Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nadmorzanin Stegna |
1 - 8 |
Wisła Korzeniewo |
|
Zawisza Czarne Dolne |
3 - 4 |
Pogoń Prabuty |
|
Czarni Przemysław |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Błyskawica Postolin |
2 - 5 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Delta Miłoradz |
7 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Bałtyk Sztutowo |
6 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
4 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
MOP Pomezania II Malbork |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
|
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
Błyskawica Postolin |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
Powiśle Dzierzgoń |
12 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Pauza: Nadmorzanin Stegna, |
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Zawisza Czarne Dolne |
5 - 2 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Czarni Przemysław |
1 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Delta Miłoradz |
14 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 8 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 4 - 7. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
MOP Pomezania II Malbork |
14 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Olimpia Sztum |
3 - 6 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 5 |
Delta Miłoradz |
|
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Błyskawica Postolin |
|
Nadmorzanin Stegna |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
|
Pauza: Zawisza Czarne Dolne, |
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
|
Błyskawica Postolin |
3 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Delta Miłoradz |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Bałtyk Sztutowo |
4 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Grom Nowy Staw |
9 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Rodło Kwidzyn |
6 - 3 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 3 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Olimpia Sztum |
2 - 8 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pogoń Prabuty |
7 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Powiśle Dzierzgoń |
6 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Nadmorzanin Stegna |
1 - 6 |
Delta Miłoradz |
|
Zawisza Czarne Dolne |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
Pauza: Błyskawica Postolin, |
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
|
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Bałtyk Sztutowo |
5 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Grom Nowy Staw |
5 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
MOP Pomezania II Malbork |
16 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Delta Miłoradz, |
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Wisła Korzeniewo |
5 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Nadmorzanin Stegna |
1 - 4 |
Grom Nowy Staw |
|
Zawisza Czarne Dolne |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Czarni Przemysław |
4 - 2 |
Błyskawica Postolin |
|
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błyskawica Postolin |
1 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
|
Delta Miłoradz |
5 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
v.o |
Rodło Kwidzyn |
8 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
MOP Pomezania II Malbork |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
v.o |
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
3 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Nadmorzanin Stegna |
2 - 3 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Czarni Przemysław |
1 - 4 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Błyskawica Postolin |
2 - 5 |
Delta Miłoradz |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Delta Miłoradz |
6 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
|
Bałtyk Sztutowo |
4 - 0 |
Błyskawica Postolin |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: MOP Pomezania II Malbork, |
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
4 - 6 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Nadmorzanin Stegna |
- |
Pogoń Prabuty |
|
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 2 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Czarni Przemysław |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Błyskawica Postolin |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Delta Miłoradz |
9 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
|
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
Delta Miłoradz |
|
Rodło Kwidzyn |
7 - 2 |
Błyskawica Postolin |
|
MOP Pomezania II Malbork |
4 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
Olimpia Sztum |
1 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Powiśle Dzierzgoń |
6 - 1 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2006 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 3 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Olimpia Sztum |
0 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
MOP Pomezania II Malbork |
8 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Delta Miłoradz |
|
Grom Nowy Staw |
4 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
12 kwietnia 2006
12.04 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
|
Bałtyk Sztutowo |
5 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Błyskawica Postolin |
6 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Czarni Przemysław |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
2 kwietnia 2006
2.04 - 11:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: Nadmorzanin Stegna, |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Nadmorzanin Stegna |
1 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
Pogoń Prabuty |
7 - 0 |
Błyskawica Postolin |
|
Olimpia Sztum |
0 - 5 |
Delta Miłoradz |
|
MOP Pomezania II Malbork |
4 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
Grom Nowy Staw |
3 - 3 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Bałtyk Sztutowo |
3 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Delta Miłoradz |
5 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Błyskawica Postolin |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Czarni Przemysław |
4 - 1 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Pauza: Zawisza Czarne Dolne, |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 1 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Nadmorzanin Stegna |
0 - 7 |
Błyskawica Postolin |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 6 |
Delta Miłoradz |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Olimpia Sztum |
1 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
MOP Pomezania II Malbork |
3 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (31) |
MOP Pomezania II Malbork |
8 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
Rodło Kwidzyn |
8 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Grom Nowy Staw |
4 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Bałtyk Sztutowo |
1 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Delta Miłoradz |
11 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Czarni Przemysław |
0 - 2 |
Zawisza Czarne Dolne |
29 kwietnia 2006
29.04 - 11:00 |
Pauza: Błyskawica Postolin, |
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Wisła Korzeniewo |
0 - 1 |
Czarni Przemysław |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Nadmorzanin Stegna |
1 - 14 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Olimpia Sztum |
2 - 10 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Pauza: Delta Miłoradz, |
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Olimpia Sztum |
1 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
MOP Pomezania II Malbork |
3 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Rodło Kwidzyn |
5 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
v.o. |
Delta Miłoradz |
6 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Błyskawica Postolin |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
7 maja 2006
7.05 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 22 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 2 |
Błyskawica Postolin |
|
Czarni Przemysław |
2 - 3 |
Delta Miłoradz |
13 maja 2006
13.05 - 14:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
4 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Nadmorzanin Stegna |
2 - 16 |
Rodło Kwidzyn |
13 maja 2006
13.05 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
MOP Pomezania II Malbork |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 2 |
Olimpia Sztum |
13 maja 2006
13.05 |
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 23 - 17. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
Olimpia Sztum |
2 - 6 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
MOP Pomezania II Malbork |
13 - 1 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
17 maja 2006
17.05 - 16:00 |
vo (na boisku 2-3) |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 24 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 4 |
Delta Miłoradz |
|
Błyskawica Postolin |
1 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Czarni Przemysław |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
21 maja 2006
21.05 - 11:30 |
vo (na boisku 3-2) |
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Nadmorzanin Stegna |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: MOP Pomezania II Malbork, |
Kolejka 25 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Powiśle Dzierzgoń |
6 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
|
Pogoń Prabuty |
5 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
MOP Pomezania II Malbork |
8 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Rodło Kwidzyn |
7 - 1 |
Czarni Przemysław |
28 maja 2006
28.05 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 2 |
Błyskawica Postolin |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 4 |
Delta Miłoradz |
27 maja 2006
27.05 |
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 26 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (153) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 4 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Delta Miłoradz |
7 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Czarni Przemysław |
0 - 5 |
MOP Pomezania II Malbork |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
4 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Nadmorzanin Stegna |
0 - 12 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, . |
|