Baner

III liga kobiet - grupa II - sezon 2020/2021

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Marcus Gdynia 11 31 10 1 0 82 - 7
2. KA 4 RESPECT Krobia 11 28 9 1 1 53 - 6
3. LZS Stare Oborzyska 10 24 8 0 2 49 - 17 1 3 1 0 0 3 - 1
4. LFA Szczecin 11 24 8 0 3 40 - 12 1 0 0 0 1 1 - 3
5. Lechia Gdańsk 11 22 7 1 3 54 - 15
6. Victoria Sianów 11 15 5 0 6 25 - 49
7. GOSRiT Luzino 11 13 4 1 6 26 - 29
8. Błękitni Stargard 11 12 4 0 7 26 - 37
9. Spójnia Białe Błota 11 9 3 0 8 25 - 57
10. Lew Lębork 11 7 2 1 8 22 - 46 1 1 0 1 0 4 - 4
11. Victoria Niemcz 11 7 2 1 8 23 - 71 1 1 0 1 0 4 - 4
12. Energetyk Gryfino 10 0 0 0 10 2 - 81

 Baner


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Białe Błota 0 - 7 GOSRiT Luzino 21 listopada 2020 - 13:00
LFA Szczecin 5 - 0 Lechia Gdańsk 29 sierpnia 2020 - 11:00
LZS Stare Oborzyska 14 - 0 Victoria Niemcz 30 sierpnia 2020 - 14:00
Victoria Sianów 0 - 11 Marcus Gdynia 21 listopada 2020 - 12:00
KA 4 RESPECT Krobia 17 - 0 Energetyk Gryfino 29 sierpnia 2020 - 17:00
Lew Lębork 1 - 4 Błękitni Stargard 30 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 3 - 2 Błękitni Stargard 6 września 2020 - 13:00
Energetyk Gryfino 1 - 4 Lew Lębork 21 listopada 2020 - 14:00
Marcus Gdynia 2 - 1 KA 4 RESPECT Krobia 5 września 2020 - 19:00
Victoria Niemcz 2 - 3 Victoria Sianów 5 września 2020 - 13:00
Lechia Gdańsk 1 - 3 LZS Stare Oborzyska 5 września 2020 - 11:00
Spójnia Białe Błota 2 - 6 LFA Szczecin 6 września 2020 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
LFA Szczecin 3 - 0 GOSRiT Luzino 13 września 2020 - 15:00
goście nie przyjechali
LZS Stare Oborzyska 9 - 1 Spójnia Białe Błota 13 września 2020 - 14:00
Victoria Sianów 0 - 7 Lechia Gdańsk 12 września 2020 - 14:00
KA 4 RESPECT Krobia 10 - 0 Victoria Niemcz 12 września 2020 - 12:00
Lew Lębork 0 - 6 Marcus Gdynia 13 września 2020 - 13:00
Błękitni Stargard 4 - 0 Energetyk Gryfino 13 września 2020 - 14:30
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 6 - 0 Energetyk Gryfino 20 września 2020 - 13:00
Marcus Gdynia 5 - 0 Błękitni Stargard 19 września 2020 - 15:00
Victoria Niemcz 4 - 4 Lew Lębork 19 września 2020 - 13:00
Lechia Gdańsk 1 - 2 KA 4 RESPECT Krobia 19 września 2020 - 11:00
Spójnia Białe Błota 7 - 1 Victoria Sianów 20 września 2020 - 12:00
LFA Szczecin 1 - 3 LZS Stare Oborzyska 20 września 2020 - 12:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
LZS Stare Oborzyska 3 - 0 GOSRiT Luzino 27 września 2020 - 14:00
Victoria Sianów 0 - 4 LFA Szczecin 26 września 2020 - 13:00
KA 4 RESPECT Krobia 3 - 0 Spójnia Białe Błota 26 września 2020 - 15:00
Lew Lębork 1 - 4 Lechia Gdańsk 27 września 2020 - 13:00
Błękitni Stargard 4 - 1 Victoria Niemcz 27 września 2020 - 17:00
Energetyk Gryfino 0 - 20 Marcus Gdynia 26 września 2020 - 14:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 2 - 6 Marcus Gdynia 4 października 2020 - 13:00
Victoria Niemcz 8 - 0 Energetyk Gryfino 3 października 2020 - 13:00
Lechia Gdańsk 6 - 2 Błękitni Stargard 4 października 2020 - 13:00
Spójnia Białe Błota 3 - 4 Lew Lębork 4 października 2020 - 12:00
LFA Szczecin 1 - 3 KA 4 RESPECT Krobia 3 października 2020 - 14:00
LZS Stare Oborzyska 5 - 0 Victoria Sianów 4 października 2020 - 14:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Sianów 4 - 1 GOSRiT Luzino 10 października 2020 - 12:00
KA 4 RESPECT Krobia 4 - 0 LZS Stare Oborzyska 10 października 2020 - 12:00
Lew Lębork 1 - 6 LFA Szczecin 11 października 2020 - 13:00
Błękitni Stargard 5 - 3 Spójnia Białe Błota 11 października 2020 - 17:00
Energetyk Gryfino 0 - 7 Lechia Gdańsk 10 października 2020 - 14:00
Marcus Gdynia 11 - 1 Victoria Niemcz 11 października 2020 - 19:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 2 - 4 Victoria Niemcz 18 października 2020 - 13:00
Lechia Gdańsk 1 - 1 Marcus Gdynia 17 października 2020 - 11:00
Spójnia Białe Błota 4 - 0 Energetyk Gryfino 11 listopada 2020 - 14:00
LFA Szczecin 4 - 2 Błękitni Stargard 18 października 2020 - 13:30
LZS Stare Oborzyska 5 - 2 Lew Lębork 18 października 2020 - 12:00
Victoria Sianów 1 - 4 KA 4 RESPECT Krobia 17 października 2020 - 13:30
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KA 4 RESPECT Krobia 1 - 1 GOSRiT Luzino 11 listopada 2020 - 14:00
Lew Lębork 4 - 6 Victoria Sianów 25 października 2020 - 13:00
Błękitni Stargard 0 - 5 LZS Stare Oborzyska 25 października 2020 - 13:00
Energetyk Gryfino 0 - 5 LFA Szczecin 24 października 2020 - 14:00
Marcus Gdynia 11 - 0 Spójnia Białe Błota 23 października 2020 - 20:30
Victoria Niemcz 1 - 13 Lechia Gdańsk 31 października 2020 - 13:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 0 - 5 Lechia Gdańsk 7 listopada 2020 - 13:30
Spójnia Białe Błota 5 - 2 Victoria Niemcz 8 listopada 2020 - 10:00
LFA Szczecin 0 - 1 Marcus Gdynia 7 listopada 2020 - 11:00
LZS Stare Oborzyska - Energetyk Gryfino 28 listopada 2020 - 13:30
Victoria Sianów 4 - 3 Błękitni Stargard 28 listopada 2020 - 12:30
KA 4 RESPECT Krobia 3 - 0 Lew Lębork 7 listopada 2020 - 12:00
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 1 - 4 GOSRiT Luzino 15 listopada 2020 - 13:00
Błękitni Stargard 0 - 5 KA 4 RESPECT Krobia 21 listopada 2020 - 11:30
Energetyk Gryfino 1 - 6 Victoria Sianów 15 listopada 2020 - 13:00
Marcus Gdynia 8 - 2 LZS Stare Oborzyska 14 listopada 2020 - 13:00
Victoria Niemcz 0 - 5 LFA Szczecin 14 listopada 2020 - 13:00
Lechia Gdańsk 9 - 0 Spójnia Białe Błota 14 listopada 2020 - 15:00
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota
Lechia Gdańsk - LFA Szczecin
Victoria Niemcz - LZS Stare Oborzyska
Marcus Gdynia - Victoria Sianów
Energetyk Gryfino - KA 4 RESPECT Krobia
Błękitni Stargard - Lew Lębork
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino
Lew Lębork - Energetyk Gryfino
KA 4 RESPECT Krobia - Marcus Gdynia
Victoria Sianów - Victoria Niemcz
LZS Stare Oborzyska - Lechia Gdańsk
LFA Szczecin - Spójnia Białe Błota
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino - LFA Szczecin
Spójnia Białe Błota - LZS Stare Oborzyska
Lechia Gdańsk - Victoria Sianów
Victoria Niemcz - KA 4 RESPECT Krobia
Marcus Gdynia - Lew Lębork
Energetyk Gryfino - Błękitni Stargard
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Energetyk Gryfino - GOSRiT Luzino
Błękitni Stargard - Marcus Gdynia
Lew Lębork - Victoria Niemcz
KA 4 RESPECT Krobia - Lechia Gdańsk
Victoria Sianów - Spójnia Białe Błota
LZS Stare Oborzyska - LFA Szczecin
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino - LZS Stare Oborzyska
LFA Szczecin - Victoria Sianów
Spójnia Białe Błota - KA 4 RESPECT Krobia
Lechia Gdańsk - Lew Lębork
Victoria Niemcz - Błękitni Stargard
Marcus Gdynia - Energetyk Gryfino
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Marcus Gdynia - GOSRiT Luzino
Energetyk Gryfino - Victoria Niemcz
Błękitni Stargard - Lechia Gdańsk
Lew Lębork - Spójnia Białe Błota
KA 4 RESPECT Krobia - LFA Szczecin
Victoria Sianów - LZS Stare Oborzyska
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino - Victoria Sianów
LZS Stare Oborzyska - KA 4 RESPECT Krobia
LFA Szczecin - Lew Lębork
Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard
Lechia Gdańsk - Energetyk Gryfino
Victoria Niemcz - Marcus Gdynia
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Niemcz - GOSRiT Luzino
Marcus Gdynia - Lechia Gdańsk
Energetyk Gryfino - Spójnia Białe Błota
Błękitni Stargard - LFA Szczecin
Lew Lębork - LZS Stare Oborzyska
KA 4 RESPECT Krobia - Victoria Sianów
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino - KA 4 RESPECT Krobia
Victoria Sianów - Lew Lębork
LZS Stare Oborzyska - Błękitni Stargard
LFA Szczecin - Energetyk Gryfino
Spójnia Białe Błota - Marcus Gdynia
Lechia Gdańsk - Victoria Niemcz
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk - GOSRiT Luzino
Victoria Niemcz - Spójnia Białe Błota
Marcus Gdynia - LFA Szczecin
Energetyk Gryfino - LZS Stare Oborzyska
Błękitni Stargard - Victoria Sianów
Lew Lębork - KA 4 RESPECT Krobia
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino - Lew Lębork
KA 4 RESPECT Krobia - Błękitni Stargard
Victoria Sianów - Energetyk Gryfino
LZS Stare Oborzyska - Marcus Gdynia
LFA Szczecin - Victoria Niemcz
Spójnia Białe Błota - Lechia Gdańsk