Centralna Liga Juniorek U-17 - grupa północna - sezon 2020/2021

kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Medyk Konin 9 25 8 1 0 44 - 5
2. Praga Warszawa 9 21 6 3 0 31 - 6
3. Stomil Olsztyn 9 18 6 0 3 25 - 10 1 3 1 0 0 3 - 1
4. Akademia Piłkarska LG 9 18 6 0 3 35 - 13 1 0 0 0 1 1 - 3
5. Ząbkovia Ząbki 9 16 5 1 3 41 - 21
6. Pogoń Tczew 9 10 3 1 5 22 - 16
7. Olimpia Szczecin 9 9 3 0 6 17 - 32
8. Sportowa Czwórka Radom 9 8 2 2 5 14 - 32
9. Stilon Gorzów Wielkopolski 9 4 1 1 7 9 - 45
10. Włókniarz Białystok 9 1 0 1 8 4 - 62


 Baner


Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom 0 - 8 Akademia Piłkarska LG 6 września 2020 - 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 9 Medyk Konin 6 września 2020 - 13:00
Pogoń Tczew 6 - 0 Olimpia Szczecin 6 września 2020 - 15:00
Włókniarz Białystok 0 - 10 Praga Warszawa 6 września 2020 - 11:00
Stomil Olsztyn 2 - 4 Ząbkovia Ząbki 5 września 2020 - 13:00
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Ząbkovia Ząbki 13 września 2020 - 15:00
Praga Warszawa 1 - 0 Stomil Olsztyn 13 września 2020 - 14:00
Olimpia Szczecin 8 - 0 Włókniarz Białystok 12 września 2020 - 16:30
Medyk Konin 3 - 0 Pogoń Tczew 13 września 2020 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 4 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 12 września 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 9 Akademia Piłkarska LG 27 września 2020 - 13:00
Pogoń Tczew 2 - 2 Sportowa Czwórka Radom 27 września 2020 - 12:00
Włókniarz Białystok 1 - 8 Medyk Konin 30 września 2020 - 16:30
Stomil Olsztyn 1 - 0 Olimpia Szczecin 9 października 2020 - 11:00
Ząbkovia Ząbki 2 - 2 Praga Warszawa 27 września 2020 - 14:00
Kolejka 4 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 0 - 3 Praga Warszawa 4 października 2020 - 15:00
Olimpia Szczecin 4 - 3 Ząbkovia Ząbki 28 października 2020 - 11:00
Medyk Konin 3 - 1 Stomil Olsztyn 4 października 2020 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 1 - 1 Włókniarz Białystok 4 października 2020 - 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 4 Pogoń Tczew 4 października 2020 - 13:00
Kolejka 5 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Tczew 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 18 października 2020 - 14:00
Włókniarz Białystok 1 - 3 Stilon Gorzów Wielkopolski 18 października 2020 - 13:30
Stomil Olsztyn 5 - 1 Sportowa Czwórka Radom 17 października 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 6 Medyk Konin 18 października 2020 - 12:00
Praga Warszawa 8 - 0 Olimpia Szczecin 18 października 2020 - 12:00
Kolejka 6 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Olimpia Szczecin 25 października 2020 - 15:00
Medyk Konin 0 - 0 Praga Warszawa 24 października 2020 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 8 Ząbkovia Ząbki 25 października 2020 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 5 Stomil Olsztyn 25 października 2020 - 13:00
Pogoń Tczew 9 - 0 Włókniarz Białystok 25 października 2020 - 14:00
Kolejka 7 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Włókniarz Białystok 1 - 7 Akademia Piłkarska LG 31 października 2020 - 11:00
Stomil Olsztyn 1 - 0 Pogoń Tczew 31 października 2020 - 11:00
Ząbkovia Ząbki 9 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 31 października 2020 - 12:00
Praga Warszawa 2 - 1 Sportowa Czwórka Radom 31 października 2020 - 14:00
Olimpia Szczecin 1 - 9 Medyk Konin 31 października 2020 - 12:00
Kolejka 8 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 0 - 2 Medyk Konin 8 listopada 2020 - 15:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 1 Olimpia Szczecin 7 listopada 2020 - 12:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Praga Warszawa 8 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Tczew 0 - 4 Ząbkovia Ząbki 7 listopada 2020 - 13:00
Włókniarz Białystok 0 - 7 Stomil Olsztyn 7 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 9 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 3 - 1 Akademia Piłkarska LG 15 listopada 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 9 - 0 Włókniarz Białystok 15 listopada 2020 - 12:00
Praga Warszawa 3 - 1 Pogoń Tczew 15 listopada 2020 - 14:00
Olimpia Szczecin 2 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 14 listopada 2020 - 12:00
Medyk Konin 4 - 1 Sportowa Czwórka Radom 14 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG - Sportowa Czwórka Radom
Medyk Konin - Stilon Gorzów Wielkopolski
Olimpia Szczecin - Pogoń Tczew
Praga Warszawa - Włókniarz Białystok
Ząbkovia Ząbki - Stomil Olsztyn
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ząbkovia Ząbki - Akademia Piłkarska LG
Stomil Olsztyn - Praga Warszawa
Włókniarz Białystok - Olimpia Szczecin
Pogoń Tczew - Medyk Konin
Stilon Gorzów Wielkopolski - Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG - Stilon Gorzów Wielkopolski
Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew
Medyk Konin - Włókniarz Białystok
Olimpia Szczecin - Stomil Olsztyn
Praga Warszawa - Ząbkovia Ząbki
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Praga Warszawa - Akademia Piłkarska LG
Ząbkovia Ząbki - Olimpia Szczecin
Stomil Olsztyn - Medyk Konin
Włókniarz Białystok - Sportowa Czwórka Radom
Pogoń Tczew - Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG - Pogoń Tczew
Stilon Gorzów Wielkopolski - Włókniarz Białystok
Sportowa Czwórka Radom - Stomil Olsztyn
Medyk Konin - Ząbkovia Ząbki
Olimpia Szczecin - Praga Warszawa
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Szczecin - Akademia Piłkarska LG
Praga Warszawa - Medyk Konin
Ząbkovia Ząbki - Sportowa Czwórka Radom
Stomil Olsztyn - Stilon Gorzów Wielkopolski
Włókniarz Białystok - Pogoń Tczew
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG - Włókniarz Białystok
Pogoń Tczew - Stomil Olsztyn
Stilon Gorzów Wielkopolski - Ząbkovia Ząbki
Sportowa Czwórka Radom - Praga Warszawa
Medyk Konin - Olimpia Szczecin
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Medyk Konin - Akademia Piłkarska LG
Olimpia Szczecin - Sportowa Czwórka Radom
Praga Warszawa - Stilon Gorzów Wielkopolski
Ząbkovia Ząbki - Pogoń Tczew
Stomil Olsztyn - Włókniarz Białystok
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG - Stomil Olsztyn
Włókniarz Białystok - Ząbkovia Ząbki
Pogoń Tczew - Praga Warszawa
Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Szczecin
Sportowa Czwórka Radom - Medyk Konin


Pokaż ukryte kolejki od 10 do 18