańsk 27 października 2021 - 15:00
Zenit Łęczyce - GLKS Różyny 27 października 2021 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Bałtyk II Gdynia 27 października 2021 - 16:00
Ogniwo Sopot - Orlęta Reda 27 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - Orlęta Reda 6 listopada 2021 - 13:00
Bałtyk II Gdynia - Ogniwo Sopot 7 listopada 2021 - 13:00
GLKS Różyny - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Gedania II Gdańsk - Zenit Łęczyce 7 listopada 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Mokry Dwór 6 listopada 2021 - 13:30
KS Chwaszczyno - Akademia Sportu Kolbudy
Sztorm Kosakowo - Kamionka Sopot 6 listopada 2021 - 11:00
Osiczanka Osice - GTS Goszyn 6 listopada 2021 - 13:30
Cartusia Kartuzy - Akademia Sportowa Pomorze 6 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze - GKS Sierakowice 13 listopada 2021 - 19:00
GTS Goszyn - Cartusia Kartuzy 13 listopada 2021 - 14:00
Kamionka Sopot - Osiczanka Osice 13 listopada 2021 - 15:00
Akademia Sportu Kolbudy - Sztorm Kosakowo 13 listopada 2021 - 13:00
Orlęta Reda - Bałtyk II Gdynia 14 listopada 2021 - 12:00
GTS Mokry Dwór - KS Chwaszczyno 14 listopada 2021 - 11:00
Zenit Łęczyce - Orzeł Trąbki Wielkie 13 listopada 2021 - 14:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Gedania II Gdańsk 13 listopada 2021 - 15:00
Ogniwo Sopot - GLKS Różyny 13 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Chwaszczyno - Zenit Łęczyce
Akademia Sportowa Pomorze - GTS Goszyn 20 listopada 2021 - 17:00
Cartusia Kartuzy - Kamionka Sopot 20 listopada 2021 - 13:00
Osiczanka Osice - Akademia Sportu Kolbudy 20 listopada 2021 - 13:30
Sztorm Kosakowo - GTS Mokry Dwór 20 listopada 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 20 listopada 2021 - 13:00
Gedania II Gdańsk - Ogniwo Sopot 20 listopada 2021 - 11:00
GLKS Różyny - Orlęta Reda
GKS Sierakowice - Bałtyk II Gdynia 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Goszyn - GKS Sierakowice 27 listopada 2021 - 14:00
Bałtyk II Gdynia - GLKS Różyny 28 listopada 2021 - 11:00
Orlęta Reda - Gedania II Gdańsk 28 listopada 2021 - 12:00
Ogniwo Sopot - Orzeł Trąbki Wielkie 27 listopada 2021 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - KS Chwaszczyno 27 listopada 2021 - 14:00
Zenit Łęczyce - Sztorm Kosakowo 27 listopada 2021 - 14:00
GTS Mokry Dwór - Osiczanka Osice 28 listopada 2021 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy - Cartusia Kartuzy 27 listopada 2021 - 13:00
Kamionka Sopot - Akademia Sportowa Pomorze 27 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Akademia Sportowa Pomorze
GKS Sierakowice - GLKS Różyny
Bałtyk II Gdynia - Gedania II Gdańsk
Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie
Ogniwo Sopot - KS Chwaszczyno
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sztorm Kosakowo
Zenit Łęczyce - Osiczanka Osice
Kamionka Sopot - GTS Goszyn
GTS Mokry Dwór - Cartusia Kartuzy
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk - GLKS Różyny
Kamionka Sopot - GKS Sierakowice
GTS Goszyn - Akademia Sportu Kolbudy
Akademia Sportowa Pomorze - GTS Mokry Dwór
Cartusia Kartuzy - Zenit Łęczyce
Osiczanka Osice - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Sztorm Kosakowo - Ogniwo Sopot
KS Chwaszczyno - Orlęta Reda
Orzeł Trąbki Wielkie - Bałtyk II Gdynia
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Kamionka Sopot
GLKS Różyny - Orzeł Trąbki Wielkie
Bałtyk II Gdynia - KS Chwaszczyno
Orlęta Reda - Sztorm Kosakowo
Ogniwo Sopot - Osiczanka Osice
GKS Sierakowice - Gedania II Gdańsk
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Cartusia Kartuzy
Zenit Łęczyce - Akademia Sportowa Pomorze
GTS Mokry Dwór - GTS Goszyn
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Goszyn - Zenit Łęczyce
Akademia Sportu Kolbudy - GKS Sierakowice
Kamionka Sopot - GTS Mokry Dwór
Akademia Sportowa Pomorze - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Cartusia Kartuzy - Ogniwo Sopot
Osiczanka Osice - Orlęta Reda
Sztorm Kosakowo - Bałtyk II Gdynia
KS Chwaszczyno - GLKS Różyny
Orzeł Trąbki Wielkie - Gedania II Gdańsk
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Mokry Dwór - Akademia Sportu Kolbudy
GKS Sierakowice - Orzeł Trąbki Wielkie
Gedania II Gdańsk - KS Chwaszczyno
GLKS Różyny - Sztorm Kosakowo
Bałtyk II Gdynia - Osiczanka Osice
Orlęta Reda - Cartusia Kartuzy
Ogniwo Sopot - Akademia Sportowa Pomorze
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GTS Goszyn
Zenit Łęczyce - Kamionka Sopot
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Mokry Dwór - GKS Sierakowice
Akademia Sportu Kolbudy - Zenit Łęczyce
Kamionka Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GTS Goszyn - Ogniwo Sopot
Akademia Sportowa Pomorze - Orlęta Reda
Cartusia Kartuzy - Bałtyk II Gdynia
Osiczanka Osice - GLKS Różyny
Sztorm Kosakowo - Gedania II Gdańsk
KS Chwaszczyno - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - KS Chwaszczyno
Orzeł Trąbki Wielkie - Sztorm Kosakowo
Gedania II Gdańsk - Osiczanka Osice
GLKS Różyny - Cartusia Kartuzy
Bałtyk II Gdynia - Akademia Sportowa Pomorze
Orlęta Reda - GTS Goszyn
Ogniwo Sopot - Kamionka Sopot
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Akademia Sportu Kolbudy
Zenit Łęczyce - GTS Mokry Dwór
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zenit Łęczyce - GKS Sierakowice
GTS Mokry Dwór - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Akademia Sportu Kolbudy - Ogniwo Sopot
Kamionka Sopot - Orlęta Reda
Sztorm Kosakowo - KS Chwaszczyno
GTS Goszyn - Bałtyk II Gdynia
Akademia Sportowa Pomorze - GLKS Różyny
Cartusia Kartuzy - Gedania II Gdańsk
Osiczanka Osice - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
GLKS Różyny - GTS Goszyn
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce
Ogniwo Sopot - GTS Mokry Dwór
Orlęta Reda - Akademia Sportu Kolbudy
Bałtyk II Gdynia - Kamionka Sopot
Gedania II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Orzeł Trąbki Wielkie - Cartusia Kartuzy
KS Chwaszczyno - Osiczanka Osice
GKS Sierakowice - Sztorm Kosakowo
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GKS Sierakowice
Osiczanka Osice - Sztorm Kosakowo
Cartusia Kartuzy - KS Chwaszczyno
Akademia Sportowa Pomorze - Orzeł Trąbki Wielkie
GTS Goszyn - Gedania II Gdańsk
Kamionka Sopot - GLKS Różyny
Akademia Sportu Kolbudy - Bałtyk II Gdynia
GTS Mokry Dwór - Orlęta Reda
Zenit Łęczyce - Ogniwo Sopot
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk - Kamionka Sopot
GKS Sierakowice - Osiczanka Osice
Sztorm Kosakowo - Cartusia Kartuzy
KS Chwaszczyno - Akademia Sportowa Pomorze
Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Goszyn
GLKS Różyny - Akademia Sportu Kolbudy
Bałtyk II Gdynia - GTS Mokry Dwór
Orlęta Reda - Zenit Łęczyce
Ogniwo Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - Osiczanka Osice
Ogniwo Sopot - GKS Sierakowice
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orlęta Reda
Zenit Łęczyce - Bałtyk II Gdynia
GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny
Akademia Sportu Kolbudy - Gedania II Gdańsk
Kamionka Sopot - Orzeł Trąbki Wielkie
GTS Goszyn - KS Chwaszczyno
Akademia Sportowa Pomorze - Sztorm Kosakowo
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - Cartusia Kartuzy
Osiczanka Osice - Akademia Sportowa Pomorze
Sztorm Kosakowo - GTS Goszyn
KS Chwaszczyno - Kamionka Sopot
Orzeł Trąbki Wielkie - Akademia Sportu Kolbudy
Gedania II Gdańsk - GTS Mokry Dwór
GLKS Różyny - Zenit Łęczyce
Bałtyk II Gdynia - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orlęta Reda - Ogniwo Sopot
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orlęta Reda - GKS Sierakowice
Ogniwo Sopot - Bałtyk II Gdynia
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GLKS Różyny
Zenit Łęczyce - Gedania II Gdańsk
GTS Mokry Dwór - Orzeł Trąbki Wielkie
Akademia Sportu Kolbudy - KS Chwaszczyno
Kamionka Sopot - Sztorm Kosakowo
GTS Goszyn - Osiczanka Osice
Akademia Sportowa Pomorze - Cartusia Kartuzy
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - Akademia Sportowa Pomorze
Cartusia Kartuzy - GTS Goszyn
Osiczanka Osice - Kamionka Sopot
Sztorm Kosakowo - Akademia Sportu Kolbudy
Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda
KS Chwaszczyno - GTS Mokry Dwór
Orzeł Trąbki Wielkie - Zenit Łęczyce
Gedania II Gdańsk - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GLKS Różyny - Ogniwo Sopot
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zenit Łęczyce - KS Chwaszczyno
GTS Goszyn - Akademia Sportowa Pomorze
Kamionka Sopot - Cartusia Kartuzy
Akademia Sportu Kolbudy - Osiczanka Osice
GTS Mokry Dwór - Sztorm Kosakowo
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orzeł Trąbki Wielkie
Ogniwo Sopot - Gedania II Gdańsk
Orlęta Reda - GLKS Różyny
Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - GTS Goszyn
GLKS Różyny - Bałtyk II Gdynia
Gedania II Gdańsk - Orlęta Reda
Orzeł Trąbki Wielkie - Ogniwo Sopot
KS Chwaszczyno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Sztorm Kosakowo - Zenit Łęczyce
Osiczanka Osice - GTS Mokry Dwór
Cartusia Kartuzy - Akademia Sportu Kolbudy
Akademia Sportowa Pomorze - Kamionka Sopot


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34