Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Polonia Gdańsk |
17 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 13 |
Arka Gdynia |
|
Pauza: Arka II Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Olimpic Gdańsk |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, Lechia II Gdańsk, Arka Gdynia, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Lechia II Gdańsk |
4 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Arka Gdynia |
14 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański, Polonia Gdańsk, |
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, Arka Gdynia, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia |
9 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Jantar Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 6 |
Arka Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
12 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Arka Gdynia |
5 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, Cisowa Gdynia, Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Polonia Gdańsk |
7 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 5 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Arka Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański, Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Arka Gdynia |
9 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, Olimpic Gdańsk, Cisowa Gdynia, |
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Fosfory Wiślinka |
0 - 9 |
Arka II Gdynia |
|
Olimpic Gdańsk |
2 - 4 |
Arka Gdynia |
9 kwietnia 2006
9.04 - 16:30 |
Cisowa Gdynia |
0 - 7 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Cisowa Gdynia |
1 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Arka Gdynia |
38 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
13 kwietnia 2006
13.04 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 - 2 |
Arka II Gdynia |
22 kwietnia 2006
22.04 - 13:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 5 |
Arka Gdynia |
10 maja 2006
10.05 - 17:00 |
Fosfory Wiślinka |
0 - 12 |
Olimpic Gdańsk |
22 kwietnia 2006
22.04 |
Polonia Gdańsk |
5 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
22 kwietnia 2006
22.04 |
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Fosfory Wiślinka |
0 - 11 |
Cisowa Gdynia |
30 kwietnia 2006
30.04 |
Olimpic Gdańsk |
4 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
30 kwietnia 2006
30.04 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 6 |
Polonia Gdańsk |
29 kwietnia 2006
29.04 - 17:00 |
Arka Gdynia |
12 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
29 kwietnia 2006
29.04 - 13:00 |
Pauza: , |
Kolejka 14 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (96) |
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
6 maja 2006
6.05 |
Polonia Gdańsk |
3 - 6 |
Arka Gdynia |
6 maja 2006
6.05 - 14:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
7 maja 2006
7.05 |
Jantar Pruszcz Gdański |
8 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
Kolejka 15 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Cisowa Gdynia |
1 - 4 |
Jantar Pruszcz Gdański |
13 maja 2006
13.05 - 15:00 |
Fosfory Wiślinka |
0 - 20 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
14 maja 2006
14.05 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 6 |
Polonia Gdańsk |
14 maja 2006
14.05 - 15:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 12 |
Lechia II Gdańsk |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Kolejka 16 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Cisowa Gdynia |
9 - 1 |
Arka II Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
2 - 6 |
Arka Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
21 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 17 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
Cisowa Gdynia |
27 maja 2006
27.05 |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 7 |
Polonia Gdańsk |
27 maja 2006
27.05 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
28 maja 2006
28.05 |
Arka Gdynia |
11 - 0 |
Arka II Gdynia |
27 maja 2006
27.05 - 15:00 |
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Arka Gdynia |
16 - 1 |
Cisowa Gdynia |
3 czerwca 2006
3.06 - 15:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 9 |
Olimpic Gdańsk |
3 czerwca 2006
3.06 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
8 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
3 czerwca 2006
3.06 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
|