Baner

Ekstraklasa futsalu - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rekord Bielsko-Biała 18 51 17 0 1 128 - 37
2. Constract Lubawa 17 46 15 1 1 85 - 27
3. Piast Gliwice 17 40 13 1 3 75 - 28
4. Clearex Chorzów 17 34 10 4 3 73 - 39
5. Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 18 31 9 4 5 49 - 48
6. FC Toruń 18 27 8 3 7 44 - 53 2 6 2 0 0 6 - 0
7. Gatta Zduńska Wola 17 27 9 0 8 57 - 65 2 0 0 0 2 0 - 6
8. Red Dragons Pniewy 17 26 7 5 5 53 - 48
9. Futsal Leszno 17 24 7 3 7 58 - 54
10. Red Devils Chojnice 18 21 6 3 9 50 - 59
11. Słoneczny Stok Białystok 17 17 5 2 10 36 - 79 3 7 2 1 0 14 - 7
12. Dreman Opole Komprachcice 18 17 5 2 11 37 - 64 3 5 1 2 0 8 - 5
13. LSSS Lębork 17 17 5 2 10 35 - 63 3 3 1 0 2 8 - 13
14. AZS UW Warszawa 17 17 4 5 8 45 - 58 3 1 0 1 2 3 - 8
15. Futsal Team Brzeg 17 9 3 0 14 42 - 64
16. AZS UŚ Katowice 16 8 2 2 12 38 - 71
17. GSF Gliwice 16 7 2 1 13 32 - 80

 Baner


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rekord Bielsko-Biała 11 - 2 Słoneczny Stok Białystok 5 września 2020 - 19:00
LSSS Lębork 2 - 2 Red Dragons Pniewy 6 września 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 4 - 2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20 września 2020 - 18:00
Futsal Leszno 2 - 3 FC Toruń 5 września 2020 - 19:00
Gatta Zduńska Wola 0 - 5 Clearex Chorzów 6 września 2020 - 12:00
AZS UW Warszawa 1 - 1 GSF Gliwice 6 września 2020 - 17:00
Constract Lubawa 6 - 1 Dreman Opole Komprachcice 5 września 2020 - 18:00
Piast Gliwice 3 - 1 AZS UŚ Katowice 6 września 2020 - 18:00
Pauza: Futsal Team Brzeg,
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 4 - 3 AZS UŚ Katowice 12 września 2020 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 0 - 7 Piast Gliwice 13 września 2020 - 12:00
GSF Gliwice 0 - 5 Constract Lubawa 12 września 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 8 - 2 AZS UW Warszawa 12 września 2020 - 17:00
Gatta Zduńska Wola 0 - 1 FC Toruń 11 września 2020 - 19:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 - 0 Futsal Team Brzeg 12 września 2020 - 19:00
Red Dragons Pniewy 2 - 2 Red Devils Chojnice 4 listopada 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 3 LSSS Lębork 12 września 2020 - 19:00
Pauza: Futsal Leszno,
Kolejka 3 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
LSSS Lębork 3 - 6 Słoneczny Stok Białystok 27 września 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 0 - 3 Rekord Bielsko-Biała 27 września 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 0 - 3 Red Dragons Pniewy 26 września 2020 - 19:00
Futsal Leszno 4 - 4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 26 września 2020 - 18:00
AZS UW Warszawa 9 - 2 FC Toruń 26 września 2020 - 12:00
Constract Lubawa 6 - 2 Clearex Chorzów 27 października 2020 - 18:00
Piast Gliwice 5 - 2 GSF Gliwice 26 września 2020 - 18:00
AZS UŚ Katowice 1 - 2 Dreman Opole Komprachcice 14 października 2020 - 19:30
Pauza: Gatta Zduńska Wola,
Kolejka 4 - 30. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 3 - 3 Dreman Opole Komprachcice 30 września 2020 - 18:00
GSF Gliwice 5 - 8 AZS UŚ Katowice 30 września 2020 - 19:30
Clearex Chorzów 1 - 1 Piast Gliwice 30 września 2020 - 18:00
FC Toruń 2 - 4 Constract Lubawa 4 listopada 2020 - 18:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 - 3 Gatta Zduńska Wola 30 września 2020 - 19:00
Red Dragons Pniewy 2 - 2 Futsal Leszno 30 września 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 6 - 3 Futsal Team Brzeg 30 września 2020 - 19:10
LSSS Lębork 5 - 4 Red Devils Chojnice 30 września 2020 - 20:00
Pauza: AZS UW Warszawa,
Kolejka 5 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Red Devils Chojnice 2 - 2 Słoneczny Stok Białystok 4 października 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 2 - 4 LSSS Lębork 3 października 2020 - 18:00
Futsal Leszno 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała 3 października 2020 - 18:00
Gatta Zduńska Wola 6 - 3 Red Dragons Pniewy 3 października 2020 - 18:00
AZS UW Warszawa 2 - 2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 października 2020 - 17:00
Piast Gliwice 6 - 1 FC Toruń 3 października 2020 - 12:00
Clearex Chorzów 3 - 3 AZS UŚ Katowice 3 października 2020 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice 5 - 2 GSF Gliwice 3 października 2020 - 18:00
Pauza: Constract Lubawa,
Kolejka 6 - 7. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 2 - 1 GSF Gliwice 7 października 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 3 - 1 Dreman Opole Komprachcice 7 października 2020 - 18:00
FC Toruń 2 - 2 AZS UŚ Katowice 8 października 2020 - 18:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 - 6 Constract Lubawa 7 października 2020 - 18:00
Red Dragons Pniewy 3 - 4 AZS UW Warszawa 7 października 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 4 Gatta Zduńska Wola 28 października 2020 - 18:00
LSSS Lębork 1 - 2 Futsal Leszno 7 października 2020 - 20:00
Red Devils Chojnice 4 - 3 Futsal Team Brzeg 7 października 2020 - 19:00
Pauza: Piast Gliwice,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Futsal Team Brzeg 8 - 1 Słoneczny Stok Białystok 10 października 2020 - 18:00
Futsal Leszno 2 - 1 Red Devils Chojnice 10 października 2020 - 18:00
Gatta Zduńska Wola 2 - 0 LSSS Lębork 21 października 2020 - 19:30
AZS UW Warszawa 3 - 8 Rekord Bielsko-Biała 11 października 2020 - 17:00
Constract Lubawa 3 - 3 Red Dragons Pniewy 7 listopada 2020 - 16:00
Piast Gliwice 6 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 10 października 2020 - 19:00
Dreman Opole Komprachcice 0 - 1 FC Toruń 11 października 2020 - 17:00
GSF Gliwice 1 - 6 Clearex Chorzów 11 października 2020 - 18:00
Pauza: AZS UŚ Katowice,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 1 - 4 Clearex Chorzów 17 października 2020 - 18:00
FC Toruń 2 - 4 GSF Gliwice 18 października 2020 - 15:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 - 1 AZS UŚ Katowice 18 października 2020 - 18:00
Red Dragons Pniewy 1 - 3 Piast Gliwice 18 listopada 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 6 - 2 Constract Lubawa 17 października 2020 - 15:00
LSSS Lębork 3 - 2 AZS UW Warszawa 18 października 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 1 - 4 Gatta Zduńska Wola 18 października 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 3 - 2 Futsal Leszno 17 października 2020 - 18:00
Pauza: Dreman Opole Komprachcice,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Futsal Leszno 4 - 2 Słoneczny Stok Białystok 25 października 2020 - 17:00
Gatta Zduńska Wola 4 - 2 Futsal Team Brzeg 25 października 2020 - 18:00
AZS UW Warszawa 2 - 3 Red Devils Chojnice 25 października 2020 - 17:00
Constract Lubawa 9 - 1 LSSS Lębork 24 października 2020 - 18:00
Piast Gliwice 2 - 3 Rekord Bielsko-Biała 23 października 2020 - 20:15
AZS UŚ Katowice 3 - 4 Red Dragons Pniewy 25 października 2020 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 2 - 7 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 7 listopada 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 2 - 3 FC Toruń 25 listopada 2020 - 18:00
Pauza: GSF Gliwice,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 1 - 5 FC Toruń 31 października 2020 - 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 - 2 GSF Gliwice 31 października 2020 - 19:00
Red Dragons Pniewy 6 - 4 Dreman Opole Komprachcice 2 grudnia 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 2 AZS UŚ Katowice 2 grudnia 2020 - 19:00
LSSS Lębork 3 - 4 Piast Gliwice 31 października 2020 - 20:00
Red Devils Chojnice 2 - 3 Constract Lubawa 31 października 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 2 - 3 AZS UW Warszawa 31 października 2020 - 18:00
Futsal Leszno 7 - 2 Gatta Zduńska Wola 31 października 2020 - 12:00
Pauza: Clearex Chorzów,
Kolejka 11 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gatta Zduńska Wola 4 - 1 Słoneczny Stok Białystok 25 listopada 2020 - 19:00
AZS UW Warszawa 2 - 2 Futsal Leszno 11 listopada 2020 - 17:00
Constract Lubawa 7 - 2 Futsal Team Brzeg 11 listopada 2020 - 12:30
Piast Gliwice 6 - 1 Red Devils Chojnice 11 listopada 2020 - 18:00
AZS UŚ Katowice 3 - 0 LSSS Lębork 11 listopada 2020 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice 3 - 10 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada 2020 - 19:30
GSF Gliwice 0 - 3 Red Dragons Pniewy 16 grudnia 2020 - 19:00
Clearex Chorzów 1 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 24 października 2020 - 12:00
Pauza: FC Toruń,
Kolejka 12 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 - 1 FC Toruń 18 listopada 2020 - 18:00
Red Dragons Pniewy 6 - 1 Clearex Chorzów 15 listopada 2020 - 15:30
Rekord Bielsko-Biała 8 - 2 GSF Gliwice 9 grudnia 2020 - 19:00
LSSS Lębork 2 - 5 Dreman Opole Komprachcice 15 listopada 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 3 - 1 AZS UŚ Katowice 15 listopada 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 1 - 2 Piast Gliwice 14 listopada 2020 - 18:00
Futsal Leszno 1 - 9 Constract Lubawa 15 listopada 2020 - 17:00
Gatta Zduńska Wola 3 - 2 AZS UW Warszawa 14 listopada 2020 - 18:00
Pauza: Słoneczny Stok Białystok,
Kolejka 13 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
AZS UW Warszawa 1 - 5 Słoneczny Stok Białystok 21 listopada 2020 - 17:00
Constract Lubawa 6 - 2 Gatta Zduńska Wola 21 listopada 2020 - 16:15
Piast Gliwice 5 - 4 Futsal Leszno 22 listopada 2020 - 18:00
AZS UŚ Katowice 3 - 7 Futsal Team Brzeg 22 listopada 2020 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 3 - 5 Red Devils Chojnice 22 listopada 2020 - 18:00
GSF Gliwice 2 - 4 LSSS Lębork 21 listopada 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 6 - 4 Rekord Bielsko-Biała 21 listopada 2020 - 12:00
FC Toruń 2 - 2 Red Dragons Pniewy 21 listopada 2020 - 18:30
Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice,
Kolejka 14 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 2 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 28 listopada 2020 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 0 FC Toruń 28 listopada 2020 - 18:00
LSSS Lębork 0 - 1 Clearex Chorzów 29 listopada 2020 - 17:00
Red Devils Chojnice 7 - 2 GSF Gliwice 4 grudnia 2020 - 19:00
Futsal Team Brzeg 2 - 3 Dreman Opole Komprachcice 28 listopada 2020 - 19:15
Futsal Leszno 9 - 0 AZS UŚ Katowice 28 listopada 2020 - 18:00
Gatta Zduńska Wola 1 - 10 Piast Gliwice 28 listopada 2020 - 12:00
AZS UW Warszawa 2 - 6 Constract Lubawa 28 listopada 2020 - 17:00
Pauza: Red Dragons Pniewy,
Kolejka 15 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Constract Lubawa 3 - 1 Słoneczny Stok Białystok 5 grudnia 2020 - 16:00
Piast Gliwice 6 - 2 AZS UW Warszawa 5 grudnia 2020 - 18:00
AZS UŚ Katowice 6 - 9 Gatta Zduńska Wola 6 grudnia 2020 - 19:30
Dreman Opole Komprachcice 2 - 4 Futsal Leszno 6 grudnia 2020 - 19:00
GSF Gliwice 4 - 1 Futsal Team Brzeg 6 grudnia 2020 - 17:30
Clearex Chorzów 8 - 3 Red Devils Chojnice 6 grudnia 2020 - 17:00
FC Toruń 2 - 3 LSSS Lębork 5 grudnia 2020 - 12:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 - 1 Red Dragons Pniewy 5 grudnia 2020 - 13:00
Pauza: Rekord Bielsko-Biała,
Kolejka 16 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 2 - 7 Red Dragons Pniewy 12 grudnia 2020 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 9 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 12 grudnia 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 3 - 3 FC Toruń 13 grudnia 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 2 - 9 Clearex Chorzów 12 grudnia 2020 - 18:00
Futsal Leszno 8 - 1 GSF Gliwice 13 grudnia 2020 - 17:00
Gatta Zduńska Wola 3 - 2 Dreman Opole Komprachcice 12 grudnia 2020 - 18:00
AZS UW Warszawa 4 - 0 AZS UŚ Katowice 12 grudnia 2020 - 17:00
Constract Lubawa 4 - 0 Piast Gliwice 12 grudnia 2020 - 12:00
Pauza: LSSS Lębork,
Kolejka 17 - 19/20. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Gliwice 9 - 1 Słoneczny Stok Białystok 19 grudnia 2020 - 14:15
AZS UŚ Katowice 1 - 4 Constract Lubawa 19 grudnia 2020 - 20:00
Dreman Opole Komprachcice 0 - 0 AZS UW Warszawa 19 grudnia 2020 - 18:00
GSF Gliwice 3 - 10 Gatta Zduńska Wola 19 grudnia 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 9 - 1 Futsal Leszno 19 grudnia 2020 - 12:00
FC Toruń 4 - 3 Futsal Team Brzeg 19 grudnia 2020 - 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 - 0 LSSS Lębork 19 grudnia 2020 - 20:00
Red Dragons Pniewy 2 - 9 Rekord Bielsko-Biała 19 grudnia 2020 - 18:00
Pauza: Red Devils Chojnice,
Kolejka 18 - 9/10. stycznia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 0 - 10 Rekord Bielsko-Biała 9 stycznia 2021 - 18:00
Red Dragons Pniewy - LSSS Lębork 17 lutego 2021 - 20:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 - 3 Red Devils Chojnice 9 stycznia 2021 - 13:30
FC Toruń 5 - 3 Futsal Leszno 10 stycznia 2021 - 18:00
Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola
GSF Gliwice - AZS UW Warszawa 23 lutego 2021 - 19:30
Dreman Opole Komprachcice 0 - 2 Constract Lubawa 10 stycznia 2021 - 16:00
AZS UŚ Katowice - Piast Gliwice 27 stycznia 2021 - 20:15
Pauza: Futsal Team Brzeg,
Kolejka 19 - 16/17. stycznia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
AZS UŚ Katowice - Słoneczny Stok Białystok 31 stycznia 2021 - 16:00
Piast Gliwice 0 - 1 Dreman Opole Komprachcice 16 stycznia 2021 - 18:00
Constract Lubawa - GSF Gliwice 16 lutego 2021 - 18:00
AZS UW Warszawa 4 - 4 Clearex Chorzów 17 stycznia 2021 - 14:30
FC Toruń 5 - 0 Gatta Zduńska Wola
Futsal Team Brzeg 1 - 2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 16 stycznia 2021 - 18:00
Red Devils Chojnice 2 - 3 Red Dragons Pniewy 17 stycznia 2021 - 18:00
LSSS Lębork 1 - 10 Rekord Bielsko-Biała 20 stycznia 2021 - 20:00
Pauza: Futsal Leszno,
Kolejka 20 - 6/7. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - LSSS Lębork 6 lutego 2021 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice 6 lutego 2021 - 18:00
Red Dragons Pniewy - Futsal Team Brzeg 6 lutego 2021 - 16:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Futsal Leszno 6 lutego 2021 - 18:00
FC Toruń - AZS UW Warszawa 10 marca 2021 - 18:30
Clearex Chorzów - Constract Lubawa 6 lutego 2021 - 17:00
GSF Gliwice - Piast Gliwice 6 lutego 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice - AZS UŚ Katowice 7 lutego 2021 - 18:00
Pauza: Gatta Zduńska Wola,
Kolejka 21 - 10. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dreman Opole Komprachcice - Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice - GSF Gliwice 10 lutego 2021 - 20:15
Piast Gliwice - Clearex Chorzów
Constract Lubawa - FC Toruń 10 lutego 2021 - 19:00
Gatta Zduńska Wola - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy 10 lutego 2021 - 19:00
Futsal Team Brzeg - Rekord Bielsko-Biała 10 lutego 2021 - 19:00
Red Devils Chojnice - LSSS Lębork
Pauza: AZS UW Warszawa,
Kolejka 22 - 13/14. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice 14 lutego 2021 - 18:00
LSSS Lębork - Futsal Team Brzeg 14 lutego 2021 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Futsal Leszno
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 13 lutego 2021 - 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - AZS UW Warszawa 13 lutego 2021 - 20:00
FC Toruń - Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów
GSF Gliwice - Dreman Opole Komprachcice 13 lutego 2021 - 17:00
Pauza: Constract Lubawa,
Kolejka 23 - 20/21. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GSF Gliwice - Słoneczny Stok Białystok 20 lutego 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice - Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice - FC Toruń 21 lutego 2021 - 18:30
Constract Lubawa - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 21 lutego 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa - Red Dragons Pniewy 20 lutego 2021 - 16:00
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała
Futsal Leszno - LSSS Lębork
Futsal Team Brzeg - Red Devils Chojnice
Pauza: Piast Gliwice,
Kolejka 24 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - Futsal Team Brzeg 13 marca 2021 - 18:00
Red Devils Chojnice - Futsal Leszno 14 marca 2021 - 18:00
LSSS Lębork - Gatta Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała - AZS UW Warszawa
Red Dragons Pniewy - Constract Lubawa
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice 13 marca 2021 - 20:00
FC Toruń - Dreman Opole Komprachcice
Clearex Chorzów - GSF Gliwice 13 marca 2021 - 17:00
Pauza: AZS UŚ Katowice,
Kolejka 25 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Clearex Chorzów - Słoneczny Stok Białystok 20 marca 2021 - 17:00
GSF Gliwice - FC Toruń 20 marca 2021 - 17:00
AZS UŚ Katowice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy
Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała 20 marca 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa - LSSS Lębork 20 marca 2021 - 16:00
Gatta Zduńska Wola - Red Devils Chojnice
Futsal Leszno - Futsal Team Brzeg
Pauza: Dreman Opole Komprachcice,
Kolejka 26 - 24. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - Futsal Leszno 27 lutego 2021 - 17:00
Futsal Team Brzeg - Gatta Zduńska Wola
Red Devils Chojnice - AZS UW Warszawa
LSSS Lębork - Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Dreman Opole Komprachcice 24 marca 2021 - 18:00
FC Toruń - Clearex Chorzów
Pauza: GSF Gliwice,
Kolejka 27 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Toruń - Słoneczny Stok Białystok
GSF Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 27 marca 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice - Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice - LSSS Lębork
Constract Lubawa - Red Devils Chojnice 27 marca 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa - Futsal Team Brzeg 27 marca 2021 - 16:00
Gatta Zduńska Wola - Futsal Leszno
Pauza: Clearex Chorzów,
Kolejka 28 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - Gatta Zduńska Wola 3 kwietnia 2021 - 18:00
Futsal Leszno - AZS UW Warszawa
Futsal Team Brzeg - Constract Lubawa
Red Devils Chojnice - Piast Gliwice 4 kwietnia 2021 - 18:00
LSSS Lębork - AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała - Dreman Opole Komprachcice
Red Dragons Pniewy - GSF Gliwice
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów 3 kwietnia 2021 - 18:00
Pauza: FC Toruń,
Kolejka 29 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Toruń - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy
GSF Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 17 kwietnia 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice - LSSS Lębork
AZS UŚ Katowice - Red Devils Chojnice
Piast Gliwice - Futsal Team Brzeg
Constract Lubawa - Futsal Leszno 17 kwietnia 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa - Gatta Zduńska Wola 17 kwietnia 2021 - 16:00
Pauza: Słoneczny Stok Białystok,
Kolejka 30 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - AZS UW Warszawa 24 kwietnia 2021 - 18:00
Gatta Zduńska Wola - Constract Lubawa
Futsal Leszno - Piast Gliwice
Futsal Team Brzeg - AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice 25 kwietnia 2021 - 18:00
LSSS Lębork - GSF Gliwice
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy - FC Toruń
Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice,
Kolejka 31 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Słoneczny Stok Białystok 8 maja 2021 - 18:00
FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów - LSSS Lębork
GSF Gliwice - Red Devils Chojnice 8 maja 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice - Futsal Team Brzeg
AZS UŚ Katowice - Futsal Leszno
Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola
Constract Lubawa - AZS UW Warszawa 8 maja 2021 - 16:00
Pauza: Red Dragons Pniewy,
Kolejka 32 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - Constract Lubawa 15 maja 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa - Piast Gliwice 15 maja 2021 - 16:00
Gatta Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice
Futsal Leszno - Dreman Opole Komprachcice
Futsal Team Brzeg - GSF Gliwice
Red Devils Chojnice - Clearex Chorzów 16 maja 2021 - 18:00
LSSS Lębork - FC Toruń
Red Dragons Pniewy - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Pauza: Rekord Bielsko-Biała,
Kolejka 33 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Red Dragons Pniewy - Słoneczny Stok Białystok
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała 22 maja 2021 - 18:00
FC Toruń - Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów - Futsal Team Brzeg
GSF Gliwice - Futsal Leszno 22 maja 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice - Gatta Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice - AZS UW Warszawa
Piast Gliwice - Constract Lubawa
Pauza: LSSS Lębork,
Kolejka 34 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice 29 maja 2021 - 18:00
Constract Lubawa - AZS UŚ Katowice 29 maja 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa - Dreman Opole Komprachcice 29 maja 2021 - 16:00
Gatta Zduńska Wola - GSF Gliwice
Futsal Leszno - Clearex Chorzów
Futsal Team Brzeg - FC Toruń
LSSS Lębork - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy
Pauza: Red Devils Chojnice, .