Kolejka 1 - 29/30. lipca 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Piast Gliwice |
4 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Miedź Legnica |
0 - 2 |
Śląsk Wrocław |
|
ŁKS Łomża |
1 - 3 |
Polonia Bytom |
18 października 2006
18.10 |
przełożony ze wzgl?du na remont stadionu w ?om?y |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
1 - 0 |
Odra Opole |
|
Kmita Zabierzów |
0 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
mecz w Krakowie na stadionie Wawelu |
KS Polkowice |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Stal Stalowa Wola |
3 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
mecz w Gorzycach |
Unia Janikowo |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
29 lipca 2006
29.07 - 17:00 |
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
5 sierpnia 2006
5.08 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
KS Polkowice |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Polonia Warszawa |
3 - 4 |
Ruch Chorzów |
|
Odra Opole |
3 - 2 |
Kmita Zabierzów |
|
Polonia Bytom |
0 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
ŁKS Łomża |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
Miedź Legnica |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Gliwice |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Miedź Legnica |
1 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
ŁKS Łomża |
0 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
V.O. - gospodarze nie zapewnili stadionu |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Kmita Zabierzów |
3 - 3 |
Polonia Bytom |
|
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Odra Opole |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Unia Janikowo |
0 - 0 |
KS Polkowice |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
KS Polkowice |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Polonia Warszawa |
2 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Odra Opole |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Polonia Bytom |
0 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Piast Gliwice |
3 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Miedź Legnica |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
26 sierpnia 2006
26.08 - 14:00 |
ŁKS Łomża |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
25 sierpnia 2006
25.08 |
w Gliwicach |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
3 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Kmita Zabierzów |
3 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Ruch Chorzów |
3 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 5 |
Polonia Bytom |
|
Unia Janikowo |
2 - 3 |
Odra Opole |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Polonia Warszawa |
27 sierpnia 2006
27.08 - 17:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 1 |
KS Polkowice |
|
Kolejka 6 - 30. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KS Polkowice |
1 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
|
Polonia Warszawa |
2 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Odra Opole |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
30 sierpnia 2006
30.08 - 19:00 |
Polonia Bytom |
3 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
11 października 2006
11.10 |
przełożony na 26.IX |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Piast Gliwice |
0 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
Miedź Legnica |
0 - 0 |
ŁKS Łomża |
|
Kolejka 7 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
ŁKS Łomża |
2 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Kmita Zabierzów |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
13 września 2006
13.09 |
Ruch Chorzów |
2 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Unia Janikowo |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Polonia Bytom |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 0 |
Odra Opole |
|
KS Polkowice |
3 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Kolejka 8 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
3 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Odra Opole |
1 - 0 |
KS Polkowice |
|
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 0 |
Unia Janikowo |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Piast Gliwice |
2 - 3 |
Ruch Chorzów |
|
Miedź Legnica |
0 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
ŁKS Łomża |
1 - 3 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
Kolejka 9 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Kmita Zabierzów |
2 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Unia Janikowo |
0 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
16 września 2006
16.09 - 16:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
KS Polkowice |
2 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Polonia Warszawa |
0 - 0 |
Odra Opole |
|
Kolejka 10 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Odra Opole |
|
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 0 |
KS Polkowice |
|
Zagłębie Sosnowiec |
5 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
22 września 2006
22.09 - 18:00 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Miedź Legnica |
3 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
ŁKS Łomża |
2 - 3 |
Ruch Chorzów |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
3 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Kmita Zabierzów |
0 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
|
Ruch Chorzów |
2 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
ŁKS Łomża |
|
Unia Janikowo |
1 - 5 |
Miedź Legnica |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
KS Polkowice |
1 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Polonia Warszawa |
5 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Odra Opole |
0 - 3 |
Polonia Bytom |
|
Kolejka 12 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 2 |
Polonia Bytom |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Odra Opole |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
5 - 0 |
KS Polkowice |
|
Piast Gliwice |
0 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Miedź Legnica |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
7 października 2006
7.10 - 15:00 |
ŁKS Łomża |
1 - 3 |
Unia Janikowo |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Kolejka 13 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Ruch Chorzów |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
ŁKS Łomża |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
KS Polkowice |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Polonia Warszawa |
0 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Odra Opole |
1 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Kolejka 14 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Jagiellonia Białystok |
3 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Polonia Bytom |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
Odra Opole |
|
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Miedź Legnica |
0 - 2 |
KS Polkowice |
|
ŁKS Łomża |
1 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
22 października 2006
22.10 - 14:40 |
Kmita Zabierzów |
3 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Ruch Chorzów |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kolejka 15 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Unia Janikowo |
4 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 1 |
Kmita Zabierzów |
28 października 2006
28.10 - 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
3 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
KS Polkowice |
0 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Polonia Warszawa |
5 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Odra Opole |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Polonia Bytom |
2 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jagiellonia Białystok |
0 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Piast Gliwice |
2 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Odra Opole |
|
ŁKS Łomża |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
2 - 0 |
KS Polkowice |
|
Kmita Zabierzów |
0 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
4 listopada 2006
4.11 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Unia Janikowo |
1 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
18 listopada 2006
18.11 - 12:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
KS Polkowice |
1 - 1 |
Kmita Zabierzów |
|
Polonia Warszawa |
2 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
Odra Opole |
1 - 2 |
ŁKS Łomża |
|
Polonia Bytom |
3 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Kolejka 18 - 10/11. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Jagiellonia Białystok |
1 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Śląsk Wrocław |
3 - 1 |
Miedź Legnica |
|
ŁKS Łomża |
3 - 2 |
Polonia Bytom |
|
Odra Opole |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
vo |
Polonia Warszawa |
1 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
KS Polkowice |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 1 |
Unia Janikowo |
11 marca 2007
11.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
18 marca 2007
18.03 - 15:00 |
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
17 marca 2007
17.03 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
KS Polkowice |
17 marca 2007
17.03 - 14:00 |
Ruch Chorzów |
0 - 2 |
Polonia Warszawa |
19 marca 2007
19.03 - 18:30 |
Kmita Zabierzów |
0 - 0 |
Odra Opole |
18 marca 2007
18.03 - 14:00 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
0 - 3 |
Polonia Bytom |
|
vo |
ŁKS Łomża |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
17 marca 2007
17.03 - 14:00 |
Miedź Legnica |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
17 marca 2007
17.03 - 14:00 |
Piast Gliwice |
0 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
18 marca 2007
18.03 - 14:40 |
Kolejka 20 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
24 marca 2007
24.03 - 14:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
26 marca 2007
26.03 - 18:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
ŁKS Łomża |
25 marca 2007
25.03 - 14:00 |
Śląsk Wrocław |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
vo |
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Kmita Zabierzów |
24 marca 2007
24.03 - 14:30 |
Odra Opole |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
25 marca 2007
25.03 - 14:40 |
Polonia Warszawa |
3 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
25 marca 2007
25.03 - 18:00 |
KS Polkowice |
3 - 1 |
Unia Janikowo |
1 maja 2007
1.05 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
24 marca 2007
24.03 - 14:30 |
Kolejka 21 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:35 |
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
KS Polkowice |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:40 |
Unia Janikowo |
0 - 4 |
Polonia Warszawa |
31 marca 2007
31.03 - 15:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Odra Opole |
1 kwietnia 2007
1.04 - 15:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
30 marca 2007
30.03 - 19:00 |
Kmita Zabierzów |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
31 marca 2007
31.03 - 14:00 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
0 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
vo |
ŁKS Łomża |
0 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
31 marca 2007
31.03 - 14:00 |
Miedź Legnica |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
31 marca 2007
31.03 - 14:00 |
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Jagiellonia Białystok |
3 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Piast Gliwice |
3 - 0 |
ŁKS Łomża |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
vo |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Polonia Bytom |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Odra Opole |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Polonia Warszawa |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
7 kwietnia 2007
7.04 - 16:00 |
KS Polkowice |
0 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
KS Polkowice |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Odra Opole |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:00 |
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Ruch Chorzów |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kmita Zabierzów |
0 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
0 - 3 |
Piast Gliwice |
|
vo |
ŁKS Łomża |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Miedź Legnica |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
vo |
Piast Gliwice |
2 - 2 |
Kmita Zabierzów |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
18 kwietnia 2007
18.04 - 16:00 |
Odra Opole |
2 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Polonia Warszawa |
4 - 1 |
KS Polkowice |
|
Kolejka 25 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Polonia Warszawa |
1 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
|
KS Polkowice |
0 - 0 |
Odra Opole |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 3 |
Polonia Bytom |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
21 kwietnia 2007
21.04 - 17:00 |
Unia Janikowo |
1 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Ruch Chorzów |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Kmita Zabierzów |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
0 - 3 |
ŁKS Łomża |
|
vo |
Kolejka 26 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Jagiellonia Białystok |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
vo |
ŁKS Łomża |
1 - 1 |
Kmita Zabierzów |
|
Miedź Legnica |
1 - 3 |
Ruch Chorzów |
|
Piast Gliwice |
4 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:40 |
Śląsk Wrocław |
3 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Polonia Bytom |
2 - 1 |
KS Polkowice |
|
Odra Opole |
2 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Kolejka 27 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Odra Opole |
0 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
|
Polonia Warszawa |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
KS Polkowice |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
6 maja 2007
6.05 - 17:00 |
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
ŁKS Łomża |
|
Kmita Zabierzów |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
vo |
Kolejka 28 - 9. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Jagiellonia Białystok |
1 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
0 - 3 |
Ruch Chorzów |
|
vo |
ŁKS Łomża |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Miedź Legnica |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Piast Gliwice |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
10 maja 2007
10.05 - 19:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
KS Polkowice |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Polonia Bytom |
3 - 1 |
Odra Opole |
|
Kolejka 29 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Polonia Bytom |
1 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
|
Odra Opole |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Polonia Warszawa |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
KS Polkowice |
2 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Piast Gliwice |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
13 maja 2007
13.05 - 17:00 |
Unia Janikowo |
1 - 1 |
ŁKS Łomża |
|
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
vo |
Ruch Chorzów |
3 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Kolejka 30 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Kmita Zabierzów |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
0 - 3 |
Unia Janikowo |
|
vo |
ŁKS Łomża |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Miedź Legnica |
0 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Piast Gliwice |
1 - 1 |
KS Polkowice |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 0 |
Odra Opole |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Kolejka 31 - 23. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
|
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Odra Opole |
1 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Polonia Warszawa |
3 - 0 |
Piast Gliwice |
|
KS Polkowice |
2 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 0 |
ŁKS Łomża |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
vo |
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Kmita Zabierzów |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Kolejka 32 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Ruch Chorzów |
3 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Kmita Zabierzów |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
27 maja 2007
27.05 - 17:00 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
0 - 3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
vo |
ŁKS Łomża |
2 - 5 |
KS Polkowice |
|
Miedź Legnica |
4 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Odra Opole |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 2 |
Polonia Bytom |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Kolejka 33 - 3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Polonia Bytom |
3 - 2 |
Piast Gliwice |
|
Odra Opole |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Polonia Warszawa |
2 - 4 |
ŁKS Łomża |
|
KS Polkowice |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz (2) |
|
vo |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 3 |
Kmita Zabierzów |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
3 czerwca 2007
3.06 - 17:00 |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kolejka 34 - 9. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
9 czerwca 2007
9.06 |
Ruch Chorzów |
4 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
|
Kmita Zabierzów |
0 - 0 |
KS Polkowice |
|
Zawisza Bydgoszcz (2) |
0 - 3 |
Polonia Warszawa |
|
v.o. |
ŁKS Łomża |
1 - 1 |
Odra Opole |
|
Miedź Legnica |
0 - 4 |
Polonia Bytom |
|
Piast Gliwice |
3 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
|