POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

III liga - grupa II - sezon 2021/2022

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Grudziądz 29 67 21 4 4 60 - 19
2. Kotwica Kołobrzeg 29 63 19 6 4 59 - 22
3. Sokół Kleczew 29 50 16 2 11 46 - 34
4. Świt Skolwin (Szczecin) 29 49 14 7 8 48 - 31
5. Pogoń II Szczecin 29 48 13 9 7 48 - 31 1 1 0 1 0 0 - 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 48 14 6 9 44 - 37 1 1 0 1 0 0 - 0
7. Unia Janikowo 29 47 14 5 10 50 - 44
8. Zawisza Bydgoszcz 29 42 12 6 11 47 - 40 2 6 2 0 0 9 - 0
9. Polonia Środa Wielkopolska 29 42 12 6 11 37 - 42 2 0 0 0 2 0 - 9
10. Błękitni Stargard 29 39 11 6 12 39 - 44
11. Stolem Gniewino 29 38 10 8 11 35 - 51
12. KP Starogard Gdański 29 37 10 7 12 37 - 41
13. Bałtyk Gdynia 29 32 9 5 15 40 - 47
14. Bałtyk Koszalin 29 31 8 7 14 34 - 48
15. GKS Przodkowo 29 29 7 8 14 29 - 44
16. Jarota Jarocin 29 26 6 8 15 30 - 39
17. Kluczevia Stargard 29 20 5 5 19 19 - 55
18. Elana Toruń (*) 29 21 6 3 20 36 - 69
Ostatni komentarz dodał siedem 06.11.2021, 16:33:11
* Elana Toruń wycofała się po rundzie jesiennej


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 18

Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 Unia Janikowo 7 sierpnia 2021 - 14:00
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Elana Toruń 7 sierpnia 2021 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Błękitni Stargard 7 sierpnia 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Pogoń II Szczecin 7 sierpnia 2021 - 17:00
Stolem Gniewino 3 - 1 GKS Przodkowo 6 sierpnia 2021 - 19:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia 2021 - 17:00
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Kluczevia Stargard 7 sierpnia 2021 - 16:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Sokół Kleczew 8 sierpnia 2021 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 Jarota Jarocin 7 sierpnia 2021 - 19:46
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 0 - 0 Jarota Jarocin 14 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz 14 sierpnia 2021 - 17:00
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Bałtyk Gdynia 14 sierpnia 2021 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 Kluczevia Stargard 14 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 14 sierpnia 2021 - 15:00
Pogoń II Szczecin 2 - 3 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2021 - 11:00
Błękitni Stargard 1 - 0 KP Starogard Gdański 14 sierpnia 2021 - 13:00
Elana Toruń 2 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 14 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Bałtyk Koszalin 14 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 1 - 2 Unia Janikowo 18 sierpnia 2021 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 sierpnia 2021 - 17:00
KP Starogard Gdański 4 - 3 Elana Toruń 18 sierpnia 2021 - 18:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Błękitni Stargard 18 sierpnia 2021 - 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia 2021 - 18:00
Kluczevia Stargard 1 - 3 GKS Przodkowo 18 sierpnia 2021 - 18:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia 2021 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 Olimpia Grudziądz 18 sierpnia 2021 - 19:46
Sokół Kleczew 1 - 1 Jarota Jarocin 18 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 0 - 1 Sokół Kleczew 21 sierpnia 2021 - 17:00
Olimpia Grudziądz 4 - 1 Jarota Jarocin 22 sierpnia 2021 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 21 sierpnia 2021 - 19:46
GKS Przodkowo 1 - 1 Bałtyk Gdynia 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń II Szczecin 5 - 0 Kluczevia Stargard 22 sierpnia 2021 - 11:00
Błękitni Stargard 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 21 sierpnia 2021 - 15:00
Elana Toruń 5 - 1 Stolem Gniewino 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 KP Starogard Gdański 21 sierpnia 2021 - 16:00
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Unia Janikowo 27 sierpnia 2021 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Bałtyk Koszalin 28 sierpnia 2021 - 17:00
Stolem Gniewino 2 - 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 sierpnia 2021 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Elana Toruń 29 sierpnia 2021 - 17:00
Błękitni Stargard 2 - 0 Kluczevia Stargard 28 sierpnia 2021 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pogoń II Szczecin 27 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Przodkowo 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 28 sierpnia 2021 - 15:00
Jarota Jarocin 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 28 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Olimpia Grudziądz 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 0 - 1 Olimpia Grudziądz 4 września 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Sokół Kleczew 4 września 2021 - 17:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Jarota Jarocin 4 września 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 5 września 2021 - 12:00
Błękitni Stargard 3 - 2 Bałtyk Gdynia 4 września 2021 - 13:00
Elana Toruń 1 - 1 Kluczevia Stargard 5 września 2021 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 4 września 2021 - 13:00
Bałtyk Koszalin 0 - 3 Stolem Gniewino 4 września 2021 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 3 września 2021 - 17:00
Kolejka 7 - 8. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 0 - 1 Unia Janikowo 8 września 2021 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 8 września 2021 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Bałtyk Koszalin 8 września 2021 - 17:00
Kluczevia Stargard 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 września 2021 - 18:00
Bałtyk Gdynia 2 - 3 Elana Toruń 8 września 2021 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 4 Błękitni Stargard 8 września 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Pogoń II Szczecin 8 września 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 2 - 0 GKS Przodkowo 8 września 2021 - 17:00
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 1 - 4 Kotwica Kołobrzeg 11 września 2021 - 12:00
GKS Przodkowo 0 - 4 Olimpia Grudziądz 11 września 2021 - 15:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Sokół Kleczew 12 września 2021 - 12:00
Błękitni Stargard 0 - 0 Jarota Jarocin 11 września 2021 - 13:00
Elana Toruń 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 12 września 2021 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 Bałtyk Gdynia 11 września 2021 - 15:00
Bałtyk Koszalin 4 - 1 Kluczevia Stargard 12 września 2021 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 12 września 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Stolem Gniewino 12 września 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 1 - 3 Unia Janikowo 18 września 2021 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 KP Starogard Gdański 18 września 2021 - 16:00
Kluczevia Stargard 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 18 września 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Bałtyk Koszalin 17 września 2021 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 września 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 2 Elana Toruń 18 września 2021 - 16:00
Sokół Kleczew 2 - 0 Błękitni Stargard 18 września 2021 - 16:00
Olimpia Grudziądz 2 - 3 Pogoń II Szczecin 18 września 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 GKS Przodkowo 18 września 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 2 - 1 GKS Przodkowo 25 września 2021 - 16:00
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 24 września 2021 - 17:00
Błękitni Stargard 0 - 3 Olimpia Grudziądz 25 września 2021 - 13:00
Elana Toruń 2 - 4 Sokół Kleczew 25 września 2021 - 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Jarota Jarocin 25 września 2021 - 15:00
Bałtyk Koszalin 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 25 września 2021 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 2 Bałtyk Gdynia 25 września 2021 - 16:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Kluczevia Stargard 25 września 2021 - 16:00
Stolem Gniewino 3 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 25 września 2021 - 17:30
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 3 Unia Janikowo 3 października 2021 - 16:00
Kluczevia Stargard 1 - 1 Stolem Gniewino 2 października 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia 0 - 2 KP Starogard Gdański 2 października 2021 - 18:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 2 października 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 2 Bałtyk Koszalin 2 października 2021 - 16:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 października 2021 - 16:00
Olimpia Grudziądz 4 - 1 Elana Toruń 3 października 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Błękitni Stargard 2 października 2021 - 16:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Pogoń II Szczecin 2 października 2021 - 12:00
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 2 - 1 Pogoń II Szczecin 9 października 2021 - 15:00
Błękitni Stargard 0 - 0 GKS Przodkowo 9 października 2021 - 13:00
Elana Toruń 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 9 października 2021 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Olimpia Grudziądz 9 października 2021 - 14:00
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Sokół Kleczew 9 października 2021 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Jarota Jarocin 9 października 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Zawisza Bydgoszcz 9 października 2021 - 15:00
Stolem Gniewino 1 - 0 Bałtyk Gdynia 9 października 2021 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Kluczevia Stargard 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kluczevia Stargard 1 - 2 Unia Janikowo 16 października 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia 2 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 16 października 2021 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Stolem Gniewino 16 października 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 3 KP Starogard Gdański 16 października 2021 - 15:30
Sokół Kleczew 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 16 października 2021 - 16:00
Olimpia Grudziądz 4 - 0 Bałtyk Koszalin 16 października 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 października 2021 - 15:00
GKS Przodkowo 3 - 2 Elana Toruń 15 października 2021 - 15:00
Pogoń II Szczecin 1 - 2 Błękitni Stargard 15 października 2021 - 19:00
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 6 - 1 Błękitni Stargard 23 października 2021 - 14:30
Elana Toruń 5 - 0 Pogoń II Szczecin 23 października 2021 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 1 GKS Przodkowo 23 października 2021 - 14:00
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Kotwica Kołobrzeg 23 października 2021 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Olimpia Grudziądz 23 października 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Sokół Kleczew 23 października 2021 - 14:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Jarota Jarocin 23 października 2021 - 17:30
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 23 października 2021 - 18:00
Kluczevia Stargard 1 - 2 Bałtyk Gdynia 23 października 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Unia Janikowo 29 października 2021 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Kluczevia Stargard 30 października 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 31 października 2021 - 14:00
Sokół Kleczew 4 - 0 Stolem Gniewino 30 października 2021 - 13:00
Olimpia Grudziądz 1 - 2 KP Starogard Gdański 31 października 2021 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 30 października 2021 - 15:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Bałtyk Koszalin 30 października 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 października 2021 - 12:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Elana Toruń 30 października 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Unia Janikowo 1 - 1 Elana Toruń 6 listopada 2021 - 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 Błękitni Stargard 6 listopada 2021 - 12:00
Bałtyk Koszalin 2 - 2 Pogoń II Szczecin 6 listopada 2021 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 GKS Przodkowo 6 listopada 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 6 listopada 2021 - 13:00
Stolem Gniewino 0 - 2 Olimpia Grudziądz 6 listopada 2021 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Sokół Kleczew 6 listopada 2021 - 12:00
Kluczevia Stargard 0 - 3 Jarota Jarocin 6 listopada 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Zawisza Bydgoszcz 7 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Unia Janikowo 13 listopada 2021 - 16:00
Jarota Jarocin 0 - 0 Bałtyk Gdynia 13 listopada 2021 - 14:00
Sokół Kleczew 2 - 0 Kluczevia Stargard 13 listopada 2021 - 13:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 13 listopada 2021 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 6 - 0 Stolem Gniewino 13 listopada 2021 - 13:00
GKS Przodkowo 1 - 1 KP Starogard Gdański 13 listopada 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada 2021 - 15:00
Błękitni Stargard 5 - 1 Bałtyk Koszalin 14 listopada 2021 - 13:00
Elana Toruń 1 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 4 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 listopada 2021 - 12:00
Elana Toruń 5 - 2 Bałtyk Koszalin 20 listopada 2021 - 13:00
Błękitni Stargard 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 21 listopada 2021 - 13:00
Pogoń II Szczecin 4 - 1 KP Starogard Gdański 20 listopada 2021 - 12:00
GKS Przodkowo 3 - 2 Stolem Gniewino 20 listopada 2021 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 20 listopada 2021 - 13:00
Kluczevia Stargard 0 - 1 Olimpia Grudziądz 20 listopada 2021 - 12:00
Sokół Kleczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia 20 listopada 2021 - 13:00
Jarota Jarocin 2 - 3 Zawisza Bydgoszcz 20 listopada 2021 - 13:30
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jarota Jarocin 4 - 2 Unia Janikowo 12 marca 2022 - 15:30
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Sokół Kleczew 12 marca 2022 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 4 Olimpia Grudziądz 11 marca 2022 - 17:00
Kluczevia Stargard 0 - 4 Kotwica Kołobrzeg 12 marca 2022 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 GKS Przodkowo 12 marca 2022 - 14:00
Stolem Gniewino 0 - 5 Pogoń II Szczecin 12 marca 2022 - 12:00
KP Starogard Gdański 0 - 4 Błękitni Stargard 12 marca 2022 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Elana Toruń
Bałtyk Koszalin 1 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 marca 2022 - 12:00
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 1 - 1 Bałtyk Koszalin 19 marca 2022 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 19 marca 2022 - 14:00
Elana Toruń 0 - 3 KP Starogard Gdański
Błękitni Stargard 1 - 1 Stolem Gniewino 19 marca 2022 - 15:00
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 marca 2022 - 11:00
GKS Przodkowo 0 - 0 Kluczevia Stargard 19 marca 2022 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Bałtyk Gdynia 19 marca 2022 - 15:00
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Zawisza Bydgoszcz 19 marca 2022 - 18:00
Jarota Jarocin 1 - 3 Sokół Kleczew 19 marca 2022 - 15:30
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew 2 - 4 Unia Janikowo 26 marca 2022 - 16:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Olimpia Grudziądz 26 marca 2022 - 15:30
Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 26 marca 2022 - 17:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 GKS Przodkowo 26 marca 2022 - 17:00
Kluczevia Stargard 0 - 1 Pogoń II Szczecin 26 marca 2022 - 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 4 Błękitni Stargard 26 marca 2022 - 16:00
Stolem Gniewino 3 - 0 Elana Toruń
KP Starogard Gdański 3 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 marca 2022 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Bałtyk Koszalin 26 marca 2022 - 12:00
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 1 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 2 kwietnia 2022 - 15:00
Bałtyk Koszalin 1 - 0 KP Starogard Gdański 2 kwietnia 2022 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Stolem Gniewino 2 kwietnia 2022 - 14:00
Elana Toruń 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
Kluczevia Stargard 2 - 1 Błękitni Stargard 2 kwietnia 2022 - 15:00
Pogoń II Szczecin 4 - 0 Bałtyk Gdynia 2 kwietnia 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 GKS Przodkowo 2 kwietnia 2022 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Jarota Jarocin 2 kwietnia 2022 - 16:00
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Sokół Kleczew 1 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz 4 - 1 Unia Janikowo 10 kwietnia 2022 - 18:00
Sokół Kleczew 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 9 kwietnia 2022 - 15:00
Jarota Jarocin 0 - 1 GKS Przodkowo 9 kwietnia 2022 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Pogoń II Szczecin 9 kwietnia 2022 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Błękitni Stargard 8 kwietnia 2022 - 17:00
Kluczevia Stargard 3 - 0 Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 kwietnia 2022 - 14:00
Stolem Gniewino 1 - 0 Bałtyk Koszalin 10 kwietnia 2022 - 16:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 9 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 24 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 3 - 1 KP Starogard Gdański 16 kwietnia 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Stolem Gniewino 16 kwietnia 2022 - 12:00
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 16 kwietnia 2022 - 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Kluczevia Stargard 16 kwietnia 2022 - 14:00
Elana Toruń 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Błękitni Stargard 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 16 kwietnia 2022 - 12:00
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Jarota Jarocin 15 kwietnia 2022 - 20:00
GKS Przodkowo 2 - 0 Sokół Kleczew 16 kwietnia 2022 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Olimpia Grudziądz 16 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Unia Janikowo 23 kwietnia 2022 - 14:00
Olimpia Grudziądz 3 - 2 GKS Przodkowo 23 kwietnia 2022 - 17:00
Sokół Kleczew 2 - 3 Pogoń II Szczecin 23 kwietnia 2022 - 16:00
Jarota Jarocin 2 - 0 Błękitni Stargard 23 kwietnia 2022 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Elana Toruń
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 kwietnia 2022 - 12:00
Kluczevia Stargard 0 - 2 Bałtyk Koszalin 23 kwietnia 2022 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 23 kwietnia 2022 - 16:00
Stolem Gniewino 1 - 0 KP Starogard Gdański 23 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 26 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 0 - 0 Stolem Gniewino 27 kwietnia 2022 - 17:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 27 kwietnia 2022 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Kluczevia Stargard 27 kwietnia 2022 - 17:30
Bałtyk Koszalin 2 - 0 Bałtyk Gdynia 27 kwietnia 2022 - 18:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz 27 kwietnia 2022 - 17:00
Elana Toruń 0 - 3 Jarota Jarocin
Błękitni Stargard 1 - 4 Sokół Kleczew 27 kwietnia 2022 - 17:30
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Olimpia Grudziądz 27 kwietnia 2022 - 18:00
GKS Przodkowo 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 27 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 27 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo 2 - 1 Unia Janikowo 30 kwietnia 2022 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Pogoń II Szczecin 1 maja 2022 - 15:00
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Błękitni Stargard 1 maja 2022 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 0 Elana Toruń
Jarota Jarocin 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 kwietnia 2022 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Bałtyk Koszalin 30 kwietnia 2022 - 17:00
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 30 kwietnia 2022 - 17:00
Kluczevia Stargard 0 - 0 KP Starogard Gdański 30 kwietnia 2022 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Stolem Gniewino 30 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 7 maja 2022 - 17:00
Stolem Gniewino 3 - 1 Kluczevia Stargard 7 maja 2022 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Bałtyk Gdynia 7 maja 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 8 Zawisza Bydgoszcz 7 maja 2022 - 12:00
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Jarota Jarocin 7 maja 2022 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 0 Sokół Kleczew 7 maja 2022 - 12:00
Elana Toruń 0 - 3 Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 maja 2022 - 18:00
Pogoń II Szczecin 1 - 1 GKS Przodkowo 7 maja 2022 - 12:00
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Unia Janikowo 13 maja 2022 - 18:00
GKS Przodkowo 4 - 1 Błękitni Stargard 13 maja 2022 - 18:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Elana Toruń
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 maja 2022 - 18:00
Sokół Kleczew 1 - 0 Bałtyk Koszalin 14 maja 2022 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 14 maja 2022 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 KP Starogard Gdański 13 maja 2022 - 19:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Stolem Gniewino 14 maja 2022 - 11:00
Kluczevia Stargard 1 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 14 maja 2022 - 13:00
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Kluczevia Stargard 21 maja 2022 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 22 maja 2022 - 18:00
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 21 maja 2022 - 16:00
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 21 maja 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 21 maja 2022 - 13:00
Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz 21 maja 2022 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg 21 maja 2022 - 16:00
Elana Toruń - GKS Przodkowo
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 21 maja 2022 - 12:00
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Unia Janikowo 28 maja 2022 - 15:00
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
GKS Przodkowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 maja 2022 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 28 maja 2022 - 17:00
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wielkopolska 28 maja 2022 - 17:00
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 28 maja 2022 - 17:00
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino 28 maja 2022 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Zawisza Bydgoszcz 29 maja 2022 - 16:00
Bałtyk Gdynia - Kluczevia Stargard 28 maja 2022 - 12:00
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 4 czerwca 2022 - 17:00
Kluczevia Stargard - Zawisza Bydgoszcz 4 czerwca 2022 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin 3 czerwca 2022 - 18:00
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 4 czerwca 2022 - 16:00
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz 4 czerwca 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg 4 czerwca 2022 - 16:00
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo 4 czerwca 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin 4 czerwca 2022 - 16:00
Elana Toruń - Błękitni Stargard
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Elana Toruń - Unia Janikowo
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 czerwca 2022 - 15:00
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska 11 czerwca 2022 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 11 czerwca 2022 - 17:00
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 11 czerwca 2022 - 17:00
Jarota Jarocin - Kluczevia Stargard 11 czerwca 2022 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 11 czerwca 2022 - 17:00
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 18 czerwca 2022 - 17:00
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 18 czerwca 2022 - 17:00
Kluczevia Stargard - Sokół Kleczew 18 czerwca 2022 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Olimpia Grudziądz 18 czerwca 2022 - 17:00
Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg 18 czerwca 2022 - 17:00
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 18 czerwca 2022 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 18 czerwca 2022 - 17:00
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 18 czerwca 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE