Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Pruszcz Gdański |
7 - 2 |
Celtic Reda |
27 sierpnia 2005
27.08 - 11:00 |
KP Sopot |
1 - 4 |
Zatoka Puck |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
27 sierpnia 2005
27.08 |
Olivia Gdańsk |
11 - 0 |
GKS Kowale |
|
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Celtic Reda |
3 - 0 |
GKS Kowale |
31 sierpnia 2005
31.08 - 13:30 |
v.o. goście nie przybyli |
Gedania Gdańsk |
2 - 4 |
Olivia Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
3 - 3 |
Arka Gdynia |
31 sierpnia 2005
31.08 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
7 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
KP Sopot |
|
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Sopot |
2 - 6 |
Celtic Reda |
3 września 2005
3.09 - 13:30 |
Cisowa Gdynia |
1 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
3 września 2005
3.09 |
Olivia Gdańsk |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
GKS Kowale |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
3 września 2005
3.09 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Celtic Reda |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
10 września 2005
10.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 2 |
GKS Kowale |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
10 września 2005
10.09 |
Jantar Pruszcz Gdański |
10 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
KP Sopot |
0 - 5 |
Cisowa Gdynia |
|
Kolejka 5 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
5 - 1 |
Celtic Reda |
18 września 2005
18.09 - 11:00 |
Zespó? Celticu ca?y mecz grał w 10-tk? |
Bałtyk Gdynia |
3 - 2 |
KP Sopot |
|
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
17 września 2005
17.09 |
GKS Kowale |
0 - 12 |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
Pomezania Malbork |
17 września 2005
17.09 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Celtic Reda |
1 - 11 |
Pomezania Malbork |
24 września 2005
24.09 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Zatoka Puck |
3 - 1 |
GKS Kowale |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
KP Sopot |
0 - 7 |
Arka Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 7 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
9 - 0 |
Celtic Reda |
|
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Olivia Gdańsk |
8 - 1 |
KP Sopot |
|
GKS Kowale |
0 - 6 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Pomezania Malbork |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Celtic Reda |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
v.o. |
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
KP Sopot |
4 - 3 |
GKS Kowale |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 9 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
10 - 1 |
Celtic Reda |
|
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
GKS Kowale |
0 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
KP Sopot |
|
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Kolejka 10 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Celtic Reda |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
KP Sopot |
1 - 9 |
Pomezania Malbork |
|
Cisowa Gdynia |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
GKS Kowale |
|
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 11 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
Celtic Reda |
|
GKS Kowale |
1 - 7 |
Arka Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Cisowa Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
9 - 0 |
KP Sopot |
|
Zatoka Puck |
0 - 6 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Celtic Reda |
1 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Zatoka Puck |
1 - 0 |
KP Sopot |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 5 |
Arka Gdynia |
|
GKS Kowale |
0 - 6 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 13 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GKS Kowale |
0 - 2 |
Celtic Reda |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Olivia Gdańsk |
9 - 1 |
Gedania Gdańsk |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 5 |
Lechia Gdańsk |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Cisowa Gdynia |
5 - 0 |
Zatoka Puck |
13 kwietnia 2006
13.04 |
KP Sopot |
0 - 6 |
Jantar Pruszcz Gdański |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Celtic Reda |
3 - 0 |
KP Sopot |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Jantar Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Cisowa Gdynia |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Zatoka Puck |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Pomezania Malbork |
2 - 5 |
Olivia Gdańsk |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
GKS Kowale |
19 kwietnia 2006
19.04 |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Celtic Reda |
|
GKS Kowale |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
10 maja 2006
10.05 - 17:00 |
Olivia Gdańsk |
1 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Cisowa Gdynia |
11 - 0 |
KP Sopot |
|
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Celtic Reda |
1 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
KP Sopot |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
przełożony |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
16 - 0 |
GKS Kowale |
|
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Celtic Reda |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
10 maja 2006
10.05 - 17:30 |
GKS Kowale |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Olivia Gdańsk |
- |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Arka Gdynia |
5 - 1 |
KP Sopot |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 3 |
Cisowa Gdynia |
|
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Celtic Reda |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
|
KP Sopot |
1 - 4 |
Olivia Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
GKS Kowale |
|
Zatoka Puck |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
7 maja 2006
7.05 |
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Lechia Gdańsk |
13 - 1 |
Celtic Reda |
|
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
GKS Kowale |
0 - 1 |
KP Sopot |
|
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Arka Gdynia |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Celtic Reda |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
8 - 1 |
GKS Kowale |
|
KP Sopot |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Zatoka Puck |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Celtic Reda |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
KP Sopot |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
GKS Kowale |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 22 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Celtic Reda |
0 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
7 - 0 |
GKS Kowale |
|
Bałtyk Gdynia |
6 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
KP Sopot |
0 - 7 |
Lechia Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Zatoka Puck |
|
|