Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanka Skórcz |
5 - 5 |
Mewa Gniew |
|
GKS Bobowo |
3 - 2 |
Wisła Walichnowy |
|
Jurand Lasowice |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
|
KP Lignowy |
2 - 2 |
Sławek Borzechowo |
|
Orzeł Borkowo |
1 - 0 |
Szpak Skórcz |
|
Orzeł Radziejewo |
0 - 3 |
Restal Agri Kulice |
|
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mewa Gniew |
5 - 1 |
Restal Agri Kulice |
|
Szpak Skórcz |
0 - 4 |
Orzeł Radziejewo |
|
Sławek Borzechowo |
2 - 4 |
Orzeł Borkowo |
|
Świt Radostowo |
0 - 1 |
KP Lignowy |
4 września 2005
4.09 |
Wisła Walichnowy |
1 - 3 |
Jurand Lasowice |
|
Pomorzanka Skórcz |
7 - 0 |
GKS Bobowo |
|
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Bobowo |
0 - 7 |
Mewa Gniew |
|
Jurand Lasowice |
2 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
|
KP Lignowy |
1 - 1 |
Wisła Walichnowy |
|
Orzeł Borkowo |
2 - 3 |
Świt Radostowo |
|
Orzeł Radziejewo |
1 - 8 |
Sławek Borzechowo |
|
Restal Agri Kulice |
1 - 1 |
Szpak Skórcz |
|
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mewa Gniew |
6 - 2 |
Szpak Skórcz |
17 września 2005
17.09 |
Sławek Borzechowo |
1 - 4 |
Restal Agri Kulice |
|
Świt Radostowo |
1 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
|
Wisła Walichnowy |
3 - 2 |
Orzeł Borkowo |
|
Pomorzanka Skórcz |
3 - 0 |
KP Lignowy |
|
GKS Bobowo |
3 - 2 |
Jurand Lasowice |
|
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jurand Lasowice |
0 - 3 |
Mewa Gniew |
|
KP Lignowy |
2 - 1 |
GKS Bobowo |
|
Orzeł Borkowo |
9 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Orzeł Radziejewo |
4 - 3 |
Wisła Walichnowy |
|
Restal Agri Kulice |
3 - 1 |
Świt Radostowo |
|
Szpak Skórcz |
1 - 2 |
Sławek Borzechowo |
|
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mewa Gniew |
7 - 0 |
Sławek Borzechowo |
1 października 2005
1.10 - 16:00 |
Świt Radostowo |
1 - 2 |
Szpak Skórcz |
|
Wisła Walichnowy |
2 - 1 |
Restal Agri Kulice |
|
Pomorzanka Skórcz |
6 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
|
GKS Bobowo |
3 - 4 |
Orzeł Borkowo |
|
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
KP Lignowy |
|
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Lignowy |
0 - 1 |
Mewa Gniew |
8 października 2005
8.10 - 16:00 |
Orzeł Borkowo |
3 - 1 |
Jurand Lasowice |
|
Orzeł Radziejewo |
5 - 5 |
GKS Bobowo |
|
Restal Agri Kulice |
6 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Szpak Skórcz |
2 - 2 |
Wisła Walichnowy |
|
Sławek Borzechowo |
3 - 3 |
Świt Radostowo |
|
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mewa Gniew |
2 - 4 |
Świt Radostowo |
16 października 2005
16.10 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
3 - 0 |
Sławek Borzechowo |
|
Pomorzanka Skórcz |
3 - 6 |
Szpak Skórcz |
|
GKS Bobowo |
2 - 0 |
Restal Agri Kulice |
|
Jurand Lasowice |
4 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
|
KP Lignowy |
0 - 2 |
Orzeł Borkowo |
|
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Borkowo |
1 - 2 |
Mewa Gniew |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 3 |
KP Lignowy |
|
Restal Agri Kulice |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
|
Szpak Skórcz |
2 - 1 |
GKS Bobowo |
|
Sławek Borzechowo |
2 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Świt Radostowo |
1 - 1 |
Wisła Walichnowy |
|
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mewa Gniew |
1 - 0 |
Wisła Walichnowy |
30 października 2005
30.10 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
3 - 4 |
Świt Radostowo |
|
GKS Bobowo |
1 - 1 |
Sławek Borzechowo |
|
Jurand Lasowice |
1 - 2 |
Szpak Skórcz |
|
KP Lignowy |
0 - 2 |
Restal Agri Kulice |
|
Orzeł Borkowo |
1 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
|
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Orzeł Radziejewo |
3 - 0 |
Mewa Gniew |
6 listopada 2005
6.11 - 14:00 |
vo (na boisku 3-4) |
Restal Agri Kulice |
1 - 0 |
Orzeł Borkowo |
|
Szpak Skórcz |
1 - 0 |
KP Lignowy |
|
Sławek Borzechowo |
0 - 1 |
Jurand Lasowice |
|
Świt Radostowo |
1 - 1 |
GKS Bobowo |
|
Wisła Walichnowy |
5 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Mewa Gniew |
12 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
1 kwietnia 2006
1.04 - 16:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 3 |
GKS Bobowo |
|
Świt Radostowo |
0 - 1 |
Jurand Lasowice |
|
Sławek Borzechowo |
0 - 2 |
KP Lignowy |
|
Szpak Skórcz |
3 - 3 |
Orzeł Borkowo |
|
Restal Agri Kulice |
3 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
|
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Restal Agri Kulice |
1 - 3 |
Mewa Gniew |
9 kwietnia 2006
9.04 - 15:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 2 |
Szpak Skórcz |
|
Orzeł Borkowo |
1 - 0 |
Sławek Borzechowo |
|
KP Lignowy |
0 - 2 |
Świt Radostowo |
|
Jurand Lasowice |
4 - 2 |
Wisła Walichnowy |
|
GKS Bobowo |
2 - 6 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Kolejka 14 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Mewa Gniew |
3 - 4 |
GKS Bobowo |
15 kwietnia 2006
15.04 - 16:00 |
Pomorzanka Skórcz |
0 - 3 |
Jurand Lasowice |
|
v.o. na boisku 1-1 |
Wisła Walichnowy |
5 - 0 |
KP Lignowy |
|
Świt Radostowo |
3 - 1 |
Orzeł Borkowo |
|
Sławek Borzechowo |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
|
v.o na boisku 2-3 |
Szpak Skórcz |
1 - 1 |
Restal Agri Kulice |
|
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Szpak Skórcz |
0 - 4 |
Mewa Gniew |
23 kwietnia 2006
23.04 - 14:00 |
Restal Agri Kulice |
3 - 1 |
Sławek Borzechowo |
|
Orzeł Radziejewo |
5 - 2 |
Świt Radostowo |
|
Orzeł Borkowo |
2 - 5 |
Wisła Walichnowy |
|
KP Lignowy |
2 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Jurand Lasowice |
6 - 0 |
GKS Bobowo |
|
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Mewa Gniew |
6 - 3 |
Jurand Lasowice |
|
GKS Bobowo |
2 - 2 |
KP Lignowy |
|
Pomorzanka Skórcz |
0 - 3 |
Orzeł Borkowo |
|
v.o. |
Wisła Walichnowy |
2 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
|
Świt Radostowo |
4 - 3 |
Restal Agri Kulice |
|
Sławek Borzechowo |
1 - 2 |
Szpak Skórcz |
|
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Sławek Borzechowo |
2 - 8 |
Mewa Gniew |
3 maja 2006
3.05 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 2 |
Świt Radostowo |
|
Restal Agri Kulice |
2 - 3 |
Wisła Walichnowy |
|
Orzeł Radziejewo |
11 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Orzeł Borkowo |
3 - 3 |
GKS Bobowo |
|
KP Lignowy |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
|
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Mewa Gniew |
3 - 0 |
KP Lignowy |
6 maja 2006
6.05 - 15:00 |
VO. na korzy?? Mewy. |
Jurand Lasowice |
2 - 0 |
Orzeł Borkowo |
|
GKS Bobowo |
1 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
|
Pomorzanka Skórcz |
0 - 4 |
Restal Agri Kulice |
|
Wisła Walichnowy |
3 - 3 |
Szpak Skórcz |
|
Świt Radostowo |
1 - 0 |
Sławek Borzechowo |
|
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Świt Radostowo |
2 - 3 |
Mewa Gniew |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 1 |
Wisła Walichnowy |
|
Szpak Skórcz |
3 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Restal Agri Kulice |
4 - 1 |
GKS Bobowo |
|
Orzeł Radziejewo |
2 - 2 |
Jurand Lasowice |
|
Orzeł Borkowo |
3 - 1 |
KP Lignowy |
|
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Mewa Gniew |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
20 maja 2006
20.05 - 16:00 |
KP Lignowy |
3 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
|
Jurand Lasowice |
0 - 5 |
Restal Agri Kulice |
|
GKS Bobowo |
3 - 3 |
Szpak Skórcz |
|
Pomorzanka Skórcz |
2 - 1 |
Sławek Borzechowo |
|
Wisła Walichnowy |
3 - 1 |
Świt Radostowo |
|
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Wisła Walichnowy |
0 - 6 |
Mewa Gniew |
27 maja 2006
27.05 - 17:00 |
Świt Radostowo |
2 - 4 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Sławek Borzechowo |
3 - 3 |
GKS Bobowo |
|
Szpak Skórcz |
0 - 2 |
Jurand Lasowice |
|
Restal Agri Kulice |
2 - 0 |
KP Lignowy |
|
Orzeł Radziejewo |
1 - 1 |
Orzeł Borkowo |
|
Kolejka 22 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Mewa Gniew |
5 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
3 czerwca 2006
3.06 - 15:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 2 |
Restal Agri Kulice |
|
KP Lignowy |
0 - 0 |
Szpak Skórcz |
|
Jurand Lasowice |
5 - 1 |
Sławek Borzechowo |
|
GKS Bobowo |
2 - 2 |
Świt Radostowo |
|
Pomorzanka Skórcz |
4 - 6 |
Wisła Walichnowy |
|
|